A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

313011300131

Új termék

1005 db raktáron

MAGNETI MARELLI 313011300131 üzemanyagszivattyú

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.
  • W16. Szállítás 5 nap.

11 117 Ft‎

17 930 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Bemeneti feszültség [V]12
Működési módelektromos
Szállítási mennyiség [l/h]90
Üzemi nyomás [bar]3,8
DAIHATSU2310087737000
DAIHATSU2321087103000
EAN8001063791814
FORDF2A79A407A
FORDF2VY9A407A
FORDF7UZ9H307BC
FORDF7UZ9U307CC
FORDF7UZ9U307DB
HONDA17040S04L00
HONDA17040S10A00
HONDA17040S84A01
HONDA17040SR1A30
HONDA17040SR2A32
HONDA17040SR2A50
HONDA17040SS8A00
HONDA17040SS8A02
HONDA17040ST7L00
HONDA17040SV1A30
HONDA17040SV1A31
HONDA17040SV1L00
HONDA17040SV1L01
HONDA17040SV4A30
HONDA17040SV5A30
HONDA17040SV5A31
HONDA17040SV5A32
HONDA17040SX0A30
HONDA17040SY8A01
HYUNDAI3111028100
HYUNDAI3111028300
HYUNDAI3111122050
HYUNDAI3111123300
HYUNDAI3111128150
HYUNDAI3111128300
HYUNDAI3111137150
HYUNDAI3111137200
HYUNDAI3111137250
HYUNDAI3111137300
JEEPAW332718
JEEPAW334174
JEEPAW337327
JEEPMB658436
JEEPMB678038
JEEPMB698623
JEEPMB698857
JEEPMB831262
JEEPMB831263
JEEPMB831264
JEEPMB831333
JEEPMB831560
JEEPMB831561
JEEPMB831562
JEEPMB831691
JEEPMB893666
JEEPMB912304
JEEPMB923663
JEEPMB927016
JEEPMB959729
JEEPMB959730
JEEPMB959847
JEEPMR124881
JEEPMR124999
JEEPMR127765
JEEPMR134284
JEEPMR134804
JEEPMR134806
JEEPMR134868
JEEPMR208665
JEEPMR241080
JEEPMR241083
JEEPMR241351
JEEPMR241394
JEEPMR325884
MAZDAB3C713350
MAZDAB3E713350
MAZDAB3E713350A
MAZDAB3E71335ZB
MAZDAB61P13350B
MAZDAB61P13ZE0
MAZDAB6BF1335Z
MAZDAB6BG1335Z
MAZDAB6DA13350
MAZDABPE813350
MAZDABPE81335Z
MAZDAJE451335ZB
MAZDAJE471335ZA
MAZDAJE481335ZC
MAZDAKL2213350
MAZDAKL4713350
MAZDAKL471335ZB
MAZDAKLK11335Z
MITSUBISHIAW332718
MITSUBISHIAW334174
MITSUBISHIAW337327
MITSUBISHIMB658436
MITSUBISHIMB678038
MITSUBISHIMB698623
MITSUBISHIMB698857
MITSUBISHIMB831262
MITSUBISHIMB831263
MITSUBISHIMB831264
MITSUBISHIMB831333
MITSUBISHIMB831560
MITSUBISHIMB831561
MITSUBISHIMB831562
MITSUBISHIMB831691
MITSUBISHIMB893666
MITSUBISHIMB912304
MITSUBISHIMB913663
MITSUBISHIMB923662
MITSUBISHIMB927016
MITSUBISHIMB959729
MITSUBISHIMB959730
MITSUBISHIMB959847
NISSAN170404B000
NISSAN170408B000
NISSAN170408B005
NISSAN170420W000
NISSAN170420W005
NISSAN170421W210
NISSAN170422B500
NISSAN1704231008
NISSAN1704231U00
NISSAN1704231U05
NISSAN170424B000
NISSAN170428B000
SUBARU42021AA020
SUBARU42021AA330
SUBARU42021AA350
SUBARU42021AC001
SUBARU42021AC012
SUBARU42021FA090
SUBARU42021FA150
SUBARU42021FA200
SUBARU42021FA250
SUBARU42021FC021
usernumberMAM00131
ACURALEGEND II lépcsőshátú [08/1991-08/1996]3.2 [08/1991-08/1996] - 3206 cc - 151 kw - 205 ps - C32A
ACURALEGEND Kupé Kupé [01/1987-08/1991]2.7 [01/1987-08/1991] - 2675 cc - 130 kw - 177 ps - C27A1
ACURALEGEND lépcsőshátú [01/1986-08/1991]2.7 [01/1987-08/1991] - 2675 cc - 130 kw - 177 ps - C27A1
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.4 i.e. 16V T.S. [12/1996-01/2001] - 1370 cc - 76 kw - 103 ps - AR 33503, AR 38501
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.4 i.e. [07/1994-12/1996] - 1351 cc - 66 kw - 90 ps - AR 33501
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.6 16V T.S. [09/1997-12/2000] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - AR 32102
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.6 i.e. 16V T.S. [12/1996-01/2001] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AR 38201, AR 67601
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.6 i.e. [10/1994-12/1996] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - AR 33201
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.7 i.e. 16V [10/1994-12/1996] - 1712 cc - 95 kw - 129 ps - AR 33401
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.8 i.e. 16V T.S. [12/1996-12/1998] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 38401, AR 67106, AR 67199
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]1.8 i.e. 16V [03/1998-01/2001] - 1747 cc - 106 kw - 144 ps - AR 32201
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]2.0 16V Quadrifoglio [03/1998-01/2001] - 1970 cc - 114 kw - 155 ps - AR 32301
ALFA ROMEO145 (930) Ferdehátú [07/1994-01/2001]2.0 16V T.S. [10/1995-01/2001] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 67204
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.4 i.e. 16V T.S. [11/1996-01/2001] - 1370 cc - 76 kw - 103 ps - AR 33503, AR 38501
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.4 i.e. [12/1994-12/1996] - 1351 cc - 66 kw - 90 ps - AR 33501
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.6 16V T.S. [09/1997-12/2000] - 1598 cc - 82 kw - 112 ps - AR 32102
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.6 i.e. 16V T.S. [11/1996-01/2001] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AR 38201, AR 67601
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.6 i.e. [12/1994-12/1996] - 1596 cc - 76 kw - 103 ps - AR 33201
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.7 i.e. 16V [12/1994-12/1996] - 1712 cc - 95 kw - 129 ps - AR 33401
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.8 i.e. 16V T.S. [03/1998-01/2001] - 1747 cc - 106 kw - 144 ps - AR 32201
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]1.8 i.e. 16V T.S. [11/1996-01/2001] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 38401, AR 67106
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]2.0 16V Quadrifoglio [03/1998-01/2001] - 1970 cc - 114 kw - 155 ps - AR 32301
ALFA ROMEO146 (930) Ferdehátú [12/1994-01/2001]2.0 16V T.S. [10/1995-01/2001] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 67204
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.6 16V T.S. [05/1996-12/1997] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AR 67601
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) [04/1993-04/1996] - 1748 cc - 85 kw - 115 ps - AR 67105
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.7 T.S. 16V [05/1996-12/1997] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 67106
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.7 T.S. [04/1993-04/1996] - 1748 cc - 83 kw - 113 ps - AR 67103
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) [01/1992-12/1996] - 1773 cc - 93 kw - 127 ps - AR 67101, AR 67102
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.8 T.S. [02/1992-06/1993] - 1773 cc - 95 kw - 129 ps - AR 67101
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]1.8 T.S. [02/1992-12/1997] - 1756 cc - 77 kw - 105 ps - AR 67402
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) [01/1992-12/1997] - 1995 cc - 137 kw - 186 ps - AR 67203
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.0 16V Turbo Q4 [01/1992-12/1997] - 1995 cc - 140 kw - 190 ps - AR 67203
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.0 T.S. (167.A2) [02/1992-04/1993] - 1995 cc - 106 kw - 144 ps - AR 67201
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.0 T.S. (167.A2A) [02/1992-02/1995] - 1995 cc - 104 kw - 141 ps - AR 67202
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.0 T.S. 16V (167.A2G) [03/1995-12/1997] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 67204, AR 67299
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.5 V6 (167.A1) [02/1992-09/1996] - 2492 cc - 121 kw - 165 ps - AR 67301
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) [10/1992-12/1997] - 2492 cc - 120 kw - 163 ps - AR 67302, AR 67303
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]1.6 16V T.SPARK (932A4) [09/1997-09/2005] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AR 32102, AR 32103, AR 32104, AR 67601
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]1.8 16V T.SPARK (932A31__) [10/2000-09/2005] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 32205
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]2.0 16V T.SPARK (932A21__) [10/2000-03/2002] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 32310
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]2.5 V6 24V (932A11_) [10/2000-09/2005] - 2492 cc - 141 kw - 192 ps - AR 32405
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]3.2 GTA (932AXB) [03/2002-09/2005] - 3179 cc - 184 kw - 250 ps - 932 A.000
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]1.6 16V T.SPARK. (932A4) [05/2000-05/2006] - 1598 cc - 88 kw - 120 ps - AR 32102, AR 32103, AR 32104, AR 67601
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]1.8 16V T.SPARK (932B31__) [10/2000-05/2006] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 32205
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]2.0 16V T.SPARK (932B21__) [10/2000-03/2002] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 32310
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]2.5 V6 24V (932B11_) [10/2000-05/2006] - 2492 cc - 141 kw - 192 ps - AR 32405
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]3.2 GTA (932BXB) [03/2002-05/2006] - 3179 cc - 184 kw - 250 ps - 932 A.000
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]2.0 T.Spark (936A3B__) [10/2000-06/2007] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 36301
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]2.5 V6 24V (936A21__) [10/2000-06/2007] - 2492 cc - 138 kw - 188 ps - AR 36201
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]3.0 V6 24V (936A11__) [10/2000-06/2007] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 36101
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]3.2 V6 24V [10/2003-06/2007] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A.000
ALFA ROMEOGT (937) Kupé [11/2003-09/2010]1.8 TS [11/2003-09/2010] - 1747 cc - 103 kw - 140 ps - AR 32205
ALFA ROMEOGT (937) Kupé [11/2003-09/2010]3.2 GTA [11/2003-09/2010] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A.000
ALFA ROMEOGTV (116) Kupé [01/1978-02/1987]2.0 (116.36 E) [01/1985-12/1985] - 1962 cc - 94 kw - 128 ps - AR 06212
ALFA ROMEOGTV (116) Kupé [01/1978-02/1987]2.0 Turbodelta [01/1978-12/1980] - 1962 cc - 111 kw - 150 ps - AR 11642
ALFA ROMEOGTV (116) Kupé [01/1978-02/1987]2.0 [07/1978-01/1986] - 1962 cc - 96 kw - 131 ps - AR 01655, AR 06212
ALFA ROMEOGTV (116) Kupé [01/1978-02/1987]6 2.5 (116.CA) [11/1980-02/1987] - 2492 cc - 116 kw - 158 ps - AR 01646
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]1.8 16V (916C3) [05/1998-10/2005] - 1747 cc - 106 kw - 144 ps - AR 32201
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]2.0 JTS [04/2003-10/2005] - 1970 cc - 121 kw - 165 ps - 937 A1.000
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) [06/1995-10/2005] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 16201, AR 32310
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]2.0 T.SPARK 16V (916C2C) [05/1998-08/2000] - 1970 cc - 114 kw - 155 ps - AR 32301
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]2.0 V6 Turbo (916.C2A) [06/1995-09/1998] - 1996 cc - 148 kw - 202 ps - AR 16202
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.0 V6 24V (916.C1) [10/1996-10/2000] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 16102
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.0 V6 24V (916.C1B__) [10/2000-10/2005] - 2959 cc - 160 kw - 218 ps - AR 16105
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.2 V6 24V [04/2003-10/2005] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A6.000
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]1300 [01/1968-12/1977] - 1290 cc - 64 kw - 87 ps - AR 00530
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]1750 [01/1967-12/1971] - 1779 cc - 83 kw - 113 ps - AR 00548
ALFA ROMEOSPIDER (105) Kabrió [03/1966-12/1977]2000 [01/1971-12/1977] - 1962 cc - 96 kw - 131 ps - AR 00512
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]1600 [01/1990-12/1993] - 1570 cc - 79 kw - 107 ps - AR 01563
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]1600 [03/1971-12/1979] - 1570 cc - 80 kw - 109 ps - AR 00536
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]1600 [03/1976-12/1990] - 1570 cc - 76 kw - 103 ps - AR 00526
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]2000 Veloce [01/1977-12/1993] - 1962 cc - 93 kw - 126 ps - AR 00515, AR 01590
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]2000 [01/1990-12/1993] - 1962 cc - 88 kw - 120 ps - AR 01588
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]2000 [08/1986-12/1990] - 1962 cc - 85 kw - 116 ps - AR 01544
ALFA ROMEOSPIDER (115) Kabrió [03/1971-12/1993]2000 [08/1986-12/1990] - 1962 cc - 92 kw - 125 ps - AR 00515
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]1.8 16V (916S3) [05/1998-04/2005] - 1747 cc - 106 kw - 144 ps - AR 32201
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]2.0 T.SPARK 16V (916S2B) [05/1998-08/2000] - 1970 cc - 114 kw - 155 ps - AR 32301
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) [06/1995-04/2005] - 1970 cc - 110 kw - 150 ps - AR 16201, AR 32310
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]2.0 V6 Turbo (916S2A) [05/1998-04/2005] - 1996 cc - 148 kw - 202 ps - AR 16202
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 (916S1) [06/1995-04/2005] - 2959 cc - 141 kw - 192 ps - AR 16101
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.2 V6 24V [04/2003-04/2005] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A6.000
BMW7 (E32) lépcsőshátú [09/1986-09/1994]735 i,iL [09/1986-09/1992] - 3430 cc - 155 kw - 211 ps - M30 B34 (346KB)
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]1.8 16V [09/1997-08/1999] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - EBD
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [04/1996-08/1999] - 1996 cc - 109 kw - 148 ps - 420T
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [05/1994-08/1999] - 1996 cc - 98 kw - 133 ps - 420H
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [06/1994-08/1999] - 1996 cc - 107 kw - 145 ps - ECC
CHRYSLERSTRATUS (JA) lépcsőshátú [09/1994-04/2001]2.5 LX V6 [12/1995-04/2001] - 2497 cc - 120 kw - 163 ps - EEB, H00
CHRYSLERSTRATUS (JA) lépcsőshátú [09/1994-04/2001]2.5 V6 [12/1995-04/2001] - 2497 cc - 125 kw - 170 ps - H00
CITROËNEVASION (22, U6) egyterű [06/1994-07/2002]1.8 [05/1997-07/2002] - 1761 cc - 73 kw - 99 ps - LFZ (XU7JP)
CITROËNEVASION (22, U6) egyterű [06/1994-07/2002]2.0 16V [05/1998-04/2000] - 1998 cc - 97 kw - 132 ps - RFV (XU10J4R)
CITROËNEVASION (22, U6) egyterű [06/1994-07/2002]2.0 Turbo C.T. [06/1994-07/2002] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - RGX (XU10J2TE)
CITROËNEVASION (22, U6) egyterű [06/1994-07/2002]2.0 [06/1994-07/2002] - 1998 cc - 89 kw - 121 ps - RFU (XU10J2/C)
CITROËNJUMPER alváz (230) alváz [03/1994-04/2002]2.0 [03/1994-04/2002] - 1998 cc - 80 kw - 109 ps - RFW (XU10J2U)
CITROËNJUMPER Busz (230P) Busz [02/1994-04/2002]2.0 4x4 [08/1996-04/2002] - 1998 cc - 80 kw - 109 ps - RFW (XU10J2U)
CITROËNJUMPER Busz (230P) Busz [02/1994-04/2002]2.0 [02/1994-04/2002] - 1998 cc - 80 kw - 109 ps - RFW (XU10J2U)
CITROËNJUMPER Dobozos (230L) Dobozos [02/1994-04/2002]2.0 [03/1994-04/2002] - 1998 cc - 80 kw - 109 ps - RFW (XU10J2U)
CITROËNXANTIA (X1) Ferdehátú [03/1993-01/1998]1.8 i 16V [06/1995-01/1998] - 1761 cc - 81 kw - 110 ps - LFY (XU7JP4)
CITROËNXANTIA (X1) Ferdehátú [03/1993-01/1998]1.8 i [04/1997-01/1998] - 1761 cc - 66 kw - 90 ps - LFX (XU7JB)
CITROËNXANTIA (X1) Ferdehátú [03/1993-01/1998]2.0 i 16V [06/1995-01/1998] - 1998 cc - 97 kw - 132 ps - RFV (XU10J4R)
CITROËNXANTIA (X1) Ferdehátú [03/1993-01/1998]2.0 Turbo [06/1995-01/1998] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - RGX (XU10J2TE)