A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

616 060 0028

Új termék

10 db raktáron

MEYLE 616 060 0028 - Stabilizátor pálca

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

5 577 Ft‎

8 995 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

A.B.S.260109
AUTOMEGA1003500611
AUTOMEGA1003500614
AUTOMEGA1103500614
AUTOMEGA1203500614
AUTOMEGA3003500611
AUTOMEGA3003500614
BENDIX042770B
BIRTH5501
BORG & BECKBDL6431
CAUTEX48.0140
DELPHITC2413
DELPHITC879
DITASA2-4049
DITASA2-4050
DITASD24049
EAN4040074199565
FEBI BILSTEIN14558
FEBI BILSTEIN38933
FEBI BILSTEIN38939
FIRST LINEFDL6431
FLENNORFL506-H
FRAP2209
GENERAL MOTORS13169439
GENERAL MOTORS13327928
GENERAL MOTORS90498745
JP GROUP1240400800
JP GROUP1240400809
JP GROUP880350611
LEMFÖRDER25017 01
LEMFÖRDER25017 02
LEMFÖRDER25017
LEMFÖRDER35367 01
MAPCO19639
Metalcaucho04242
METZGER5-501
METZGER5-501M
METZGER5-501P
METZGER53002828
METZGER53002938
METZGER53031018
METZGER8110104
METZGER83002938
MGASA5161
MONROEL24605
MOOGOP-LS-0515
MOOGOP-LS-2820
MOOGOP-LS-4850
NK5113611
NK5113612
OCAP0501744
OCAP0504068
OCAP501744
OPEL03 50 611
OPEL03 50 614
OPEL3 50 176
OPEL3 50 611
OPEL3 50 614
OPTIMALEL1202
OPTIMALG7-617
PEX12.05.408
QUINTON HAZELLQLS3239S
RTS97-00399
RUVILLE915361
SASIC9005016
SASIC9005078
sbs5113611
SIDEM9062
SIDEM9069
SIDEM9661
SPIDAN44325
SPIDAN51167
SPIDAN57187
SWAG40 79 0019
TALOSA5002667
TALOSA5008388
TOPRAN205 470
TRISCAN8500 24605
TRWJTS370
usernumberMSL0879
VAUXHALL03 50 611
VAUXHALL03 50 614
VAUXHALL3 50 176
VAUXHALL3 50 611
VAUXHALL3 50 614
VEMA15028
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.4 [07/2013-] - 1398 cc - 74 kw - 101 ps - A 14 XER, LDD
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.4 [09/2010-] - 1364 cc - 103 kw - 140 ps - A 14 NET, LUJ, LUV
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.6 [05/2009-] - 1598 cc - 80 kw - 109 ps - F16D3, LXT, LXV
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.6 [05/2009-] - 1598 cc - 83 kw - 113 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.6 [05/2009-] - 1598 cc - 91 kw - 124 ps - F16D4, LDE
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 86 kw - 117 ps - LDE
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 89 kw - 121 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.7 D [01/2012-] - 1686 cc - 96 kw - 131 ps - LUD
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.7 TD [11/2013-] - 1686 cc - 81 kw - 110 ps - A 17 DTE
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.8 LPG [06/2011-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - 2H0, F18D4
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.8 [05/2009-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - 2H0, F18D4
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]1.8 [11/2009-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - LUW, LWE
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]2.0 CDI [05/2009-] - 1991 cc - 110 kw - 150 ps - Z 20 DMH, Z 20 S1
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]2.0 CDI [05/2009-] - 1991 cc - 90 kw - 123 ps - Z 20 S1
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]2.0 CDI [05/2009-] - 1991 cc - 92 kw - 125 ps - Z 20 S1
CHEVROLETCRUZE (J300) lépcsőshátú [05/2009-]2.0 CDI [08/2010-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - LNP, Z 20 D1
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.4 [06/2012-] - 1362 cc - 103 kw - 140 ps - LUJ
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.4 [07/2013-] - 1398 cc - 74 kw - 101 ps - A 14 XER, LDD
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.6 [01/2012-] - 1598 cc - 80 kw - 109 ps - LXT
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.6 [06/2011-] - 1598 cc - 91 kw - 124 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 86 kw - 117 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 89 kw - 121 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.7 D [01/2012-] - 1686 cc - 96 kw - 131 ps - LUD
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.7 TD [08/2013-] - 1686 cc - 81 kw - 110 ps - A 17 DTE
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.8 LPG [06/2011-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - F18D4
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]1.8 [06/2011-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - F18D4
CHEVROLETCRUZE Ferdehátú (J305) Ferdehátú [06/2011-]2.0 CDI [06/2011-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - Z 20 D1
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.4 [07/2013-] - 1398 cc - 74 kw - 101 ps - A 14 XER, LDD
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.4 [08/2012-] - 1362 cc - 103 kw - 140 ps - LUJ
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.6 [08/2012-] - 1598 cc - 91 kw - 124 ps - LDE
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 86 kw - 117 ps - LDE
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.6 [12/2012-] - 1598 cc - 89 kw - 121 ps - F16D4
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.7 TD [08/2012-] - 1686 cc - 96 kw - 131 ps - LUD
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.7 TD [11/2013-] - 1686 cc - 81 kw - 110 ps - A 17 DTE
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]1.8 [08/2012-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - 2H0
CHEVROLETCRUZE Station Wagon (J308) Kombi [08/2012-]2.0 TD [08/2012-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - LNP
CHEVROLETMALIBU (V300) lépcsőshátú [01/2012-]2.0 D [04/2012-] - 1956 cc - 118 kw - 160 ps - LBS
CHEVROLETMALIBU (V300) lépcsőshátú [01/2012-]2.4 [01/2012-] - 2384 cc - 123 kw - 167 ps - LE9
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]1.4 [06/2012-] - 1362 cc - 103 kw - 140 ps - LUJ
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]1.8 LPG [06/2011-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - 2H0
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]1.8 [02/2011-] - 1796 cc - 104 kw - 141 ps - 2H0, F18D4
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]2.0 D [02/2011-] - 1998 cc - 120 kw - 163 ps - Z 20 D1
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]2.0 D [02/2011-] - 1998 cc - 96 kw - 131 ps - Z 20 D1
CHEVROLETORLANDO (J309) egyterű [12/2010-]2.0 LPG [02/2012-] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - LTD
CHEVROLETVOLT Ferdehátú [04/2011-]EV 150 [11/2011-] - cc - 111 kw - 151 ps - LUU
CHEVROLETZAFIRA (F75) egyterű [02/1999-12/2006]2.0 [04/2001-07/2004] - 1998 cc - 85 kw - 116 ps - C 20 NE
CHEVROLETZAFIRA (F75) egyterű [02/1999-12/2006]2.0 [04/2001-] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - C 20 SEL
CHEVROLETZAFIRA (F75) egyterű [02/1999-12/2006]2.0 [08/2004-] - 1998 cc - 89 kw - 121 ps - X 20 XE
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]2.8 CRD [09/2012-] - 2777 cc - 132 kw - 180 ps - ENS
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]2.8 CRD [10/2007-] - 2768 cc - 120 kw - 163 ps -
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]2.8 CRD [10/2007-] - 2777 cc - 120 kw - 163 ps - ENS
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]3.3 [01/2008-] - 3301 cc - 125 kw - 170 ps - EGV
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]3.6 [02/2011-] - 3604 cc - 208 kw - 283 ps - ERB
CHRYSLERGRAND VOYAGER V (RT) egyterű [10/2007-]3.8 [10/2007-] - 3778 cc - 142 kw - 193 ps - EGL
CHRYSLERPACIFICA egyterű [08/2003-09/2008]3.5 AWD [08/2003-12/2006] - 3518 cc - 186 kw - 253 ps - EGN
CHRYSLERPACIFICA egyterű [08/2003-09/2008]3.5 [08/2003-12/2006] - 3518 cc - 186 kw - 253 ps - EGN
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]2.0 i [01/1995-03/2001] - 1995 cc - 98 kw - 133 ps - C00
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]2.4 AWD [02/1997-03/2001] - 2429 cc - 111 kw - 151 ps - EDZ
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]2.4 i [01/1995-03/2001] - 2429 cc - 111 kw - 151 ps - B00
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]2.5 TD [01/1995-03/2001] - 2499 cc - 85 kw - 116 ps - 425 CLIRS/X, ENC
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]2.5 TDiC AWD [10/1995-03/2001] - 2499 cc - 85 kw - 116 ps - ENC
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]3.0 [01/1995-03/2001] - 2972 cc - 112 kw - 152 ps - EFA
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]3.3 i [01/1995-03/2001] - 3301 cc - 116 kw - 158 ps - R00
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]3.8 i AWD [01/1995-03/2001] - 3778 cc - 122 kw - 166 ps - L00
CHRYSLERVOYAGER III (GS) egyterű [01/1995-03/2001]3.8 i AWD [01/1995-03/2001] - 3778 cc - 131 kw - 178 ps - EGH
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]2.4 [02/2000-12/2008] - 2429 cc - 108 kw - 147 ps - EDZ
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]2.5 CRD [02/2000-12/2008] - 2499 cc - 105 kw - 141 ps - ENJ
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]2.5 CRD [08/2005-12/2008] - 2499 cc - 88 kw - 120 ps - EDK
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]2.8 CRD [06/2004-12/2008] - 2776 cc - 110 kw - 150 ps - ENR
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]3.3 AWD [02/2000-12/2008] - 3301 cc - 128 kw - 174 ps - EGA
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]3.3 Flex-Fuel [02/2000-12/2008] - 3301 cc - 128 kw - 174 ps - EGM
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]3.3 [02/2000-12/2008] - 3301 cc - 128 kw - 174 ps - EGA, EGM
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]3.8 AWD [02/2000-12/2008] - 3778 cc - 160 kw - 218 ps - EGH
CHRYSLERVOYAGER IV (RG, RS) egyterű [09/1999-12/2008]3.8 [02/2000-12/2008] - 3778 cc - 160 kw - 218 ps - EGH
CITROËNC3 II Ferdehátú [11/2009-]1.1 [11/2009-] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HFX (TU1JP)
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 16V [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - A15MF
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 52 kw - 71 ps - G15MF
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - G15MF
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [08/1996-08/1997] - 1498 cc - 44 kw - 60 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 16V [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - A15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 52 kw - 71 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [08/1996-08/1997] - 1498 cc - 44 kw - 60 ps - G15MF
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.5 16V [02/1995-06/1999] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - A15MF
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.5 16V [10/1993-09/1994] - 1498 cc - 65 kw - 88 ps - A15MF
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.8 [02/1995-06/1999] - 1796 cc - 70 kw - 95 ps - C18LE
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.8 [02/1995-09/1999] - 1796 cc - 66 kw - 90 ps - C18LE
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]2.0 [02/1995-06/1999] - 1998 cc - 77 kw - 105 ps - C20LE
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]2.0 [10/1991-09/1993] - 1998 cc - 74 kw - 101 ps - C20LZ
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]2.0 [10/1993-09/1994] - 1998 cc - 81 kw - 110 ps - C20LE
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.4 [05/1997-] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A14SMS
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.5 [05/1997-] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SMS
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.6 16V [05/1997-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.4 [05/1997-] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A14SMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.5 [05/1997-] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.6 16V [05/1997-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
DODGECARAVAN (RG_) egyterű [02/2000-12/2007]2.4 [02/2000-12/2007] - 2429 cc - 111 kw - 151 ps - EDZ
DODGECARAVAN (RG_) egyterű [02/2000-12/2007]3.3 AWD [02/2000-12/2007] - 3301 cc - 128 kw - 174 ps - EGA
DODGECARAVAN (RG_) egyterű [02/2000-12/2007]3.3 [02/2000-12/2007] - 3301 cc - 128 kw - 174 ps - EGA
DODGECARAVAN (RG_) egyterű [02/2000-12/2007]3.8 AWD [02/2000-12/2007] - 3778 cc - 160 kw - 218 ps - EGH