A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

59005150

Új termék

VAN WEZEL 59005150 - kondenzátor, klíma

Rendelhető. Szállítás 3-6 hét

    48 601 Ft‎

    81 002 Ft‎

    -40%

    Csökkentett ár!

    Hálózat méret585 - 380 - 16
    Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2szárító nélkül
    AUGROS553802A6
    AVA QUALITY COOLINGVO5150
    AVA QUALITY COOLINGVOA5150
    EAN5410909443955
    FRIGAIR0811.3026
    NISSENS940220
    NRF35882
    SCHLIECKMANN60595150
    VOLVO31292021
    VOLVO31356001
    VOLVO8623400
    VOLVO9124390
    WAECO8880400453
    VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]1.6 D [10/2006-12/2012] - 1560 cc - 80 kw - 109 ps - D 4164 T
    VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]2.4 i [10/2006-12/2012] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]D5 [10/2006-12/2012] - 2400 cc - 120 kw - 163 ps - D 5244 T9
    VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]D5 [10/2006-12/2012] - 2400 cc - 132 kw - 180 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
    VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]T5 [10/2006-12/2012] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
    VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]2.4 i [03/2006-10/2009] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]2.4 [03/2006-10/2009] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
    VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]D5 [03/2006-06/2013] - 2400 cc - 132 kw - 180 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
    VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]T5 [03/2006-02/2007] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
    VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]T5 [03/2007-10/2009] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]1.6 D [01/2005-] - 1560 cc - 81 kw - 110 ps - D 4164 T
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]1.8 [04/2004-] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - B 4184 S11
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.0 D [01/2004-] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - D 4204 T
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 AWD [08/2006-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 D5 [03/2006-] - 2400 cc - 132 kw - 179 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 [01/2004-] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 [01/2004-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]D3 [10/2010-] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - D 5204 T5
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]D4 [10/2010-] - 1984 cc - 130 kw - 177 ps - D 5204 T
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 AWD [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 AWD [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 [01/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
    VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]1.6 D [01/2005-] - 1560 cc - 81 kw - 110 ps - D 4164 T
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]1.8 FlexFuel [01/2005-] - 1798 cc - 92 kw - 125 ps - B 4184 S8
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.0 D [04/2004-] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - D 4204 T
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 AWD [08/2006-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 D5 [03/2006-] - 2400 cc - 132 kw - 179 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 Tdi [05/2007-] - 2400 cc - 120 kw - 163 ps - D 5244 T9
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 [04/2004-] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 [04/2004-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]D3 [10/2010-] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - D 5204 T5
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]D4 [10/2010-] - 1984 cc - 130 kw - 177 ps - D 5204 T
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 AWD [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 AWD [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
    VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3