A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

10 93 7616

Új termék

21 db raktáron

SWAG 10 93 7616 - kétkarú himba, motorvezérlés

Raktáron

  • W19. Szállítás 7-14 nap.
  • W4. Szállítás 1 nap.

2 687 Ft‎

4 335 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Tömeg [kg]0,046
AEFOL249
AUTEX955186
BGARA3204
EAN4044688376169
FAI AutoPartsR207S
FEBI BILSTEIN37616
INA422 0056 10
IPD45-4181
LASO20050151
MERCEDES-BENZ642 050 01 33
MERCEDES-BENZA642 050 01 33
RUVILLE235118
SMART642 050 01 33
SMARTA642 050 01 33
TOPRAN408 569
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.12.053
WILMINK GROUPWG1052113
WILMINK GROUPWG1054302
WILMINK GROUPWG1088710
WILMINK GROUPWG1250911
WILMINK GROUPWG1462678
MERCEDES-BENZA-CLASS (W169) Ferdehátú [09/2004-06/2012]A 160 CDI (169.006, 169.306) [09/2004-06/2012] - 1991 cc - 60 kw - 82 ps - OM 640.942
MERCEDES-BENZA-CLASS (W169) Ferdehátú [09/2004-06/2012]A 180 CDI (169.007, 169.307) [09/2004-06/2012] - 1991 cc - 80 kw - 109 ps - OM 640.940
MERCEDES-BENZA-CLASS (W169) Ferdehátú [09/2004-06/2012]A 200 CDI (169.008, 169.308) [09/2004-06/2012] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - OM 640.941
MERCEDES-BENZA-CLASS (W169) Ferdehátú [09/2004-06/2012]A 200 CDI (169.308) [09/2004-06/2012] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - OM 640.941
MERCEDES-BENZB-CLASS (W245) Ferdehátú [03/2005-11/2011]B 180 CDI (245.207) [03/2005-11/2011] - 1991 cc - 80 kw - 109 ps - OM 640.940
MERCEDES-BENZB-CLASS (W245) Ferdehátú [03/2005-11/2011]B 200 CDI (245.208) [03/2005-11/2011] - 1991 cc - 103 kw - 140 ps - OM 640.941
MERCEDES-BENZB-CLASS (W245) Ferdehátú [03/2005-11/2011]B 200 CDI [03/2005-11/2011] - 1991 cc - 100 kw - 136 ps - OM 640.941
MERCEDES-BENZC-CLASS (W203) lépcsőshátú [05/2000-08/2007]C 320 CDI (203.020) [01/2005-02/2007] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.910
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 300 CDI 4-matic (204.092) [01/2011-01/2014] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.832
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 320 CDI (204.022) [01/2007-01/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.960
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 320 CDI 4-matic (204.089) [07/2007-01/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.961
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 350 CDI (204.022) [07/2009-01/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.960
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 350 CDI (204.023) [06/2011-01/2014] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.834
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 350 CDI (204.025) [10/2009-01/2014] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.830
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 350 CDI 4-matic (204.089) [07/2009-01/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.961
MERCEDES-BENZC-CLASS (W204) lépcsőshátú [01/2007-01/2014]C 350 CDI 4-matic (204.092) [10/2009-01/2014] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.832
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S203) Kombi [03/2001-08/2007]C 320 CDI (203.220) [06/2005-08/2007] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.910
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 320 CDI (204.222) [08/2007-08/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.960
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 320 CDI 4-matic (204.289) [08/2007-08/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.961
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 350 CDI (204.223) [06/2011-08/2014] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.834
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 350 CDI (204.225) [10/2009-08/2014] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.830
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 350 CDI 4-matic (204.292) [10/2009-08/2014] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.832
MERCEDES-BENZC-CLASS Kombi (S204) Kombi [08/2007-08/2014]C 350 CDI [08/2007-08/2014] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.830
MERCEDES-BENZCLK (C209) Kupé [06/2002-05/2009]320 CDI (209.320) [01/2005-05/2009] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.910
MERCEDES-BENZCLK Kabrió (A209) Kabrió [02/2003-03/2010]CLK 320 CDI (209.420) [03/2005-03/2010] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.910
MERCEDES-BENZCLS (C218) Kupé [01/2011-]CLS 350 CDI (218.323) [01/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.853
MERCEDES-BENZCLS (C218) Kupé [01/2011-]CLS 350 CDI 4-matic (218.393) [09/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.854
MERCEDES-BENZCLS (C219) Kupé [10/2004-02/2011]CLS 320 CDI (219.322) [01/2005-12/2010] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZCLS (C219) Kupé [10/2004-02/2011]CLS 320 CDI [01/2005-12/2010] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZCLS (C219) Kupé [10/2004-02/2011]CLS 350 CDI (219.322) [04/2009-12/2010] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZCLS Shooting Brake (X218) Kombi [10/2012-]CLS 350 CDI (218.923) [10/2012-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.853
MERCEDES-BENZCLS Shooting Brake (X218) Kombi [10/2012-]CLS 350 CDI 4-matic (218.993) [10/2012-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.854
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 280 CDI (211.020) [03/2005-12/2008] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 280 CDI 4-matic [03/2005-12/2008] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.921
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 300 BlueTEC [09/2007-12/2008] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W211) lépcsőshátú [03/2002-03/2009]E 320 CDI (211.022) [03/2005-12/2008] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 300 CDI (212.020) [12/2009-12/2010] - 2987 cc - 150 kw - 204 ps - OM 642.850
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 300 CDI / BlueTEC (212.020, 212.021, 212.027) [03/2011-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.850, OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 BlueTEC (212.024) [01/2009-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.850
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 BlueTEC 4-matic (212.094) [11/2012-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.858
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 BlueTEC [11/2012-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 CDI (212.023) [03/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 CDI (212.025) [01/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.850
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 CDI 4-matic (212.089) [09/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.856
MERCEDES-BENZE-CLASS (W212) lépcsőshátú [01/2009-]E 350 CDI 4-matic (212.093) [03/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.858
MERCEDES-BENZE-CLASS Kabrió (A207) Kabrió [01/2010-]E 350 BlueTEC (207.426) [06/2013-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.838
MERCEDES-BENZE-CLASS Kabrió (A207) Kabrió [01/2010-]E 350 CDI (207.422) [01/2010-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.836
MERCEDES-BENZE-CLASS Kabrió (A207) Kabrió [01/2010-]E 350 CDI [04/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.838
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 280 T CDI (211.220) [03/2005-07/2009] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 280 T CDI 4-matic (211.284) [03/2005-07/2009] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.921
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S211) Kombi [03/2003-07/2009]E 320 T CDI (211.222) [03/2005-07/2009] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.920
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 300 CDI / BlueTEC (212.227, 212.221) [11/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.850, OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 BlueTEC (212.224) [11/2009-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.850
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 BlueTEC 4-matic [11/2012-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.858
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 BlueTEC [11/2012-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 CDI (212.223) [07/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.852
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 CDI (212.225) [11/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.850
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 CDI 4-matic (212.289) [11/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.856
MERCEDES-BENZE-CLASS Kombi (S212) Kombi [08/2009-]E 350 CDI 4-matic (212.293) [07/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.858
MERCEDES-BENZE-CLASS Kupé (C207) Kupé [01/2009-]E 350 BlueTEC [03/2013-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.838
MERCEDES-BENZE-CLASS Kupé (C207) Kupé [01/2009-]E 350 CDI (207.322) [01/2009-] - 2987 cc - 170 kw - 231 ps - OM 642.836
MERCEDES-BENZE-CLASS Kupé (C207) Kupé [01/2009-]E 350 CDI [04/2011-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.838
MERCEDES-BENZG-CLASS (W461) zárt terepjáró [02/1990-]G 300 CDI [04/2010-] - 2987 cc - 135 kw - 184 ps - OM 642.884
MERCEDES-BENZG-CLASS (W463) zárt terepjáró [09/1989-]G 320 CDI (463.340, 463.341, 463.343) [09/2006-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.970
MERCEDES-BENZG-CLASS (W463) zárt terepjáró [09/1989-]G 350 CDI [07/2011-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.886
MERCEDES-BENZG-CLASS Cabrio (W463) nyitott terepjáró [09/1989-]G 320 CDI (463.303) [09/2006-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.970
MERCEDES-BENZG-CLASS Cabrio (W463) nyitott terepjáró [09/1989-]G 350 CDI [07/2011-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.886
MERCEDES-BENZGL-CLASS (X164) zárt terepjáró [09/2006-]GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) [12/2009-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.820
MERCEDES-BENZGL-CLASS (X164) zárt terepjáró [09/2006-]GL 320 CDI 4-matic (164.822) [09/2006-05/2009] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZGL-CLASS (X164) zárt terepjáró [09/2006-]GL 350 CDI 4-matic (164.822) [05/2009-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZGL-CLASS (X164) zárt terepjáró [09/2006-]GL 350 CDI 4-matic (164.823) [10/2010-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.822
MERCEDES-BENZGL-CLASS (X166) zárt terepjáró [07/2012-]GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) [07/2012-] - 2987 cc - 190 kw - 258 ps - OM 642.826
MERCEDES-BENZGLK-CLASS (X204) zárt terepjáró [06/2008-]320 CDI 4-matic (204.983) [06/2008-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.961
MERCEDES-BENZGLK-CLASS (X204) zárt terepjáró [06/2008-]350 CDI 4-matic (204.992) [07/2009-01/2010] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.832
MERCEDES-BENZGLK-CLASS (X204) zárt terepjáró [06/2008-]350 CDI 4-matic (204.993) [07/2012-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.835
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 280 CDI 4-matic (164.120) [07/2005-07/2009] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 300 CDI 4-matic (164.120) [07/2009-] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 300 CDI 4-matic (164.121) [02/2010-] - 2987 cc - 150 kw - 204 ps - OM 642.820
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 320 CDI 4-matic (164.122) [07/2005-07/2009] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 350 CDI 4-matic (164.122) [07/2009-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.940
MERCEDES-BENZM-CLASS (W164) zárt terepjáró [07/2005-]ML 350 CDI 4-matic [09/2009-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.820
MERCEDES-BENZM-CLASS (W166) zárt terepjáró [06/2011-]ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024) [06/2011-] - 2987 cc - 190 kw - 258 ps - OM 642.826
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) [05/2006-] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.870, OM 642.872, OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 280 CDI 4-matic (251.020) [05/2006-] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) [07/2009-] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.870, OM 642.872, OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 300 CDI 4-matic (251.020) [07/2009-] - 2987 cc - 140 kw - 190 ps - OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) [01/2006-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 320 CDI 4-matic (251.125) [01/2006-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.870, OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) [07/2009-] - 2987 cc - 165 kw - 224 ps - OM 642.950
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) [08/2010-] - 2987 cc - 195 kw - 265 ps - OM 642.872
MERCEDES-BENZR-CLASS (W251, V251) egyterű [01/2006-]R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) [01/2006-] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.870, OM 642.950
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 320 CDI (221.022, 221.122) [12/2005-06/2009] - 2987 cc - 173 kw - 235 ps - OM 642.930
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) [10/2005-12/2013] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.932
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) [10/2006-12/2013] - 2987 cc - 173 kw - 235 ps - OM 642.932
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 320 CDI [10/2005-12/2013] - 2987 cc - 155 kw - 211 ps - OM 642.930
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 350 BlueTec (221.026, 221.126) [04/2011-12/2013] - 2987 cc - 190 kw - 258 ps - OM 642.862
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) [04/2011-12/2013] - 2987 cc - 190 kw - 258 ps - OM 642.868
MERCEDES-BENZS-CLASS (W221) lépcsőshátú [09/2005-12/2013]S 350 CDI [06/2009-12/2013] - 2987 cc - 173 kw - 235 ps - OM 642.930
MERCEDES-BENZS-CLASS (W222, V222, X222) lépcsőshátú [05/2013-]S 350 BlueTEC / d (222.032, 222.132) [05/2013-] - 2987 cc - 190 kw - 258 ps - OM 642.861
MERCEDES-BENZS-CLASS (W222, V222, X222) lépcsőshátú [05/2013-]S 350 BlueTEC 4-matic (222.133) [02/2014-] - 2987 cc - 185 kw - 252 ps - OM 642.867