A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

4PK850

Új termék

20 db raktáron

CONTITECH 4PK850 - hosszbordás szíj

Raktáron

  • W19. Szállítás 3-5 nap.
  • W3. Szállítás 1 nap.

2 373 Ft‎

3 827 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

BOSCH1987947895
CHRYSLER04668241
CHRYSLER04668241AC
CHRYSLER4612229
CHRYSLER4668241
CHRYSLER4668241AC
DAYCO4PK853
EAN4010858481704
FEBI BILSTEIN28783
FEBI BILSTEIN28784
GATES48353
GATES4PK850
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1040850
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1040855
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1041003
HYUNDAI2521226000
HYUNDAI9771329000
HYUNDAI9771329500
HYUNDAI977132D100
MAZDAB3C715907C
MAZDAB61P15907A
MAZDABPE815908
NISSAN1172042L01
NISSAN1192053J20
NISSAN11920V7302
QUINTON HAZELLQBR4850
ROULUNDS RUBBER4K0850
SUBARU890214470
SUBARU9194008500
SUZUKI4918060B20
TOYOTA9936400850
TOYOTA9936410850
TOYOTA9936420850
TOYOTA9936430850
TOYOTA9936480850
TRISCAN8640400850
usernumber4 PK 848
usernumber4 PK 849
usernumber4 PK 850
usernumber4 PK 851
usernumber4 PK 852
VEYANCE4PK0850
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [04/1996-08/1999] - 1996 cc - 109 kw - 148 ps - 420T
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [05/1994-08/1999] - 1996 cc - 98 kw - 133 ps - 420H
CHRYSLERNEON (PL) lépcsőshátú [05/1994-02/2000]2.0 16V [06/1994-08/1999] - 1996 cc - 107 kw - 145 ps - ECC
CHRYSLERNEON II lépcsőshátú [08/1999-12/2006]2.0 16V R/T [10/2001-12/2006] - 1996 cc - 110 kw - 150 ps - ECH
CHRYSLERNEON II lépcsőshátú [08/1999-12/2006]2.0 16V [08/1999-12/2006] - 1996 cc - 98 kw - 133 ps - 420H, ECB
CHRYSLERPT CRUISER (PT_) Kombi [06/2000-12/2010]2.0 [06/2000-12/2010] - 1996 cc - 104 kw - 141 ps - ECC
CHRYSLERPT CRUISER (PT_) Kombi [06/2000-12/2010]2.0 [10/2004-12/2010] - 1996 cc - 100 kw - 136 ps - ECC
DODGENEON II lépcsőshátú [08/1999-]2.0 16V [08/1999-] - 1996 cc - 112 kw - 152 ps - ECH
DODGENEON II lépcsőshátú [08/1999-]2.0 16V [08/1999-] - 1996 cc - 98 kw - 133 ps - ECB
DODGENEON lépcsőshátú [05/1994-08/1999]2.0 16V [04/1996-08/1999] - 1996 cc - 109 kw - 148 ps - ECC
DODGENEON lépcsőshátú [05/1994-08/1999]2.0 16V [05/1994-08/1999] - 1996 cc - 98 kw - 133 ps - ECB
DODGENEON lépcsőshátú [05/1994-08/1999]2.0 16V [06/1994-08/1999] - 1996 cc - 107 kw - 145 ps - ECC
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.3 i 12V [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 62 kw - 84 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.3 [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 44 kw - 60 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.3 [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 55 kw - 75 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT I (X-3) Ferdehátú [10/1994-01/2000]1.5 i 12V [10/1994-01/2000] - 1495 cc - 65 kw - 88 ps - G4EK
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.3 [01/2000-11/2005] - 1341 cc - 61 kw - 83 ps - G4EA
HYUNDAIACCENT II (LC) Ferdehátú [09/1999-11/2005]1.5 [01/2000-11/2005] - 1495 cc - 66 kw - 90 ps - G4EB
HYUNDAIACCENT II lépcsőshátú (LC) lépcsőshátú [09/1999-]1.5 [01/2000-11/2005] - 1495 cc - 66 kw - 90 ps - G4EB
HYUNDAIACCENT III (MC) Ferdehátú [11/2005-11/2010]1.4 GL [11/2005-11/2010] - 1399 cc - 71 kw - 97 ps - G4EE
HYUNDAIACCENT III (MC) Ferdehátú [11/2005-11/2010]1.6 GLS [11/2005-11/2010] - 1599 cc - 82 kw - 112 ps - G4ED
HYUNDAIACCENT III lépcsőshátú (MC) lépcsőshátú [11/2005-11/2010]1.4 GL [11/2005-11/2010] - 1399 cc - 71 kw - 97 ps - G4EE
HYUNDAIACCENT III lépcsőshátú (MC) lépcsőshátú [11/2005-11/2010]1.6 GLS [11/2005-11/2010] - 1599 cc - 82 kw - 112 ps - G4ED
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.3 i 12V [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 62 kw - 84 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.3 [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 44 kw - 60 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.3 [10/1994-01/2000] - 1341 cc - 55 kw - 75 ps - G4EH
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.5 i 12V [10/1994-01/2000] - 1495 cc - 65 kw - 88 ps - G4EK
HYUNDAIACCENT lépcsőshátú (X-3) lépcsőshátú [10/1994-01/2000]1.5 i 16V [10/1995-01/2000] - 1495 cc - 73 kw - 99 ps - G4ER
HYUNDAICOUPE (GK) Kupé [08/2001-08/2009]2.0 GLS [02/2003-08/2009] - 1975 cc - 105 kw - 143 ps - G4GC-G
HYUNDAICOUPE (GK) Kupé [08/2001-08/2009]2.0 [03/2002-08/2009] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GC-G
HYUNDAICOUPE (GK) Kupé [08/2001-08/2009]2.0 [08/2001-08/2009] - 1975 cc - 100 kw - 136 ps - G4GC-G
HYUNDAICOUPE (RD) Kupé [06/1996-04/2002]1.6 16V [03/1998-04/2002] - 1599 cc - 85 kw - 116 ps - G4GR
HYUNDAICOUPE (RD) Kupé [06/1996-04/2002]1.6 i 16V [12/1996-04/2002] - 1599 cc - 84 kw - 114 ps - 4G61
HYUNDAICOUPE (RD) Kupé [06/1996-04/2002]2.0 16V [03/2001-04/2002] - 1975 cc - 99 kw - 135 ps - G4DF
HYUNDAICOUPE (RD) Kupé [06/1996-04/2002]2.0 16V [08/1996-04/2002] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GF
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]1.6 [05/2003-07/2006] - 1599 cc - 77 kw - 105 ps - G4ED-G
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]1.6 [06/2000-07/2006] - 1599 cc - 79 kw - 107 ps - G4ED-G
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]1.8 [06/2000-07/2006] - 1795 cc - 97 kw - 132 ps - G4BB
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]2.0 [06/2000-07/2006] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GC-G
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]2.0 [06/2000-07/2006] - 1975 cc - 104 kw - 141 ps - G4GC
HYUNDAIELANTRA (XD) Ferdehátú [06/2000-07/2006]2.0 [10/2003-07/2006] - 1975 cc - 105 kw - 143 ps - G4GC
HYUNDAIELANTRA II (J-2) lépcsőshátú [06/1995-10/2000]1.5 12V [12/1996-09/2000] - 1495 cc - 65 kw - 88 ps - G4EK
HYUNDAIELANTRA II (J-2) lépcsőshátú [06/1995-10/2000]1.6 16V [11/1995-09/2000] - 1599 cc - 84 kw - 114 ps - 4G61
HYUNDAIELANTRA II (J-2) lépcsőshátú [06/1995-10/2000]1.6 i [11/1995-09/2000] - 1599 cc - 66 kw - 90 ps - G4GR
HYUNDAIELANTRA II (J-2) lépcsőshátú [06/1995-10/2000]1.8 16V [11/1995-09/2000] - 1795 cc - 94 kw - 128 ps - G4GM
HYUNDAIELANTRA II (J-2) lépcsőshátú [06/1995-10/2000]2.0 16V [08/1996-09/2000] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GF
HYUNDAIELANTRA II Kombi (J-2) Kombi [02/1996-10/2000]1.6 16V [02/1996-10/2000] - 1599 cc - 84 kw - 114 ps - 4G61
HYUNDAIELANTRA II Kombi (J-2) Kombi [02/1996-10/2000]1.6 i [02/1996-10/2000] - 1599 cc - 66 kw - 90 ps - G4GR
HYUNDAIELANTRA II Kombi (J-2) Kombi [02/1996-10/2000]1.8 16V [02/1996-10/2000] - 1795 cc - 94 kw - 128 ps - G4GM
HYUNDAIELANTRA II Kombi (J-2) Kombi [02/1996-10/2000]2.0 16V [12/1996-10/2000] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GF
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]1.6 [05/2003-07/2006] - 1599 cc - 77 kw - 105 ps - G4ED-G
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]1.6 [06/2000-07/2006] - 1599 cc - 66 kw - 90 ps - G4GR
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]1.6 [06/2000-07/2006] - 1599 cc - 79 kw - 107 ps - G4ED-G
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]1.8 [06/2000-07/2006] - 1795 cc - 97 kw - 132 ps - G4BB
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]2.0 [06/2000-07/2006] - 1975 cc - 102 kw - 139 ps - G4GC-G
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]2.0 [06/2000-07/2006] - 1975 cc - 104 kw - 141 ps - G4GC
HYUNDAIELANTRA lépcsőshátú (XD) lépcsőshátú [06/2000-07/2006]2.0 [10/2003-07/2006] - 1975 cc - 105 kw - 143 ps - G4GC
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.3 i [09/2002-03/2004] - 1341 cc - 60 kw - 82 ps - G4EA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.3 [09/2003-09/2005] - 1341 cc - 63 kw - 85 ps - G4EA
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.4 i [08/2005-] - 1399 cc - 71 kw - 97 ps - G4EE
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.6 [08/2005-] - 1599 cc - 78 kw - 106 ps - G4ED-G
HYUNDAIGETZ (TB) Ferdehátú [08/2002-]1.6 [09/2002-09/2005] - 1599 cc - 77 kw - 106 ps - G4ED-G
KIACARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) egyterű [09/2005-]2.9 CRDi [06/2006-] - 2902 cc - 136 kw - 185 ps - J3
KIACERATO (LD) Ferdehátú [03/2004-]1.6 [07/2004-] - 1599 cc - 77 kw - 105 ps - G4ED
KIACERATO lépcsőshátú (LD) lépcsőshátú [04/2004-]1.6 [04/2004-] - 1599 cc - 77 kw - 105 ps - G4ED
KIARIO II (JB) Ferdehátú [03/2005-]1.4 16V [03/2005-] - 1399 cc - 71 kw - 97 ps - G4EE
KIARIO II (JB) Ferdehátú [03/2005-]1.6 CVVT [03/2005-] - 1599 cc - 82 kw - 112 ps - G4ED
KIARIO II lépcsőshátú (JB) lépcsőshátú [03/2005-]1.4 16V [03/2005-] - 1399 cc - 71 kw - 97 ps - G4EE
KIARIO II lépcsőshátú (JB) lépcsőshátú [03/2005-]1.6 16V [03/2005-] - 1599 cc - 82 kw - 112 ps - G4ED
KIARIO Kombi (DC) Kombi [08/2000-02/2005]1.3 [08/2000-02/2005] - 1343 cc - 55 kw - 75 ps - A3E
KIARIO Kombi (DC) Kombi [08/2000-02/2005]1.3 [08/2000-02/2005] - 1343 cc - 60 kw - 82 ps - A3E
KIARIO Kombi (DC) Kombi [08/2000-02/2005]1.5 16V [08/2000-02/2005] - 1493 cc - 72 kw - 98 ps - A5D
KIARIO Kombi (DC) Kombi [08/2000-02/2005]1.5 16V [09/2002-02/2005] - 1493 cc - 71 kw - 97 ps - A5D
KIARIO lépcsőshátú (DC_) lépcsőshátú [09/2000-02/2005]1.3 [08/2002-02/2005] - 1343 cc - 60 kw - 82 ps - A3E
KIARIO lépcsőshátú (DC_) lépcsőshátú [09/2000-02/2005]1.3 [09/2000-02/2005] - 1343 cc - 55 kw - 75 ps - A3E
KIARIO lépcsőshátú (DC_) lépcsőshátú [09/2000-02/2005]1.5 16V [09/2000-02/2005] - 1493 cc - 72 kw - 98 ps - A5D
MAZDA121 II (DB) lépcsőshátú [11/1990-05/1997]1.3 16V [11/1990-03/1996] - 1324 cc - 39 kw - 53 ps - B3 (16V)
MAZDA121 II (DB) lépcsőshátú [11/1990-05/1997]1.3 i 16V [11/1990-03/1996] - 1324 cc - 53 kw - 72 ps - B3 (16V)
MAZDA323 F VI (BJ) Ferdehátú [09/1998-05/2004]1.4 16V [09/1998-01/2001] - 1324 cc - 54 kw - 73 ps - B3 ME
MAZDA323 P Mk V (BA) Ferdehátú [10/1996-09/1998]1.3 16V [10/1996-09/1998] - 1324 cc - 54 kw - 73 ps - B3 (16V)
MAZDA323 S Mk V (BA) lépcsőshátú [09/1992-12/2003]1.3 16V [08/1994-09/1998] - 1324 cc - 54 kw - 73 ps - B3 (16V)
MAZDADEMIO (DW) Kombi [10/1996-07/2003]1.3 16V [08/1998-07/2003] - 1324 cc - 46 kw - 63 ps - B3 ME
MAZDADEMIO (DW) Kombi [10/1996-07/2003]1.3 i 16V [08/1998-04/2000] - 1324 cc - 53 kw - 72 ps - B3 (16V)
MAZDAMX-5 II (NB) Kabrió [01/1998-10/2005]1.8 [01/1998-07/2002] - 1839 cc - 103 kw - 140 ps - BPD
NISSANALMERA II (N16) lépcsőshátú [06/2000-]1.5 [07/2000-] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - QG15DE
NISSANALMERA II (N16) lépcsőshátú [06/2000-]1.5 [10/2002-] - 1497 cc - 72 kw - 98 ps - QG15DE
NISSANALMERA II (N16) lépcsőshátú [06/2000-]1.8 [07/2000-] - 1769 cc - 84 kw - 114 ps - QG18DE
NISSANALMERA II (N16) lépcsőshátú [06/2000-]1.8 [10/2002-] - 1769 cc - 85 kw - 116 ps - QG18DE
NISSANALMERA II Hatchback (N16) Ferdehátú [01/2000-]1.5 [03/2000-] - 1498 cc - 66 kw - 90 ps - QG15DE
NISSANALMERA II Hatchback (N16) Ferdehátú [01/2000-]1.5 [10/2002-] - 1497 cc - 72 kw - 98 ps - QG15DE
NISSANALMERA II Hatchback (N16) Ferdehátú [01/2000-]1.8 [01/2000-] - 1769 cc - 84 kw - 114 ps - QG18DE
NISSANALMERA II Hatchback (N16) Ferdehátú [01/2000-]1.8 [10/2002-] - 1769 cc - 85 kw - 116 ps - QG18DE
NISSANALMERA TINO (V10) egyterű [08/2000-]1.8 [08/2000-] - 1769 cc - 84 kw - 114 ps - QG18DE
NISSANALMERA TINO (V10) egyterű [08/2000-]1.8 [12/2002-] - 1769 cc - 85 kw - 116 ps - QG18DE
NISSANPRIMERA (P11) lépcsőshátú [06/1996-12/2001]1.8 16V [08/1999-12/2001] - 1769 cc - 84 kw - 114 ps - QG18DE
NISSANPRIMERA (P12) lépcsőshátú [01/2002-]1.6 [01/2002-] - 1597 cc - 80 kw - 109 ps - QG16DE
NISSANPRIMERA (P12) lépcsőshátú [01/2002-]1.6 [03/2002-] - 1597 cc - 78 kw - 106 ps - QG16DE
NISSANPRIMERA (P12) lépcsőshátú [01/2002-]1.8 [03/2002-] - 1769 cc - 85 kw - 115 ps - QG18DE
NISSANPRIMERA Break (WP11) Kombi [06/1996-01/2002]1.6 16V [04/1998-12/2001] - 1597 cc - 66 kw - 90 ps - GA16DE
NISSANPRIMERA Break (WP11) Kombi [06/1996-01/2002]1.6 16V [04/1998-12/2001] - 1597 cc - 73 kw - 99 ps - GA16DE