A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

025 207 5514

Új termék

MEYLE 025 207 5514 - fékbetét készlet, tárcsafék

Elérhető. Szállítás 3-8 hét

    4 274 Ft‎

    7 123 Ft‎

    -40%

    Csökkentett ár!

    Beépítési oldalhátsótengely
    FékrendszerATE
    Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2csikorgásgátló lemezzel
    Kopásjelző érintkezőkopásjelző érintkező nélkül
    Magasság [mm]56,4
    Szélesség [mm]61,8
    Vastagság [mm]14,4
    APEC brakingPAD716
    ATE13.0460-3401.2
    ATE603401
    EAN4040074112168
    FEBI BILSTEIN16230
    JURID571417J
    MINTEXMDB2129
    PAGIDT1184
    SWAG55 91 6230
    TEXTAR20755 150 1 4
    TEXTAR2075506
    TRWGDB1160
    usernumber20755
    usernumberMBP0036
    VOLVO2701647
    VOLVO2701662
    VOLVO271336
    VOLVO2713360
    VOLVO2714772
    VOLVO271586
    VOLVO2715860
    VOLVO271668
    VOLVO271702
    VOLVO271758
    VOLVO2717585
    VOLVO271824
    VOLVO2718245
    VOLVO271962
    VOLVO272407
    VOLVO2727820
    VOLVO2728700
    VOLVO30793802
    VOLVO31261185
    VOLVO8628240
    VOLVO8628564
    ZIMMERMANN20755.155.1
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.0 [08/1974-07/1976] - 1986 cc - 60 kw - 82 ps - B 20 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.0 [08/1976-07/1979] - 1986 cc - 66 kw - 90 ps - B 19 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.0 [08/1984-07/1985] - 1986 cc - 76 kw - 103 ps - B 200 K
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.0 [09/1978-08/1983] - 1986 cc - 71 kw - 97 ps - B 19 A, B 19 K
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.0 [10/1982-08/1984] - 1986 cc - 100 kw - 136 ps - B 19 ET
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.1 Turbo [08/1980-07/1984] - 2127 cc - 114 kw - 155 ps - B 21 ET
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.1 [08/1974-07/1975] - 2127 cc - 71 kw - 97 ps - B 21 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.1 [08/1974-07/1980] - 2127 cc - 90 kw - 122 ps - B 21 E
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.1 [08/1975-07/1980] - 2127 cc - 74 kw - 100 ps - B 21 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.1 [08/1980-07/1984] - 2127 cc - 79 kw - 107 ps - B 21 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 i Kat [08/1986-07/1993] - 2316 cc - 85 kw - 115 ps - B 230 F
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1978-07/1980] - 2316 cc - 103 kw - 140 ps - B 23 E
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1980-07/1983] - 2316 cc - 100 kw - 136 ps - B 23 E
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1980-07/1984] - 2315 cc - 82 kw - 112 ps - B 23 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1983-07/1985] - 2316 cc - 96 kw - 131 ps - B 230 E
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1984-07/1986] - 2315 cc - 81 kw - 110 ps - B 230 A
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1984-12/1989] - 2316 cc - 98 kw - 133 ps - B 23 E
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.3 [08/1986-07/1987] - 2315 cc - 83 kw - 113 ps - B 230 F
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.4 Diesel [08/1978-07/1985] - 2383 cc - 60 kw - 82 ps - D 24
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.4 Diesel [08/1987-08/1993] - 2383 cc - 58 kw - 79 ps - D 24
    VOLVO240 (P242, P244) lépcsőshátú [08/1974-12/1993]2.7 GLT6 [08/1979-07/1980] - 2664 cc - 104 kw - 141 ps - B 27 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [08/1974-07/1975] - 1986 cc - 60 kw - 82 ps - B 20 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [08/1976-01/1982] - 1986 cc - 66 kw - 90 ps - B 19 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [08/1980-12/1984] - 1986 cc - 71 kw - 97 ps - B 19 A, B 19 K
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [08/1983-07/1993] - 1986 cc - 86 kw - 117 ps - B 200 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [08/1984-07/1985] - 1986 cc - 76 kw - 103 ps - B 200 K
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.0 [10/1982-08/1984] - 1986 cc - 100 kw - 136 ps - B 19 ET
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 Turbo [08/1980-07/1985] - 2127 cc - 114 kw - 155 ps - B 21 ET
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 [08/1974-07/1975] - 2127 cc - 71 kw - 97 ps - B 21 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 [08/1974-07/1979] - 2127 cc - 90 kw - 122 ps - B 21 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 [08/1975-07/1980] - 2127 cc - 74 kw - 100 ps - B 21 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 [08/1980-07/1984] - 2127 cc - 79 kw - 107 ps - B 21 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.1 [08/1980-07/1984] - 2127 cc - 80 kw - 109 ps - B 21 F
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 i Kat [08/1986-07/1993] - 2316 cc - 85 kw - 115 ps - B 230 F
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 Kat [08/1991-07/1992] - 2316 cc - 100 kw - 136 ps - B 230 F
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [01/1983-12/1984] - 2316 cc - 100 kw - 136 ps - B 23 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1980-07/1984] - 2315 cc - 82 kw - 112 ps - B 23 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1984-07/1985] - 2316 cc - 96 kw - 131 ps - B 230 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1984-07/1986] - 2315 cc - 81 kw - 110 ps - B 230 A
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1984-12/1988] - 2316 cc - 98 kw - 133 ps - B 23 E
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1986-07/1987] - 2316 cc - 83 kw - 113 ps - B 230 F
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.3 [08/1986-12/1988] - 2316 cc - 85 kw - 115 ps - B 230 K
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.4 Diesel [04/1979-08/1993] - 2383 cc - 60 kw - 82 ps - D 24
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.4 Diesel [08/1988-08/1993] - 2383 cc - 58 kw - 79 ps - D 24
    VOLVO240 Break (P245) Kombi [08/1974-12/1993]2.7 GLT6 [08/1979-07/1980] - 2664 cc - 104 kw - 141 ps - B 27 E
    VOLVO260 (P262, P264) lépcsőshátú [08/1974-07/1982]2.7 [08/1974-07/1980] - 2664 cc - 103 kw - 140 ps - B 27 E
    VOLVO260 (P262, P264) lépcsőshátú [08/1974-07/1982]2.7 [08/1976-07/1982] - 2664 cc - 92 kw - 125 ps - B 27 A
    VOLVO260 (P262, P264) lépcsőshátú [08/1974-07/1982]2.7 [08/1978-07/1982] - 2664 cc - 109 kw - 148 ps - B 27 E, B 27 F
    VOLVO260 (P262, P264) lépcsőshátú [08/1974-07/1982]2.8 [08/1980-07/1982] - 2849 cc - 114 kw - 155 ps - B 28 E
    VOLVO260 (P262, P264) lépcsőshátú [08/1974-07/1982]2.8 [08/1980-07/1982] - 2849 cc - 95 kw - 129 ps - B 28 A
    VOLVO260 Kombi (P265) Kombi [07/1975-07/1982]2.7 [07/1975-07/1982] - 2664 cc - 103 kw - 140 ps - B 27 E
    VOLVO260 Kombi (P265) Kombi [07/1975-07/1982]2.7 [08/1975-07/1977] - 2664 cc - 92 kw - 125 ps - B 27 A
    VOLVO260 Kombi (P265) Kombi [07/1975-07/1982]2.7 [10/1978-07/1982] - 2664 cc - 109 kw - 148 ps - B 27 F
    VOLVO260 Kombi (P265) Kombi [07/1975-07/1982]2.8 [08/1980-07/1982] - 2849 cc - 114 kw - 155 ps - B 28 F
    VOLVO260 Kupé (P262) Kupé [09/1975-12/1985]2.7 [08/1977-07/1978] - 2664 cc - 103 kw - 140 ps - B 27 E
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [01/1985-12/1985] - 1986 cc - 120 kw - 163 ps - B 200 ET
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [01/1986-08/1990] - 1986 cc - 118 kw - 160 ps - B 200 ET
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [01/1987-08/1988] - 1986 cc - 86 kw - 117 ps - B 200 E
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [08/1985-07/1992] - 1986 cc - 89 kw - 121 ps - B 200 G
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [09/1988-08/1990] - 1986 cc - 76 kw - 103 ps - B 200 K
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.0 [12/1983-07/1984] - 1986 cc - 110 kw - 150 ps - B 19 ET
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 Turbo [08/1985-12/1988] - 2316 cc - 134 kw - 182 ps - B 230 ET
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 Turbo [08/1986-07/1989] - 2316 cc - 115 kw - 156 ps - B 230 FT
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 Turbo [08/1989-07/1990] - 2316 cc - 121 kw - 165 ps - B 230 FT
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 Turbo [08/1989-07/1990] - 2316 cc - 140 kw - 190 ps - B 230 FT
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1983-07/1984] - 2316 cc - 95 kw - 129 ps - B 23 E
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1984-07/1986] - 2316 cc - 82 kw - 112 ps - B 230 A
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1984-07/1988] - 2316 cc - 96 kw - 131 ps - B 230 E
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1984-07/1990] - 2316 cc - 84 kw - 114 ps - B 23 A, B 230 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1986-07/1988] - 2316 cc - 86 kw - 117 ps - B 230 K
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1987-07/1989] - 2316 cc - 117 kw - 159 ps - B 234 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1987-07/1992] - 2316 cc - 85 kw - 115 ps - B 230 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1988-07/1990] - 2316 cc - 100 kw - 136 ps - B 230 FB
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1988-07/1991] - 2316 cc - 114 kw - 156 ps - B 234 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [08/1988-08/1992] - 2316 cc - 111 kw - 151 ps - B 234 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.3 [09/1985-12/1989] - 2315 cc - 83 kw - 113 ps - B 230 F
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.4 Diesel [08/1984-07/1992] - 2383 cc - 60 kw - 82 ps - D 24
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.4 TD [08/1984-07/1990] - 2383 cc - 83 kw - 113 ps - D 24 T
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.4 TD [08/1985-12/1990] - 2383 cc - 80 kw - 109 ps - D 24 T
    VOLVO740 (744) lépcsőshátú [04/1983-08/1992]2.4 TD [08/1986-10/1988] - 2383 cc - 90 kw - 122 ps - D 24 TIC
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.0 [01/1987-08/1988] - 1986 cc - 86 kw - 117 ps - B 200 E
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.0 [08/1985-07/1992] - 1986 cc - 89 kw - 121 ps - B 200 E, B 200 G
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.0 [08/1989-07/1991] - 1986 cc - 82 kw - 112 ps - B 200 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.0 [09/1988-08/1990] - 1986 cc - 76 kw - 103 ps - B 200 K
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 Turbo [08/1985-07/1988] - 2316 cc - 134 kw - 182 ps - B 230 ET
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 Turbo [08/1986-07/1989] - 2316 cc - 115 kw - 156 ps - B 230 FT
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 Turbo [08/1989-07/1990] - 2316 cc - 121 kw - 165 ps - B 230 FT, B 230 GT
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 Turbo [08/1989-07/1990] - 2316 cc - 140 kw - 190 ps - B 230 FT
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [07/1989-08/1992] - 2316 cc - 111 kw - 151 ps - B 234 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1985-07/1986] - 2316 cc - 82 kw - 112 ps - B 230 A
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1985-07/1988] - 2316 cc - 96 kw - 131 ps - B 230 E
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1985-12/1989] - 2315 cc - 83 kw - 113 ps - B 230 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1987-07/1989] - 2316 cc - 117 kw - 159 ps - B 234 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1987-07/1992] - 2316 cc - 85 kw - 115 ps - B 230 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1988-07/1990] - 2316 cc - 114 kw - 156 ps - B 234 F
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [08/1989-07/1990] - 2316 cc - 100 kw - 136 ps - B 230 FB
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.3 [09/1985-07/1990] - 2316 cc - 84 kw - 114 ps - B 230 K
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.4 Diesel [08/1985-07/1988] - 2383 cc - 60 kw - 82 ps - D 24
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.4 TD Interc. [08/1986-07/1988] - 2383 cc - 90 kw - 122 ps - D 24 TIC
    VOLVO740 Break (745) Kombi [08/1984-08/1992]2.4 Turbo-Diesel [09/1985-07/1992] - 2383 cc - 80 kw - 109 ps - D 24 T