A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

5PK1013

Új termék

4 db raktáron

GATES 5PK1013 - hosszbordás szíj

Raktáron

  • W4. Szállítás 1 nap.

4 561 Ft‎

7 356 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagEPDM (Etilén-Propilén-Dién-Kaucsuk)
ALFA ROMEO60560616
ALFA ROMEO60585396
BANDO5PK1010
BLUE PRINTAD05R1010
BLUE PRINTADM59611
BLUE PRINTADM59613
BOSCH1 987 947 921
BOSCH1 987 947 922
CITROËN91541176
CONTITECH5PK1010
CONTITECH5PK1015
CUMMINS3040661
DAEWOO95990234
DAYCO5PK1010
DAYCO5PK1013
EAN5414465355257
FEBI BILSTEIN28845
FIAT7627201
FLENNOR5PK1013
FORD1028278
FORD1303613
FORD3396935
FORD3730289
FORD3973814
FORD3973914
FORD6180848
FORD6180849
FORD6904228
FORD7410970
FORD91FF6C301A1A
FORD91FF6C301A2A
FORD93FF6C301AA
FORD93FF6C301DA
FORD96FF6C301A2A
FORD96FF6C301DA
FORDF32Z8620J
FORDKLG415908
GATES58366
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1051013
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1052005
HUTCHINSON1010 K 5
HUTCHINSON1013 K 5
HUTCHINSON1015 K 5
HYUNDAI90916-02672
INAFB 5PK1010
INAFB 5PK1015
JAPANPARTSDV-5PK1010
JAPANPARTSDV-5PK1015
JAPANPARTSTV-299
KAVO PARTSDMV-1009
KIA90916-02672
MAGNETI MARELLI340511001010
MAGNETI MARELLI340511001015
MAZDAF201-15-907A
MAZDAF807-15-907
MAZDAK805-15-908A
MAZDAK805-15-908B
MITSUBISHIM04668223
MITSUBISHIMD115677
MITSUBISHIMO4668223
NIPPARTSJ1051010
NIPPARTSJ1051015
OPEL1340721
OPEL90233194
OPTIBELT5 PK 1015
OPTIBELT5PK1010
PEUGEOT5750.75
QUINTON HAZELLQBR51013
QUINTON HAZELLQBR51015
ROULUNDS RUBBER5K1010
ROULUNDS RUBBER5K1015
SKFVKMV 5PK1010
SNR5PK1013
SNRCA5PK1010
SWAG81 92 8845
TOYOTA90916-02216
TOYOTA90916-02293
TOYOTA90916-02294
TOYOTA90916-02357
TOYOTA90916-02358
TOYOTA9091602672
TOYOTA99365-01010
TOYOTA9936521010
TRISCAN8640 501013
usernumber5PK1010
usernumber5PK1012
usernumber5PK1015
usernumber5PK1016
VAUXHALL1340721
VAUXHALL90233194
VEYANCE5PK1013
VEYANCE5PK1013G
VOLVOV1090156
VOLVOV1090925
ALFA ROMEO155 (167) lépcsőshátú [01/1992-12/1997]2.5 V6 (167.A1) [02/1992-09/1996] - 2492 cc - 121 kw - 165 ps - AR 67301
BEDFORDASTRA VAN Kombi Kombi [09/1984-08/1991]1.6 [09/1984-08/1991] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - 16 SV
CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 GTi 16V [09/1987-12/1988] - 1905 cc - 116 kw - 158 ps - D6C (XU9J4)
EUNOS500 lépcsőshátú lépcsőshátú [01/1992-10/1999]2.0 [01/1992-10/1999] - 1995 cc - 105 kw - 143 ps -
FIATTEMPRA (159) lépcsőshátú [03/1990-12/1998]1.8 i.e. (159.AN) [03/1990-08/1996] - 1756 cc - 81 kw - 110 ps - 159 A4.000
FIATTEMPRA S.W. (159) Kombi [03/1990-08/1997]1.8 i.e. (159.AN) [03/1990-08/1996] - 1756 cc - 81 kw - 110 ps - 159 A4.000
FIATTEMPRA S.W. (159) Kombi [03/1990-08/1997]1.8 i.e. (159.AN) [03/1992-12/1993] - 1756 cc - 77 kw - 105 ps - 159 A4.046
FIATTIPO (160) Ferdehátú [07/1987-10/1995]1.8 i.e. (160.AY) [10/1990-06/1993] - 1756 cc - 77 kw - 105 ps - 159 A4.046
FIATTIPO (160) Ferdehátú [07/1987-10/1995]1.8 i.e. [10/1990-06/1993] - 1756 cc - 81 kw - 110 ps - 159 A4.000
FORDCOURIER Dobozos (F3L, F5L) Dobozos [07/1991-02/1996]1.8 D [09/1991-02/1996] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTC, RTD, RTG
FORDESCORT '91 Courrier (AVL) Dobozos [07/1990-12/1994]1.8 D [07/1990-12/1994] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTH
FORDESCORT '95 Dobozos (AVL) Dobozos [01/1995-]1.8 D [01/1995-] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTF, RTH
FORDESCORT '95 Dobozos (AVL) Dobozos [01/1995-]1.8 TD [01/1995-] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK, RFS
FORDESCORT '95 Dobozos (AVL) Dobozos [01/1995-]1.8 Turbo D [12/1995-06/2001] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk V (GAL) Ferdehátú [07/1990-12/1992]1.8 D [07/1990-12/1992] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk V Kombi (GAL, AVL) Kombi [07/1990-12/1992]1.8 D [07/1990-12/1992] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VI (GAL) Ferdehátú [09/1992-01/1995]1.8 D [09/1992-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VI (GAL) Ferdehátú [09/1992-01/1995]1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK, RFS
FORDESCORT Mk VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995]1.8 D [09/1992-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTH
FORDESCORT Mk VI Kombi (GAL) Kombi [09/1992-01/1995]1.8 TD [02/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VI lépcsőshátú (GAL) lépcsőshátú [08/1993-01/1995]1.8 D [08/1993-01/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VI lépcsőshátú (GAL) lépcsőshátú [08/1993-01/1995]1.8 TD [08/1993-01/1995] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) Ferdehátú [01/1995-08/2002]1.8 D [01/1995-12/1996] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) Ferdehátú [01/1995-08/2002]1.8 TD [01/1995-10/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII (GAL, AAL, ABL) Ferdehátú [01/1995-08/2002]1.8 Turbo D [12/1995-10/1998] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII Kabrió (ALL) Kabrió [02/1995-08/2000]1.8 TD [09/1995-08/1998] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII Kabrió (ALL) Kabrió [02/1995-08/2000]1.8 Turbo D [10/1996-08/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999]1.8 D [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999]1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII Kombi (GAL, ANL) Kombi [01/1995-02/1999]1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDESCORT Mk VII lépcsőshátú (GAL, AFL) lépcsőshátú [01/1995-02/1999]1.8 D [01/1995-12/1996] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDESCORT Mk VII lépcsőshátú (GAL, AFL) lépcsőshátú [01/1995-02/1999]1.8 TD [01/1995-02/1999] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORDESCORT Mk VII lépcsőshátú (GAL, AFL) lépcsőshátú [01/1995-02/1999]1.8 Turbo D [12/1995-02/1999] - 1753 cc - 51 kw - 70 ps - RVA
FORDFIESTA Dobozos (FVD) Dobozos [03/1983-12/1995]1.8 D (FVJ) [03/1989-12/1995] - 1753 cc - 43 kw - 60 ps - RTC, RTD, RTG
FORDFIESTA III (GFJ) Ferdehátú [01/1989-01/1997]1.8 D [03/1989-12/1995] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTC, RTD, RTG
FORDORION III (GAL) lépcsőshátú [07/1990-09/1996]1.8 D [11/1990-12/1993] - 1753 cc - 44 kw - 60 ps - RTE, RTF, RTH
FORDORION III (GAL) lépcsőshátú [07/1990-09/1996]1.8 TD [03/1992-12/1993] - 1753 cc - 66 kw - 90 ps - RFD, RFK
FORD USAPROBE I Kupé [08/1988-07/1993]2.2 GT [08/1988-12/1992] - 2184 cc - 108 kw - 147 ps -
FORD USAPROBE I Kupé [08/1988-07/1993]2.2 [08/1988-07/1993] - 2184 cc - 82 kw - 112 ps -
FORD USAPROBE II (ECP) Kupé [09/1992-03/1998]2.5 V6 24V [10/1993-03/1998] - 2497 cc - 119 kw - 162 ps - KL
FORD USAPROBE II (ECP) Kupé [09/1992-03/1998]2.5 V6 24V [12/1994-03/1998] - 2497 cc - 120 kw - 163 ps - KL
MAZDA323 F Mk V (BA) Ferdehátú [07/1994-09/1998]2.0 24V [08/1994-09/1998] - 1995 cc - 106 kw - 144 ps - KF
MAZDA626 II (GC) lépcsőshátú [11/1982-10/1987]1.6 [11/1982-06/1987] - 1587 cc - 59 kw - 80 ps - F6
MAZDA626 II (GC) lépcsőshátú [11/1982-10/1987]2.0 i Turbo [01/1986-10/1987] - 1998 cc - 87 kw - 118 ps - FET
MAZDA626 II (GC) lépcsőshátú [11/1982-10/1987]2.0 [01/1986-09/1987] - 1998 cc - 88 kw - 120 ps - FE (8V)
MAZDA626 II (GC) lépcsőshátú [11/1982-10/1987]2.0 [03/1983-09/1987] - 1998 cc - 74 kw - 101 ps - FE (8V)
MAZDA626 II (GC) lépcsőshátú [11/1982-10/1987]2.0 [11/1986-09/1987] - 1998 cc - 68 kw - 93 ps - FE (8V)
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]1.6 [03/1983-09/1987] - 1587 cc - 55 kw - 75 ps - F603, F658
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]1.6 [03/1983-09/1987] - 1587 cc - 59 kw - 80 ps - F6
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]2.0 i Turbo [01/1986-10/1987] - 1998 cc - 87 kw - 118 ps - FET
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]2.0 [01/1985-09/1987] - 1998 cc - 68 kw - 93 ps - FE (8V)
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]2.0 [01/1986-09/1987] - 1998 cc - 88 kw - 120 ps - FE (8V)
MAZDA626 II Hatchback (GC) Ferdehátú [11/1982-10/1987]2.0 [03/1983-09/1987] - 1998 cc - 74 kw - 101 ps - FE (8V)
MAZDA626 II Kupé (GC) Kupé [09/1982-10/1987]2.0 i Turbo [01/1986-10/1987] - 1998 cc - 87 kw - 118 ps - FET
MAZDA626 II Kupé (GC) Kupé [09/1982-10/1987]2.0 [01/1986-10/1987] - 1998 cc - 81 kw - 110 ps - FE (8V)
MAZDA626 II Kupé (GC) Kupé [09/1982-10/1987]2.0 [02/1983-10/1987] - 1998 cc - 70 kw - 95 ps -
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]1.8 [11/1987-05/1992] - 1789 cc - 65 kw - 88 ps - F8 (12V)
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.0 12V [09/1987-05/1992] - 1998 cc - 79 kw - 107 ps - FE (12V)
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.0 16V [07/1987-09/1989] - 1998 cc - 109 kw - 148 ps - FE (16V)
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.0 16V [11/1987-05/1992] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - FE (16V)
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.0 [09/1987-10/1990] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - FE (12V)
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.2 12V 4WD [01/1990-05/1992] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 III (GD) lépcsőshátú [06/1987-05/1992]2.2 12V [11/1987-07/1991] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]1.8 [01/1988-03/1992] - 1789 cc - 65 kw - 88 ps - F8 (12V)
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]2.0 12V [09/1987-01/1990] - 1998 cc - 81 kw - 110 ps - FE (12V)
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]2.0 16V [01/1988-03/1992] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - FE (16V)
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]2.0 [10/1988-09/1997] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - FE (8V)
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]2.2 12V 4WD [05/1991-11/1992] - 2184 cc - 85 kw - 116 ps - F2 , F2L1
MAZDA626 III Break (GV) Kombi [09/1987-09/1997]2.2 12V [03/1989-11/1996] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]1.8 [11/1987-05/1992] - 1789 cc - 65 kw - 88 ps - F8 (12V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]1.8 [11/1987-05/1992] - 1789 cc - 69 kw - 94 ps - F8 (12V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.0 12V [11/1987-05/1992] - 1998 cc - 79 kw - 107 ps - FE (12V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.0 16V [06/1987-08/1989] - 1998 cc - 109 kw - 148 ps - FE (16V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.0 16V [11/1987-10/1990] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - FE (16V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.0 4x4 [08/1989-07/1991] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - FEFL
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.0 [09/1987-10/1990] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - FE (8V)
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.2 12V 4WD [11/1987-07/1990] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 III Hatchback (GD) Ferdehátú [06/1987-05/1992]2.2 12V [06/1988-04/1992] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]1.8 [09/1987-08/1991] - 1789 cc - 65 kw - 88 ps - F8 (12V)
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]2.0 12V [09/1987-12/1988] - 1998 cc - 79 kw - 107 ps - FE (12V)
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]2.0 16V [06/1987-09/1989] - 1998 cc - 109 kw - 148 ps - FE (16V)
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]2.0 16V [12/1987-10/1990] - 1998 cc - 103 kw - 140 ps - FE (16V)
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]2.0 [09/1987-10/1990] - 1998 cc - 66 kw - 90 ps - FE (8V)
MAZDA626 III Kupé (GD) Kupé [06/1987-05/1992]2.2 12V [04/1988-12/1991] - 2184 cc - 85 kw - 115 ps - F2
MAZDA626 IV Hatchback (GE) Ferdehátú [08/1991-04/1997]2.5 24V [01/1992-04/1997] - 2497 cc - 121 kw - 165 ps - KL
MAZDA626 IV Hatchback (GE) Ferdehátú [08/1991-04/1997]2.5 24V [08/1994-04/1997] - 2497 cc - 120 kw - 163 ps - KL
MAZDAMX-3 (EC) Kupé [07/1991-10/1997]1.8 i V6 [01/1992-01/1994] - 1845 cc - 98 kw - 133 ps - K819
MAZDAMX-3 (EC) Kupé [07/1991-10/1997]1.8 i V6 [01/1994-10/1997] - 1845 cc - 95 kw - 129 ps - K838
MAZDAMX-6 (GD) Kupé [10/1987-01/1997]2.5 [09/1992-01/1997] - 2497 cc - 122 kw - 166 ps - KL
MAZDAMX-6 (GE) Kupé [07/1991-02/1997]2.5 24V [02/1992-02/1997] - 2497 cc - 121 kw - 165 ps - KL
MAZDAMX-6 (GE) Kupé [07/1991-02/1997]2.5 24V [02/1993-11/1995] - 2497 cc - 123 kw - 167 ps - KL
MAZDAMX-6 (GE) Kupé [07/1991-02/1997]2.5 i 24V [08/1994-02/1997] - 2497 cc - 120 kw - 163 ps - KL
MAZDAXEDOS 6 (CA) lépcsőshátú [01/1992-10/1999]2.0 V6 [01/1992-05/1994] - 1995 cc - 106 kw - 144 ps - KF1
MAZDAXEDOS 6 (CA) lépcsőshátú [01/1992-10/1999]2.0 V6 [06/1994-10/1999] - 1995 cc - 103 kw - 140 ps - KF1
MAZDAXEDOS 9 (TA) lépcsőshátú [07/1993-09/2002]2.0 24V [08/1993-01/2000] - 1995 cc - 105 kw - 143 ps - KF
MAZDAXEDOS 9 (TA) lépcsőshátú [07/1993-09/2002]2.5 24V [07/1993-07/2000] - 2497 cc - 123 kw - 167 ps - KL
MAZDAXEDOS 9 (TA) lépcsőshátú [07/1993-09/2002]2.5 V6 [07/2000-09/2002] - 2497 cc - 120 kw - 163 ps - KL
OPELKADETT E (39_, 49_) lépcsőshátú [09/1984-12/1993]1.6 i Kat [09/1986-08/1991] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - C 16 LZ, C 16 NZ
OPELKADETT E (39_, 49_) lépcsőshátú [09/1984-12/1993]1.6 i [09/1986-08/1991] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - E 16 NZ
OPELKADETT E (39_, 49_) lépcsőshátú [09/1984-12/1993]1.6 S [09/1986-08/1991] - 1598 cc - 60 kw - 82 ps - 16 SV