A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

350213192003

Új termék

101 db raktáron

MAGNETI MARELLI 350213192003 - Vízhűtő (Hűtőradiátor)

Raktáron

  • W16. Szállítás 5 nap.

22 469 Ft‎

36 240 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagAlumínium
Hálózat méret562x310x16
Hossz [mm]562
Magasság [mm]562
Mélység [mm]16
Sebességváltó fajtaKézikapcsolású váltó
Szélesség [mm]310
Vastagság [mm]16
AVA QUALITY COOLINGFT2250
BEHR HELLA SERVICE8MK 376 767-701
DENSODRM09060
EAN8001063564197
FIAT46807378
FIAT51779233
FIAT51779323
FRIGAIR0104.3042
JDEUSRA0110930
JDEUSRA0110931
KAGER31-0440
NISSENS61765
NRF53245
SCHLIECKMANN60172250
usernumberBMQ192
VALEO734692
VAN WEZEL17002250
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.3 D Multijet [10/2005-01/2010] - 1248 cc - 55 kw - 75 ps - 199 A2.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.3 JTD 16V [05/2004-12/2006] - 1248 cc - 51 kw - 70 ps - 188 A8.000, 188 A9.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.6 16V (223ZXD1A) [10/2001-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.9 D (223ZXB1A) [03/2001-] - 1910 cc - 46 kw - 63 ps - 223 A6.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.9 JTD (223ZXE1A) [10/2001-] - 1910 cc - 74 kw - 100 ps - 182 B9.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.9 JTD [07/2003-] - 1910 cc - 77 kw - 105 ps - 223 A7.000, 223 B1.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.3 D Multijet [10/2005-] - 1248 cc - 62 kw - 84 ps - 223 A9.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.6 16V (223AXD1A) [10/2001-] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - 182 B6.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.9 D (223AXB1A) [03/2001-] - 1910 cc - 46 kw - 63 ps - 223 A6.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.9 D Multijet [10/2005-] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - 186 A9.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.9 JTD (223AXE1A) [10/2001-] - 1910 cc - 74 kw - 100 ps - 182 B9.000, 223 B2.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.9 JTD [07/2003-] - 1910 cc - 77 kw - 105 ps - 223 A7.000, 223 B1.000