A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

23206

Új termék

5 db raktáron

FEBI BILSTEIN 23206 - Dugó, kétkarú himba tengely szerelő furat

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.

6 825 Ft‎

11 007 Ft‎

-38%

Régi ár: 8 616 Ft‎

Csökkentett ár!

Szervíz információ figyelembe veendő
Szükséges darabszám1
Tömeg [kg]0,042
3RG80660
3RG80661
3RG80663
AJUSA00837700
AUTOMEGA30770001060271
BEHR HELLA SERVICE8MP 376 801-831
BEHR HELLA SERVICE9XU 376 819-181
CAUTEX020545
CONTITECHV71223
CORTECO21653091
CORTECO21653092
DACIA77 00 106 271 S
DACIA77 00 106 271 S1
DACIA77 00 106 271
DOLZ02KD701
DÜRER161110
DÜRERBac 601
DÜRERBac 602
DÜRERKit bac
DÜRERPA161110
DÜRERPA161113
EAN4027816232063
FAI AutoPartsRMG880C
FARE SA4641
FENOXR32106
FLENNORFZ79304
GENERAL MOTORS93160234 S1
GENERAL MOTORS93160234
GENERAL MOTORS93161003 S1
GENERAL MOTORS93161003
GGTVAKD701
HELLA8MP 376 801-831
HELLA9XU 376 819-181
LUCAS ENGINE DRIVELDK0352
LUCAS ENGINE DRIVELDK0460
LUCAS ENGINE DRIVELDK0618
LUCAS ENGINE DRIVELDK0636
LUCAS ENGINE DRIVELDK0637
LUCAS ENGINE DRIVELDK0638
LUCAS ENGINE DRIVELDK0654
MALÒ732021
Metalcaucho04641
OPEL4409 161 S1
OPEL4409 161
OPEL4410 493 S1
OPEL4410 493
PROCODIS FRANCEKPE4029A
PROCODIS FRANCEKPE4044A
PROCODIS FRANCEKPE4047A
PROCODIS FRANCEKTD4029
PROCODIS FRANCEKTD4041
PROCODIS FRANCEKTD4044
PROCODIS FRANCEKTD4045
PROCODIS FRANCEKTD4046
PROCODIS FRANCEKTD4047
QUINTON HAZELLQTT3000K
RENAULT77 00 106 271 S
RENAULT77 00 106 271 S1
RENAULT77 00 106 271
ROULUNDS RUBBERT71223
SKFVKMC 06020
SKFVKMC 06021
SKFVKMC 06023
SKFVKMC 06106
STCT404641
SWAG60 92 3206
TOPRAN700 143
TOPRAN700 144
TRICLO425522
VAUXHALL93160234 S1
VAUXHALL93160234
VAUXHALL93161003 S1
VAUXHALL93161003
WILMINK GROUPWG1054794
WILMINK GROUPWG1054795
WILMINK GROUPWG1054796
WILMINK GROUPWG1088546
WILMINK GROUPWG1236484
WILMINK GROUPWG1447310
DACIADUSTER zárt terepjáró [04/2010-]1.6 16V 4x4 [06/2010-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 606
DACIADUSTER zárt terepjáró [04/2010-]1.6 16V Hi-Flex [08/2010-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 696
DACIADUSTER zárt terepjáró [04/2010-]1.6 16V [04/2010-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690, K4M 696
DACIALOGAN (LS_) lépcsőshátú [09/2004-]1.6 16V (LS0M) [02/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690, K4M 696
DACIALOGAN (LS_) lépcsőshátú [09/2004-]1.6 16V Flexifuel [07/2010-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 696
DACIALOGAN MCV (KS_) Kombi [02/2007-]1.6 16V Hi-Flex [11/2009-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690, K4M 694
DACIALOGAN MCV (KS_) Kombi [02/2007-]1.6 16V [02/2007-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690, K4M 696
DACIASANDERO Ferdehátú [06/2008-]1.6 16V Bifuel [01/2011-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690, K4M 694, K4M 696
DACIASANDERO Ferdehátú [06/2008-]1.6 16V [07/2011-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690
OPELVIVARO alváz (E7) alváz [01/2006-]2.0 16V [08/2006-] - 1998 cc - 88 kw - 120 ps - F4R 720
OPELVIVARO Combi (J7) Busz [08/2001-]2.0 16V [08/2001-] - 1998 cc - 88 kw - 120 ps - F4R 720
OPELVIVARO Dobozos (F7) Dobozos [08/2001-]2.0 16V [08/2001-] - 1998 cc - 88 kw - 120 ps - F4R 720
RENAULTAVANTIME (DE0_) egyterű [09/2001-05/2003]2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V) [11/2001-05/2003] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - F4R 760, F4R 761
RENAULTCLIO Grandtour (KR0/1_) Kombi [02/2008-]1.4 16V [02/2010-] - 1390 cc - 72 kw - 98 ps - K4J 780
RENAULTCLIO Grandtour (KR0/1_) Kombi [02/2008-]1.6 16V (KR0B) [02/2008-] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 800, K4M 801
RENAULTCLIO Grandtour (KR0/1_) Kombi [02/2008-]1.6 16V (KR10) [11/2008-] - 1598 cc - 94 kw - 128 ps - K4M 862
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]1.4 16V (B/CB0L) [10/1999-09/2004] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 712, K4J 713
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]1.4 16V (B/CB0P) [08/2000-] - 1390 cc - 72 kw - 98 ps - K4J 710, K4J 711, K4J 712, K4J 713
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) [09/1998-] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 708, K4M 740, K4M 742, K4M 74
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]1.6 Hi-Flex (CB0H) [01/2005-02/2010] - 1598 cc - 86 kw - 117 ps - K4M 748
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]2.0 16V Sport (CB0M) [02/2000-] - 1998 cc - 124 kw - 169 ps - F4R 730, F4R 736
RENAULTCLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) Ferdehátú [09/1998-]2.0 16V Sport [01/2004-] - 1998 cc - 132 kw - 179 ps - F4R 738
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) Ferdehátú [01/2005-]1.4 16V [06/2005-] - 1390 cc - 72 kw - 98 ps - K4J 780
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) Ferdehátú [01/2005-]1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B...) [06/2005-] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 800, K4M 801
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) Ferdehátú [01/2005-]1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) [06/2005-] - 1598 cc - 65 kw - 88 ps - K4M 804
RENAULTCLIO III (BR0/1, CR0/1) Ferdehátú [01/2005-]1.6 16V GT (BR10, CR10) [06/2009-] - 1598 cc - 94 kw - 128 ps - K4M 862
RENAULTESPACE III (JE0_) egyterű [11/1996-10/2002]2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) [10/1998-10/2002] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F4R 700, F4R 701
RENAULTESPACE III (JE0_) egyterű [11/1996-10/2002]2.0 [09/2001-10/2002] - 1998 cc - 102 kw - 139 ps - F4R 700, F4R 701
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) egyterű [11/2002-]2.0 (JK09) [11/2002-] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - F4R 792
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) egyterű [11/2002-]2.0 (JK0A, JK1D, JK0N) [04/2005-] - 1998 cc - 125 kw - 170 ps - F4R 796, F4R 797, F4R 896, F4R 897
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) egyterű [11/2002-]2.0 (JK0K) [11/2002-02/2005] - 1998 cc - 98 kw - 133 ps - F4R 790
RENAULTESPACE IV (JK0/1_) egyterű [11/2002-]2.0 Turbo (JK0A, JK0B, JK0N) [11/2002-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - F4R 794, F4R 795, F4R 796, F4R 797
RENAULTFLUENCE (L30_) lépcsőshátú [02/2010-]1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) [02/2010-] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - K4M 838, K4M 839
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]1.6 Flex [06/2006-11/2008] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 766
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]1.6 [04/2004-] - 1598 cc - 83 kw - 113 ps - K4M 761, K4M 782
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]1.6 [06/2006-11/2008] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 812
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]1.6 [06/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 788
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]2.0 [04/2004-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - F4R 776
RENAULTGRAND SCÉNIC II (JM0/1_) egyterű [04/2004-]2.0 [04/2004-] - 1998 cc - 99 kw - 135 ps - F4R 770, F4R 771
RENAULTKANGOO (KC0/1_) egyterű [08/1997-]1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) [10/2001-] - 1598 cc - 70 kw - 95 ps - K4M 750, K4M 752, K4M 753
RENAULTKANGOO (KC0/1_) egyterű [08/1997-]1.6 16V bivalent [06/2005-] - 1598 cc - 60 kw - 82 ps - K4M 850
RENAULTKANGOO (KC0/1_) egyterű [08/1997-]1.6 16V [06/2001-] - 1598 cc - 70 kw - 95 ps - K4M 706, K4M 750, K4M 752, K4M 753
RENAULTKANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) egyterű [02/2008-]1.6 16V (KW0D) [02/2008-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - K4M 830, K4M 831
RENAULTKANGOO BE BOP (KW0/1_) egyterű [02/2009-]1.6 (KW0D) [02/2009-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - K4M 830
RENAULTKANGOO Express (FC0/1_) Dobozos [08/1997-]1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) [10/2001-] - 1598 cc - 70 kw - 95 ps - K4M 750, K4M 752, K4M 753
RENAULTKANGOO Express (FC0/1_) Dobozos [08/1997-]1.6 16V bivalent [06/2005-] - 1598 cc - 60 kw - 82 ps - K4M 850
RENAULTKANGOO Express (FC0/1_) Dobozos [08/1997-]1.6 16V [10/2001-] - 1598 cc - 70 kw - 95 ps - K4M 706, K4M 752
RENAULTKANGOO Express (FW0/1_) Dobozos [02/2008-]1.6 16V LPG [02/2008-] - 1598 cc - 72 kw - 98 ps - K4M 834
RENAULTKANGOO Express (FW0/1_) Dobozos [02/2008-]1.6 16V [02/2008-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - K4M 830
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) Ferdehátú [11/1993-03/2001]1.6 16V (B568, B561) [11/1997-03/2001] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 720, K4M 724
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) Ferdehátú [11/1993-03/2001]1.8 16V (B563, B564) [04/1998-03/2001] - 1783 cc - 88 kw - 120 ps - F4P 760, F4P 770
RENAULTLAGUNA I (B56_, 556_) Ferdehátú [11/1993-03/2001]2.0 16V (556A/B) [09/1999-03/2001] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F4R 780
RENAULTLAGUNA I Estate (K56_) Kombi [09/1995-03/2001]1.6 16V (K568) [11/1997-03/2001] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 720, K4M 724
RENAULTLAGUNA I Estate (K56_) Kombi [09/1995-03/2001]1.8 16V (K563, K564) [04/1998-03/2001] - 1783 cc - 88 kw - 120 ps - F4P 760
RENAULTLAGUNA I Estate (K56_) Kombi [09/1995-03/2001]2.0 16V (A56A/B) [09/1999-03/2001] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F4R 780
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]1.6 16V (BG0A, BG0L) [03/2001-] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 710, K4M 714
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]1.6 16V (BG1G, BG1H) [02/2005-] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 716
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) [08/2002-] - 1998 cc - 99 kw - 135 ps - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V IDE (BG0N) [04/2001-] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F5R 700, F5R 701
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V Turbo (BG0S, BG0Z, BG1L, BG1M) [01/2003-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V [01/2005-] - 1998 cc - 125 kw - 170 ps - F4R 784, F4R 786, F4R 787
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V [01/2005-] - 1998 cc - 150 kw - 204 ps - F4R 886, F4R 887
RENAULTLAGUNA II (BG0/1_) Ferdehátú [03/2001-]2.0 16V [08/2002-] - 1998 cc - 98 kw - 133 ps - F4R 714
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]1.6 16V (KG0A, KG0L) [03/2001-] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 710, K4M 714
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]1.6 16V [02/2005-] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 716
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]1.6 FlexFuel [06/2001-10/2003] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - K4M 718
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W) [08/2002-] - 1998 cc - 99 kw - 135 ps - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V IDE (KG0N) [04/2001-] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - F5R 700, F5R 701
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V Turbo (KG0S, KG0Z, KG1L, KG1M) [01/2003-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - F4R 764, F4R 765, F4R 786, F4R 787
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V [01/2005-] - 1998 cc - 125 kw - 170 ps - F4R 784, F4R 786, F4R 787
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V [01/2005-] - 1998 cc - 150 kw - 204 ps - F4R 886, F4R 887
RENAULTLAGUNA II Grandtour (KG0/1_) Kombi [03/2001-]2.0 16V [10/2004-09/2007] - 1998 cc - 98 kw - 133 ps - F4R 714, F4R 715
RENAULTLAGUNA III (BT0/1) Ferdehátú [10/2007-]1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) [10/2007-] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - K4M 824
RENAULTLAGUNA III Grandtour (KT0/1) Kombi [10/2007-]1.6 16V (KT0D) [10/2007-] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - K4M 824
RENAULTLOGAN I (LS_) lépcsőshátú [09/2004-]1.6 [04/2007-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 690
RENAULTLOGAN I Kombi (KS_) Kombi [04/2007-]1.6 [04/2007-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 697
RENAULTMEGANE CC (EZ0/1_) Kabrió [06/2010-]1.6 16V (EZ0U, EZ1U) [06/2010-] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - K4M 858
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) Ferdehátú [08/1995-12/2004]1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) [03/1999-08/2003] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 714, K4J 750
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) Ferdehátú [08/1995-12/2004]1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) [03/1999-08/2003] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 708
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) Ferdehátú [08/1995-12/2004]1.6 LPG [10/2000-08/2002] - 1598 cc - 80 kw - 109 ps - K4M 704
RENAULTMEGANE I (BA0/1_) Ferdehátú [08/1995-12/2004]1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R) [01/2001-08/2003] - 1783 cc - 85 kw - 115 ps - F4P 720, F4P 722
RENAULTMEGANE I Break (KA0/1_) Kombi [03/1999-08/2003]1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) [03/1999-08/2003] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 714, K4J 750
RENAULTMEGANE I Break (KA0/1_) Kombi [03/1999-08/2003]1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) [03/1999-08/2003] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 708
RENAULTMEGANE I Break (KA0/1_) Kombi [03/1999-08/2003]1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) [01/2001-08/2003] - 1783 cc - 85 kw - 115 ps - F4P 720, F4P 722
RENAULTMEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Kabrió [10/1996-08/2003]1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) [03/1999-08/2003] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 714, K4J 750
RENAULTMEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Kabrió [10/1996-08/2003]1.6 16V (EA0B, EA04, EA11) [03/1999-08/2003] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 700, K4M 701, K4M 708
RENAULTMEGANE I Cabriolet (EA0/1_) Kabrió [10/1996-08/2003]2.0 16V [01/2002-08/2003] - 1998 cc - 102 kw - 139 ps - F4R 746, F4R 770
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_) lépcsőshátú [09/1996-03/2006]1.4 16V (LA0D, LA1H, lA0W, LA10) [03/1999-08/2003] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 714, K4J 750
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_) lépcsőshátú [09/1996-03/2006]1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) [03/1999-08/2003] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 700, K4M 701, K4M 708
RENAULTMEGANE I Classic (LA0/1_) lépcsőshátú [09/1996-03/2006]1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R) [01/2001-08/2003] - 1783 cc - 85 kw - 115 ps - F4P 720, F4P 722
RENAULTMEGANE I Coach (DA0/1_) Kupé [03/1996-08/2003]1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) [03/1999-08/2003] - 1390 cc - 70 kw - 95 ps - K4J 714, K4J 750
RENAULTMEGANE I Coach (DA0/1_) Kupé [03/1996-08/2003]1.6 16V (DA0B, DA04, DA11) [03/1999-08/2003] - 1598 cc - 79 kw - 107 ps - K4M 700, K4M 701, K4M 708
RENAULTMEGANE I Coach (DA0/1_) Kupé [03/1996-08/2003]2.0 16V [01/2002-08/2003] - 1998 cc - 102 kw - 139 ps - F4R 746
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.4 16V (BM0B, CM0B) [11/2002-02/2008] - 1390 cc - 72 kw - 98 ps - K4J 730, K4J 740
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.4 16V [10/2003-02/2008] - 1390 cc - 60 kw - 82 ps - K4J 732
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.6 16V (BM0C, CM0C) [11/2002-02/2008] - 1598 cc - 83 kw - 113 ps - K4M 760
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.6 16V [01/2006-06/2008] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - K4M 760, K4M 812, K4M 813
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.6 Bifuel [06/2005-02/2008] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 788
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.6 Flex-Fuel [01/2007-02/2008] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 788
RENAULTMEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) Ferdehátú [11/2002-01/2011]1.6 [06/2005-02/2008] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - K4M 788

Csomag tartalma