A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

350213103003

Új termék

101 db raktáron

MAGNETI MARELLI 350213103003 - Vízhűtő (Hűtőradiátor)

Raktáron

  • W16. Szállítás 5 nap.

14 268 Ft‎

23 013 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagAlumínium
Hálózat méret463x238x24
Hossz [mm]463
Jármű felszerelésklímával szerelt járművekhez
Magasság [mm]463
Mélység [mm]24
Sebességváltó fajtaKézikapcsolású váltó
Szélesség [mm]238
Vastagság [mm]24
4SEASONS109.001/A
AURADIAKFT115
AVA QUALITY COOLINGFT2115
AVA QUALITY COOLINGFTA2115
BEHR HELLA SERVICE8MK 376 718-311
DELPHIPLE100072
DENSODRM09041
EAN8001063194493
FIAT46414207
FIAT46475456
FIAT46521747
FIAT7700881
FIAT7705430
FRIGAIR0104.2075
FRIGAIR1042075
HELLA0100612
HELLA2114173
HELLA8MK376718311
HELLA90013044SF
JDEUSRA0110211
KAGER00-1508
KAGER31-0397
NISSENS61813
NISSENS61814
NRF58845
TYC709-0008
usernumberBMQ103
VALEO730309
VALEO730520
FIATCINQUECENTO (170) Ferdehátú [07/1991-07/1999]0.9 (170AB) [07/1991-12/1993] - 903 cc - 30 kw - 41 ps - 170 A1.000
FIATCINQUECENTO (170) Ferdehátú [07/1991-07/1999]0.9 i.e. (170AC) [07/1991-12/1993] - 903 cc - 30 kw - 41 ps - 170 A1.046
FIATCINQUECENTO (170) Ferdehátú [07/1991-07/1999]0.9 i.e. S (170AF, 170CF) [07/1991-07/1999] - 899 cc - 29 kw - 40 ps - 1170 A1.000, 1170 A1.046
FIATCINQUECENTO (170) Ferdehátú [07/1991-07/1999]1.1 Sporting (170AH) [10/1994-01/1998] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]900 [04/1992-12/1996] - 899 cc - 29 kw - 40 ps - 1170 A1.046
FIATSEICENTO / 600 (187) Ferdehátú [01/1998-01/2010]0.9 (187AXA, 187AXA1A) [01/1998-01/2010] - 899 cc - 29 kw - 39 ps - 1170 A1.046
FIATSEICENTO / 600 (187) Ferdehátú [01/1998-01/2010]1.1 (187AXB, 187AXB1A) [01/1998-01/2010] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000, 187 A1.000
FIATSEICENTO / 600 (187) Ferdehátú [01/1998-01/2010]Elektra (187AEA1A, 187BEA1A) [01/1999-01/2005] - cc - 30 kw - 41 ps -
FIATSEICENTO / 600 Van (287) Dobozos [01/1998-01/2010]0.9 (187AXA) [01/1998-01/2010] - 899 cc - 29 kw - 39 ps - 1170 A1.046
FIATSEICENTO / 600 Van (287) Dobozos [01/1998-01/2010]1.1 (187CXB/C) [01/1998-01/2010] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000