A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

363916060402

Új termék

21 db raktáron

MAGNETI MARELLI 363916060402 - fékbetét készlet, tárcsafék

Raktáron

  • W16. Szállítás 5-7 nap.

10 783 Ft‎

16 590 Ft‎

-35%

Csökkentett ár!

FékrendszerBOSCH
Hossz 1 [mm]150,8
Kopásjelző érintkezőkopásjelző érintkezővel
Kopásjelzők száma [tengelyenként]2
Magasság 1 [mm]63,1
Vastagság 1 [mm]18,7
WVA-szám23479
A.B.S.37400
APEC brakingPAD1333
ASHIKA5002206
ATE13.0460-5813.2
ATE605813
AUGROS55668776
BENDIX572485
BENDIX572485B
BOSCH0986424831
BOSCH0986494054
BOSCH986424831
BOSCH986494054
BOSCHBP969
BREMBOP 83 046
CIFAM2204500
DELPHILP1786
EAN8001063678597
FEBI BILSTEIN16653
FERODOFDB1648
FERODOFQT1648
FERODOFSL1648
FTEBL1959A2
HAVAM7587
HERTH+BUSS ELPARTSJ3602112
ICER181573
JAPANPARTSPA206AF
JURID572485J
KBPBP9082
LPR05P1114
LUCAS ELECTRICALGDB 3336
LUCAS ENGINE DRIVE6133364
METZGER104602
MINTEXMDB2545
NK224562
OPTIMAL12160
PAGIDT3129
RAICAM0567.0
RAICAMRA.0567.0
REMSA1046.02
ROADHOUSE21046.02
SWAG81916653
TEXTAR2376802
TOYOTA0446505130
TOYOTA0446505131
TOYOTA0446505170
TOYOTA0446505221
TOYOTA0446505280
TOYOTA04465YZZEB
TOYOTA446505130
TOYOTA446505131
TOYOTA446505140
TOYOTA446505150
TOYOTA446505170
TOYOTA446505190
TOYOTA446505210
TOYOTA446505220
TOYOTA446505221
TOYOTA446505270
TOYOTA446505280
TRISCAN811013061
TRWGDB3336
usernumber363702161174
usernumberPF0402
usernumberT3129MM
VALEO598665
VEMA83.567.0
VEMAPE.0567.0
ZIMMERMANN237681851
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 VVTi [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 114 kw - 155 ps - 1AZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.6 [04/2004-03/2009] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.8 [04/2004-03/2009] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.0 D-4D [04/2004-03/2009] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 100 kw - 136 ps - 2AD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV