A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

940220

Új termék

5 db raktáron

NISSENS 940220 - kondenzátor, klíma

Raktáron

  • W4. Szállítás 1 nap.
  • W18. Szállítás 3 nap.

64 476 Ft‎

111 166 Ft‎

-42%

Csökkentett ár!

AVA QUALITY COOLINGVO5150
AVA QUALITY COOLINGVOA5150
EAN5707286346079
FRIGAIR08113026
NRF35882
VOLVO3129021
VOLVO31292021
VOLVO31356001
VOLVO31418513
VOLVO8623400
VOLVO9124390
VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]2.4 i [10/2006-12/2012] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]D5 [10/2006-12/2012] - 2400 cc - 120 kw - 163 ps - D 5244 T9
VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]D5 [10/2006-12/2012] - 2400 cc - 132 kw - 180 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]T5 [03/2007-12/2012] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOC30 Ferdehátú [10/2006-12/2012]T5 [10/2006-12/2012] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]2.4 D [03/2007-06/2013] - 2400 cc - 120 kw - 163 ps - D 5244 T9
VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]2.4 i [03/2006-10/2009] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]2.4 [03/2006-10/2009] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]D5 [03/2006-06/2013] - 2400 cc - 132 kw - 180 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
VOLVOC70 II Kabrió Kabrió [03/2006-06/2013]T5 [03/2007-10/2009] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 AWD [08/2006-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 D5 [03/2006-] - 2400 cc - 132 kw - 179 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 [01/2004-] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]2.4 [01/2004-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 AWD [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 AWD [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 [01/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
VOLVOS40 II (MS) lépcsőshátú [01/2004-]T5 [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 AWD [08/2006-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 D5 [03/2006-] - 2400 cc - 132 kw - 179 ps - D 5244 T13, D 5244 T8
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 Tdi [05/2007-] - 2400 cc - 120 kw - 163 ps - D 5244 T9
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 [04/2004-] - 2435 cc - 103 kw - 140 ps - B 5244 S5
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]2.4 [04/2004-] - 2435 cc - 125 kw - 170 ps - B 5244 S4
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 AWD [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 AWD [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 [03/2007-] - 2521 cc - 169 kw - 230 ps - B 5254 T7
VOLVOV50 (MW) Kombi [04/2004-]T5 [04/2004-] - 2521 cc - 162 kw - 220 ps - B 5254 T3