A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

DN1963

Új termék

5 db raktáron

CLEAN FILTERS DN1963 - Üzemanyagszűrő

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.

11 564 Ft‎

18 652 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Átmérő 1 [mm]108
Magasság [mm]163
MenetméretM 16 x 1,5
Szűrő kivitelFelcsavarható szűrő
A.L. FILTERALG2173
ALCO FILTERSP1252
BALDWINBF7927
BOSCHF026402034
COOPERSFSM4170
COOPERSFIAAM FILTERSFT5599
CoopersFiaamFT5599
CROSLAND5089
DONALDSONP763995
DT724000
EAN8010042196304
FILTRONPP879/4
FLEETGUARDFF5471
FRAMP9421
HENGST FILTERH152WK
IVECO2994048
IVECO2995711
IVECO500315480
IVECO503355292
IVECO504117916
IVECO5801543243
IVECO84597068
KNECHTKC171
MAHLE FILTERKC171
MANN-FILTERWK1149
MECAFILTERELG5530
MISFATM395
RENAULT5001859402
SCT GermanyST6077
SOFIMAS4395NR
SogefiProFT5599
SPERRY NEW HOLLAND5801445628
SPERRY NEW HOLLAND5801465413
SPERRY NEW HOLLAND84160468
SPERRY NEW HOLLAND84418744
SPERRY NEW HOLLAND84480523
SPERRY NEW HOLLAND84818744
SPERRY NEW HOLLAND84818745
SPERRY NEW HOLLAND8900132347
SPERRY NEW HOLLAND89500315480
STEYR47450037
TECNOCARRN228
UFI2434600
UFI2439500
UNICO FILTERFI10170
WIX FILTERS95028E
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]42.36 [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]44.36 T [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]44.40 T [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]44.40 [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]44.45 T [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]44.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.36 T [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.36 [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.40 T [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.40 [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.45 T [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.50 T [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps - F3BE0681F
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]64.50 [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps - F3BE0681F
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.36 [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.40 T [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.40 [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.45 T [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.50 T [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps - F3BE0681F
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]66.50 [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps - F3BE0681F
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]84.36 [01/2000-] - 12882 cc - 265 kw - 360 ps - F3BE0681J
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]84.40 [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]84.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]84.50 [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps - F3BE0681F
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]86.40 [01/2000-] - 12882 cc - 294 kw - 400 ps - F3BE0681H
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]86.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]86.50 [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps -
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]88.45 [01/2000-] - 12882 cc - 330 kw - 450 ps - F3BE0681D
ASTRAHD 7-C Alváz/nyitott [01/2000-]88.50 [01/2000-] - 12882 cc - 367 kw - 500 ps -
IRISBUSDOMINO Busz [10/2003-]HD [06/2006-] - 10300 cc - 280 kw - 380 ps -
IRISBUSEVADYS Busz [10/2003-]HD 12m [10/2003-] - 10300 cc - 280 kw - 381 ps -
IRISBUSEVADYS Busz [10/2003-]HD 12m [10/2003-] - 10300 cc - 330 kw - 450 ps -
IRISBUSMAGELYS Busz [08/2008-12/2013]HD [08/2008-12/2013] - 10308 cc - 280 kw - 381 ps -
IRISBUSMAGELYS Busz [08/2008-12/2013]HD [08/2008-12/2013] - 10308 cc - 330 kw - 450 ps -
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 190 E 39 P, LD 190 E 39 FP [11/1999-02/2002] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 190 E 40 [09/2000-02/2002] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 190 E 43, LD 190 E 43 P, LD 190 E 43 FP [11/1999-02/2002] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 260 E 39 P, LD 260 E 39 FP [11/1999-02/2002] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 260 E 40 [09/2000-02/2002] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 260 E 43 Y/PS, LD 260 E 43 FP [01/1993-02/2002] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 260 E 48 Y/PS [01/1993-02/2002] - 12880 cc - 353 kw - 480 ps - F3BE0681E
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 39 T, LD 440 E 39 T/P [11/1999-02/2002] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 39 TX, LD 440 E 39 TX/P [11/1999-] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 40 T [09/2000-02/2002] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 40 TX/P [01/2001-02/2002] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 43 T/P [01/1993-02/2002] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 43 TX/P [11/1999-02/2002] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroStar Alváz/nyitott [01/1993-02/2002]LD 440 E 48 T/P [01/2001-02/2002] - 12880 cc - 353 kw - 480 ps - F3BE0681E
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]190 E 39, 190 E 39 /P, 190 E39 /FP [11/1999-] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]190 E 40 /P [01/2001-] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]190 E 43, 190 E 43 /P [01/2001-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]260 E 39 Y, 260 E 39 Y/P, 260 E 39 Y/FP, 260 E 39 Y/FS [11/1999-] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]260 E 40 [01/2001-] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]260 E 43 Y, 260 E 43 Y/P [11/1999-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 39 T, 440 E 39 T/P, 440 E 39 T/FP-CT [11/1999-] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 39 TX/P [11/1999-] - 10300 cc - 287 kw - 390 ps - F3AE0681E
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 40 T/P [09/2000-] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 40 TX/P [01/2001-] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 43 T, 440 E 43 T/P [11/1999-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroTech MP Alváz/nyitott [01/1992-]440 E 43 TX/P [11/1999-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 190 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 190 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 190 E 44 W Cursor [09/2000-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 190 E 44 W Cursor [09/2000-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 44 H Cursor [01/2000-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 44 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 44 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 260 E 44 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 340 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 340 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 340 E 38 HB Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 38 HB Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 38 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 44 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 44 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 44 HB Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 44 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 380 E 44 W Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 38 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 38 HB Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 280 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 44 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 44 H Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 410 E 44 HB Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 440 E 38 HT Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 279 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 440 E 44 HT Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 720 E 38 HT Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 279 kw - 380 ps - F3BE0681G
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 720 E 44 HT Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 324 kw - 440 ps - F3BE0681C
IVECOEuroTrakker Billencs [01/1993-11/2004]MP 720 E 48 HT Cursor [01/2001-11/2004] - 12880 cc - 354 kw - 480 ps - F3BE0681E
IVECOStralis Nyereghúzó gép [02/2002-]AD 190S43, AT 190S43 [06/2003-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D
IVECOStralis Nyereghúzó gép [02/2002-]AD 260S40, AT 260S40 [06/2003-] - 10300 cc - 294 kw - 400 ps - F3AE0681B, F3AE0681H
IVECOStralis Nyereghúzó gép [02/2002-]AD 260S43, AT 260S43 [06/2003-] - 10300 cc - 316 kw - 430 ps - F3AE0681D