A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

JTC7654

Új termék

TRW JTC7654 - Lengőkar

Elérhető. Szállítás 3-8 hét

    28 385 Ft‎

    45 783 Ft‎

    -38%

    Csökkentett ár!

    Átmérő 1 [mm]21,2
    Átmérő 2 [mm]62
    Belső átmérő [mm]14,2
    Kiegészítő cikk/kiegészítő infoTartozékokkal
    Kónusz emelkedés1:6
    Kónuszméret [mm]13,45
    Kormány típuskeresztlengőkar
    MenetméretM12x1.25
    Páros cikkszámJTC7653
    EAN3322938084783
    HERTH+BUSS JAKOPARTSJ4902064
    MAPCO51393
    SIDEM45770
    SWAG81943049
    TOYOTA (GAC)4806909110
    TOYOTA (GAC)4806909120
    TOYOTA4806909040
    TOYOTA4806909041
    TOYOTA4806909070
    TOYOTA4806909071
    TOYOTA4806959095
    TOYOTA4806959125
    TOYOTA4806959135
    ASTON MARTINCYGNET Ferdehátú [04/2011-10/2013]1.3 [04/2011-10/2013] - 1329 cc - 72 kw - 98 ps - 1NR-FE
    CITROËNC1 (PM_, PN_) Ferdehátú [06/2005-]1.0 [06/2005-] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1KR-FE
    CITROËNC1 (PM_, PN_) Ferdehátú [06/2005-]1.4 HDi [06/2005-] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 8HT (DV4TD)
    CITROËNC1 II Ferdehátú [04/2014-]1.0 VTi 68 [04/2014-] - 998 cc - 51 kw - 69 ps - 1KR-FE
    CITROËNC1 II Ferdehátú [04/2014-]1.2 VTi 82 [04/2014-] - 1199 cc - 60 kw - 82 ps - HMT (EB2D)
    DAIHATSUCHARADE Ferdehátú [05/2011-]1.33 16V [05/2011-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE
    PEUGEOT107 Ferdehátú [06/2005-]1.0 [06/2005-] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1KR (384 F), CFA (384F)
    PEUGEOT107 Ferdehátú [06/2005-]1.4 HDi [06/2005-] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 8HT (DV4TD)
    PEUGEOT108 Ferdehátú [05/2014-]1.0 VTi [05/2014-] - 998 cc - 51 kw - 69 ps - 1KR-FE
    PEUGEOT108 Ferdehátú [05/2014-]1.2 [05/2014-] - 1199 cc - 60 kw - 82 ps - HMT (EB2D)
    SUBARUTREZIA Ferdehátú [03/2011-]1.3 [03/2011-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE, 1NR-FKE
    SUBARUTREZIA Ferdehátú [03/2011-]1.4 D [03/2011-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAAYGO (WNB1_, KGB1_) Ferdehátú [02/2005-]1.0 (KGB10) [07/2005-] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1KR-FE
    TOYOTAAYGO (WNB1_, KGB1_) Ferdehátú [02/2005-]1.0 GPL [07/2005-] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1KR-FE
    TOYOTAAYGO (WNB1_, KGB1_) Ferdehátú [02/2005-]1.4 HDi (WNB10) [07/2005-08/2010] - 1398 cc - 40 kw - 54 ps - 2WZ-TV
    TOYOTAIQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) Ferdehátú [11/2008-]1.0 [01/2009-] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1KR-FE
    TOYOTAIQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) Ferdehátú [11/2008-]1.33 [01/2009-] - 1329 cc - 72 kw - 98 ps - 1NR-FE
    TOYOTAIQ (KPJ1_, NGJ1_, KGJ1_, NUJ1_) Ferdehátú [11/2008-]1.4 D-4D [01/2009-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAMR 2 III (ZZW3_) Kabrió [10/1999-06/2007]1.8 16V VT-i (ZZW30) [10/1999-06/2007] - 1794 cc - 103 kw - 140 ps - 1ZZ-FE
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.33 [04/2009-] - 1329 cc - 74 kw - 101 ps - 1NR-FE
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.33 [04/2010-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.4 D-4D 4WD [04/2009-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.4 D-4D [04/2009-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.5 VVTi 4WD [04/2009-] - 1497 cc - 76 kw - 103 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAURBAN CRUISER (NSP1_, NLP1_, ZSP1_, NCP11_) Ferdehátú [07/2007-]1.5 VVTi [07/2007-] - 1497 cc - 80 kw - 109 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAVERSO S (NLP12_, NCP12_, NSP12_) egyterű [11/2010-]1.33 [11/2010-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE
    TOYOTAVERSO S (NLP12_, NCP12_, NSP12_) egyterű [11/2010-]1.4 D4-D [11/2010-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.0 [09/2011-] - 998 cc - 51 kw - 69 ps - 1KR-FE
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.3 [09/2011-] - 1329 cc - 70 kw - 95 ps - 1NR-FE
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.3 [09/2011-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE, 1NR-FKE
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.4 D-4D [09/2011-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.5 Hybrid [03/2012-] - 1497 cc - 55 kw - 75 ps - 1NZ-FXE
    TOYOTAYARIS (NHP13_, NSP13_, NCP13_, KSP13_, NLP13_) Ferdehátú [12/2010-]1.5 Hybrid [04/2015-] - 1497 cc - 54 kw - 73 ps - 1NZ-FXE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.0 16V [03/2003-09/2005] - 998 cc - 48 kw - 65 ps - 1SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.0 16V [04/1999-09/2005] - 998 cc - 50 kw - 68 ps - 1SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.3 16V [11/1999-09/2005] - 1299 cc - 63 kw - 86 ps - 2NZ-FE, 2SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.3 [04/2002-09/2005] - 1298 cc - 64 kw - 87 ps - 2SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.4 D-4D [05/2005-09/2005] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.4 D-4D [12/2001-09/2005] - 1364 cc - 55 kw - 75 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.5 TS [01/2003-09/2005] - 1497 cc - 77 kw - 105 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.5 VVT-i TS [03/2003-07/2005] - 1497 cc - 110 kw - 150 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP1_, NLP1_, NCP1_) Ferdehátú [01/1999-12/2005]1.5 VVT-i TS [04/2001-09/2005] - 1497 cc - 78 kw - 106 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.0 GPL [01/2006-] - 998 cc - 51 kw - 69 ps - 1KR-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.0 VVT-i [08/2005-] - 998 cc - 51 kw - 69 ps - 1KR-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.3 4WD [08/2007-] - 1298 cc - 64 kw - 87 ps - 2NZ-FE, 2SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.3 VVT-i [08/2005-] - 1298 cc - 64 kw - 87 ps - 2NZ-FE, 2SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.3 VVT-i [11/2005-] - 1299 cc - 63 kw - 86 ps - 2NZ-FE, 2SZ-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.33 VVT-i [03/2009-] - 1329 cc - 74 kw - 100 ps - 1NR-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.33 VVT-i [07/2010-] - 1329 cc - 73 kw - 99 ps - 1NR-FE
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.4 D-4D [08/2005-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.8 VVTi [01/2007-] - 1798 cc - 98 kw - 133 ps - 2ZR-FE
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.3 (NCP22) [08/1999-10/2002] - 1299 cc - 63 kw - 86 ps - 2NZ-FE
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.3 (NCP22) [11/2002-09/2005] - 1299 cc - 62 kw - 84 ps - 2NZ-FE
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.4 D-4D (NLP22) [12/2001-09/2005] - 1364 cc - 55 kw - 75 ps - 1ND-TV
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.5 (NCP21) [03/2000-09/2005] - 1497 cc - 78 kw - 106 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.5 (NCP21) [05/2003-09/2005] - 1497 cc - 77 kw - 105 ps - 1NZ-FE
    TOYOTAYARIS VERSO (_NLP2_, _NCP2_) egyterű [08/1999-09/2005]1.5 4WD [03/2000-09/2005] - 1497 cc - 78 kw - 106 ps - 1NZ-FE