A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.
Új

1138392

Új termék

38 db raktáron

FORD 1138392 - Gyári alkatrész

Raktáron

  • W15. Szállítás 1 nap.
  • W7. Szállítás 5 nap.

2 839 Ft‎

4 579 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Szükséges darabszám1
AJUSA13169800
AUTOMEGA190004010
AUTOMEGA30101380392
BGAHN7510
BGAMG0541
CORTECO450135H
DTSpareParts1340053
ELRING027150
ELWISROYAL0226586
FAIAutoPartsIM1002
GLASER88198
GLASERX8819801
OSSCA26655
PATRONPG51025
PAYENHA5020
STELLOX1126007SX
TOPRAN302265
VICTORREINZ713553900
WILMINKGROUPWG1008607
WILMINKGROUPWG1087489
WILMINKGROUPWG1091021
WILMINKGROUPWG1103834
WILMINKGROUPWG1162158
WILMINKGROUPWG1231926
WILMINKGROUPWG1719706
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 110 [07/2011-] - 2198 cc - 81 kw - 110 ps - 4HG (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 130 [07/2011-] - 2198 cc - 96 kw - 130 ps - 4HH (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 150 [07/2011-] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - 4HJ (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 110 [07/2011-] - 2198 cc - 81 kw - 110 ps - 4HG (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 130 [07/2011-] - 2198 cc - 96 kw - 130 ps - 4HH (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 150 [07/2011-] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - 4HJ (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 110 [07/2011-] - 2198 cc - 81 kw - 110 ps - 4HG (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 130 [07/2011-] - 2198 cc - 96 kw - 130 ps - 4HH (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 150 [07/2011-] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - 4HJ (P22DTE)
FIATDUCATO alváz (250, 290) alváz [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FORDMONDEO III (B5Y) Ferdehátú [10/2000-03/2007]2.0 16V DI / TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - D5BA, SDBA
FORDMONDEO III (B5Y) Ferdehátú [10/2000-03/2007]2.0 16V TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - D6BA, HJBA, HJBB, HJBC
FORDMONDEO III (B5Y) Ferdehátú [10/2000-03/2007]2.0 TDCi [10/2001-03/2007] - 1998 cc - 96 kw - 130 ps - FMBA, N7BA
FORDMONDEO III (B5Y) Ferdehátú [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - QJBC, QJBD
FORDMONDEO III (B5Y) Ferdehátú [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - QJBA, QJBB
FORDMONDEO III Clipper (BWY) Kombi [10/2000-03/2007]2.0 16V DI / TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - D5BA, SDBA
FORDMONDEO III Clipper (BWY) Kombi [10/2000-03/2007]2.0 16V TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - D6BA, HJBA, HJBB, HJBC
FORDMONDEO III Clipper (BWY) Kombi [10/2000-03/2007]2.0 TDCi [10/2001-03/2007] - 1998 cc - 96 kw - 130 ps - FMBA, N7BA
FORDMONDEO III Clipper (BWY) Kombi [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - QJBC, QJBD
FORDMONDEO III Clipper (BWY) Kombi [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - QJBA, QJBB
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.0 16V DI / TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - D5BA, SDBA
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.0 16V TDDi / TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - D6BA, HJBA, HJBB, HJBC
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.0 TDCi [10/2000-03/2007] - 1998 cc - 92 kw - 125 ps -
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.0 TDCi [10/2001-03/2007] - 1998 cc - 96 kw - 130 ps - FMBA, N7BA
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - QJBC, QJBD
FORDMONDEO III lépcsőshátú (B4Y) lépcsőshátú [10/2000-03/2007]2.2 TDCi [09/2004-03/2007] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - QJBA, QJBB
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]2.2 TDCi 4x4 [04/2011-] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - GBVAJQJ
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]2.2 TDCi 4x4 [04/2011-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - GBVAJQW
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]2.2 TDCi [04/2011-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - GBVAJPF
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]2.2 TDCi [04/2011-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - GBVAJQW
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]2.2 TDCi [11/2011-] - 2198 cc - 110 kw - 150 ps - GBVAJQJ
FORDRANGER (TKE) Pick-up [04/2011-]3.2 TDCi 4x4 [04/2011-] - 3198 cc - 147 kw - 200 ps - SAFA
FORDTOURNEO CUSTOM Busz Busz [04/2012-]2.2 TDCi [04/2012-] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - CVFF
FORDTOURNEO CUSTOM Busz Busz [04/2012-]2.2 TDCi [04/2012-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRF4, DRFF, DRFG
FORDTOURNEO CUSTOM Busz Busz [04/2012-]2.2 TDCi [04/2012-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYF4, CYFF
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 63 kw - 86 ps - F3FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 74 kw - 100 ps - ABFA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.0 TDCi (F_E_, F_F_) [08/2002-05/2006] - 1998 cc - 92 kw - 125 ps - FIFA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 55 kw - 75 ps - F4FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 66 kw - 90 ps - D2FA, D2FB, D2FE
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 DI (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 88 kw - 120 ps - D4FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 TDCi [03/2004-05/2006] - 2402 cc - 101 kw - 137 ps - H9FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 TDdi [08/2000-08/2003] - 2402 cc - 88 kw - 120 ps - D4FA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 TDE [03/2004-05/2006] - 2402 cc - 85 kw - 115 ps - FXFA
FORDTRANSIT alváz (FM_ _, FN_ _) alváz [01/2000-05/2006]2.4 TDE [07/2001-05/2006] - 2402 cc - 92 kw - 125 ps - DOFA
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi 4x4 [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYRB, CYRC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 63 kw - 85 ps - P8FA, P8FB
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 81 kw - 110 ps - QVFA
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 96 kw - 130 ps - QWFA
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2007-09/2011] - 2198 cc - 103 kw - 140 ps - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2008-08/2014] - 2198 cc - 85 kw - 115 ps - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - CVRA, CVRB, CVRC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRRA, DRRB, DRRC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYRA, CYRB
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.4 TDCi 4x4 [11/2006-08/2014] - 2402 cc - 103 kw - 140 ps - H9FB
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.4 TDCi [RWD] [04/2006-08/2014] - 2402 cc - 103 kw - 140 ps - H9FB, H9FD
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.4 TDCi [RWD] [04/2006-08/2014] - 2402 cc - 74 kw - 100 ps - PHFA, PHFC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]2.4 TDCi [RWD] [04/2006-08/2014] - 2402 cc - 85 kw - 115 ps - JXFA, JXFC
FORDTRANSIT alváz alváz [04/2006-]3.2 TDCi [RWD] [09/2007-08/2014] - 3199 cc - 147 kw - 200 ps - SAFA, SAFB
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi 4x4 [08/2013-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CY24, CYR5
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [08/2013-] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - CVF5
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [08/2013-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRF5, DRFF, DRFG
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [08/2013-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYF5
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [RWD] [08/2013-] - 2198 cc - 114 kw - 155 ps - CV24, CVR5, UYR6
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [RWD] [08/2013-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRR5
FORDTRANSIT alváz alváz [08/2013-]2.2 TDCi [RWD] [08/2013-] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - USR6
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 63 kw - 86 ps - F3FA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.0 DI (F_E_, F_F_, F_G_) [08/2000-05/2006] - 1998 cc - 74 kw - 100 ps - ABFA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.0 TDCi (F_F_, F_E_, F_G_) [08/2002-05/2006] - 1998 cc - 92 kw - 125 ps - FIFA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 DI (F_B_, F_C_, F_A_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 66 kw - 90 ps - D2FA, D2FB, D2FE
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 55 kw - 75 ps - F4FA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 DI [RWD] (F_B_, F_C_, F_A_) [01/2000-05/2006] - 2402 cc - 88 kw - 120 ps - D4FA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 TDCi [03/2004-05/2006] - 2402 cc - 101 kw - 137 ps - H9FA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 TDdi [10/2001-03/2006] - 2402 cc - 66 kw - 90 ps - D2FE
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 TDE (F_C_, F_B_, F_A_) [07/2001-05/2006] - 2402 cc - 92 kw - 125 ps - DOFA
FORDTRANSIT Busz (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Busz [01/2000-05/2006]2.4 TDE [03/2004-05/2006] - 2402 cc - 85 kw - 115 ps - FXFA
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 63 kw - 85 ps - P8FA, P8FB
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 81 kw - 110 ps - QVFA
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [04/2006-08/2014] - 2198 cc - 96 kw - 130 ps - QWFA
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2007-08/2014] - 2198 cc - 103 kw - 140 ps - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2008-08/2014] - 2198 cc - 85 kw - 115 ps - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [09/2011-08/2014] - 2198 cc - 100 kw - 135 ps - USRA, USRB
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - DRRA, DRRB, DRRC
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.2 TDCi [RWD] [10/2011-08/2014] - 2198 cc - 92 kw - 125 ps - CYRA, CYRB
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.4 TDCi 4x4 [11/2006-08/2014] - 2402 cc - 103 kw - 140 ps - H9FB
FORDTRANSIT Busz Busz [04/2006-]2.4 TDCi [04/2006-08/2014] - 2402 cc - 103 kw - 140 ps - H9FD