A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

40 92 3674

Új termék

SWAG 40 92 3674 - motortartó bak

Rendelhető. Szállítás 3-6 hét

    26 940 Ft‎

    43 452 Ft‎

    -38%

    Csökkentett ár!

    Beépítési oldalelöl
    Csapágyazás típusagumifém csapágy
    Szükséges darabszám1
    Tömeg [kg]1,37
    BIRTH51238
    BOGE88-568-A
    BORG & BECKBEM3999
    BORG & BECKBEM4132
    CAUTEX482530
    CORTECO80000908
    EAN4044688236746
    FARE SA10858
    FEBI BILSTEIN23674
    FIAT51771437
    FIRST LINEFEM3999
    FIRST LINEFEM4132
    FORTUNE LINEFZ90665
    GENERAL MOTORS013126584
    GENERAL MOTORS013220095
    GENERAL MOTORS13126584
    GENERAL MOTORS13220095
    GSP517961
    JP GROUP1217905800
    KRAFT AUTOMOTIVE1491848
    LEMFÖRDER30440 01
    LEMFÖRDER37520 01
    LYNXautoME-2244
    MALÒ156653
    MAPCO36029
    Metalcaucho06035
    METZGER8053677
    MEYLE614 030 0010
    OCAP1225411
    OPEL05684 647
    OPEL05684 658
    OPEL5684 647
    OPEL5684 658
    ORIGINAL IMPERIUM25932
    PATRONPSE3802
    PROFIT1015-0490
    RUVILLE325359
    SAAB13 126 584
    SAAB13 220 095
    STCT406035
    TALOSA61-06972
    TOPRAN206 579
    UNIGOM396510
    VAICOV40-0971
    VAICOV40-1442
    VAUXHALL09191149
    VAUXHALL13126584
    VAUXHALL13220095
    VAUXHALL9191149
    WILMINK GROUPWG1233765
    WILMINK GROUPWG1392052
    WILMINK GROUPWG1392843
    FIATCROMA (194) Kombi [06/2005-]1.8 16V [12/2005-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - 939 A4.000
    OPELSIGNUM Ferdehátú [05/2003-]1.8 [05/2003-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    OPELSIGNUM Ferdehátú [05/2003-]1.8 [09/2005-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.6 [01/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - Z 16 XEP
    OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.6 [08/2005-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
    OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 16V [08/2002-12/2006] - 1796 cc - 81 kw - 110 ps - Z 18 XEL
    OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 16V [08/2002-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    OPELVECTRA C GTS Ferdehátú [08/2002-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.6 16V [06/2004-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
    OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    OPELVECTRA C Kombi Kombi [10/2003-]1.8 [10/2003-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.6 16V [06/2004-] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - Z 16 XE
    OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.6 [01/2006-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - Z 16 XEP
    OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 16V [04/2002-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    OPELVECTRA C lépcsőshátú [04/2002-]1.8 [04/2002-] - 1796 cc - 81 kw - 110 ps - Z 18 XEL
    SAAB9-3 (YS3F) lépcsőshátú [09/2002-]1.8 i [01/2004-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    SAAB9-3 Kombi (YS3F) Kombi [03/2005-]1.8 i [03/2005-] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLSIGNUM Ferdehátú [03/2003-10/2008]1.8 [06/2003-07/2005] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLSIGNUM Ferdehátú [03/2003-10/2008]1.8 [08/2005-05/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 16V Dualfuel [08/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 16V [08/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) GTS Ferdehátú [08/2002-07/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi Kombi [10/2003-07/2008]1.8 16V [10/2003-08/2005] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) Kombi Kombi [10/2003-07/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 16V Dualfuel [04/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 16V [04/2002-07/2008] - 1796 cc - 90 kw - 122 ps - Z 18 XE
    VAUXHALLVECTRA Mk II (C) lépcsőshátú [01/2000-10/2008]1.8 [01/2006-07/2008] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - Z 18 XER