A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

2374381

Új termék

2 db raktáron

TEXTAR 2374381 - fékbetét készlet, tárcsafék

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

25 676 Ft‎

41 413 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Csomagolási hossz [mm]17
Csomagolási magasság [cm]8,3
Csomagolási szélesség [cm]12
FékrendszerBosch
Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2féknyereg csavarokkal
Kopásjelző érintkezőkopásjelző érintkezővel
Kopásjelzők száma [tengelyenként]2
Magasság [mm]67,8
Minőségepad
Műszaki információ szám23743 205 2 5 epad
Szélesség [mm]137
Vastagság [mm]20,5
WVA-szám23743
A.B.S.37306
A.B.S.37306OE
ACDelcoAC603581D
AKEBONOEUR987
APEC brakingPAD1316
ATE13046039992
ATE13047039992
ATE603999
ATELD3999
AUGROS55671069
BARUMBA2221
BENDIX573091
BENDIX573091B
BENDIX-AUDB1667
BOSCH0986424787
BOSCH0986494285
BOSCH986494285
BOSCHBP928
BRECK237430070110
BREMBOP50049
COMLINEADB01209
COMLINECBP01209
DELPHILP1791
EAN4019722417306
FEBI BILSTEIN16452
FERODOFDB1414
FERODOFSL1414
fri.tech.5780
FTEBL1829A2
FTEBL1829A4
GALFERB1G10206322
GIRLING6115424
HELLA PAGID2374309
HELLA PAGID355018721
HELLA PAGID355018731
HELLA PAGID8DB355018721
HELLA PAGID8DB355018731
ICER181527
ICER181527701
JURID573091J
JURID573091JC
LPR05P1124
MAGNETI MARELLI363700205154
MAGNETI MARELLIT5154MM
MERCEDES-BENZ0034206520
MERCEDES-BENZ0034209920
MERCEDES-BENZ0044207920
MERCEDES-BENZ0044208720
MERCEDES-BENZA0034206520
MERCEDES-BENZA0034209920
MERCEDES-BENZA0044207920
MERCEDES-BENZA0044208720
MEYLE0252374320S
MEYLE0252374320SW
MGA700
MINTEXMDB2539
NK223346
OPTIMAL12127
PAGIDT5154
QUINTON HAZELL7511
QUINTON HAZELLBP1364
REMSA099002
REMSA99002
RHIAG80985
ROADHOUSE299002
ROULUNDS BRAKING603581
TEXTAR2374303
TEXTARTX0640
TRISCAN811023038
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0235114
TRUSTING5780
TRWGDB1542
TRWGDB1542DTE
usernumber23743 205 2 5 epad
usernumber23743 205 2 5 T4433
usernumber23743
usernumber23744
usernumber7889D987
VAICOV308145
VALEO598638
WAGNERWBP23743A
ZIMMERMANN237432002
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 CDI (211.004) [07/2002-12/2008] - 2148 cc - 75 kw - 102 ps - OM 646.951
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 CDI (211.004) [07/2002-12/2008] - 2148 cc - 90 kw - 122 ps - OM 646.951
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 CDI (211.007) [04/2006-12/2008] - 2148 cc - 100 kw - 136 ps - OM 646.820
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 Kompressor (211.041) [04/2006-12/2008] - 1796 cc - 135 kw - 184 ps - M 271.956
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 Kompressor (211.042) [11/2002-12/2008] - 1796 cc - 120 kw - 163 ps - M 271.941
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 200 NGT (211.041) [03/2004-12/2008] - 1796 cc - 120 kw - 163 ps - M 271.941
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 220 CDI (211.006) [03/2002-12/2008] - 2148 cc - 100 kw - 136 ps - OM 646.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 220 CDI (211.006) [03/2002-12/2008] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 220 CDI (211.008) [04/2006-12/2008] - 2148 cc - 125 kw - 170 ps - OM 646.821
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 220 CDI [03/2003-12/2008] - 2149 cc - 120 kw - 163 ps - OM 646.821
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 230 (211.052) [09/2007-12/2008] - 2496 cc - 150 kw - 204 ps - M 272.922
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 240 (211.061) [03/2002-12/2008] - 2597 cc - 130 kw - 177 ps - M 112.913, M 112.917
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 270 CDI (211.016) [03/2002-12/2008] - 2685 cc - 120 kw - 163 ps - OM 647.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 270 CDI (211.016) [03/2002-12/2008] - 2685 cc - 130 kw - 177 ps - OM 647.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 280 (211.054) [03/2005-12/2008] - 2996 cc - 170 kw - 231 ps - M 272.943
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 280 CDI (211.020) [03/2005-12/2008] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 280 CDI (211.023) [05/2004-12/2008] - 3222 cc - 130 kw - 177 ps - OM 648.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 300 BlueTEC [09/2007-12/2008] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 320 (211.065) [03/2002-12/2008] - 3199 cc - 165 kw - 224 ps - M 112.949
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 320 CDI (211.022) [03/2005-12/2008] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 320 CDI (211.026) [11/2002-12/2008] - 3222 cc - 150 kw - 204 ps - OM 648.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 350 (211.056) [03/2005-12/2008] - 3498 cc - 200 kw - 272 ps - M 272.964
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 350 CGI (211.057) [09/2007-12/2008] - 3498 cc - 215 kw - 292 ps - M 272.985
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]350 CGI (211.257) [05/2006-07/2009] - 3498 cc - 215 kw - 292 ps - M 272.985
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 200 CDI (211.207) [04/2006-07/2009] - 2148 cc - 100 kw - 136 ps - OM 646.821
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 200 Kompressor (211.241) [04/2006-07/2009] - 1796 cc - 135 kw - 184 ps - M 271.956
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 200 T Kompressor (211.242) [03/2003-07/2009] - 1796 cc - 120 kw - 163 ps - M 271.941
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 220 CDI (211.206) [03/2003-07/2009] - 2148 cc - 100 kw - 136 ps - OM 646.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 220 T CDI (211.206) [03/2003-07/2009] - 2148 cc - 110 kw - 150 ps - OM 646.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 220 T CDI (211.208) [04/2006-07/2009] - 2148 cc - 125 kw - 170 ps - OM 646.821
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 220 T CDI [03/2003-07/2009] - 2148 cc - 120 kw - 163 ps - OM 646.821
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 230 T (211.252) [05/2007-07/2009] - 2496 cc - 150 kw - 204 ps - M 272.922
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 240 T (211.261) [03/2003-07/2009] - 2597 cc - 130 kw - 177 ps - M 112.913
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 270 T CDI (211.216) [03/2003-07/2009] - 2685 cc - 120 kw - 163 ps - OM 647.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 270 T CDI (211.216) [03/2003-07/2009] - 2685 cc - 130 kw - 177 ps - OM 647.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 280 T CDI (211.220) [03/2005-07/2009] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 280 T CDI (211.223) [05/2004-07/2009] - 3222 cc - 130 kw - 177 ps - OM 648.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 320 T (211.265) [03/2003-07/2009] - 3199 cc - 165 kw - 224 ps - M 112.949
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 320 T CDI (211.222) [03/2005-07/2009] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 320 T CDI (211.226) [03/2003-07/2009] - 3222 cc - 150 kw - 204 ps - OM 648.961
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 350 T (211.256) [03/2005-07/2009] - 3498 cc - 200 kw - 272 ps - M 272.964