A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

060717056012

Új termék

514 db raktáron

MAGNETI MARELLI 060717056012 - gyújtótekercs

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.
  • W4. Szállítás 1 nap.
  • W16. Szállítás 5 nap.

7 320 Ft‎

12 201 Ft‎

-40%

Csökkentett ár!

AGRIA1137 42 597 1
ALFA ROMEO0060744199
ALFA ROMEO105 26 65 079 00
ALFA ROMEO510897
AUDI043905115C
AUDI892 031 071 000 00
AUTOBIANCHI4071394
BERU0040100106
BERUZS 106
BERUZS102
BMW12 13 1 359 637
BMW12131350051
BMW12131357296
BMW12138630004
BOSCH0 221 102 059
BOSCH0 221 119 027
BOSCH0221119025
BOSCH221119027
BREMI11801
CHRYSLER2495531
CITROËNDM21208B
DAF315447
DAF345061
DELPHIDLB101
DODUCO7401
EAN8001063485423
ERA880111
FACET9.6001
FACET9.6001D
FACET96038
FIAT4071394
FIAT4261940
FIAT4324184
FIAT4384184
FIAT82303852
FORD1505155
FORD5006104
FORD71OM12KO18E2A
FORDA71012KO18E2A
FORDA790X12KO18CA
FSO4071394
HANOMAG HENSCHEL000 158 320 3
HERTH+BUSS ELPARTS19020004
HONDA30500-634-015
HONDA30500634671
HONDA30500642000
INNOCENTI4071394
INTERMOTOR11080
INTERMOTOR11200
ISUZU981360005
ISUZU982511535
ISUZU982513509
KAGER60-0092
LADA2101-37050-560
LADA21013705000
LADA2101370500002
LAND ROVERPRC5257
LUCAS ELECTRICALDLB 101
MEAT & DORIA10489
MERCEDES-BENZ1580003
MERCEDES-BENZ1580203
MERCEDES-BENZ1583203
MERCEDES-BENZ1583403
MERCEDES-BENZ1583803
MERCEDES-BENZ607 158 00 03
MGGCL110
MITSUBISHIMD 001 800
MITSUBISHIMD001804
MITSUBISHIMD017612
MWM6 0579 120 0002
NGK48298
NGK48342
NISSAN22433-14905
NISSAN2243314800
NISSAN2243314805
NISSAN2243314806
NISSAN2243314810
NISSAN2243314811
NISSAN2243314815
NISSAN2243314816
NISSAN2243314900
NISSAN2243331300
NISSAN2243331303
NISSAN2243358000
NISSAN2243378500
NISSAN2243378510
NISSAN2243379011
NISSAN2243379012
NISSAN22433L1610
NISSAN22433L6801
NSU376 81 50 901
OPEL12 08 018
OPEL1208009
OPEL1208011
OPEL1208013
OPEL1208014
OPEL97136325
PEUGEOT5970 26
PEUGEOT597010
PEUGEOT597011
PEUGEOT597028
PORSCHE616 602 109 00
PORSCHE92860250200
QUINTON HAZELLXIC8029
QUINTON HAZELLXIC8040
RENAULT08 54 243 200
RENAULT0854269800
RENAULT0854337600
RENAULT7700552370
RENAULT7700737461
RENAULT7700738322
RENAULT7700742132
RENAULT7701348252
RENAULT854243200
RENAULT854269800
RENAULT854337600
ROVERGCL101
SAAB7308604
SAAB7308737
SAAB8522328
SACHS000 158 32 03
SAGEM2526049
SAGEM2790
SEAT4071394
SIDAT85.30064
SKODA110914010
STANDARD11040
STANDARDIIS085
STEYR9010757
SUBARU82988-4110
TALBOT0013443700
TALBOT91 505 890 80
TOYOTA90919-02031
TOYOTA9091902004
TOYOTA9091902007
TOYOTA9091902008
TOYOTA9091902013
TOYOTA9091902014
TOYOTA9091902015
TOYOTA9091902016
TOYOTA9091902017
TOYOTA9091902019
TOYOTA9091902020
TOYOTA9091902026
TOYOTA9091902027
TOYOTA9091902030
TOYOTA9091902043
TRABANT0439051115
UNIPARTGCL110
usernumberBAEQ056
VAG37681509010000
VALEO245010
VALEO245014
VALEO245047
VALEO2790
VOLVO1219189
VOLVO240523
VOLVO241609
VOLVO241611
VOLVO241688
VOLVO2416881
VOLVO316447
VOLVO32940645
VOLVO345061
VOLVO35254
VOLVO7035254
VOLVO834461
VOLVO834462
VOLVO8522328
VOLVO870700
VW022905115B
VW022905115C
VW043905115A
VW043905115C
VW111 905 105 H
VW111905115
VW111905115B
VW112905115
VW112905115B
VW122905115B
VW21905115
VW221100019
VW22905115
VW251905115
VW311905115B
VW311905115C
VW52905105
VW892031071
WARTBURG0439051115
YUGO4071394
ALFA ROMEO1750-2000 (105_) lépcsőshátú [03/1968-07/1975]1750 (105,48) [03/1968-10/1972] - 1779 cc - 83 kw - 113 ps - AR 00548
ALFA ROMEO2300 lépcsőshátú [03/1974-12/1987]2.3 TI [11/1976-10/1980] - 2310 cc - 109 kw - 149 ps -
ALFA ROMEO2300 lépcsőshátú [03/1974-12/1987]2.3 [03/1974-10/1980] - 2310 cc - 104 kw - 141 ps -
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.2 (901.D0, 901.D1) [06/1972-09/1984] - 1186 cc - 46 kw - 63 ps - AR 30102
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.2 (901.D5) [03/1980-09/1984] - 1186 cc - 44 kw - 60 ps - AR 30102 S
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.2 ti [11/1973-09/1984] - 1186 cc - 50 kw - 68 ps - AR 30104
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.3 (901.F0) [01/1978-02/1980] - 1286 cc - 50 kw - 68 ps - AR 30180
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.3 SC/ti Super [09/1977-09/1984] - 1351 cc - 55 kw - 76 ps - AR 30164
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.3 Super (901.F2) [01/1979-09/1984] - 1351 cc - 51 kw - 69 ps - AR 30160
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.3 ti (901.G0) [09/1977-09/1984] - 1286 cc - 55 kw - 75 ps - AR 30184
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.3 ti (901.G4) [03/1980-12/1984] - 1351 cc - 63 kw - 86 ps - AR 30168
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.5 ti (901.F1, 901.F4, 901.G1) [01/1979-09/1984] - 1490 cc - 61 kw - 83 ps - AR 30124
ALFA ROMEOALFASUD (901) Ferdehátú [06/1972-06/1985]1.5 ti [03/1980-12/1984] - 1490 cc - 70 kw - 95 ps - AR 30128
ALFA ROMEOALFASUD Giardinetta (904) Kombi [01/1978-12/1981]1.2 [01/1978-12/1981] - 1186 cc - 46 kw - 63 ps - AR 30102
ALFA ROMEOALFASUD Giardinetta (904) Kombi [01/1978-12/1981]1.3 [01/1978-07/1979] - 1286 cc - 48 kw - 65 ps - AR 30180
ALFA ROMEOALFASUD Giardinetta (904) Kombi [01/1978-12/1981]1.3 [03/1980-12/1981] - 1351 cc - 51 kw - 69 ps - AR 30160
ALFA ROMEOALFASUD Sprint (902.A) Kupé [09/1976-12/1989]1.3 (902.A0) [09/1976-12/1981] - 1286 cc - 55 kw - 76 ps - AR 30184
ALFA ROMEOALFASUD Sprint (902.A) Kupé [09/1976-12/1989]1.4 [05/1978-02/1980] - 1351 cc - 55 kw - 76 ps - AR 30164
ALFA ROMEOALFASUD Sprint (902.A) Kupé [09/1976-12/1989]1.4 [07/1979-12/1989] - 1351 cc - 63 kw - 85 ps - AR 30168
ALFA ROMEOALFASUD Sprint (902.A) Kupé [09/1976-12/1989]1.5 (902.A1) [05/1978-12/1981] - 1490 cc - 61 kw - 83 ps - AR 30124
ALFA ROMEOALFASUD Sprint (902.A) Kupé [09/1976-12/1989]1.5 (902.A5) [07/1979-01/1987] - 1490 cc - 70 kw - 95 ps - AR 30128
ALFA ROMEOALFETTA (116) lépcsőshátú [07/1974-12/1984]1.6 (116.B1A) [01/1975-12/1984] - 1570 cc - 79 kw - 107 ps - AR 01600
ALFA ROMEOALFETTA (116) lépcsőshátú [07/1974-12/1984]1.8 (116.B2) [10/1979-12/1984] - 1779 cc - 90 kw - 122 ps - AR 01678
ALFA ROMEOALFETTA (116) lépcsőshátú [07/1974-12/1984]1.8 [07/1974-12/1977] - 1779 cc - 85 kw - 116 ps - AR 01608 X
ALFA ROMEOALFETTA (116) lépcsőshátú [07/1974-12/1984]1.8 [10/1979-12/1984] - 1779 cc - 89 kw - 121 ps - AR 01608
ALFA ROMEOALFETTA GT (116) Kupé [01/1974-01/1986]1.6 [01/1976-09/1982] - 1570 cc - 79 kw - 107 ps - AR 01600
ALFA ROMEOALFETTA GT (116) Kupé [01/1974-01/1986]1.8 [01/1974-12/1976] - 1779 cc - 85 kw - 116 ps - AR 01608 X
ALFA ROMEOALFETTA GT (116) Kupé [01/1974-01/1986]1.8 [01/1974-12/1976] - 1779 cc - 89 kw - 121 ps - AR 01608
ALFA ROMEOARNA (920) Ferdehátú [03/1983-12/1986]1.2 (920.AA) [01/1985-12/1986] - 1186 cc - 44 kw - 60 ps - AR 31000
ALFA ROMEOARNA (920) Ferdehátú [03/1983-12/1986]1.2 (920.AB, 920.AC) [01/1985-12/1986] - 1186 cc - 50 kw - 68 ps - AR 30500
ALFA ROMEOARNA (920) Ferdehátú [03/1983-12/1986]1.2 [03/1983-12/1986] - 1186 cc - 46 kw - 63 ps - AR 30102
ALFA ROMEOARNA (920) Ferdehátú [03/1983-12/1986]1.3 TI (920.A1B) [03/1983-12/1986] - 1351 cc - 63 kw - 86 ps - AR 30168, AR 31010
ALFA ROMEOARNA (920) Ferdehátú [03/1983-12/1986]1.3 [01/1985-12/1986] - 1351 cc - 58 kw - 79 ps - AR 30100
ALFA ROMEOGIULIA (105_) lépcsőshátú [01/1962-12/1978]1300 Super (115) [01/1974-12/1978] - 1290 cc - 64 kw - 87 ps - AR 00530
ALFA ROMEOGIULIA (105_) lépcsőshátú [01/1962-12/1978]1300 TI (105,39) [04/1969-07/1975] - 1290 cc - 62 kw - 84 ps -
ALFA ROMEOGIULIA (105_) lépcsőshátú [01/1962-12/1978]1600 Super (105,14) [06/1964-08/1969] - 1570 cc - 71 kw - 97 ps - AR 00526
ALFA ROMEOGIULIA (105_) lépcsőshátú [01/1962-12/1978]1600 Super (115) [01/1974-12/1978] - 1570 cc - 76 kw - 103 ps - AR 00526
ALFA ROMEOGIULIA GT Kupé [01/1962-12/1980]1300 Super [01/1974-12/1978] - 1290 cc - 64 kw - 87 ps - AR 00530
ALFA ROMEOGIULIA GT Kupé [01/1962-12/1980]1600 Super [01/1974-12/1978] - 1570 cc - 76 kw - 103 ps - AR 00526
ALFA ROMEOGIULIETTA (116) lépcsőshátú [10/1977-12/1985]1.3 (116.44A) [10/1977-06/1983] - 1357 cc - 66 kw - 90 ps - AR 01644
ALFA ROMEOGIULIETTA (116) lépcsőshátú [10/1977-12/1985]1.6 (116.50B) [10/1977-04/1985] - 1570 cc - 79 kw - 107 ps - AR 01600
ALFA ROMEOGIULIETTA (116) lépcsőshátú [10/1977-12/1985]1.8 (116.AA, 116.AB) [04/1979-04/1985] - 1779 cc - 90 kw - 122 ps - AR 01678
ALFA ROMEOGT (105_) Kupé [03/1963-12/1977]1300 Junior (105) [01/1966-12/1977] - 1290 cc - 64 kw - 87 ps - AR 00530
ALFA ROMEOGT (105_) Kupé [03/1963-12/1977]1600 (115) [06/1971-12/1977] - 1570 cc - 80 kw - 109 ps - AR 00536
ALFA ROMEOGT (105_) Kupé [03/1963-12/1977]1600 (115) [09/1972-12/1977] - 1570 cc - 76 kw - 103 ps - AR 00526 S
ALFA ROMEOGT (105_) Kupé [03/1963-12/1977]V 1750 (105) [01/1967-12/1972] - 1779 cc - 83 kw - 113 ps - AR 00548
ALFA ROMEOGTA Kupé Kupé [05/1968-12/1976]1.3 Junior [05/1968-12/1976] - 1290 cc - 117 kw - 160 ps - AR 10534
ALFA ROMEOGTA Kupé Kupé [05/1968-12/1976]1.3 Junior [05/1968-12/1976] - 1290 cc - 81 kw - 110 ps - AR 10531
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]1300 [01/1968-12/1977] - 1290 cc - 64 kw - 87 ps - AR 00530
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]1750 [01/1967-12/1971] - 1779 cc - 83 kw - 113 ps - AR 00548
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]2000 [01/1971-12/1977] - 1962 cc - 96 kw - 131 ps - AR 00512
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]1600 [03/1971-12/1979] - 1570 cc - 80 kw - 109 ps - AR 00536
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]1600 [03/1976-12/1990] - 1570 cc - 76 kw - 103 ps - AR 00526
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]2000 Veloce [01/1977-12/1993] - 1962 cc - 93 kw - 126 ps - AR 00515, AR 01590
AUDI50 (86) Ferdehátú [08/1974-07/1978]1.1 [08/1974-07/1978] - 1093 cc - 37 kw - 50 ps - HB
AUSTIN1000-Series MK II speciális felépítmény [01/1970-12/1974]1100 [01/1970-12/1974] - 1083 cc - 32 kw - 44 ps -
AUSTIN1000-Series MK II speciális felépítmény [01/1970-12/1974]1300 GT [01/1970-12/1974] - 1256 cc - 50 kw - 68 ps -
AUSTIN1000-Series MK II speciális felépítmény [01/1970-12/1974]1300 [01/1970-12/1974] - 1256 cc - 39 kw - 53 ps -
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.1 [01/1975-10/1979] - 1098 cc - 36 kw - 49 ps - 10 H
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.1 [05/1973-10/1981] - 1098 cc - 33 kw - 45 ps - 10 H
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.3 [01/1975-10/1979] - 1275 cc - 43 kw - 58 ps - 12 L
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.3 [01/1979-10/1983] - 1275 cc - 46 kw - 63 ps - 12 H
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.3 [05/1973-03/1982] - 1275 cc - 40 kw - 54 ps - 12 H
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1.5 Super [05/1973-03/1982] - 1485 cc - 50 kw - 68 ps - 14 H
AUSTINALLEGRO Ferdehátú (ADO 67) Ferdehátú [05/1973-10/1983]1750 [01/1975-10/1979] - 1748 cc - 67 kw - 91 ps - 17 LA
AUSTINALLEGRO lépcsőshátú lépcsőshátú [12/1979-12/1984]1.3 [12/1979-12/1984] - 1275 cc - 46 kw - 63 ps - 12 H
AUSTINMAXI Ferdehátú [04/1969-10/1980]1500 [04/1969-07/1980] - 1485 cc - 50 kw - 68 ps - 14 H
AUSTINMAXI Ferdehátú [04/1969-10/1980]1750 HL [10/1972-10/1980] - 1748 cc - 66 kw - 90 ps - 17 LA
AUSTINMAXI Ferdehátú [04/1969-10/1980]1750 [04/1969-10/1980] - 1748 cc - 53 kw - 72 ps - 17 H
AUSTINMINI Ferdehátú [09/1958-06/1993]1000 [10/1967-09/1984] - 999 cc - 26 kw - 35 ps -
AUSTINMINI Ferdehátú [09/1958-06/1993]1000 [10/1967-09/1984] - 999 cc - 29 kw - 39 ps - 99 H
AUSTINMINI Ferdehátú [09/1958-06/1993]1100 Special [01/1976-08/1981] - 1098 cc - 33 kw - 45 ps - 10 H
AUSTINMINI Ferdehátú [09/1958-06/1993]1275 GT [10/1969-08/1980] - 1256 cc - 39 kw - 53 ps -
AUSTINMINI Ferdehátú [09/1958-06/1993]850 [01/1967-08/1979] - 848 cc - 25 kw - 34 ps - BMC Serie A
AUTOBIANCHIA 111 lépcsőshátú [08/1969-11/1972]1.4 [08/1969-11/1972] - 1438 cc - 51 kw - 70 ps - Fiat BLC.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]0.9 E [01/1973-12/1977] - 903 cc - 34 kw - 47 ps - A112A 5.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]0.9 Junior [07/1975-12/1985] - 903 cc - 31 kw - 42 ps - A112A 5.000, A112B2.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]0.9 [01/1976-12/1978] - 903 cc - 33 kw - 45 ps - A112A 5.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]1.0 Abarth [01/1974-12/1984] - 1050 cc - 51 kw - 70 ps - A112A2.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]1.0 Abarth [09/1971-12/1975] - 982 cc - 43 kw - 58 ps - A112A1.000
AUTOBIANCHIA 112 Ferdehátú [10/1969-12/1986]1.0 E,Elite,LX [11/1977-12/1985] - 965 cc - 35 kw - 48 ps - A112B1.000
AUTOBIANCHIY10 Ferdehátú [03/1985-10/1995]1.0 Turbo [03/1985-10/1995] - 1049 cc - 63 kw - 85 ps - 156A1.000
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]1502 [01/1975-07/1977] - 1573 cc - 55 kw - 75 ps - M10 B16
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]1600 Ti [09/1967-11/1969] - 1573 cc - 77 kw - 105 ps - M10 B16
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]1602 [04/1971-07/1975] - 1573 cc - 63 kw - 85 ps - M10 B16
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]1802 [05/1971-07/1975] - 1766 cc - 66 kw - 90 ps - M10 B18
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]2002 Ti [06/1968-04/1972] - 1990 cc - 88 kw - 120 ps - M10 B20
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]2002 Tii [05/1971-07/1975] - 1990 cc - 96 kw - 130 ps - M10 B20
BMW02 (E10) lépcsőshátú [04/1966-07/1977]2002 [02/1968-07/1975] - 1990 cc - 74 kw - 100 ps - M10 B20
BMW02 Kabrió (E10) Kabrió [12/1967-10/1975]2002 [05/1971-07/1975] - 1990 cc - 74 kw - 100 ps - M10 B20
BMW02 Touring (E6) Kombi [01/1971-07/1975]1600 [05/1971-04/1973] - 1573 cc - 63 kw - 85 ps - M10 B16
BMW02 Touring (E6) Kombi [01/1971-07/1975]1802 [05/1971-07/1975] - 1766 cc - 66 kw - 90 ps - M10 B18
BMW02 Touring (E6) Kombi [01/1971-07/1975]2002 Tii [01/1971-07/1975] - 1990 cc - 96 kw - 130 ps - M10 B20
BMW02 Touring (E6) Kombi [01/1971-07/1975]2002 [05/1971-07/1975] - 1990 cc - 74 kw - 100 ps - M10 B20
BMW1500-2000 (115, 116, 118, 121) lépcsőshátú [10/1962-11/1972]1500 [10/1962-07/1966] - 1499 cc - 59 kw - 80 ps - M10 B15
BMW2000-3.2 Kupé (E9) Kupé [10/1965-03/1976]2000 C/CA [10/1965-06/1970] - 1990 cc - 74 kw - 101 ps - M10 B20
BMW2000-3.2 Kupé (E9) Kupé [10/1965-03/1976]2000 CS [10/1965-06/1970] - 1990 cc - 88 kw - 120 ps - M10 B20
BMW3 (E21) lépcsőshátú [06/1975-03/1984]316 [08/1975-08/1980] - 1573 cc - 66 kw - 90 ps - M10 B16 (164VA)
BMW3 (E21) lépcsőshátú [06/1975-03/1984]318 [08/1975-08/1980] - 1766 cc - 72 kw - 98 ps - M10 B18 (184VA)
BMW3 (E21) lépcsőshátú [06/1975-03/1984]320 i [06/1975-08/1982] - 1990 cc - 92 kw - 125 ps - M10 B20