A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.
Új

6842244

Új termék

1 db raktáron

FORD 6842244 - Gyári alkatrész

Raktáron

  • W21. Szállítás 7 nap.

7 904 Ft‎

12 748 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Bordák száma5
Hossz [mm]875
ACEMARK142985
AEMVB869R5
AUTOMEGA30608420244
AYWIPARTSAW2130478
BANDO5PK875
BOSCH1987947829
CONTITECH5PK875
DAYCO5PK875
DELPHIMR50875
FAIAutoParts5PK0875
FEBIBILSTEIN28829
FEBIBILSTEIN28830
FINWHALEBP5PK870
FLENNOR5PK0870
GATES5PK870
HUTCHINSON872K5
INAFB5PK869
INAFB5PK875
KLAXCARFRANCE5PK870
KLAXCARFRANCE5PK875
KSHKOSHIMO5PK875
LEMFÖRDER1514101
LUCASENGINEDRIVE5PK0870L
LUCASENGINEDRIVE5PK0875L
LUCASENGINEDRIVE5PK0975L
LYNXauto5PK0870
MAGNETIMARELLI340511000875
MAPCO250870
MAPCO250875
MASTERSPORT5PK870PCSMS
MASTERSPORT5PK875PCSMS
METZGER5PK875
MEYLE0500050875
MGACS50872
MITSUBOSHI5PK870
NPSH111A14
OPTIBELT5PK870
PATRON5PK875
PROCODISFRANCE5PK0875
ROULUNDSRUBBER5K0875
SASIC1774027
SCTGermany5R355
SKFVKMV5PK870
SNRCA5PK872
STELLOX0500875SX
SWAG50928829
SWAG81928830
TOPRAN302366
TRISCAN8640500870
VEYANCE5PK0875
VEYANCE5PK0875G
WILMINKGROUPWG1152965
WILMINKGROUPWG1172562
WILMINKGROUPWG1430357
WILMINKGROUPWG1431986
WILMINKGROUPWG1438901
WILMINKGROUPWG1438902
WILMINKGROUPWG1781495
WILMINKGROUPWG1781496
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 (916S1) [06/1995-04/2005] - 2959 cc - 141 kw - 192 ps - AR 16101
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 (916S1B00) [09/1994-08/2000] - 2959 cc - 160 kw - 218 ps - AR 16105
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 24V [01/1999-10/2003] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 16102
ALFA ROMEOSZ Kupé [09/1988-08/1994]3.0 V6 Zagato [09/1988-08/1994] - 2959 cc - 152 kw - 207 ps - AR 61501
BMW5 (E34) lépcsőshátú [12/1987-11/1995]530 i V8 [09/1992-09/1995] - 2997 cc - 160 kw - 218 ps - M60 B30 (308S1)
BMW5 (E34) lépcsőshátú [12/1987-11/1995]540 i V8 [09/1992-09/1995] - 3982 cc - 210 kw - 286 ps - M60 B40 (408S1)
BMW5 (E39) lépcsőshátú [11/1995-06/2003]M5 [10/1998-06/2003] - 4941 cc - 294 kw - 400 ps - S62 B50 (508S1)
BMW5 Touring (E34) Kombi [11/1991-01/1997]530 i V8 [09/1992-01/1997] - 2997 cc - 160 kw - 218 ps - M60 B30 (308S1)
BMW5 Touring (E34) Kombi [11/1991-01/1997]540 i [09/1993-01/1997] - 3982 cc - 210 kw - 286 ps - M60 B40 (408S1)
BMW7 (E32) lépcsőshátú [09/1986-09/1994]730 i,iL V8 [04/1992-09/1994] - 2997 cc - 160 kw - 218 ps - M60 B30 (308S1)
BMW7 (E32) lépcsőshátú [09/1986-09/1994]740 i,iL V8 [04/1992-09/1994] - 3982 cc - 210 kw - 286 ps - M60 B40 (408S1)
BMW7 (E38) lépcsőshátú [10/1994-11/2001]730 i,iL [10/1994-11/2001] - 2997 cc - 155 kw - 211 ps - M60 B30 (308S1)
BMW7 (E38) lépcsőshátú [10/1994-11/2001]730 i,iL [10/1994-11/2001] - 2997 cc - 160 kw - 218 ps - M60 B30 (308S1)
BMW7 (E38) lépcsőshátú [10/1994-11/2001]740 i,iL [10/1994-11/2001] - 3982 cc - 210 kw - 286 ps - M60 B40 (408S1)
BMW8 (E31) Kupé [04/1990-12/1999]840 i [02/1993-02/1996] - 3982 cc - 210 kw - 286 ps - M60 B40 (408S1)
BMWZ8 (E52) Kabrió [06/2000-06/2003]4.9 [06/2000-06/2003] - 4941 cc - 294 kw - 400 ps - S62 B50 (508S1)
CITROËNBERLINGO (MF) egyterű [07/1996-]1.1 i (MFHDZ, MFHFX) [07/1996-] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
CITROËNBERLINGO (MF) egyterű [07/1996-]1.4 i (MFKFX, MFKFW) [07/1996-] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
CITROËNBERLINGO (MF) egyterű [07/1996-]1.6 16V (MFNFU) [10/2000-] - 1587 cc - 80 kw - 109 ps - NFU (TU5JP4)
CITROËNBERLINGO Dobozos (M_) Dobozos [07/1996-]1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) [07/1996-] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
CITROËNBERLINGO Dobozos (M_) Dobozos [07/1996-]1.4 i (MBKFX, MBKFW) [07/1996-] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
CITROËNXSARA (N1) Ferdehátú [04/1997-04/2005]1.4 i [04/1997-03/2005] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
CITROËNXSARA (N1) Ferdehátú [04/1997-04/2005]1.6 i [04/1997-09/2000] - 1587 cc - 65 kw - 88 ps - NFZ (TU5JP)
CITROËNXSARA Break (N2) Kombi [10/1997-03/2010]1.6 i [10/1997-09/2000] - 1587 cc - 65 kw - 88 ps - NFZ (TU5JP)
CITROËNXSARA Kupé (N0) Kupé [01/1998-04/2005]1.4 i [03/1998-03/2005] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KFW (TU3JP), KFX (TU3JP)
CITROËNXSARA Kupé (N0) Kupé [01/1998-04/2005]1.6 i [02/1998-09/2000] - 1587 cc - 65 kw - 88 ps - NFZ (TU5JP)
CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.1 [03/1991-06/1997] - 1124 cc - 44 kw - 60 ps - HDZ (TU1M)
CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.4 i [03/1991-06/1997] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KDX (TU3M/Z), KDZ (TU3M/Z), KFX (TU3JP)
CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.4 [03/1991-06/1997] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KDZ (TU3M/Z)
CITROËNZX Break (N2) Kombi [10/1993-02/1998]1.4 i [10/1993-10/1997] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - KDX (TU3M/Z), KDY (TU3M), KFX (TU3JP)
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 52 kw - 71 ps - G15MF
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - G15MF
DAEWOOCIELO (KLETN) Ferdehátú [02/1995-08/1997]1.5 [08/1996-08/1997] - 1498 cc - 44 kw - 60 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 52 kw - 71 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [02/1995-08/1997] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú (KLETN) lépcsőshátú [02/1995-06/2008]1.5 [08/1996-08/1997] - 1498 cc - 44 kw - 60 ps - G15MF
DAEWOOCIELO lépcsőshátú [06/1994-12/2007]1.5 [04/1995-07/1997] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - Y15L
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.5 16V [02/1995-06/1999] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - A15MF
DAEWOOESPERO (KLEJ) lépcsőshátú [10/1991-09/1999]1.5 16V [10/1993-09/1994] - 1498 cc - 65 kw - 88 ps - A15MF
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.4 [05/1997-] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A14SMS
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.5 [05/1997-] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SMS
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.5 [10/1997-06/1999] - 1498 cc - 73 kw - 99 ps - A15SMS
DAEWOOLANOS (KLAT) Ferdehátú [05/1997-]1.6 16V [05/1997-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.4 [05/1997-] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A14SMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.5 [05/1997-] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SMS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.5 [10/1997-06/1999] - 1498 cc - 73 kw - 99 ps - Y15LS
DAEWOOLANOS lépcsőshátú (KLAT) lépcsőshátú [05/1997-]1.6 16V [05/1997-] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
DAEWOOLEMANS lépcsőshátú [09/1990-07/1995]1.5 [09/1990-07/1995] - 1498 cc - 65 kw - 88 ps - G15MG
DAEWOONEXIA lépcsőshátú lépcsőshátú [07/2008-]1.5 [07/2008-] - 1498 cc - 59 kw - 80 ps - Y15L
DAEWOORACER Ferdehátú Ferdehátú [01/1986-12/1997]1.5 [03/1995-12/1997] - 1498 cc - 52 kw - 71 ps - G15MF
DAIHATSUFEROZA Hard Top (F300) zárt terepjáró [10/1988-12/1999]1.6 16V [10/1988-12/1999] - 1590 cc - 63 kw - 86 ps - HDC
DAIHATSUFEROZA Hard Top (F300) zárt terepjáró [10/1988-12/1999]1.6 i 16V 4x4 [10/1988-12/1999] - 1590 cc - 70 kw - 95 ps - HD-E
DAIHATSUFEROZA Soft Top (F300) nyitott terepjáró [10/1988-12/1999]1.6 16V [10/1988-12/1999] - 1590 cc - 63 kw - 86 ps - HDC
DAIHATSUFEROZA Soft Top (F300) nyitott terepjáró [10/1988-12/1999]1.6 i 16V [10/1988-12/1999] - 1590 cc - 70 kw - 95 ps - HD-E
DAIMLERDAIMLER XJ (X30_) lépcsőshátú [10/1994-06/2003]Six 4.0 [10/1994-06/2003] - 3980 cc - 177 kw - 241 ps - 9JPFRB
DAIMLERXJ 40, 81 lépcsőshátú [10/1986-09/1994]Sovereign 4.0 [09/1989-09/1994] - 3980 cc - 163 kw - 222 ps - 9EPCNA
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]65 1.7 TD [01/1997-05/2001] - 1698 cc - 46 kw - 63 ps - 146 D7.000
FIATFIORINO Pick up (146) Pick-up [01/1988-05/2001]1.7 TD [01/1997-05/2001] - 1698 cc - 46 kw - 63 ps - 146 D7.000
FIATPUNTO (176) Ferdehátú [09/1993-09/1999]1.4 GT Turbo [01/1994-09/1996] - 1372 cc - 98 kw - 133 ps - 176 A4.000
FIATPUNTO (176) Ferdehátú [09/1993-09/1999]1.4 GT Turbo [09/1996-09/1999] - 1372 cc - 96 kw - 131 ps - 176 B6.000
FORDESCORT '95 Dobozos (AVL) Dobozos [01/1995-]1.8 Turbo D [12/1995-06/2001] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT CLASSIC (AAL, ABL) Ferdehátú [10/1998-07/2000]1.8 TD [10/1998-07/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT CLASSIC Turnier (ANL) Kombi [02/1999-07/2000]1.8 TD [02/1999-07/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VI (GAL) Ferdehátú [09/1992-01/1995]1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK, RFS
FORDESCORT Mk VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995]1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VI lépcsőshátú (GAL) lépcsőshátú [08/1993-01/1995]1.8 TD [08/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) Ferdehátú [01/1995-08/2002]1.8 TD [01/1995-10/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) Ferdehátú [01/1995-08/2002]1.8 Turbo D [12/1995-10/1998] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII Kabrió (ALL) Kabrió [02/1995-08/2000]1.8 TD [09/1995-08/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII Kabrió (ALL) Kabrió [02/1995-08/2000]1.8 Turbo D [10/1996-08/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999]1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999]1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII lépcsőshátú (GAL, AFL) lépcsőshátú [01/1995-02/1999]1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII lépcsőshátú (GAL, AFL) lépcsőshátú [01/1995-02/1999]1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDMONDEO I (GBP) Ferdehátú [02/1993-08/1996]1.8 TD [06/1993-08/1996] - 1753 cc - 65 kw - 88 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO I (GBP) Ferdehátú [02/1993-08/1996]1.8 TD [10/1995-08/1996] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO I Clipper (BNP) Kombi [01/1993-08/1996]1.8 TD [06/1993-08/1996] - 1753 cc - 65 kw - 88 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO I Clipper (BNP) Kombi [01/1993-08/1996]1.8 TD [11/1995-08/1996] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO I lépcsőshátú (GBP) lépcsőshátú [02/1993-08/1996]1.8 TD [06/1993-08/1996] - 1753 cc - 65 kw - 88 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO I lépcsőshátú (GBP) lépcsőshátú [02/1993-08/1996]1.8 TD [10/1995-08/1996] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFM, RFN
FORDMONDEO II (BAP) Ferdehátú [08/1996-09/2000]1.8 TD [08/1996-09/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFN
FORDMONDEO II Clipper (BNP) Kombi [08/1996-09/2000]1.8 TD [08/1996-09/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFN
FORDMONDEO II lépcsőshátú (BFP) lépcsőshátú [08/1996-09/2000]1.8 TD [08/1996-09/2000] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFN
FSOLANOS Ferdehátú Ferdehátú [05/2004-10/2008]1.4 [05/2004-10/2008] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A13SM
FSOLANOS Ferdehátú Ferdehátú [05/2004-10/2008]1.5 [05/2004-10/2008] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SM
FSOLANOS Ferdehátú Ferdehátú [05/2004-10/2008]1.6 16V [05/2004-10/2008] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
FSOLANOS lépcsőshátú lépcsőshátú [05/2004-10/2008]1.4 [05/2004-10/2008] - 1349 cc - 55 kw - 75 ps - A13SM
FSOLANOS lépcsőshátú lépcsőshátú [05/2004-10/2008]1.5 [05/2004-10/2008] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - A15SM
FSOLANOS lépcsőshátú lépcsőshátú [05/2004-10/2008]1.6 16V [05/2004-10/2008] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - A16DMS
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 (BA4) [08/1987-01/1992] - 1958 cc - 84 kw - 114 ps - B20A4
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 EX (BA4) [04/1987-01/1992] - 1958 cc - 80 kw - 109 ps - B20A3
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 i EX 16V (BA2) [04/1986-12/1987] - 1958 cc - 101 kw - 137 ps - B20A1
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 i EX 16V (BA4) Kat [04/1987-01/1992] - 1958 cc - 101 kw - 137 ps - B20A5
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 i EX 16V (BA4) [04/1990-01/1992] - 1958 cc - 103 kw - 140 ps - B20A9
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 i EX 16V [04/1986-12/1987] - 1958 cc - 101 kw - 137 ps - B20A1
HONDAPRELUDE III (BA) Kupé [04/1986-01/1992]2.0 i EX 16V [10/1987-12/1990] - 1958 cc - 110 kw - 150 ps - B20A7
JAGUARXJ (X300) lépcsőshátú [11/1994-07/1997]6 3.2 [11/1994-07/1997] - 3239 cc - 155 kw - 211 ps - 9JPGRB
JAGUARXJ (X300) lépcsőshátú [11/1994-07/1997]6 Sovereign 4.0 [11/1994-07/1997] - 3980 cc - 177 kw - 241 ps - 9JPFRB
JAGUARXJ (X300) lépcsőshátú [11/1994-07/1997]R Super Charged 4.0 [11/1994-07/1997] - 3980 cc - 235 kw - 320 ps - 9KPDRB
JAGUARXJ (XJ 40, 81) lépcsőshátú [10/1986-11/1994]6 3.2 24V [09/1990-11/1994] - 3239 cc - 146 kw - 199 ps - 9BPMNA