A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

MDB2545

Új termék

14 db raktáron

MINTEX MDB2545 - fékbetét készlet, tárcsafék

Raktáron

  • W4. Szállítás 3 nap.

12 269 Ft‎

18 875 Ft‎

-35%

Csökkentett ár!

Csomagolási hossz [mm]17
Csomagolási magasság [cm]8,3
Csomagolási szélesség [cm]12
FékrendszerBosch
Kiegészítő cikk/kiegészítő infoTartozékokkal
Kopásjelző érintkezőakusztikus kopásjelzéssel
Magasság [mm]63,1
Szélesség [mm]150,8
Vastagság [mm]19
WVA-szám23768
A.B.S.37400
APEC brakingPAD1333
ASHIKA5002206
ATE13046058132
ATE605813
AUGROS55668776
BARUMBA2295
BENDIX572485B
BLUE PRINTADT342141
BOSCH0986424831
BOSCH0986494054
BOSCHBP969
BRECK237680070110
BREMBOP83046
COMLINEADB31140
COMLINECBP31140
DELPHILP1786
DELPHILP506
EAN5028740110693
FEBI BILSTEIN16653
FERODOFDB1648
FERODOFQT1648
FERODOFSL1648
FTEBL1959A2
GALFERB1G10206622
GIRLING6133364
HELLA PAGID355017321
HELLA PAGID8DB355017321
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3602112
ICER181573
JAPANPARTSPA206AF
JURID572485J
KBPBP9082
LPR05P1114
MAGNETI MARELLI363700203129
MAGNETI MARELLI363702161174
MAGNETI MARELLIT3129MM
METZGER104602
MGA719
NIPPARTSJ3602112
NISSHINBONP1048
NK224562
NPST360A20
OPTIMAL12160
PAGIDT3129
QUINTON HAZELL7587
QUINTON HAZELLBP1395
REMSA104602
RHIAG36705
ROADHOUSE2104602
SWAG81916653
TEXTAR2376802
TEXTARTX0650
TOYOTA0446505130
TOYOTA0446505131
TOYOTA0446505140
TOYOTA0446505150
TOYOTA0446505170
TOYOTA0446505190
TOYOTA0446505210
TOYOTA0446505220
TOYOTA0446505221
TOYOTA0446505270
TOYOTA0446505280
TOYOTA04465YZZEB
TRISCAN811013061
TRWGDB3336
usernumber23480
usernumber23481
usernumber23768
VALEO598665
WAGNERWBP23768A
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 VVTi [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 114 kw - 155 ps - 1AZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 VVTi [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 114 kw - 155 ps - 1AZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.3 VVTi [03/2004-03/2009] - 1342 cc - 64 kw - 87 ps - 8A-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.6 [04/2004-03/2009] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.8 [04/2004-03/2009] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.0 D-4D [04/2004-03/2009] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 100 kw - 136 ps - 2AD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV