A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

MA1077

Új termék

5 db raktáron

CLEAN FILTERS MA1077 - légszűrő

Raktáron

    2 467 Ft‎

    3 796 Ft‎

    -35%

    Csökkentett ár!

    Átmérő 1 [mm]164
    Átmérő 2 [mm]118
    Magasság [mm]124
    Szűrő kivitelSzűrőbetét
    ACDelcoPC513
    ALCO FILTERMD572
    BOSCH1457429903
    BOSCH1457432154
    BOSCH1457433419
    BOSCHF026401756
    BOSCHL254
    CHAMPIONW117
    CHAMPIONW233
    CITROËN144484
    CITROËN1444F5
    CITROËN1444SV
    CITROËN1444VF
    CITROËN144553
    CITROËN144589
    CITROËN905605188
    CITROËN9401444848
    CITROËN9401445898
    CITROËN95589128
    CITROËN95601137
    CITROËN95605128
    CLEAN FILTERSMA 193
    COMLINEEAF024
    COMLINEEAF037
    COOPERSAG659
    COOPERSFIAAM FILTERSFL6650
    CoopersFiaamFL6650
    CROSLAND9093
    DELPHIAF0129
    EAN8010042107706
    FILTRONAG247A
    FILTRONAR247
    FORD5012563
    FORD5012648
    FORD5017034
    FORD5017457
    FORD860X9601BSA
    FORD870X9601CMA
    FORDA840X9601UA
    FRAMCA4760
    GENERAL MOTORS25062211
    HENGST FILTERE635L
    KNECHTLX123
    LADA212151109100
    MAGNETI MARELLI152071758526
    MAGNETI MARELLI71758526
    MAHLE FILTERLX123
    MANN-FILTERC1760
    MANN-FILTERCS17110
    MECAFILTEREL3210
    MECAFILTEREL3456
    MULLER FILTERPA879
    P.B.R.AI3186
    P.B.R.AI3199
    PEUGEOT144484
    PEUGEOT1444SV
    PEUGEOT1444VF
    PEUGEOT144553
    PEUGEOT144574
    PEUGEOT144589
    PEUGEOT144590
    PEUGEOT9401444848
    PEUGEOTE147015
    PURFLUXA222
    PURFLUXA590
    PUROLATORA17773
    PUROLATORA17872
    PUROLATORA27889
    QUINTON HAZELLQAF347
    SOFIMAS7239A
    SOFIMAS9780A
    STARLINESFVF2072
    TALBOT9401445898
    TECNOCARA473
    TECNOCARA879
    TJ FILTERSB347
    UFI2706100
    UFI2723900
    UNICO FILTERAE16123
    UNIPARTGFE2149
    WIX FILTERSWA6429
    WIX FILTERSWA6483
    WIX FILTERSWA6617
    CITROËNBERLINGO Dobozos (M_) Dobozos [07/1996-]1.9 D (MBDJY) [07/1996-] - 1905 cc - 51 kw - 70 ps - DJY (XUD9A)
    CITROËNBERLINGO Dobozos (M_) Dobozos [07/1996-]1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) [07/1998-] - 1868 cc - 51 kw - 69 ps - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]1.8 D [10/1985-09/1993] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161 (XUD7)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]1.9 RD 4x4 [01/1987-01/1992] - 1905 cc - 52 kw - 71 ps -
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]16 [07/1985-02/1993] - 1580 cc - 64 kw - 87 ps - 171D
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]16 [10/1982-06/1988] - 1580 cc - 66 kw - 90 ps - 171A, 171B, 171C
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 D [03/1987-02/1993] - 1905 cc - 51 kw - 69 ps - D9B (XUD9A/U)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 D [09/1983-09/1993] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9Y)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 [07/1986-05/1989] - 1905 cc - 75 kw - 102 ps - 159A
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 [07/1986-05/1989] - 1905 cc - 77 kw - 105 ps - D2A (XU92C)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]19 [09/1986-11/1989] - 1905 cc - 70 kw - 95 ps - D2C (XU92C)
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]16 [06/1985-06/1988] - 1580 cc - 66 kw - 90 ps - 171A, 171B, 171C
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]16 [07/1985-12/1994] - 1580 cc - 64 kw - 87 ps - 171D
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]18 D [10/1985-09/1993] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]19 D [03/1987-12/1994] - 1905 cc - 51 kw - 69 ps - D9B (XUD9A/U)
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]19 D [09/1983-11/1994] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9Y)
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]19 Kat [07/1986-12/1994] - 1905 cc - 75 kw - 102 ps - DFZ (XU9J1)
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]19 [07/1986-12/1994] - 1905 cc - 75 kw - 102 ps - D2A (XU92C)
    CITROËNC15 Kombi Kombi [04/1987-08/2000]1.8 D [04/1987-08/2000] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]17 D [04/1984-03/1991] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    CITROËNXSARA (N1) Ferdehátú [04/1997-04/2005]1.8 D [04/1997-09/2000] - 1769 cc - 43 kw - 58 ps - 161A (XUD7), A9A (XUD7)
    CITROËNXSARA (N1) Ferdehátú [04/1997-04/2005]1.9 SD [01/1998-09/2000] - 1905 cc - 55 kw - 75 ps - DHV (XUD9BSD)
    CITROËNXSARA Break (N2) Kombi [10/1997-03/2010]1.8 D [10/1997-09/2000] - 1769 cc - 43 kw - 58 ps - A9A (XUD7)
    CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.8 D [06/1993-06/1997] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.9 D [03/1991-06/1997] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - DJZ (XUD9Y)
    CITROËNZX (N2) Ferdehátú [03/1991-10/1997]1.9 D [07/1993-06/1997] - 1905 cc - 50 kw - 68 ps - D9B (XUD9A/U), DJY (XUD9A)
    CITROËNZX Break (N2) Kombi [10/1993-02/1998]1.8 D [10/1993-10/1997] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    CITROËNZX Break (N2) Kombi [10/1993-02/1998]1.9 D [06/1994-10/1997] - 1905 cc - 50 kw - 68 ps - D9B (XUD9A/U)
    CITROËNZX Break (N2) Kombi [10/1993-02/1998]1.9 D [10/1993-10/1997] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - DJZ (XUD9Y)
    LADANIVA (2121) zárt terepjáró [12/1976-]1900 Diesel [01/1993-] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - XUD9A
    LADANIVA (2121) zárt terepjáró [12/1976-]1900 Diesel [01/1999-] - 1905 cc - 55 kw - 75 ps - XUD9SD
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.6 [08/1986-10/1987] - 1580 cc - 55 kw - 75 ps - BAZ (XU5CP)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.7 Diesel [08/1983-10/1987] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    PEUGEOT205 II (20A/C) Ferdehátú [01/1987-09/1998]1.6 Aut. [10/1987-09/1998] - 1580 cc - 58 kw - 79 ps -
    PEUGEOT205 II (20A/C) Ferdehátú [01/1987-09/1998]1.8 XDT [08/1990-05/1997] - 1769 cc - 58 kw - 79 ps - XUD7T
    PEUGEOT205 II (20A/C) Ferdehátú [01/1987-09/1998]1.9 Diesel [10/1987-09/1998] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - DJZ (XUD9Y)
    PEUGEOT305 I (581A) lépcsőshátú [11/1977-09/1982]1.5 Diesel [11/1977-09/1982] - 1548 cc - 36 kw - 49 ps - 149 (XID)
    PEUGEOT305 I Break (581D) Kombi [08/1980-09/1982]1.5 Diesel [08/1980-09/1982] - 1548 cc - 36 kw - 49 ps - 149 (XID)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.6 [07/1984-08/1987] - 1580 cc - 66 kw - 90 ps - 171 (XU5S)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.6 [10/1982-06/1984] - 1580 cc - 71 kw - 97 ps - 171 (XU5S)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.6 [10/1982-06/1988] - 1580 cc - 69 kw - 94 ps - 171 (XU5S)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.6 [10/1982-07/1988] - 1580 cc - 55 kw - 75 ps - B1A (XU51C)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.6 [11/1986-12/1988] - 1580 cc - 54 kw - 73 ps - BAZ (XU5CP)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.9 D [10/1982-07/1988] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.9 D [10/1982-07/1988] - 1905 cc - 48 kw - 65 ps - 162 (XUD9)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.9 [10/1982-08/1985] - 1905 cc - 75 kw - 102 ps - 159 (XU9S)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.9 [11/1986-12/1988] - 1905 cc - 72 kw - 98 ps - DFZ (XU9J1)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.6 [02/1986-12/1988] - 1580 cc - 55 kw - 75 ps - B1A (XU51C)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.6 [07/1984-12/1987] - 1580 cc - 66 kw - 90 ps - 171 (XU5S)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.6 [09/1983-06/1984] - 1580 cc - 71 kw - 97 ps - 171 (XU5S)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.6 [11/1986-12/1988] - 1580 cc - 54 kw - 73 ps - BAZ (XU5CP)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.9 Diesel [10/1982-12/1988] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.9 Diesel [10/1982-12/1988] - 1905 cc - 48 kw - 65 ps - 162 (XUD9)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.9 [09/1984-10/1987] - 1905 cc - 75 kw - 102 ps - 159 (XU9S)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.9 [11/1986-12/1988] - 1905 cc - 72 kw - 98 ps - DFZ (XU9J1)
    PEUGEOT306 (7B, N3, N5) lépcsőshátú [04/1993-10/2003]1.9 D [03/1998-05/2001] - 1905 cc - 55 kw - 75 ps - DHV (XUD9BSD)
    PEUGEOT306 (7B, N3, N5) lépcsőshátú [04/1993-10/2003]1.9 SLD [06/1994-05/2001] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - DJZ (XUD9Y)
    PEUGEOT306 (7B, N3, N5) lépcsőshátú [04/1993-10/2003]1.9 SLD [06/1994-05/2001] - 1905 cc - 50 kw - 68 ps - DJY (XUD9A)
    PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5) Kombi [06/1994-04/2002]1.9 D [03/1997-04/2002] - 1905 cc - 50 kw - 68 ps - DJY (XUD9A)
    PEUGEOT306 Break (7E, N3, N5) Kombi [06/1994-04/2002]1.9 D [03/1998-04/2002] - 1905 cc - 55 kw - 75 ps - DHV (XUD9BSD)
    PEUGEOT306 Ferdehátú (7A, 7C, N3, N5) Ferdehátú [01/1993-10/2003]1.8 D [05/1993-05/2001] - 1769 cc - 43 kw - 58 ps - A9A (XUD7)
    PEUGEOT306 Ferdehátú (7A, 7C, N3, N5) Ferdehátú [01/1993-10/2003]1.9 D [03/1998-05/2001] - 1905 cc - 55 kw - 75 ps - DHV (XUD9BSD)
    PEUGEOT306 Ferdehátú (7A, 7C, N3, N5) Ferdehátú [01/1993-10/2003]1.9 D [05/1993-05/2001] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - DJZ (XUD9Y)
    PEUGEOT306 Ferdehátú (7A, 7C, N3, N5) Ferdehátú [01/1993-10/2003]1.9 D [06/1994-05/2001] - 1905 cc - 50 kw - 68 ps - DJY (XUD9A)
    PEUGEOT306 Van (N_, 7_) Dobozos [07/1993-08/2002]1.9 STD [02/1994-10/1995] - 1905 cc - 51 kw - 69 ps - XUD9
    PEUGEOT309 I (10C, 10A) Ferdehátú [10/1985-12/1989]1.9 D [06/1986-07/1989] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9)
    PEUGEOT309 II (3C, 3A) Ferdehátú [07/1989-12/1993]1.8 Diesel [07/1989-12/1993] - 1769 cc - 44 kw - 60 ps - 161A (XUD7)
    PEUGEOT309 II (3C, 3A) Ferdehátú [07/1989-12/1993]1.8 TD [08/1989-12/1993] - 1769 cc - 57 kw - 78 ps - A8B (XUD7TE)
    PEUGEOT309 II (3C, 3A) Ferdehátú [07/1989-12/1993]1.9 Diesel [07/1989-12/1993] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9Y)
    PEUGEOTPARTNER Combispace (5F) egyterű [05/1996-]1.9 D [05/1996-12/1998] - 1905 cc - 51 kw - 69 ps - XUD9
    PEUGEOTPARTNER Combispace (5F) egyterű [05/1996-]1.9 D [12/1998-] - 1868 cc - 51 kw - 69 ps - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    PEUGEOTPARTNER Dobozos (5) Dobozos [04/1996-]1.9 D [06/1996-] - 1868 cc - 51 kw - 69 ps - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    TALBOTHORIZON Ferdehátú [02/1978-06/1986]1.9 Diesel [07/1982-06/1986] - 1905 cc - 48 kw - 65 ps - XUD9
    TALBOTHORIZON Ferdehátú [02/1978-06/1986]1.9 Diesel [07/1984-06/1986] - 1905 cc - 47 kw - 64 ps - XUD9