A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

40 92 3674

Új termék

1 db raktáron

SWAG 40 92 3674 - motortartó bak

Raktáron

  • W4. Szállítás 1 nap.

20 082 Ft‎

36 513 Ft‎

-45%

Csökkentett ár!

BIRTH51238
BOGE88-568-A
BORG & BECKBEM3999
BORG & BECKBEM4132
CAUTEX482530
CORTECO80000908
EAN4044688236746
FARE SA10858
FEBI BILSTEIN23674
FIAT51771437
FIRST LINEFEM3999
FIRST LINEFEM4132
FORTUNE LINEFZ90665
GENERAL MOTORS013126584
GENERAL MOTORS013220095
GENERAL MOTORS13126584
GENERAL MOTORS13220095
GSP517961
JP GROUP1217905800
KRAFT AUTOMOTIVE1491848
LEMFÖRDER30440 01
LEMFÖRDER37520 01
LYNXautoME-2244
MALÒ156653
MAPCO36029
Metalcaucho06035
METZGER8053677
MEYLE614 030 0010
OCAP1225411
OPEL05684 647
OPEL05684 658
OPEL5684 647
OPEL5684 658
ORIGINAL IMPERIUM25932
PATRONPSE3802
PROFIT1015-0490
RUVILLE325359
SAAB13 126 584
SAAB13 220 095
STCT406035
TALOSA61-06972
TOPRAN206 579
UNIGOM396510
VAICOV40-0971
VAICOV40-1442
VAUXHALL09191149
VAUXHALL13126584
VAUXHALL13220095
VAUXHALL9191149
WILMINK GROUPWG1233765
WILMINK GROUPWG1392052
WILMINK GROUPWG1392843
FIATCROMA (194) Kombi [06/2005-]1.8 16V [12/2005-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - 939 A4.000
OPELSIGNUM Ferdehátú [05/2003-]1.8 [05/2003-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
OPELSIGNUM Ferdehátú [05/2003-]1.8 [09/2005-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.6 [01/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - Z 16 XEP
OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.6 [08/2005-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 16V [08/2002-12/2006] - 1796 cc - 81 kw - 110 ps - Z 18 XEL
OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 16V [08/2002-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.6 16V [06/2004-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.8 [10/2003-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.6 16V [06/2004-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.6 [01/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - Z 16 XEP
OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 16V [04/2002-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 [04/2002-] - 1796 cc - 81 kw - 110 ps - Z 18 XEL
SAAB9-3 (YS3F) lépcsőshátú [09/2002-]1.8 i [01/2004-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
SAAB9-3 Kombi (YS3F) Kombi [03/2005-]1.8 i [03/2005-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLSIGNUM Ferdehátú [03/2003-10/2008]1.8 [06/2003-07/2005] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLSIGNUM Ferdehátú [03/2003-10/2008]1.8 [08/2005-05/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 16V Dualfuel [08/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 16V [08/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi Kombi [10/2003-07/2008]1.8 16V [10/2003-08/2005] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi Kombi [10/2003-07/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 16V Dualfuel [04/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 16V [04/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER