A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

MGC1685

Új termék

5 db raktáron

CLEAN FILTERS MGC1685 - Üzemanyagszűrő

Raktáron

    20 274 Ft‎

    31 191 Ft‎

    -35%

    Csökkentett ár!

    Átmérő 1 [mm]107
    Átmérő 2 [mm]10
    Magasság [mm]130
    Szűrő kivitelSzűrőbetét
    ALCO FILTERFF058
    BLUE PRINTADM52337
    BLUE PRINTADM52338
    BOSCH0450906460
    BOSCHD754
    BOSCHF026402754
    CITROËN190168
    CITROËN190170
    CITROËN190173
    CITROËN190175
    CITROËN190185
    CITROËN9641789680
    CITROËN9646231080
    CITROËNE148044
    CITROËNE148123
    COMLINEEFF122
    COMLINEEFF256
    COOPERSFIAAM FILTERSFP5749
    CoopersFiaamFP5749
    DELPHIHDF610
    EAN8010042168509
    FILTRONPS974
    FORD1148119
    FORD1152193
    FORD1334772
    FORD1383736
    FORD1484409
    FORD1489328
    FORD1575032
    FORD1671655
    FORD1677302
    FORD2S6Q9155AA
    FORD2S6Q9155AB
    FORD2S6Q9155AD
    FORD2S6Q9155BA
    FORD7S6Q9155CB
    FORD9641789680
    FORD9646231080
    FRAMP9811
    HENGST FILTERH54WK
    KNECHTKL418
    KNECHTKL779
    MAGNETI MARELLI152071760667
    MAGNETI MARELLI71760667
    MAHLE FILTERKL418
    MAHLE FILTERKL779
    MANN-FILTERWK939
    MAZDAY40120490
    MAZDAY40120490A
    MAZDAY40120490B
    MAZDAY40120490B9A
    MECAFILTERELG5242
    MECAFILTERELG5381
    MULLER FILTERFN242
    P.B.R.FC4001
    PEUGEOT190166
    PEUGEOT190168
    PEUGEOT190173
    PEUGEOT190182
    PEUGEOT190184
    PEUGEOT190199
    PEUGEOT9641789680
    PEUGEOT9646231080
    PEUGEOTE148044
    PEUGEOTE148123
    PURFLUXFCS704
    SOFIMAS4343NR
    TECNOCARRN236
    TOYOTASU00100696
    TOYOTASU00100775
    TOYOTASU00100794
    UFI2434300
    UNIPARTGFE5398
    WIX FILTERSWF8302
    CITROËNC1 (PM_, PN_) Ferdehátú [06/2005-]1.4 HDi [06/2005-] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 8HT (DV4TD)
    CITROËNC2 (JM_) Ferdehátú [09/2003-]1.4 HDi [09/2003-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    CITROËNC2 ENTERPRISE Dobozos [04/2009-]1.4 HDi [04/2009-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD)
    CITROËNC3 I (FC_) Ferdehátú [02/2002-]1.4 HDi [02/2002-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD)
    CITROËNC3 I (FC_) Ferdehátú [02/2002-]1.4 HDi [05/2005-] - 1398 cc - 55 kw - 75 ps - 8HX (DV4TD)
    CITROËNC3 II Ferdehátú [11/2009-]1.4 HDi 70 [11/2009-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)
    CITROËNC3 Pluriel (HB_) Kabrió [05/2003-]1.4 HDi [04/2004-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD)
    CITROËNNEMO Dobozos (AA_) Dobozos [02/2008-]1.4 HDi [02/2008-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HS (DV4TED)
    CITROËNNEMO Kombi Kombi [04/2009-]1.4 HDi [04/2009-] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - 8HS (DV4TED)
    FORDFIESTA V (JH_, JD_) Ferdehátú [11/2001-03/2010]1.4 TDCi [11/2001-06/2008] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - F6JA, F6JB
    FORDFIESTA V Van Dobozos [10/2003-]1.4 TDCi [10/2003-12/2010] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - F6JA, F6JB
    FORDFIESTA VI Van Dobozos [01/2009-]1.6 TDCi [01/2009-] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - HHJC, HHJD, HHJE
    FORDFUSION (JU_) Kombi [08/2002-12/2012]1.4 TDCi [08/2002-07/2005] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - F6JA, F6JB
    MAZDA2 (DE) Ferdehátú [10/2007-06/2015]1.4 MZR-CD [01/2008-06/2015] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - Y404
    MAZDA2 (DY) Ferdehátú [02/2003-]1.4 CD [04/2003-] - 1399 cc - 50 kw - 68 ps - F6JA, F6JB
    PEUGEOT1007 (KM_) Ferdehátú [04/2005-]1.4 HDi [04/2005-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT107 Ferdehátú [06/2005-]1.4 HDi [06/2005-] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 8HT (DV4TD)
    PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.4 HDi eco 70 [09/2001-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.4 HDi [09/2002-02/2007] - 1398 cc - 51 kw - 69 ps - 8HX (DV4TD)
    PEUGEOT206 lépcsőshátú lépcsőshátú [03/2007-]1.4 HDi eco 70 [09/2008-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT206 SW (2E/K) Kombi [07/2002-]1.4 HDi [07/2002-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD)
    PEUGEOT206+ (T3E) Ferdehátú [01/2009-]1.4 HDi eco 70 [01/2009-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT207 (WA_, WC_) Ferdehátú [02/2006-]1.4 HDi [02/2006-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT207 Van Dobozos [04/2007-]1.4 HDi [04/2007-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT307 (3A/C) Ferdehátú [08/2000-]1.4 HDi [10/2001-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOT307 Break (3E) Kombi [03/2002-]1.4 HDi [03/2002-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HZ (DV4TD)
    PEUGEOTBIPPER (AA_) Dobozos [02/2008-]1.4 HDi [02/2008-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HS (DV4TED)
    PEUGEOTBIPPER Tepee Kombi [04/2008-]1.4 HDi [04/2008-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HS (DV4TED)
    TOYOTAAYGO (WNB1_, KGB1_) Ferdehátú [02/2005-]1.4 HDi (WNB10) [07/2005-08/2010] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 2WZ-TV