A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.
Új

602 142 00 80

Új termék

9 db raktáron

MERCEDES-BENZ 602 142 00 80 - Gyári alkatrész

Raktáron

  • W19. Szállítás 7-14 nap.

1 995 Ft‎

3 218 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

OE-számhoz602 142 0080
AJUSA13022600
BGAMG4317
CORTECO460358P
DT420777
DTSpareParts420777
ELRING515434
ELWISROYAL0322012
FAIAutoPartsEM495
FEBIBILSTEIN101960
GLASERX5110901
GOETZE3102517200
PAYENJD299
SAMPA202132
STELLOX8165010SX
SWAG10101960
TRUCKTECAUTOMOTIVE0216062
VICTORREINZ712661100
WILMINKGROUPWG1007103
WILMINKGROUPWG1087678
WILMINKGROUPWG1160845
WILMINKGROUPWG1177065
WILMINKGROUPWG1246788
WILMINKGROUPWG1737124
AUTO UNIONMUNGA nyitott terepjáró [11/1956-06/1969]F 91/4 [03/1957-05/1969] - 980 cc - 32 kw - 44 ps -
DAEWOOKORANDO (KJ) zárt terepjáró [01/1999-]2.9 D [01/1999-] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - MB-OM 662
DAEWOOKORANDO (KJ) zárt terepjáró [01/1999-]2.9 TD [01/1999-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - MB-OM 601 29TD
DAEWOOKORANDO Cabrio (KJ) nyitott terepjáró [02/1999-]2.9 D [02/1999-] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - MB-OM 662
DAEWOOKORANDO Cabrio (KJ) nyitott terepjáró [02/1999-]2.9 TD [02/1999-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - MB-OM 601 29TD
DAEWOOMUSSO (FJ) zárt terepjáró [07/1998-]2.9 D 4x4 [01/1999-09/1999] - 2874 cc - 73 kw - 99 ps - MB-OM 662
DAEWOOMUSSO (FJ) zárt terepjáró [07/1998-]2.9 TD 4x4 [01/1999-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - MB-OM 601 29TD
DAEWOOREXTON (GAB_) zárt terepjáró [04/2002-]2.9 TD [04/2002-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - OM 662.983
MERCEDES-BENZ190 (W201) lépcsőshátú [10/1982-08/1993]D 2.5 (201.126) [04/1985-08/1993] - 2497 cc - 66 kw - 90 ps - OM 602.911
MERCEDES-BENZ190 (W201) lépcsőshátú [10/1982-08/1993]D 2.5 (201.126) [08/1989-08/1993] - 2497 cc - 69 kw - 94 ps - OM 602.911
MERCEDES-BENZ190 (W201) lépcsőshátú [10/1982-08/1993]Turbo-D 2.5 (201.128) [02/1988-08/1993] - 2497 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.961
MERCEDES-BENZ190 (W201) lépcsőshátú [10/1982-08/1993]Turbo-D 2.5 (201.128) [02/1988-08/1993] - 2497 cc - 93 kw - 126 ps - OM 602.961
MERCEDES-BENZE-CLASS (W124) lépcsőshátú [06/1993-12/1995]E 250 Turbo-D (124.128) [06/1993-06/1995] - 2497 cc - 93 kw - 126 ps - OM 602.962
MERCEDES-BENZE-CLASS (W210) lépcsőshátú [06/1995-08/2003]E 290 Turbo-D (210.017) [03/1996-07/1999] - 2874 cc - 95 kw - 129 ps - OM 602.982
MERCEDES-BENZE-CLASS Break (S124) Kombi [06/1993-06/1996]E 250 Turbo D [06/1993-06/1996] - 2497 cc - 93 kw - 126 ps - OM 602.962
MERCEDES-BENZE-CLASS Break (S210) Kombi [06/1996-03/2003]E 290 T Turbo-D (210.217) [06/1996-07/1999] - 2874 cc - 95 kw - 129 ps - OM 602.982
MERCEDES-BENZG-CLASS (W460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]250 GD (460,3) [10/1987-12/1992] - 2497 cc - 62 kw - 84 ps - OM 602.930
MERCEDES-BENZG-CLASS (W460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]250 GD (460,3) [12/1988-08/1992] - 2497 cc - 68 kw - 92 ps - OM 602.930
MERCEDES-BENZG-CLASS (W461) zárt terepjáró [02/1990-]250 GD (461) [02/1990-] - 2497 cc - 68 kw - 92 ps - OM 602.939
MERCEDES-BENZG-CLASS (W461) zárt terepjáró [02/1990-]290 GD/G 290 D (461.337, 461.338) [04/1992-] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.942
MERCEDES-BENZG-CLASS (W461) zárt terepjáró [02/1990-]G 290 TD (461.335, 461.336) [07/1997-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - OM 602.983
MERCEDES-BENZG-CLASS (W463) zárt terepjáró [09/1989-]250 GD (463.324, 463.325) [06/1990-] - 2497 cc - 69 kw - 94 ps - OM 602.931
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]250 T D (124.185) [01/1989-06/1993] - 2497 cc - 69 kw - 94 ps - OM 602.912
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]250 T D (124.185) [09/1985-06/1993] - 2497 cc - 66 kw - 90 ps - OM 602.912
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]250 TD Turbo (124.188) [03/1988-07/1993] - 2497 cc - 93 kw - 126 ps - OM 602.962
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]250 D (124.125) [01/1989-06/1993] - 2497 cc - 69 kw - 94 ps - OM 602.912
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]250 D (124.125) [04/1985-06/1993] - 2497 cc - 66 kw - 90 ps - OM 602.912
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]250 Turbo-D (124.128) [09/1988-06/1993] - 2497 cc - 93 kw - 126 ps - OM 602.962
MERCEDES-BENZO 100 Busz [01/1994-]City [01/1994-] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZO 405 Busz [09/1984-]O 405 GTZ [-] - 2497 cc - 63 kw - 86 ps - OM 602.990
MERCEDES-BENZO 405 Busz [09/1984-]O 405 GTZ [-] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.994
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t alváz (901, 902) alváz [01/1995-05/2006]210 D [01/1997-04/2000] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t alváz (901, 902) alváz [01/1995-05/2006]212 D [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Busz (901, 902) Busz [01/1995-05/2006]210 D [03/1997-04/2000] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Busz (901, 902) Busz [01/1995-05/2006]212 D [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Dobozos (901, 902) Dobozos [01/1995-05/2006]210 D [01/1997-04/2000] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 2-t Dobozos (901, 902) Dobozos [01/1995-05/2006]212 D [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t alváz (903) alváz [01/1995-05/2006]310 D 2.9 [01/1997-04/2000] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t alváz (903) alváz [01/1995-05/2006]312 D 2.9 (903.411, 903.412, 903.413, 903.421, 903.422...) [12/1998-09/2001] - 2874 cc - 85 kw - 116 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t alváz (903) alváz [01/1995-05/2006]312 D 2.9 [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Busz (903) Busz [01/1995-05/2006]310 D 4x4 [05/1997-08/2002] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Busz (903) Busz [01/1995-05/2006]310 D (903.371, 903.372, 903.373) [01/1997-12/1999] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Busz (903) Busz [01/1995-05/2006]312 D 2.9 4x4 [05/1997-08/2002] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Busz (903) Busz [01/1995-05/2006]312 D 2.9 [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Dobozos (903) Dobozos [01/1995-05/2006]310 D 2.9 [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Dobozos (903) Dobozos [01/1995-05/2006]312 D 2.9 4x4 [05/1997-08/2002] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 3-t Dobozos (903) Dobozos [01/1995-05/2006]312 D 2.9 [02/1995-04/2000] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]410 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]410 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]412 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 85 kw - 115 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]412 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]412 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 85 kw - 115 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t alváz (904) alváz [02/1996-05/2006]412 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]410 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]410 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 75 kw - 102 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]412 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 85 kw - 115 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]412 D 4x4 [05/1997-05/2006] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]412 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 85 kw - 115 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZSPRINTER 4-t Dobozos (904) Dobozos [02/1996-05/2006]412 D [02/1996-05/2006] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.980
MERCEDES-BENZT1 alváz (601) alváz [01/1977-02/1996]210 D 2.8 [11/1988-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 alváz (601) alváz [01/1977-02/1996]210 D 2.9 [11/1988-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 alváz (602) alváz [01/1977-02/1996]310 D 2.9 [06/1989-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 alváz (602) alváz [01/1977-02/1996]310 D 2.9 [06/1989-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (601) Busz [05/1977-02/1996]208 D 2.3 [10/1988-02/1996] - 2299 cc - 58 kw - 79 ps - OM 601.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (601) Busz [05/1977-02/1996]208 D 2.3 [10/1988-02/1996] - 2299 cc - 60 kw - 82 ps - OM 601.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (601) Busz [05/1977-02/1996]210 D 2.8 [11/1988-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (601) Busz [05/1977-02/1996]210 D 2.8 [11/1988-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (602) Busz [04/1977-02/1996]310 D 2.9 [06/1989-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Busz (602) Busz [04/1977-02/1996]310 D 2.9 [06/1990-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Dobozos (601) Dobozos [05/1977-02/1996]210 D 2.8 [10/1988-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Dobozos (601) Dobozos [05/1977-02/1996]210 D 2.8 [10/1988-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Dobozos (602) Dobozos [10/1982-02/1996]310 D 2.9 [06/1989-02/1996] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1 Dobozos (602) Dobozos [10/1982-02/1996]310 D 2.9 [06/1989-02/1996] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1/TN alváz alváz [07/1981-06/1995]410 D (611.417, 611.418) [11/1988-06/1995] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1/TN alváz alváz [07/1981-06/1995]410 D (611.417, 611.418) [11/1988-06/1995] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1/TN dobozos/kombi dobozos/kombi [07/1981-06/1995]410 D (611.467, 611.468) [11/1988-06/1995] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZT1/TN dobozos/kombi dobozos/kombi [07/1981-06/1995]410 D (611.467, 611.468) [11/1988-06/1995] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - OM 602.940
MERCEDES-BENZUNIMOG Alváz/nyitott [01/1966-]U 100L [07/1996-] - 2874 cc - 85 kw - 116 ps - OM 602.981, OM 602.989
MERCEDES-BENZUNIMOG Alváz/nyitott [01/1966-]U 100L [11/1992-] - 2874 cc - 71 kw - 97 ps - OM 602.948
MERCEDES-BENZUNIMOG Alváz/nyitott [01/1966-]U 90 [07/1996-] - 2874 cc - 85 kw - 116 ps - OM 602.981, OM 602.989
MERCEDES-BENZUNIMOG Alváz/nyitott [01/1966-]U 90 [11/1992-] - 2874 cc - 65 kw - 88 ps - OM 602.941
MERCEDES-BENZUNIMOG Alváz/nyitott [01/1966-]UX 100H,UX 100M [09/1996-] - 2874 cc - 80 kw - 109 ps - OM 602.981, OM 602.989
MERCEDES-BENZVARIO alváz alváz [09/1996-]512 D (667.321, 667.322, 667.323) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984
MERCEDES-BENZVARIO alváz alváz [09/1996-]612 D (668.321, 668.322, 668.323) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO alváz alváz [09/1996-]812 D (670.321, 670.322, 670.323, 670.324) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO billencs billencs [09/1996-]612 D (668.331, 668.332) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO billencs billencs [09/1996-]812 D (670.331, 670.332) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO Busz Busz [09/1996-]O 812 (670.373, 670.674) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO dobozos/kombi dobozos/kombi [09/1996-]512 D (667.351, 667.352, 667.353) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984
MERCEDES-BENZVARIO dobozos/kombi dobozos/kombi [09/1996-]612 D (668.351, 668.352, 668.353) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MERCEDES-BENZVARIO dobozos/kombi dobozos/kombi [09/1996-]812 D (670.351, 670.352, 670.353) [09/1996-] - 2874 cc - 90 kw - 122 ps - OM 602.984, OM 602.985
MULTICARUX100 Alváz/nyitott [01/1999-]UX100H, UX100M [01/1999-] - 2874 cc - 85 kw - 116 ps - OM 602.989
MULTICARUX100 Alváz/nyitott [01/1999-]UX100M [01/1999-] - 2874 cc - 85 kw - 116 ps - OM 602.989
NSUPRINZ lépcsőshátú [08/1961-03/1974]1000 (67) [09/1969-03/1974] - 996 cc - 29 kw - 39 ps -
NSUPRINZ lépcsőshátú [08/1961-03/1974]600 (47) [09/1969-11/1971] - 598 cc - 22 kw - 30 ps -
NSUPRINZ lépcsőshátú [08/1961-03/1974]600 4L (47) [08/1961-07/1970] - 598 cc - 22 kw - 30 ps -
PUCHG-MODELL (W 460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]250 GD [10/1987-12/1992] - 2497 cc - 62 kw - 84 ps - OM 602.930
PUCHG-MODELL (W 461) zárt terepjáró [02/1990-]290 GD/G 290 D [04/1992-] - 2874 cc - 70 kw - 95 ps - OM 602.942
PUCHG-MODELL (W 461) zárt terepjáró [02/1990-]G 290 TD [07/1997-] - 2874 cc - 88 kw - 120 ps - OM 602.983
SSANGYONGKORANDO (KJ) zárt terepjáró [12/1996-]2.9 D (KJ) [12/1996-] - 2874 cc - 72 kw - 98 ps - MB-OM 662