A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

826307

Új termék

VALEO 826307 - kuplungkészlet

Rendelhető. Szállítás 3-6 hét

    66 576 Ft‎

    123 289 Ft‎ ÁFA-val

    -46%

    Csökkentett ár!

    Agyprofil24,20 x 21,42
    Átmérő 1 [mm]243
    Átmérő 2 [mm]242
    Fogszám21
    Kiegészítő cikk/kiegészítő infoKözponti kinyomó nélkül
    Új alkatrész
    VerzióED+
    AISINKN185R
    BLUE PRINTADN130180
    BLUE PRINTADN130199C
    EAN3276428263076
    NISSAN30001-00QA1
    NISSAN30001-00QAD
    OPEL4403848
    OPEL4416025
    OPEL4416563
    RENAULT7701473764
    RENAULT7701476328
    RENAULT7701477033
    RENAULT7701478108
    UNIPARTGCK2456AF
    VAUXHALL9111848
    VAUXHALL93184671
    VAUXHALL93188685
    NISSANINTERSTAR Busz (X70) Busz [07/2002-]dCi 100 [11/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 720
    NISSANINTERSTAR Busz (X70) Busz [07/2002-]dCi 120 [07/2002-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720
    NISSANINTERSTAR Busz (X70) Busz [07/2002-]dCi 80 [07/2002-] - 1870 cc - 60 kw - 82 ps - F9Q 772
    NISSANINTERSTAR Dobozos (X70) Dobozos [07/2002-]dCi 100 [11/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 720
    NISSANINTERSTAR Dobozos (X70) Dobozos [07/2002-]dCi 120 [07/2002-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720
    NISSANINTERSTAR Dobozos (X70) Dobozos [07/2002-]dCi 80 [07/2002-] - 1870 cc - 60 kw - 82 ps - F9Q 772
    OPELMOVANO alváz (U9, E9) alváz [07/1998-]2.5 DTI [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754
    OPELMOVANO alváz (U9, E9) alváz [07/1998-]2.5 DTi [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    OPELMOVANO billencs (H9) billencs [01/1999-]2.5 DTI [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    OPELMOVANO Combi (J9) Busz [07/1998-]2.2 DTI [09/2000-] - 2188 cc - 66 kw - 90 ps - G9T 720, G9T 722, G9T 750
    OPELMOVANO Combi (J9) Busz [07/1998-]2.5 DTI [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754
    OPELMOVANO Dobozos (F9) Dobozos [01/1999-]2.2 DTI [09/2000-] - 2188 cc - 66 kw - 90 ps - G9T 720, G9T 722, G9T 750
    OPELMOVANO Dobozos (F9) Dobozos [01/1999-]2.5 DTI [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 754
    OPELMOVANO Dobozos (F9) Dobozos [01/1999-]2.5 DTi [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    RENAULTMASTER II alváz (ED/HD/UD) alváz [07/1998-]2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    RENAULTMASTER II alváz (ED/HD/UD) alváz [07/1998-]2.5 dCi 120 [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754
    RENAULTMASTER II alváz (ED/HD/UD) alváz [07/1998-]2.5 dCi [01/2004-] - 2464 cc - 84 kw - 114 ps - G9U 750
    RENAULTMASTER II Busz (JD) Busz [03/1998-]2.2 dCI 90 [09/2000-] - 2188 cc - 66 kw - 90 ps - G9T 720, G9T 722, G9T 750
    RENAULTMASTER II Busz (JD) Busz [03/1998-]2.5 dCi 100 (JDCV) [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    RENAULTMASTER II Busz (JD) Busz [03/1998-]2.5 dCi 120 [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 750, G9U 754
    RENAULTMASTER II Busz (JD) Busz [03/1998-]2.5 dCi [01/2004-] - 2464 cc - 84 kw - 114 ps - G9U 750
    RENAULTMASTER II Dobozos (FD) Dobozos [07/1998-]2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) [10/2003-] - 2463 cc - 73 kw - 99 ps - G9U 754
    RENAULTMASTER II Dobozos (FD) Dobozos [07/1998-]2.5 dCi 120 [10/2001-] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754
    RENAULTMASTER II Dobozos (FD) Dobozos [07/1998-]2.5 dCi [01/2004-] - 2464 cc - 84 kw - 114 ps - G9U 750
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (ED, UD, HD) alváz [10/1998-05/2010]2.5 CDTI [04/2004-05/2010] - 2463 cc - 74 kw - 101 ps - G9U 650, G9U 754
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (ED, UD, HD) alváz [10/1998-05/2010]2.5 DTI [10/2001-05/2010] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Combi (JD) Busz [10/1998-05/2010]2.2 DTI [09/2000-05/2010] - 2188 cc - 66 kw - 90 ps - G9T 720, G9T 750
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Combi (JD) Busz [10/1998-05/2010]2.5 CDTI [10/2001-08/2009] - 2463 cc - 74 kw - 101 ps - G9U 650, G9U 754
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Combi (JD) Busz [10/1998-05/2010]2.5 DTI [10/2001-08/2009] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 750, G9U 754
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Van (FD) Dobozos [10/1998-05/2010]2.2 DTI [09/2000-05/2010] - 2188 cc - 66 kw - 90 ps - G9T 720, G9T 722, G9T 750
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Van (FD) Dobozos [10/1998-05/2010]2.5 CDTI [04/2004-05/2010] - 2463 cc - 74 kw - 101 ps - G9U 650, G9U 754
    VAUXHALLMOVANO Mk I (A) Van (FD) Dobozos [10/1998-05/2010]2.5 DTI [10/2001-05/2010] - 2463 cc - 84 kw - 115 ps - G9U 720, G9U 724, G9U 750, G9U 754