A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

20-11333-WA-1

Új termék

11 db raktáron

TYC 20-11333-WA-1 - fényszóró kábelkészlet

Raktáron

  • W4. Szállítás 1 nap.

17 550 Ft‎

28 307 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Beépítési oldalkétoldali
csak a következővel együtt20-11333/34-15-2
CITROËN1606972480
EAN8717475084108
FIAT0001367061080
FIAT1367061080
KLOKKERHOLM20970060
MAGNETI MARELLI711367061080
PEUGEOT1606972480
SCHLIECKMANN50713100
VAN WEZEL1651969
VAN WEZEL1651969M
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]3.0 HDi 145 [07/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps - F1CE3481N
CITROËNJUMPER alváz alváz [04/2006-]3.0 HDi 160 [09/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 157 ps - F1CE0481D (F30DT)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]3.0 HDi 155 [07/2010-] - 2999 cc - 115 kw - 157 ps - F1CE0481D (F30DT)
CITROËNJUMPER Busz Busz [04/2006-]3.0 HDi 160 [09/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 157 ps - F1CE0481D (F30DT)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi 145 [07/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps - F1CE3481N
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi 155 [07/2010-] - 2999 cc - 115 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)
CITROËNJUMPER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi 160 [09/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 157 ps - F1CE0481D (F30DT)
FIATDUCATO alváz (250, 290) alváz [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FIATDUCATO alváz (250, 290) alváz [07/2006-]120 Multijet 2,3 D [07/2006-] - 2287 cc - 88 kw - 120 ps - F1AE0481D
FIATDUCATO alváz (250, 290) alváz [07/2006-]130 Multijet 2,3 D [01/2007-] - 2287 cc - 96 kw - 131 ps - F1AE0481N, F1AE3481D, F1AGL411D
FIATDUCATO alváz (250, 290) alváz [07/2006-]160 Multijet 3,0 D [07/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 158 ps - F1CE0481D
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]120 Multijet 2,3 D [07/2006-] - 2287 cc - 88 kw - 120 ps - F1AE0481D
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]130 Multijet 2,3 D [01/2007-] - 2287 cc - 96 kw - 131 ps - F1AE3481D, F1AGL411D
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]140 Natural Power [04/2009-] - 2999 cc - 100 kw - 136 ps - F1CE0441A
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]150 Multijet 3,0 D [04/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps - F1CE3481N
FIATDUCATO Busz (250, 290) Busz [07/2006-]160 Multijet 3,0 D [07/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 158 ps - F1CE0481D, F1CE3481M
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]100 Multijet 2,2 D [07/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 100 ps - 4HV
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]120 Multijet 2,3 D [07/2006-] - 2287 cc - 88 kw - 120 ps - F1AE0481D, FPT
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]130 Multijet 2,3 D [01/2007-] - 2287 cc - 96 kw - 131 ps - F1AE0481N, F1AE3481D, F1AGL411D
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]140 Natural Power [04/2009-] - 2999 cc - 100 kw - 136 ps - F1CE0441A, F1CFA401A
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]150 Multijet 3,0 D [04/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps - F1CE3481N
FIATDUCATO Dobozos (250, 290) Dobozos [07/2006-]160 Multijet 3,0 D [07/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 158 ps - F1CE0481D
PEUGEOTBOXER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
PEUGEOTBOXER alváz alváz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
PEUGEOTBOXER alváz alváz [04/2006-]3.0 HDi 160 [04/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOTBOXER alváz alváz [04/2006-]3.0 HDi [02/2007-] - 2998 cc - 115 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOTBOXER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
PEUGEOTBOXER Busz Busz [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps -
PEUGEOTBOXER Busz Busz [04/2006-]3.0 HDi 145 [04/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps -
PEUGEOTBOXER Busz Busz [04/2006-]3.0 HDi 160 [04/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOTBOXER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 100 [04/2006-] - 2198 cc - 74 kw - 101 ps - 4HV (P22DTE)
PEUGEOTBOXER Dobozos Dobozos [04/2006-]2.2 HDi 120 [04/2006-] - 2198 cc - 88 kw - 120 ps - 4HU (P22DTE)
PEUGEOTBOXER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi 145 [04/2010-] - 2999 cc - 107 kw - 146 ps -
PEUGEOTBOXER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi 160 [04/2006-] - 2999 cc - 116 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)
PEUGEOTBOXER Dobozos Dobozos [04/2006-]3.0 HDi [07/2006-] - 2998 cc - 115 kw - 156 ps - F1CE0481D (F30DT)