A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

2355481

Új termék

4 db raktáron

TEXTAR 2355481 - fékbetét készlet, tárcsafék

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

11 693 Ft‎

18 860 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Csomagolási hossz [mm]9,5
Csomagolási magasság [cm]7,3
Csomagolási szélesség [cm]8,2
FékrendszerLucas
Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2féknyereg csavarokkal
Kopásjelző érintkezőkopásjelző érintkezőhöz nincs előkészítve
Magasság [mm]53
Minőségepad
Műszaki információ szám23554 172 1 4 epad
Szélesség [mm]87
Vastagság [mm]17,2
WVA-szám23554
A.B.S.366231
AKEBONOEUR340A
APEC brakingPAD1020
APEC brakingPAD1060
APEC brakingPAD1190
APEC brakingPAD1249
APEC brakingPAD1256
APEC brakingPAD1419
APEC brakingPAD1814
ATE13046027402
ATE13046027752
ATE13046027872
ATE13046028192
ATE13046028202
ATE13046028232
ATE13046028942
ATE13046029842
ATE13047027402
ATE13047028202
ATE13047028232
ATE13047028602
ATE13047028942
ATE134028192
ATE602740
ATE602819
ATE602820
ATE602823
ATE602894
ATE602984
ATELD2740
ATELD2820
ATELD2823
ATELD2894
AUDI1E0698451
AUDI1E0698451B
AUDI1E0698451D
AUDI1E0698451E
AUDI1E0698451G
AUDI1H0615415
AUDI1H0615415A
AUDI1H0615415D
AUDI1H0698451
AUDI1H0698451A
AUDI1H0698451D
AUDI1J0698451
AUDI1J0698451B
AUDI1J0698451C
AUDI1J0698451D
AUDI1J0698451E
AUDI1J0698451F
AUDI1J0698451G
AUDI1J0698451H
AUDI1J0698451J
AUDI1J0698451K
AUDI1J0698451L
AUDI1J0698451M
AUDI1J0698451N
AUDI1J0698451P
AUDI1J0698451R
AUDI1J0698451S
AUDI1K0698451A
AUDI1K0698451C
AUDI1K0698451J
AUDI1K0698451M
AUDI3B0698451
AUDI3B0698451A
AUDI4B0698451
AUDI4B0698451B
AUDI4B0698451E
AUDI4D0698451C
AUDI4D0698451D
AUDI4D0698451E
AUDI5C0698451
AUDI5C0698451A
AUDI5Q0698451A
AUDI5Q0698451E
AUDI6R0698451
AUDI7M0698451
AUDI7M3698451A
AUDI8D0698451
AUDI8E0698451
AUDI8E0698451A
AUDI8E0698451K
AUDI8EA698451
AUDIJZW698451
AUDIJZW698451A
AUDIJZW698451C
AUGROS55539324
AUGROS55603096
AUGROS55684997
BARUMBA2017
BENDIX571361B
BENDIX571361BAS
BENDIX571513B
BENDIX571513BAS
BENDIX571906B
BENDIX571906X
BENDIX573005
BENDIX573005B
BENDIX573032B
BENDIX-AUDB1449
BLUE PRINTADV184206
BOSCH0986424751
BOSCH0986461769
BOSCH0986494399
BOSCH0986494514
BOSCH0986494516
BOSCH0986494518
BOSCH986461769
BOSCHBP617
BOSCHBPVWR2
BRECK209611070400
BREMBOP61088
BREMBOP85020
BREMBOP85089
CITROËN1607083280
CITROËN1608520380
CITROËN1608681580
CITROËN1609252880
CITROËN1611456380
CITROËN1617250180
CITROËN425223
CITROËN425232
CITROËN425233
CITROËN425241
CITROËN425396
CITROËN425420
CITROËN425428
CITROËN425441
CITROËN425467
CITROËN4254C1
CITROËN4254C5
CITROËNE172204
CITROËNE172281
COMLINEADB01716
COMLINEADB01748
COMLINEADB01761
COMLINEADB0797
COMLINECBP01716
COMLINECBP0797
DELPHILP1713
DELPHILP2254
DELPHILP2255
DELPHILP565
DELPHILP571
DMB573005S
EAN4019722405228
EBC BRAKESDP2680
EBC BRAKESDP4680R
FEBI BILSTEIN16052
FEBI BILSTEIN16344
FEBI BILSTEIN16488
FERODOFDB1083
FERODOFDB1491
FERODOFDB1637
FERODOFDB1788
FERODOFDB4178
FERODOFDB4260
FERODOFDS1083
FERODOFQT1083
FERODOFQT1788
FERODOFSL1083
FERODOFSL1637
FERODOFSL4260
FIAT71773148
FIAT9404252328
FIAT9467529088
FIAT9467648988
FORD1001096
FORD1027640
FORD1027650
FORD1029782
FORD1115107
FORD1205557
FORD1343514
FORD1345340
FORD5M212M008CA
FORD5M2J2M008CA
FORD95WX2M008BA
FORDYM212M008CA
FTEBL1194A3
FTEBL1194B3
FTEBL1911A3
GALFERB1G10203452
GALFERB1G10204922
GALFERB1G10205492
GALFERB1G10205592
GALFERB1G10207552
GALFERB1G10209202
HELLA PAGID355010361
HELLA PAGID355012801
HELLA PAGID355018101
HELLA PAGID355018111
HELLA PAGID355023791
HELLA PAGID355026421
HELLA PAGID8DB355010361
HELLA PAGID8DB355012801
HELLA PAGID8DB355018101
HELLA PAGID8DB355018111
HELLA PAGID8DB355023791
HELLA PAGID8DB355026421
JURID571906J
JURID571906JC
JURID573005JC
JURID573032J
JURID573032JC
LANCIA71773148
LANCIA9404252328
MAGNETI MARELLI363700201644
MAGNETI MARELLI363700205075
MAGNETI MARELLIT1644MM
MAGNETI MARELLIT5075MM
MAPCO6302
MAPCO6309
MAPCO6310
MGA223
MGA397
MINTEXMDB1377
MINTEXMDB2256
MINTEXMDB81377
NK229986
NPS571906S
OPTIMAL10066
OPTIMAL10120
OPTIMAL9540
PAGIDT1351
PAGIDT1644
PAGIDT5075
PEUGEOT1607083280
PEUGEOT1608520380
PEUGEOT1608681580
PEUGEOT1611456380
PEUGEOT1616872680
PEUGEOT425223
PEUGEOT425232
PEUGEOT425233
PEUGEOT425241
PEUGEOT425396
PEUGEOT425420
PEUGEOT425428
PEUGEOT425441
PEUGEOT425467
PEUGEOT4254C1
PEUGEOT4254C5
PEUGEOTE172204
PEUGEOTE172281
QUINTON HAZELL2974
QUINTON HAZELL7388
QUINTON HAZELL7440
QUINTON HAZELL7497
QUINTON HAZELL7552
QUINTON HAZELLBP456
QUINTON HAZELLBP469
QUINTON HAZELLBP469D
RELY573032S
REMSA026301
REMSA026303
REMSA026305
REMSA026306
REMSA26301
REMSA26303
REMSA26305
REMSA26316
REMSA26352
REMSA26387
RENAULT440606418R
REPSTARVW 031 00 509
RHIAG00047
RHIAG16869
RHIAG41231
RHIAG72250
ROADHOUSE226300
ROADHOUSE226301
ROADHOUSE226303
ROADHOUSE226304
ROADHOUSE226305
ROADHOUSE226316
ROADHOUSE226317
ROADHOUSE226345
ROADHOUSE226350
ROADHOUSE226387
ROULUNDS BRAKING448181
ROULUNDS BRAKING465381
ROULUNDS RUBBER448181
ROULUNDS RUBBER465381
SEAT1E0698451
SEAT1E0698451B
SEAT1E0698451D
SEAT1E0698451E
SEAT1E0698451G
SEAT1H0615415
SEAT1H0615415A
SEAT1H0615415D
SEAT1H0698451
SEAT1H0698451A
SEAT1H0698451D
SEAT1J0698451
SEAT1J0698451B
SEAT1J0698451C
SEAT1J0698451D
SEAT1J0698451E
SEAT1J0698451F
SEAT1J0698451G
SEAT1J0698451H
SEAT1J0698451J
SEAT1J0698451K
SEAT1J0698451L
SEAT1J0698451M
SEAT1J0698451N
SEAT1J0698451P
SEAT1J0698451R
SEAT1J0698451S
SEAT1K0698451A
SEAT1K0698451C
SEAT1K0698451J
SEAT1K0698451M
SEAT3B0698451
SEAT3B0698451A
SEAT4B0698451
SEAT4B0698451B
SEAT4B0698451E
SEAT4D0698451C
SEAT4D0698451D
SEAT5C0698451
SEAT5C0698451A
SEAT5Q0698451A
SEAT5Q0698451E
SEAT5Q0698451M
SEAT6R0698451
SEAT7M0698451
SEAT7M3698451A
SEAT8D0698451
SEAT8E0698451
SEAT8E0698451A
SEAT8E0698451K
SEAT8EA698451
SEATJZW698451
SEATJZW698451A
SEATJZW698451C
SKODA1E0698451
SKODA1E0698451B
SKODA1E0698451D
SKODA1E0698451E
SKODA1E0698451G
SKODA1H0615415
SKODA1H0615415A
SKODA1H0615415D
SKODA1H0698451
SKODA1H0698451A
SKODA1H0698451D
SKODA1J0698451
SKODA1J0698451B
SKODA1J0698451C
SKODA1J0698451D
SKODA1J0698451E
SKODA1J0698451F
SKODA1J0698451G
SKODA1J0698451H
SKODA1J0698451J
SKODA1J0698451K
SKODA1J0698451L
SKODA1J0698451M
SKODA1J0698451N
SKODA1J0698451P
SKODA1J0698451R
SKODA1J0698451S
SKODA1K0698451A
SKODA1K0698451C
SKODA1K0698451J
SKODA1K0698451M
SKODA3B0698451
SKODA3B0698451A
SKODA4B0698451
SKODA4B0698451B
SKODA4B0698451E
SKODA4D0698451C
SKODA4D0698451D
SKODA5C0698451
SKODA5C0698451A
SKODA5Q0698451A
SKODA5Q0698451E
SKODA6R0698451
SKODA7M0698451
SKODA7M3698451A
SKODA8D0698451
SKODA8E0698451
SKODA8E0698451A
SKODA8E0698451K
SKODA8EA698451
SKODAJZW698451
SKODAJZW698451A
SKODAJZW698451C
STOP571906S
STOP573005S
STOP573032S
TEXTAR2355402
TEXTAR2355412
TEXTAR2355415
TEXTAR2355423
TEXTARTX0295
TEXTARTX0591
TRWGDB1055
TRWGDB1121
TRWGDB1196
TRWGDB1267
TRWGDB1311
TRWGDB1328
TRWGDB1330
TRWGDB1330DTE
TRWGDB1372
TRWGDB1416
TRWGDB1438
TRWGDB1458
TRWGDB1467
TRWGDB1504
TRWGDB1578
TRWGDB1587
TRWGDB1813
TRWGDB485
TRWGDB823DTE
TRWGDB856
usernumber20961
usernumber23554 172 1 4 epad
usernumber23554 172 1 4 T4415
usernumber23554
usernumber7234D340
usernumber7335D340
usernumber7773D894
VALEO540149
VALEO540448
VALEO540490
VALEO551684
VALEO551685
VALEO598463
VW (FAW)1JD698451A
VW1E0698451
VW1E0698451B
VW1E0698451C
VW1E0698451D
VW1E0698451E
VW1E0698451G
VW1H0615415
VW1H0615415A
VW1H0615415D
VW1H0698451
VW1H0698451A
VW1H0698451D
VW1J0698451
VW1J0698451B
VW1J0698451C
VW1J0698451D
VW1J0698451E
VW1J0698451F
VW1J0698451G
VW1J0698451H
VW1J0698451J
VW1J0698451K
VW1J0698451L
VW1J0698451M
VW1J0698451N
VW1J0698451P
VW1J0698451R
VW1J0698451S
VW1K0698451A
VW1K0698451C
VW1K0698451J
VW1K0698451M
VW3B0698451
VW3B0698451A
VW4B0698451
VW4B0698451B
VW4B0698451E
VW4D0698451C
VW4D0698451D
VW5C0698451
VW5C0698451A
VW5C0698451B
VW5C0698451C
VW5Q0698451A
VW5Q0698451E
VW5Q0698451G
VW6R0698451
VW7M0698451
VW7M3698451A
VW8D0698451
VW8E0698451
VW8E0698451A
VW8E0698451K
VW8EA698451
VWJZW698451
VWJZW698451A
VWJZW698451C
WAGNERWBP20961A
WAGNERWBP20961B
WAGNERWBP20961C
WAGNERWBP23823A
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.0 TFSI [01/2016-] - 999 cc - 60 kw - 82 ps - CHZE
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.0 TFSI [03/2015-] - 999 cc - 70 kw - 95 ps - CHZB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.2 TFSI [05/2010-] - 1197 cc - 63 kw - 86 ps - CBZA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TDI [11/2014-] - 1422 cc - 66 kw - 90 ps - CUSB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TFSI [01/2011-] - 1390 cc - 136 kw - 185 ps - CAVG, CTHG, CTJA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TFSI [04/2012-] - 1395 cc - 103 kw - 140 ps - CPTA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TFSI [05/2010-] - 1390 cc - 90 kw - 122 ps - CAXA, CNVA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TFSI [11/2014-] - 1395 cc - 110 kw - 150 ps - CZEA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.4 TFSI [11/2014-] - 1395 cc - 92 kw - 125 ps - CZCA, CZDB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.6 TDI [03/2011-] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.6 TDI [05/2010-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.6 TDI [11/2014-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - CXMA
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]1.8 TFSI [02/2015-] - 1798 cc - 141 kw - 192 ps - DAJB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]2.0 TDI [05/2012-] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - CFHB
AUDIA1 (8X1, 8XK, 8XF) Ferdehátú [05/2010-]2.0 TDI [09/2011-] - 1968 cc - 105 kw - 143 ps - CFHD
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.0 TFSI [01/2016-] - 999 cc - 60 kw - 82 ps - CHZE
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.0 TFSI [03/2015-] - 999 cc - 70 kw - 95 ps - CHZB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.2 TFSI [01/2012-] - 1197 cc - 63 kw - 86 ps - CBZA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TDI [11/2014-] - 1422 cc - 66 kw - 90 ps - CUSB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TFSI [04/2012-] - 1395 cc - 103 kw - 140 ps - CPTA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TFSI [11/2011-] - 1390 cc - 136 kw - 185 ps - CAVG, CTHG, CTJA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TFSI [11/2011-] - 1390 cc - 90 kw - 122 ps - CAXA, CNVA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TFSI [11/2014-] - 1395 cc - 110 kw - 150 ps - CZEA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.4 TFSI [11/2014-] - 1395 cc - 92 kw - 125 ps - CZCA, CZDB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.6 TDI [11/2011-] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.6 TDI [11/2011-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.6 TDI [11/2014-] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - CXMA
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]1.8 TFSI [02/2015-] - 1798 cc - 141 kw - 192 ps - DAJB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]2.0 TDI [05/2012-] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - CFHB
AUDIA1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) Ferdehátú [09/2011-]2.0 TDI [09/2011-] - 1968 cc - 105 kw - 143 ps - CFHD
AUDIA2 (8Z0) Ferdehátú [02/2000-08/2005]1.4 TDI [11/2003-08/2005] - 1422 cc - 66 kw - 90 ps - ATL
AUDIA2 (8Z0) Ferdehátú [02/2000-08/2005]1.6 FSI [05/2002-08/2005] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - BAD
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.6 [08/2000-05/2003] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - AVU, BFQ
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.6 [09/1996-05/2003] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T quattro [10/1998-05/2003] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJQ, ARY
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T quattro [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARX
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T [12/1996-05/2003] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AGU, AQA, ARZ, AUM
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 T [12/1998-05/2003] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJQ, APP, ARY, AUQ
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.8 [09/1996-05/2003] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - AGN, APG
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI quattro [08/2000-05/2003] - 1896 cc - 96 kw - 130 ps - ASZ
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [08/1997-07/2001] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AHF, ASV
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [08/2000-05/2003] - 1896 cc - 96 kw - 130 ps - ASZ
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [09/1996-07/2001] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - AGR, ALH
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]1.9 TDI [10/2000-05/2003] - 1896 cc - 74 kw - 100 ps - ATD, AXR
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]S3 quattro [03/1999-04/2002] - 1781 cc - 154 kw - 210 ps - AMK, APY
AUDIA3 (8L1) Ferdehátú [09/1996-05/2003]S3 quattro [10/2001-05/2003] - 1781 cc - 165 kw - 224 ps - BAM
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.2 TSI [04/2010-08/2012] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.4 TFSI [09/2007-08/2012] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC, CMSA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 E-Power [01/2011-08/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA, CMXA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 FSI [08/2003-09/2007] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - BAG, BLF, BLP
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 TDI [05/2009-08/2012] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 TDI [05/2009-08/2012] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 [05/2003-08/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.8 TFSI quattro [07/2008-08/2012] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - CDAA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.8 TFSI [11/2006-08/2012] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.9 TDI [05/2003-05/2010] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 FSI [05/2003-06/2008] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI 16V [05/2003-08/2012] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB, CLJA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI quattro [03/2006-08/2012] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI quattro [05/2003-06/2008] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [03/2006-08/2012] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [05/2003-08/2012] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV, CBAA, CFFA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [06/2005-06/2008] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [06/2006-06/2008] - 1968 cc - 120 kw - 163 ps - BUY
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.2 TFSI [03/2010-05/2013] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.4 TFSI [02/2011-05/2013] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.6 TDI [05/2009-05/2013] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.6 [09/2008-05/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BSE
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.8 TFSI [04/2008-05/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BZB, CDAA
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.9 TDI [04/2008-10/2009] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BLS
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]2.0 TDI [04/2008-05/2013] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - CBAA, CFFA
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]2.0 TDI [04/2008-05/2013] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - CBAB, CFFB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.2 TSI [04/2010-03/2013] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.4 TFSI [09/2007-03/2013] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC, CMSA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 E-Power [01/2011-03/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA, CMXA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 FSI [09/2004-09/2007] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - BLF, BLP
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 TDI [05/2009-03/2013] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 TDI [05/2009-03/2013] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 [09/2004-03/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.8 TFSI quattro [07/2008-03/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - CDAA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.8 TFSI [11/2006-03/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.9 TDI [09/2004-05/2010] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 FSI [09/2004-06/2008] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI 16V [09/2004-03/2013] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB, CLJA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI [03/2006-03/2013] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI [06/2005-06/2008] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI [06/2006-06/2008] - 1968 cc - 120 kw - 163 ps - BUY
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI [09/2004-03/2013] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV, CBAA, CFFA
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.6 [07/2000-11/2000] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ALZ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.6 [11/1994-10/2000] - 1595 cc - 74 kw - 100 ps - ADP, AHL, ANA, ARM
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 quattro [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T quattro [12/1997-11/2000] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 110 kw - 150 ps - AEB, ANB, APU, ARK, AWT
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 T [12/1997-11/2000] - 1781 cc - 132 kw - 180 ps - AJL
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 [01/1995-11/2000] - 1781 cc - 92 kw - 125 ps - ADR, APT, ARG, AVV
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.8 [04/1995-11/2000] - 1781 cc - 85 kw - 115 ps -
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 Di [12/1995-11/2000] - 1896 cc - 55 kw - 75 ps - AFF
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI quattro [03/2000-11/2000] - 1896 cc - 85 kw - 116 ps - AJM, ATJ
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]1.9 TDI quattro [09/1996-11/2000] - 1896 cc - 81 kw - 110 ps - AFN, AVG