A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

31539

Új termék

15 db raktáron

FEBI BILSTEIN 31539 - hűtőfolyadék hőmérséklet érzékelő

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.
  • W3. Szállítás 1 nap.

6 116 Ft‎

9 865 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Csatlakozók száma4
Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2tömítőgyűrűvel
Külső átmérő [mm]20
Színzöld
Szükséges darabszám1
Tömeg [kg]0,2
ACEMARK153738
ACI-AVESAASTR-190
ACI-AVESAASTR-191
ANGLI1855
AUDI059 919 501
AUDI078 919 501 B
AUDI59 919 501
AUDI78 919 501 B
AUTLOGAS2002
AUTOMEGA309190501059
BEHR8.507.01.366
BEHRTSE 1D
BERUST121
BORG & BECKBTS3006
CALORSTAT by VernetWS2605
DELPHITS10279
DITASDS1013
EAN4027816315391
ERA330497
FACET7.3260
FAE3.3782
FAE33780
FENOXTSN22950
FIRST LINEFTS3006
FISPA82.540
FISPA82.893
FLENNORFSE51168
HELLA6PT 009 107-541
HERTH+BUSS ELPARTS70511512
HOFFER7472103
HOFFER7472106
JP GROUP1193100300
LUCAS ELECTRICALSNB939
MAGNETI MARELLI171916011590
MAGNETI MARELLI171916011650
MAHLE FILTERTSE 1D
MAPCO88807
MAXGEAR21-0018
MAXGEAR21-0068
MAXGEAR21-0139
MEAT & DORIA82103
MEAT & DORIA82106
METZGER0905017
MEYLE100 919 0043
MOTAQUIPLVCT124
MTE-THOMSON4013
MTE-THOMSON4060
OSSCA01309
QH TalbrosXEMS90
QUINTON HAZELLXEMS90
SASIC3256007
SEAT059 919 501
SEAT078 919 501 B
SEAT59 919 501
SEAT78 919 501 B
SIDAT82.540
SIDAT82.893
SKODA059 919 501
SKODA078 919 501 B
SKODA59 919 501
SKODA78 919 501 B
STANDARD55.147
STANDARDECS015
STANDARDLWS047
STANDARDWS1106
STELLOX06-04004-SX
SWAG30 93 1539
TOPRAN109 245
TRISCAN8626 29008
TRISCAN8626 29009
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.42.062
VAN HECK06.60274
VAN HECK66.60270
VEMOV10-99-0907
VW059 919 501
VW078 919 501 B
VW59 919 501
VW78 919 501 B
WILMINK GROUPWG1015157
WILMINK GROUPWG1217790
WILMINK GROUPWG1266029
WILMINK GROUPWG1407312
WILMINK GROUPWG1428843
WILMINK GROUPWG1439826
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.6 [09/1996-05/2003] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T quattro [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARX
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARZ, AUM
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T [12/1998-05/2003] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJQ, APP, ARY, AUQ
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 [09/1996-05/2003] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, APG
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [08/1997-07/2001] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AHF, ASV
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [09/1996-07/2001] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - AGR, ALH
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.6 [11/1994-10/2000] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - ADP, AHL, ANA, ARM
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 quattro [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [12/1997-11/2000] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T [12/1997-11/2000] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG, AVV
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 [04/1995-11/2000] - 1781 cc - 85 kw - 115 ps -
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 Di [12/1995-11/2000] - 1896 cc - 55 kw - 75 ps - AFF
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI quattro [09/1996-11/2000] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI [01/1995-11/2000] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - 1Z, AHH, AHU
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI [03/2000-11/2000] - 1896 cc - 85 kw - 116 ps - AJM
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI [10/1995-11/2000] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.4 quattro [03/1997-11/2000] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.4 quattro [08/1997-11/2000] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - APZ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.4 [03/1997-11/2000] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.4 [08/1997-11/2000] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, AMM, APZ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.6 quattro [01/1995-11/2000] - 2598 cc - 110 kw - 150 ps - ABC
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.6 [01/1995-11/2000] - 2598 cc - 110 kw - 150 ps - ABC
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.8 quattro [01/1995-07/1997] - 2771 cc - 128 kw - 174 ps - AAH
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.8 quattro [10/1996-08/2001] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.8 [09/1995-07/1997] - 2771 cc - 128 kw - 174 ps - AAH
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.8 [10/1996-11/2000] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]S4 quattro [09/1997-09/2001] - 2671 cc - 195 kw - 265 ps - AGB, AZB
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.6 [11/1994-09/2001] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - ADP, AHL, ANA, ARM
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 quattro [01/1996-09/2001] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [01/1996-09/2001] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [12/1997-09/2001] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 T [03/1996-09/2001] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 T [12/1997-09/2001] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 [02/1996-09/2001] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG, AVV
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.8 [07/1995-09/2001] - 1781 cc - 85 kw - 115 ps -
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 Di [03/1996-09/2001] - 1896 cc - 55 kw - 75 ps - AFF
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 DUO [03/1998-09/2001] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - AHU
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 TDI quattro [09/1996-09/2001] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 TDI [02/1996-09/2001] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - 1Z, AHH, AHU
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 TDI [02/1996-09/2001] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]1.9 TDI [03/2000-09/2001] - 1896 cc - 85 kw - 115 ps - AJM
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.4 quattro [03/1997-09/2001] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.4 quattro [08/1997-09/2001] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - APZ
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.4 [03/1997-09/2001] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.4 [08/1997-09/2001] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, AMM, APZ
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.6 quattro [01/1996-09/2001] - 2598 cc - 110 kw - 150 ps - ABC
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.6 [02/1996-09/2001] - 2598 cc - 110 kw - 150 ps - ABC
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 quattro [01/1996-09/1996] - 2771 cc - 128 kw - 174 ps - AAH
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 quattro [03/1999-09/2000] - 2771 cc - 140 kw - 190 ps - ATX
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 quattro [10/1996-09/2001] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 [03/1996-09/1996] - 2771 cc - 128 kw - 174 ps - AAH
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 [03/1999-09/2000] - 2771 cc - 140 kw - 190 ps - ATX
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.8 [10/1996-09/2001] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]S4 quattro [09/1997-09/2001] - 2671 cc - 195 kw - 265 ps - AGB, AZB
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 T quattro [02/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 T quattro [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 T [01/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWL, AWT
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 T [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 [05/1997-01/2005] - 1781 cc - 85 kw - 116 ps -
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.8 [07/1997-01/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AJP, ANQ, AQE, ARH
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]1.9 TDI [04/1997-10/2000] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 quattro [02/1997-01/2005] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, APZ
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 quattro [02/1997-01/2005] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 quattro [08/1998-07/1999] - 2393 cc - 115 kw - 156 ps - APC
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 [02/1997-01/2005] - 2393 cc - 115 kw - 156 ps - APC
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 [02/1997-01/2005] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, AMM, APZ
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 [02/1997-01/2005] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.4 [07/1998-01/2005] - 2393 cc - 100 kw - 136 ps - ALW, ARN, ASM
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [07/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI [07/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.7 T quattro [12/1997-01/2005] - 2671 cc - 169 kw - 230 ps - AJK, AZA
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.7 T [02/1999-01/2005] - 2671 cc - 169 kw - 230 ps - AJK
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.8 quattro [01/1998-04/2000] - 2771 cc - 132 kw - 180 ps - AGE
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.8 quattro [02/1997-01/2005] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.8 [02/1997-01/2005] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.8 [10/1997-05/2000] - 2771 cc - 132 kw - 180 ps - AGE
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 T quattro [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 T quattro [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 T [04/1999-01/2005] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 T [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 [02/1998-01/2005] - 1781 cc - 85 kw - 116 ps -
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.8 [12/1997-01/2005] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AJP, AQE, ARH
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]1.9 TDI [02/1998-04/2001] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 quattro [08/1998-05/2001] - 2393 cc - 115 kw - 156 ps - APC
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 quattro [12/1997-01/2005] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, APZ
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 quattro [12/1997-01/2005] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 [07/1998-01/2005] - 2393 cc - 100 kw - 136 ps - ALW, ARN, ASM
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 [12/1997-01/2005] - 2393 cc - 115 kw - 156 ps - APC
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 [12/1997-01/2005] - 2393 cc - 120 kw - 163 ps - AJG, AMM, APZ
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.4 [12/1997-01/2005] - 2393 cc - 121 kw - 165 ps - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [12/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI [12/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.7 T quattro [12/1997-01/2005] - 2671 cc - 169 kw - 230 ps - AJK, AZA
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.7 T [02/1999-01/2005] - 2671 cc - 169 kw - 230 ps - AJK
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.8 quattro [12/1997-01/2005] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.8 [12/1997-01/2005] - 2771 cc - 142 kw - 193 ps - ACK, AHA, ALG, AMX, APR, AQD