A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

934-967

Új termék

14 db raktáron

FA1 934-967 - csőkapcsoló, kipufogó

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.
  • W4. Szállítás 1 nap.

830 Ft‎

1 338 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Átmérő [mm]67
Csőkapcsolóbilincs
BMW18307798148
CITROËN171353
CITROËN96126458
EAN5905133220989
EBERSPÄCHER8.91.8.06
FIAT46779880
FIAT9624573180
FORD1231028
FORD1256709
FORD1474828
FORD1787283
HJS83.22.4278
MAZDAY60140350A
PEUGEOT171353
PEUGEOT171360
PEUGEOT171379
RENAULT6025308327
VICTOR REINZ70-42351-00
VOLVO8653521
WALKER80439
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTD (937AXD1A) [04/2001-03/2010] - 1910 cc - 85 kw - 115 ps - 937 A2.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTD 16V [09/2003-09/2004] - 1910 cc - 93 kw - 126 ps - 937 A4.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTD 16V [10/2004-03/2010] - 1910 cc - 100 kw - 136 ps - 192 B1.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTD 16V [11/2002-03/2010] - 1910 cc - 103 kw - 140 ps - 192 A5.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTD [06/2003-03/2010] - 1910 cc - 74 kw - 101 ps - 182 B9.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTDM 16V [06/2008-03/2010] - 1910 cc - 125 kw - 170 ps - 937 A6.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTDM 16V [09/2004-03/2010] - 1910 cc - 110 kw - 150 ps - 937 A5.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTDM 8V [07/2005-03/2010] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - 937 A3.000
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]1.9 JTDM [10/2004-03/2010] - 1910 cc - 85 kw - 115 ps - 939 A7.000
CITROËNC4 I (LC_) Ferdehátú [11/2004-07/2011]1.4 16V [11/2004-07/2011] - 1360 cc - 65 kw - 88 ps - KFU (ET3J4)
CITROËNC4 I (LC_) Ferdehátú [11/2004-07/2011]1.6 HDi [11/2004-07/2011] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - 9HX (DV6ATED4)
CITROËNC4 I (LC_) Ferdehátú [11/2004-07/2011]1.6 HDi [11/2004-07/2011] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
CITROËNC4 Kupé (LA_) Kupé [11/2004-07/2011]1.4 16V [11/2004-07/2011] - 1360 cc - 65 kw - 88 ps - KFU (ET3J4)
CITROËNC4 Kupé (LA_) Kupé [11/2004-07/2011]1.6 HDi [11/2004-07/2011] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - 9HX (DV6ATED4)
CITROËNC4 Kupé (LA_) Kupé [11/2004-07/2011]1.6 HDi [11/2004-07/2011] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
CITROËNC4 Picasso I (UD_) egyterű [02/2007-08/2013]1.6 HDi [02/2007-08/2013] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
CITROËNC5 III (RD_) lépcsőshátú [02/2008-]2.7 HDi [02/2008-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - DT17ED4
CITROËNC5 III Break (TD_) Kombi [02/2008-]2.7 HDi [02/2008-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - DT17ED4, UHZ (DT17BTED4)
CITROËNC6 (TD_) lépcsőshátú [09/2005-]2.7 HDi [09/2005-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - DT17ED4, UHZ (DT17BTED4)
CITROËNC8 (EA_, EB_) egyterű [07/2002-]2.0 HDi 135 [03/2006-] - 1997 cc - 100 kw - 136 ps - RHD (DW10CB), RHD (DW10CTED4), RHR (DW10BTED4)
CITROËNC8 (EA_, EB_) egyterű [07/2002-]2.0 HDi [02/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
CITROËNDISPATCH Dobozos Dobozos [01/2007-]2.0 HDi 120 [01/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
CITROËNDISPATCH egyterű [01/2007-]2.0 HDi 120 [01/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.0 X [05/1996-11/1998] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - CDZ (TU9M)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.0 X [05/1998-06/2003] - 954 cc - 37 kw - 50 ps - CDZ (TU9M)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.1 X,SX [05/1996-09/2003] - 1124 cc - 40 kw - 54 ps - HDZ (TU1M)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.1 X,SX [05/1996-09/2003] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.4 VTS [05/1996-06/2003] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.5 D [09/1996-06/2001] - 1527 cc - 42 kw - 57 ps - VJZ (TUD5)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.5 D [09/1996-09/2003] - 1527 cc - 40 kw - 54 ps - VJY (TUD5)
CITROËNSAXO (S0, S1) Ferdehátú [02/1996-04/2004]1.6 VTL,VTR [05/1996-06/2003] - 1587 cc - 65 kw - 88 ps - NFZ (TU5JP)
CITROËNXSARA PICASSO (N68) egyterű [12/1999-]1.6 [12/1999-] - 1587 cc - 70 kw - 95 ps - NFV (TU5JP)
FIATBRAVO II (198) Ferdehátú [11/2006-]1.9 D Multijet [04/2007-12/2008] - 1910 cc - 66 kw - 90 ps - 192 B5.000
FIATBRAVO II (198) Ferdehátú [11/2006-]1.9 D Multijet [04/2007-] - 1910 cc - 110 kw - 150 ps - 937 A5.000
FIATBRAVO II (198) Ferdehátú [11/2006-]1.9 D Multijet [04/2007-] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - 192 A8.000
FIATBRAVO II (198) Ferdehátú [11/2006-]1.9 D Multijet [11/2006-] - 1910 cc - 85 kw - 116 ps - 192 A1.000, 192 B4.000
FIATSTILO (192) Ferdehátú [10/2001-11/2010]1.9 D Multijet [09/2005-11/2006] - 1910 cc - 110 kw - 150 ps - 937 A5.000
FIATSTILO (192) Ferdehátú [10/2001-11/2010]1.9 D Multijet [09/2005-11/2006] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - 192 A8.000
FIATSTILO Multi Wagon (192) Kombi [01/2003-08/2008]1.9 D Multijet [09/2005-08/2008] - 1910 cc - 110 kw - 150 ps - 937 A5.000
FIATSTILO Multi Wagon (192) Kombi [01/2003-08/2008]1.9 D Multijet [09/2005-08/2008] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - 192 A8.000
MERCEDES-BENZCITAN Combi (415) Kombi [11/2012-]109 CDI (415.703) [11/2012-] - 1461 cc - 66 kw - 90 ps - OM 607.951
MERCEDES-BENZCITAN Combi (415) Kombi [11/2012-]111 CDI (415.703) [06/2013-] - 1461 cc - 81 kw - 110 ps - OM 607.951
MERCEDES-BENZCITAN Dobozos (415) Dobozos [11/2012-]109 CDI (415.601, 415.603, 415.605) [11/2012-] - 1461 cc - 66 kw - 90 ps - OM 607.951
MERCEDES-BENZCITAN Dobozos (415) Dobozos [11/2012-]111 CDI (415.603, 415.605) [06/2013-] - 1461 cc - 81 kw - 110 ps - OM 607.951
MERCEDES-BENZCITAN Dualiner (415) dobozos/kombi [11/2012-]109 CDI [11/2012-] - 1461 cc - 66 kw - 90 ps - OM 607.951
MERCEDES-BENZCITAN Dualiner (415) dobozos/kombi [11/2012-]111 CDI (415.601, 415.603, 415.605) [06/2013-] - 1461 cc - 81 kw - 110 ps - OM 607.951
OPELARENA Combi (THB) Busz [03/1998-08/2001]1.9 D [03/1998-08/2001] - 1870 cc - 44 kw - 60 ps - F8Q 600, F8Q 606
OPELARENA Combi (THB) Busz [03/1998-08/2001]2.5 D [03/1998-08/2001] - 2499 cc - 55 kw - 75 ps - S8U 758, S8U 780, S8U 782
OPELARENA Dobozos (TB, TF) Dobozos [03/1998-08/2001]1.9 D [03/1998-08/2001] - 1870 cc - 44 kw - 60 ps - F8Q 600, F8Q 606
OPELARENA Dobozos (TB, TF) Dobozos [03/1998-08/2001]2.5 D [03/1998-08/2001] - 2499 cc - 55 kw - 75 ps - S8U 758, S8U 780, S8U 782
PEUGEOT106 I (1A, 1C) Ferdehátú [08/1991-04/1996]1.6 [06/1993-04/1996] - 1587 cc - 65 kw - 88 ps - NFZ (TU5JP)
PEUGEOT106 II (1) Ferdehátú [04/1996-]1.0 i [01/1997-] - 954 cc - 37 kw - 50 ps - CDZ (TU9M)
PEUGEOT106 II (1) Ferdehátú [04/1996-]1.0 i [05/1996-] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - CDY (TU9M)
PEUGEOT106 II (1) Ferdehátú [04/1996-]1.1 i [05/1996-] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
PEUGEOT106 II (1) Ferdehátú [04/1996-]1.4 i [05/1996-] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
PEUGEOT106 II (1) Ferdehátú [04/1996-]1.6 i [05/1996-] - 1587 cc - 65 kw - 89 ps - NFZ (TU5JP)
PEUGEOT2008 Kombi [03/2013-]1.4 HDi [06/2013-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HR (DV4C)
PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.1 i [09/1998-] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HFX (TU1JP), HFZ (TU1JP)
PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.4 16V [10/2003-] - 1360 cc - 65 kw - 88 ps - KFU (ET3J4)
PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.4 HDi eco 70 [09/2001-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.4 i [09/1998-] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
PEUGEOT206 Ferdehátú (2A/C) Ferdehátú [08/1998-]1.6 HDi 110 [05/2004-] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT206 SW (2E/K) Kombi [07/2002-]1.4 16V [10/2003-] - 1360 cc - 65 kw - 88 ps - KFU (ET3J4)
PEUGEOT206 SW (2E/K) Kombi [07/2002-]1.4 HDi [07/2002-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HX (DV4TD)
PEUGEOT206 SW (2E/K) Kombi [07/2002-]1.6 HDi 110 [05/2004-] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT208 Ferdehátú [03/2012-]1.4 HDi [03/2012-] - 1398 cc - 50 kw - 68 ps - 8HP (DV4C), 8HR (DV4C)
PEUGEOT307 (3A/C) Ferdehátú [08/2000-]1.4 16V [11/2003-] - 1360 cc - 65 kw - 88 ps - KFU (ET3J4)
PEUGEOT307 (3A/C) Ferdehátú [08/2000-]1.6 HDi 110 [02/2004-] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT307 Break (3E) Kombi [03/2002-]1.6 HDi 110 [02/2004-] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT307 SW (3H) Kombi [03/2002-]1.6 HDI 110 [02/2004-] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT406 Break (8E/F) Kombi [10/1996-10/2004]1.8 16V [10/1996-10/2000] - 1761 cc - 81 kw - 110 ps - LFY (XU7JP4)
PEUGEOT406 Break (8E/F) Kombi [10/1996-10/2004]1.8 [05/1997-10/2004] - 1761 cc - 66 kw - 90 ps - LFX (XU7JB)
PEUGEOT407 (6D_) lépcsőshátú [05/2004-]1.8 16V [09/2005-] - 1749 cc - 92 kw - 125 ps - 6FY (EW7A)
PEUGEOT407 (6D_) lépcsőshátú [05/2004-]2.7 HDi [10/2005-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - UHZ (DT17)
PEUGEOT407 Kupé (6C_) Kupé [10/2005-]2.7 HDi [10/2005-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - UHZ (DT17)
PEUGEOT407 SW (6E_) Kombi [05/2004-]1.8 16V [09/2005-] - 1749 cc - 92 kw - 125 ps - 6FY (EW7A)
PEUGEOT407 SW (6E_) Kombi [05/2004-]2.7 HDi [10/2005-] - 2720 cc - 150 kw - 204 ps - UHZ (DT17)
PEUGEOT5008 egyterű [06/2009-]1.6 HDi [08/2010-] - 1560 cc - 82 kw - 112 ps - 9HR (DV6C)
PEUGEOT5008 egyterű [06/2009-]1.6 HDi [09/2009-] - 1560 cc - 80 kw - 110 ps - 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT607 (9D, 9U) lépcsőshátú [01/2000-]2.7 HDi 24V [12/2004-] - 2721 cc - 150 kw - 204 ps - DT17TED4
PEUGEOT807 (E) egyterű [06/2002-]2.0 HDi [02/2006-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
PEUGEOT807 (E) egyterű [06/2002-]2.0 HDI [06/2006-] - 1997 cc - 100 kw - 136 ps - RHR (DW10BTED4)
PEUGEOTEXPERT alváz alváz [01/2007-]1.6 HDi 90 [01/2007-] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - 9HU (DV6UTED4)
PEUGEOTEXPERT alváz alváz [01/2007-]2.0 HDi 120 [01/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
PEUGEOTEXPERT alváz alváz [01/2007-]2.0 HDi 140 [01/2007-] - 1997 cc - 100 kw - 136 ps - RHR (DW10BTED4)
PEUGEOTEXPERT Dobozos (VF3A_, VF3U_, VF3X_) Dobozos [01/2007-]1.6 HDi 90 16V [01/2007-] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - 9HU (DV6UTED4)
PEUGEOTEXPERT Dobozos (VF3A_, VF3U_, VF3X_) Dobozos [01/2007-]2.0 HDi 120 [01/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
PEUGEOTEXPERT Dobozos (VF3A_, VF3U_, VF3X_) Dobozos [01/2007-]2.0 HDi 140 [01/2007-] - 1997 cc - 100 kw - 136 ps - RHR (DW10BTED4)
PEUGEOTEXPERT Tepee (VF3V_) egyterű [01/2007-]1.6 HDi 90 16V [01/2007-] - 1560 cc - 66 kw - 90 ps - 9HU (DV6UTED4)
PEUGEOTEXPERT Tepee (VF3V_) egyterű [01/2007-]2.0 HDi 120 [01/2007-] - 1997 cc - 88 kw - 120 ps - RHK (DW10UTED4)
PEUGEOTEXPERT Tepee (VF3V_) egyterű [01/2007-]2.0 HDi 140 [01/2007-] - 1997 cc - 100 kw - 136 ps - RHR (DW10BTED4)
RENAULTESPACE III (JE0_) egyterű [11/1996-10/2002]2.0 (JE0A) [11/1996-10/2000] - 1998 cc - 84 kw - 114 ps - F3R 728, F3R 729, F3R 742, F3R 768, F3R 769
RENAULTESPACE III (JE0_) egyterű [11/1996-10/2002]2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) [10/1998-10/2002] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F4R 700, F4R 701
RENAULTESPACE III (JE0_) egyterű [11/1996-10/2002]2.0 [09/2001-10/2002] - 1998 cc - 102 kw - 139 ps - F4R 700, F4R 701
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) egyterű [11/2002-]2.2 dCi (JK07) [02/2006-] - 2188 cc - 102 kw - 139 ps - G9T 645
RENAULTKANGOO (KC0/1_) egyterű [08/1997-]1.9 dCi 4x4 (KC0V) [10/2001-] - 1870 cc - 59 kw - 80 ps - F9Q 782, F9Q 790
RENAULTKANGOO (KC0/1_) egyterű [08/1997-]1.9 dCi 4x4 [10/2003-] - 1870 cc - 62 kw - 84 ps - F9Q 790
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) egyterű [02/2008-]1.5 dCi 110 [03/2013-] - 1461 cc - 81 kw - 110 ps - K9K 636
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) egyterű [02/2008-]1.5 dCi [11/2012-] - 1461 cc - 66 kw - 90 ps - K9K 808
RENAULTKANGOO BE BOP (KW0/1_) egyterű [02/2009-]1.5 dCi (KW0G) [06/2009-] - 1461 cc - 66 kw - 90 ps - K9K 808