A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

PP-200AF

Új termék

11 db raktáron

JAPANPARTS PP-200AF - fékbetét készlet, tárcsafék

Raktáron

  • W4. Szállítás 3 nap.
  • W3. Szállítás 1 nap.

8 512 Ft‎

13 096 Ft‎

-35%

Csökkentett ár!

Beépítési oldalhátsótengely
Fék fajtaTárcsafék
Hossz [mm]102
Magasság [mm]46
Vastagság [mm]16,3
Vizsgálat jelzésECE R90 APPROVED
WVA-szám23620
A.B.S.37401
ASHIKA51-02-200
ASHUKI1083-0302
ASHUKI1083-0302J
ASHUKI1083-0302O
ATE13.0460-5814.2
ATE605814
BLUE PRINTADT342147
BOSCH0 986 424 798
DELPHILP1785
EAN8033001304312
FERODOFDB1649
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ3612030
IPS PartsIBR-1292
JAPANPARTSJ PP-200AF
JAPKO51200
KAMOKAJQ1013298
KAVO PARTSBP9083
KAVO PARTSKBP-9019
KBPBP-9083
LEXUS0446628110
LEXUS0446658010
LPR05P1113
LUCAS ELECTRICALGDB3337
MAGNETI MARELLI363702161252
MAZDAV9118B039
MDRMRP-2200
METELLI2204510
METZGER1047.02
MINTEXMDB2546
MK KashiyamaD2239M
NIPPARTSJ3612030
NK224563
PAGIDT3130
QH Benelux7588
QUINTON HAZELLBP1394
ROADHOUSE21047.02
TEXTAR2362002
TOYOTA04466-05010
TOYOTA0446605020
TOYOTA0446628110
TOYOTA0446658010
TRISCAN8110 13062
TRWGDB3337
VALEO597523
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [03/2006-11/2008] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 1AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 D-4D [04/2003-11/2008] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-4D [10/2005-11/2008] - 2231 cc - 110 kw - 150 ps - 2AD-FTV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.2 D-CAT [07/2005-11/2008] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [10/2003-11/2008] - 2362 cc - 120 kw - 163 ps - 2AZ-FSE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.6 [04/2004-03/2009] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.8 [04/2004-03/2009] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.0 D-4D [04/2004-03/2009] - 1995 cc - 85 kw - 116 ps - 1CD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 100 kw - 136 ps - 2AD-FTV
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]2.2 D-4D [10/2005-03/2009] - 2231 cc - 130 kw - 177 ps - 2AD-FHV