A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

243612A001

Új termék

21 db raktáron

HYUNDAI 243612A001 - Gyári alkatrész

Raktáron

  • W15. Szállítás 3-5 nap.
  • W17. Szállítás 3-5 nap.

64 815 Ft‎

99 715 Ft‎

-35%

Csökkentett ár!

cikkszámhoz nem4402
fogszám 156
Fogszám24
Láncvezető csúszkák száma76
Láncvezető csúszkák száma84
Tömeg [kg]2,99
ASHIKAKCKH00
AUTEX711389
AUTEX711538
AUTOTEAMKCA060
AUTOTEAMKCA290
BGATC2030FK
BGATC2030K
BIRTH6465
BLUEPRINTADG07373
CALIBERKCC060
CALIBERKCC290
FAIAutoPartsTCK79
FAIAutoPartsTCK79WO
FARESA12905
FARESA15020
FEBIBILSTEIN31003
FEBIBILSTEIN49390
HEPU210384
IJSGROUP401042FK
IJSGROUP401042K
INA553023110
INA559012410
INA559012510
IPD210384
IPD210533
JAPANPARTSKDKH00
JAPKOKJKH00
KMInternationalKCD060
KMInternationalKCD290
LUCASENGINEDRIVELKTC79
LUCASENGINEDRIVELKTC7917
MABYPARTSOTK030071
MABYPARTSOTK031071
MABYPARTSOTK033071
MABYPARTSOTK035071
MALÒ909082
Metalcaucho06175
PEMEBLAJAPKDKH00
RUVILLE3484004
RUVILLE3484004S
RUVILLE3484006S
STCT406175
SWAG91949390
SWAG99131003
VAICOV520156
WILMINKGROUPWG1432653
WILMINKGROUPWG1439668
WILMINKGROUPWG1484474
WILMINKGROUPWG1488319
WILMINKGROUPWG1488320
WILMINKGROUPWG1725288
WILMINKGROUPWG1725477
WILMINKGROUPWG1725478
WILMINKGROUPWG1779910
DACIALOGAN (LS_) lépcsőshátú [09/2004-]1.5 dCi (LS0J, LS0Y) [09/2005-] - 1461 cc - 48 kw - 65 ps - K9K 790
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.5 CRDi [04/2002-11/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.5 CRDi [01/2002-11/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIACCENT III (MC) Ferdehátú [11/2005-11/2010]1.5 CRDi GLS [11/2005-11/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIACCENT III lépcsőshátú (MC) lépcsőshátú [11/2005-11/2010]1.5 CRDi GLS [11/2005-11/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIACCENT IV lépcsőshátú (RB) lépcsőshátú [08/2010-]1.6 CRDI [04/2011-] - 1582 cc - 100 kw - 136 ps - D4FB
HYUNDAIACCENT IV lépcsőshátú (RB) lépcsőshátú [08/2010-]1.6 CRDi [10/2011-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (HD) lépcsőshátú [11/2005-12/2011]1.6 CRDi [11/2005-12/2011] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (MD, UD) lépcsőshátú [09/2010-]1.6 CRDi [02/2011-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]1.5 D [06/2000-07/2006] - 1493 cc - 82 kw - 112 ps - D4FA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi GLS [08/2005-06/2009] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi [03/2003-09/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi [08/2005-06/2009] - 1493 cc - 65 kw - 88 ps - D4FA
HYUNDAIi10 (PA) Ferdehátú [10/2007-]1.1 CRDi [01/2008-] - 1120 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
HYUNDAIi20 (GB) Ferdehátú [11/2014-]1.1 CRDi [11/2014-] - 1120 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
HYUNDAIi20 (GB) Ferdehátú [11/2014-]1.4 CRDi [11/2014-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIi20 (PB, PBT) Ferdehátú [08/2008-]1.1 CRDi [03/2012-] - 1120 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
HYUNDAIi20 (PB, PBT) Ferdehátú [08/2008-]1.4 CRDi [08/2008-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIi20 (PB, PBT) Ferdehátú [08/2008-]1.4 CRDi [08/2009-] - 1396 cc - 55 kw - 75 ps - D4FC
HYUNDAIi20 (PB, PBT) Ferdehátú [08/2008-]1.6 CRDi [01/2009-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIi20 (PB, PBT) Ferdehátú [08/2008-]1.6 CRDi [09/2008-] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]1.6 CRDi [01/2010-11/2011] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]1.6 CRDi [10/2007-11/2011] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]1.6 CRDi [10/2007-11/2011] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (GD) Ferdehátú [11/2011-]1.4 CRDi [12/2011-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIi30 (GD) Ferdehátú [11/2011-]1.6 CRDi [11/2011-] - 1582 cc - 100 kw - 136 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (GD) Ferdehátú [11/2011-]1.6 CRDi [12/2011-] - 1582 cc - 81 kw - 110 ps - D4FB
HYUNDAIi30 (GD) Ferdehátú [11/2011-]1.6 CRDi [12/2011-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (FD) Kombi [10/2007-06/2012]1.6 CRDi [01/2010-06/2012] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (FD) Kombi [10/2007-06/2012]1.6 CRDi [02/2008-06/2012] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (FD) Kombi [10/2007-06/2012]1.6 CRDi [02/2008-06/2012] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (GD) Kombi [06/2012-]1.4 CRDi [06/2012-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIi30 CW (GD) Kombi [06/2012-]1.6 CRDi [01/2015-] - 1582 cc - 100 kw - 136 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (GD) Kombi [06/2012-]1.6 CRDi [06/2012-] - 1582 cc - 81 kw - 110 ps - D4FB
HYUNDAIi30 CW (GD) Kombi [06/2012-]1.6 CRDi [06/2012-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB-5P
HYUNDAIi30 Kupé Kupé [05/2013-]1.4 CRDi [05/2013-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIi30 Kupé Kupé [05/2013-]1.6 CRDi [05/2013-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIi40 (VF) lépcsőshátú [03/2012-]1.7 CRDi [03/2012-] - 1685 cc - 100 kw - 136 ps - D4FD
HYUNDAIi40 (VF) lépcsőshátú [03/2012-]1.7 CRDi [03/2012-] - 1685 cc - 85 kw - 116 ps - D4FD
HYUNDAIi40 CW (VF) Kombi [07/2011-]1.7 CRDi [07/2011-] - 1685 cc - 100 kw - 136 ps - D4FD
HYUNDAIi40 CW (VF) Kombi [07/2011-]1.7 CRDi [07/2011-] - 1685 cc - 85 kw - 116 ps - D4FD
HYUNDAIix20 (JC) Ferdehátú [11/2010-]1.4 CRDi [11/2010-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
HYUNDAIix20 (JC) Ferdehátú [11/2010-]1.6 CRDI [06/2011-] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
HYUNDAIix20 (JC) Ferdehátú [11/2010-]1.6 CRDI [06/2011-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi VGT [08/2005-08/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi [10/2001-08/2010] - 1496 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi [12/2004-08/2010] - 1493 cc - 75 kw - 102 ps - D4FA
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]1.6 CRDi 110 [10/2010-] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]1.6 CRDi 128 [10/2010-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACEE'D (JD) Ferdehátú [05/2012-]1.6 CRDi 110 [05/2012-] - 1582 cc - 81 kw - 110 ps - D4FB
KIACEE'D (JD) Ferdehátú [05/2012-]1.6 CRDi 115 [05/2012-] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIACEE'D (JD) Ferdehátú [05/2012-]1.6 CRDi 128 [05/2012-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACEE'D (JD) Ferdehátú [05/2012-]1.6 CRDi 90 [05/2012-] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB-L
KIACEE'D Ferdehátú (ED) Ferdehátú [12/2006-12/2012]1.6 CRDi 115 [12/2006-12/2012] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIACEE'D Ferdehátú (ED) Ferdehátú [12/2006-12/2012]1.6 CRDi 128 [10/2010-12/2012] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACEE'D Ferdehátú (ED) Ferdehátú [12/2006-12/2012]1.6 CRDi 90 [12/2006-12/2012] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB-L
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 115 [09/2007-12/2012] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 128 [10/2010-12/2012] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 90 [09/2007-12/2012] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB-L
KIACEE`D Sportswagon (JD) Kombi [09/2012-]1.4 CRDi 90 [09/2012-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
KIACEE`D Sportswagon (JD) Kombi [09/2012-]1.6 CRDi 110 [03/2013-] - 1582 cc - 81 kw - 110 ps - D4FB
KIACEE`D Sportswagon (JD) Kombi [09/2012-]1.6 CRDi 128 [09/2012-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACERATO (LD) Ferdehátú [03/2004-]1.5 CRDi [07/2005-] - 1493 cc - 75 kw - 102 ps - D4FA
KIACERATO (LD) Ferdehátú [03/2004-]1.6 CRDi [06/2005-] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIACERATO lépcsőshátú (LD) lépcsőshátú [04/2004-]1.5 CRDi [07/2005-] - 1493 cc - 75 kw - 102 ps - D4FA
KIACERATO lépcsőshátú (LD) lépcsőshátú [04/2004-]1.6 CRDi [06/2005-] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIAPICANTO (BA) Ferdehátú [04/2004-]1.1 CRDi [11/2005-] - 1120 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
KIAPRO CEE'D (ED) Ferdehátú [02/2008-02/2013]1.6 CRDi 115 [02/2008-09/2012] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIAPRO CEE'D (ED) Ferdehátú [02/2008-02/2013]1.6 CRDi 128 [10/2010-09/2012] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIAPRO CEE'D (ED) Ferdehátú [02/2008-02/2013]1.6 CRDi 90 [02/2008-09/2012] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB-L
KIAPRO CEE´D (JD) Ferdehátú [03/2013-]1.4 CRDi 90 [03/2013-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
KIAPRO CEE´D (JD) Ferdehátú [03/2013-]1.6 CRDi 110 [03/2013-] - 1582 cc - 81 kw - 110 ps - D4FB
KIAPRO CEE´D (JD) Ferdehátú [03/2013-]1.6 CRDi 128 [03/2013-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIARIO II (JB) Ferdehátú [03/2005-]1.5 CRDi [03/2005-] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
KIARIO II (JB) Ferdehátú [03/2005-]1.5 CRDi [06/2008-] - 1493 cc - 65 kw - 88 ps - D4FA
KIARIO II lépcsőshátú (JB) lépcsőshátú [03/2005-]1.5 CRDi [03/2005-] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
KIARIO II lépcsőshátú (JB) lépcsőshátú [03/2005-]1.5 CRDi [06/2008-] - 1493 cc - 65 kw - 88 ps - D4FA
KIARIO III (UB) Ferdehátú [09/2011-]1.1 CRDi [09/2011-] - 1120 cc - 55 kw - 75 ps - D3FA
KIASOUL (AM) Ferdehátú [02/2009-]1.6 CRDi 115 [02/2009-] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIASOUL (AM) Ferdehátú [02/2009-]1.6 CRDi 128 [02/2009-] - 1582 cc - 94 kw - 126 ps - D4FB
KIASOUL II (PS) Ferdehátú [02/2014-]1.6 CRDi 128 [02/2014-] - 1582 cc - 94 kw - 126 ps - D4FB
KIAVENGA (YN) Ferdehátú [02/2010-]1.4 CRDi 75 [02/2010-] - 1396 cc - 55 kw - 75 ps - D4FC
KIAVENGA (YN) Ferdehátú [02/2010-]1.4 CRDi 75 [02/2010-] - 1396 cc - 57 kw - 78 ps - D4FC
KIAVENGA (YN) Ferdehátú [02/2010-]1.4 CRDi 90 [02/2010-] - 1396 cc - 66 kw - 90 ps - D4FC
KIAVENGA (YN) Ferdehátú [02/2010-]1.6 CRDi 115 [02/2010-] - 1582 cc - 85 kw - 116 ps - D4FB
KIAVENGA (YN) Ferdehátú [02/2010-]1.6 CRDi 128 [02/2010-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB