A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.
Új

2441027250

Új termék

1 db raktáron

KIA 2441027250 - Gyári alkatrész

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

30 100 Ft‎

48 548 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagAcél
Átmérő [mm]58
Építési magasság [mm]50
Feszítőgörgő mozgatásautomatikus
Kiegészítő cikk/kiegészítő infoTartó nélkül
Külső átmérő 1 [mm]58
Külső átmérő [mm]58
Magasság [mm]32
specifikáció58x32
Szélesség 1 [mm]32
Szélesség [mm]32
Szükséges darabszám1
Tömeg [g]308
Tömeg [kg]0,65
Utánállításautomatikus utánállítással
ABAYD328432
ABAYM405732
ASHIKA450H023
ASHUKI03427330
ASHUKIY31015
ASHUKIY31017
AUTEX654696
AUTLOGRT1803
AUTOKIT0380557
AUTOTEAMA04512
BGATB2701CPK1
BGATB2701CPK2
BGATB2701K
BLUEPRINTADG07330
BLUEPRINTADG073750
BLUEPRINTADG073752
BLUEPRINTADG07647
BOSCH1987949969
BREDALORETTKCD0455
BREDALORETTTDI5245
BREDALORETTTDI5268
BSGBSG40615001
CAFFARO224101
CAFFARO244101
CALIBER57567
CONTITECHV58432
DAYCOATB2604
DÜRER11H005
FAIAutoPartsT1163
FARESA13714
FEBIBILSTEIN31196
FEBIBILSTEIN34312
FENOXR52102
GATEST43134
GATESAUT43133
GK654696
HEPU153691
HERTHBUSSJAKOPARTSJ1140337
INA531084310
IPD153691
JAPANPARTSBEH23
JAPKO45H23
JPGROUP3512200200
JPGROUP3512200209
KAVOPARTSDTE3007
KMInternationalFI11280
LUCASENGINEDRIVELDK0878
LUCASENGINEDRIVELKP057
LYNXautoPB1316
LYNXautoPT1041
MAGNETIMARELLI331316171400
MAGNETIMARELLI341304480000
MAGNETIMARELLI600000009290
MAXGEAR540709
MDRMTT5H23
METZGERWMATB2604
MEYLE37519021000
NPSH113I13A
OPTIBELT497ST
OPTIBELTKT1505W1
OPTIBELTKT1505W2
OPTIMAL0N1499
OPTIMAL0N1499S
PATRONPT75628
PEMEBLA00321
PEMEBLANJC00321
PROCODISFRANCEGT732
PROCODISFRANCEKPE8311A
PROFIT10142370
REPKITRKT2273
SASIC1706064
SKFVKM75628
SKFVKMA95660
SKFVKMC956601
SKFVKMC956602
SKFVKMC956603
SNRGT37024
SNRKD47024
SPIDAN66385
STARLINERSA84310
STELLOX0340277SX
STELLOX0340514SX
SWAG90931196
SWAG90934312
TECHNOXTD40121
TOPRAN820150
TREVIAUTOMOTIVETD1571
TRICLO426103
VAICOV520076
WILMINKGROUPWG1236452
WILMINKGROUPWG1252642
WILMINKGROUPWG1432330
WILMINKGROUPWG1439721
WILMINKGROUPWG1464064
WILMINKGROUPWG1488012
WILMINKGROUPWG1488013
WILMINKGROUPWG1488014
WILMINKGROUPWG1784394
WILMINKGROUPWG1796051
ZEKKERTSR1279
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.5 16V [10/1994-01/2000] - 1495 cc - 76 kw - 104 ps - G4FK
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.5 i 12V [10/1994-01/2000] - 1495 cc - 65 kw - 88 ps - G4EK
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.5 i 16V [12/1995-01/2000] - 1495 cc - 73 kw - 99 ps - G4ER
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.3 [01/2000-11/2005] - 1341 cc - 55 kw - 75 ps - G4EA
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.3 [01/2000-11/2005] - 1341 cc - 63 kw - 86 ps - G4EA
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.3 [08/2002-11/2005] - 1341 cc - 62 kw - 84 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.5 CRDi [04/2002-11/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.5 [01/2000-11/2005] - 1495 cc - 66 kw - 90 ps - G4EB
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.5 [09/2000-11/2005] - 1495 cc - 75 kw - 102 ps - G4EC-G
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.3 [01/2000-11/2005] - 1341 cc - 55 kw - 75 ps - G4EA
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.3 [01/2000-11/2005] - 1341 cc - 63 kw - 86 ps - G4EA
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.5 CRDi [01/2002-11/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.5 [01/2000-11/2005] - 1495 cc - 66 kw - 90 ps - G4EB
HYUNDAIACCENT III (MC) Ferdehátú [11/2005-11/2010]1.5 CRDi GLS [11/2005-11/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIACCENT III lépcsőshátú (MC) lépcsőshátú [11/2005-11/2010]1.5 CRDi GLS [11/2005-11/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.5 i 12V [10/1994-01/2000] - 1495 cc - 65 kw - 88 ps - G4EK
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.5 i 16V [10/1995-01/2000] - 1495 cc - 73 kw - 99 ps - G4ER
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]2.0 CRDi [04/2001-07/2006] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]2.0 CRDi [04/2001-07/2006] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi GLS [08/2005-06/2009] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi [03/2003-09/2005] - 1493 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.5 CRDi [08/2005-06/2009] - 1493 cc - 65 kw - 88 ps - D4FA
HYUNDAIGRANDEUR (TG) lépcsőshátú [04/2005-]2.2 CRDi [06/2006-] - 2188 cc - 110 kw - 150 ps - D4EB
HYUNDAIGRANDEUR (TG) lépcsőshátú [04/2005-]2.2 CRDi [06/2006-] - 2188 cc - 114 kw - 155 ps - D4EB
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]2.0 CRDi [10/2007-11/2011] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]2.0 CRDi [10/2007-11/2011] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
HYUNDAIi30 (FD) Ferdehátú [10/2007-11/2011]2.0 [10/2007-11/2011] - 1975 cc - 105 kw - 143 ps - G4GC-G
HYUNDAIi30 CW (FD) Kombi [10/2007-06/2012]2.0 CRDi [02/2008-06/2012] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
HYUNDAIi30 CW (FD) Kombi [10/2007-06/2012]2.0 CRDi [10/2008-06/2012] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi VGT [08/2005-08/2010] - 1493 cc - 81 kw - 110 ps - D4FA
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi [10/2001-08/2010] - 1496 cc - 60 kw - 82 ps - D3EA
HYUNDAIMATRIX (FC) egyterű [06/2001-08/2010]1.5 CRDi [12/2004-08/2010] - 1493 cc - 75 kw - 102 ps - D4FA
HYUNDAISANTA FÉ I (SM) zárt terepjáró [11/2000-03/2006]2.0 CRDi 4x4 [04/2001-03/2006] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAISANTA FÉ I (SM) zárt terepjáró [11/2000-03/2006]2.0 CRDi 4x4 [08/2003-03/2006] - 1991 cc - 92 kw - 125 ps - D4EA
HYUNDAISANTA FÉ I (SM) zárt terepjáró [11/2000-03/2006]2.0 CRDi Összkerékhajtás [11/2003-02/2006] - 1991 cc - 107 kw - 145 ps - D4EA
HYUNDAISANTA FÉ I (SM) zárt terepjáró [11/2000-03/2006]2.0 CRDi [08/2001-03/2006] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.0 CRDi 4x4 [12/2010-] - 1995 cc - 110 kw - 150 ps - D4HA
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.0 CRDi [12/2010-] - 1995 cc - 110 kw - 150 ps - D4HA
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi 4x4 [01/2009-] - 2199 cc - 145 kw - 197 ps - D4HB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi 4x4 [03/2006-] - 2188 cc - 102 kw - 139 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi 4x4 [03/2006-] - 2188 cc - 114 kw - 155 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi GLS 4x4 [03/2006-] - 2188 cc - 110 kw - 150 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi GLS [03/2006-] - 2188 cc - 110 kw - 150 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi [01/2009-] - 2199 cc - 145 kw - 197 ps - D4HB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi [03/2006-] - 2188 cc - 102 kw - 139 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ II (CM) zárt terepjáró [10/2005-]2.2 CRDi [03/2006-] - 2188 cc - 114 kw - 155 ps - D4EB
HYUNDAISANTA FÉ III (DM) zárt terepjáró [09/2012-]2.2 CRDi 4WD [09/2012-] - 2199 cc - 145 kw - 197 ps - D4HB
HYUNDAISANTA FÉ III (DM) zárt terepjáró [09/2012-]2.2 CRDi 4WD [10/2015-] - 2199 cc - 147 kw - 200 ps - D4HB
HYUNDAISANTA FÉ III (DM) zárt terepjáró [09/2012-]2.2 CRDi [09/2012-] - 2199 cc - 145 kw - 197 ps - D4HB
HYUNDAISONATA V (NF) lépcsőshátú [01/2005-12/2010]2.0 CRDi [02/2006-12/2010] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
HYUNDAISONATA V (NF) lépcsőshátú [01/2005-12/2010]2.0 CRDi [02/2006-12/2010] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
HYUNDAISONATA V (NF) lépcsőshátú [01/2005-12/2010]2.0 CRDi [03/2009-12/2010] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps -
HYUNDAITRAJET (FO) egyterű [03/2000-07/2008]2.0 CRDi [04/2001-07/2008] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAITRAJET (FO) egyterű [03/2000-07/2008]2.0 [01/2004-07/2008] - 1975 cc - 103 kw - 140 ps - G4GC-G
HYUNDAITRAJET (FO) egyterű [03/2000-07/2008]2.7 V6 [09/2000-07/2008] - 2656 cc - 127 kw - 173 ps - G6BA-G
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi Összkerékhajtás [01/2006-03/2010] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi Összkerékhajtás [01/2006-03/2010] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-F, D4EA-V
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi Összkerékhajtás [01/2007-03/2010] - 1991 cc - 88 kw - 120 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi Összkerékhajtás [01/2009-03/2010] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi Összkerékhajtás [08/2004-03/2010] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi [01/2006-03/2010] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi [01/2006-03/2010] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-V
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi [01/2007-03/2010] - 1991 cc - 88 kw - 120 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi [01/2009-03/2010] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 CRDi [08/2004-03/2010] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 Összkerékhajtás [08/2004-03/2010] - 1975 cc - 104 kw - 141 ps - G4GC
HYUNDAITUCSON (JM) zárt terepjáró [08/2004-03/2010]2.0 [08/2004-03/2010] - 1975 cc - 104 kw - 141 ps - G4GC
KIACARENS II (FJ) egyterű [07/2002-]2.0 CRDi [07/2002-] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
KIACARENS II (FJ) egyterű [07/2002-]2.0 CRDi [11/2005-] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]1.6 CRDi 128 [10/2010-] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]2.0 CRDi 115 [05/2007-] - 1991 cc - 85 kw - 115 ps - D4EA
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]2.0 CRDi 135 [08/2009-] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]2.0 CRDi 140 [09/2006-] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
KIACARENS III (UN) egyterű [09/2006-]2.0 CVVT [09/2006-] - 1998 cc - 106 kw - 144 ps - G4KA
KIACEE'D Ferdehátú (ED) Ferdehátú [12/2006-12/2012]2.0 CRDi 140 [09/2007-12/2012] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-F
KIACEE'D Ferdehátú (ED) Ferdehátú [12/2006-12/2012]2.0 CRDi [06/2007-12/2012] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 115 [09/2007-12/2012] - 1582 cc - 85 kw - 115 ps - D4FB
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 128 [10/2010-12/2012] - 1582 cc - 94 kw - 128 ps - D4FB
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]1.6 CRDi 90 [09/2007-12/2012] - 1582 cc - 66 kw - 90 ps - D4FB-L
KIACEE'D SW (ED) Kombi [09/2007-12/2012]2.0 CRDi 140 [09/2007-12/2012] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-F
KIACERATO (LD) Ferdehátú [03/2004-]2.0 CRDi [04/2004-] - 1991 cc - 83 kw - 112 ps - D4EA
KIACERATO lépcsőshátú (LD) lépcsőshátú [04/2004-]2.0 CRDi [04/2004-] - 1991 cc - 83 kw - 112 ps - D4EA
KIAMAGENTIS (MG) lépcsőshátú [10/2005-]2.0 CRDi [04/2006-] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA
KIAMAGENTIS (MG) lépcsőshátú [10/2005-]2.0 CRDi [04/2006-] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - D4EA
KIAMAGENTIS (MG) lépcsőshátú [10/2005-]2.0 CRDi [11/2005-12/2008] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
KIAPRO CEE'D (ED) Ferdehátú [02/2008-02/2013]2.0 CRDi 140 [02/2008-09/2012] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-F
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi 4WD [01/2006-] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi 4WD [01/2006-] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-F, D4EA-V
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi 4WD [09/2004-] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi 4WD [09/2008-] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - D4EA
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi [01/2006-] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - D4EA
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi [01/2006-] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - D4EA-V
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi [02/2005-] - 1991 cc - 83 kw - 113 ps - D4EA
KIASPORTAGE (JE_, KM_) zárt terepjáró [09/2004-]2.0 CRDi [09/2008-] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - D4EA
KIASPORTAGE (SL) zárt terepjáró [09/2009-]2.0 CRDi AWD [07/2010-] - 1995 cc - 100 kw - 136 ps - D4HA
KIASPORTAGE (SL) zárt terepjáró [09/2009-]2.0 CRDi [07/2010-] - 1995 cc - 100 kw - 136 ps - D4HA
KIASPORTAGE (SL) zárt terepjáró [09/2009-]2.0 CRDi [08/2010-] - 1995 cc - 135 kw - 184 ps - D4HA
RENAULTLAGUNA III (BT0/1) Ferdehátú [10/2007-]2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) [10/2007-] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - M4R 704
VOLVO960 Break (965) Kombi [08/1990-07/1994]2.4 Tdi [09/1990-08/1993] - 2383 cc - 90 kw - 122 ps - D 24 TIC