A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

FL6390

Új termék

COOPERSFIAAM FILTERS FL6390 - légszűrő

Elérhető. Szállitás 3-8 hét

    1 881 Ft‎

    3 034 Ft‎

    -38%

    Csökkentett ár!

    Belső átmérő [mm]220
    Külső átmérő [mm]277
    Magasság [mm]60
    specifikációEx Coopers AG457
    A.P.AP203
    A.P.AP3304
    A.P.APP3304A
    A.P.LK3304
    ACPC164
    ACPC2001E
    ACPC2353E
    ACPC2357E
    ACPC241
    ACPC362
    ACPC40
    ACPC641
    ALCO (ZYPERN)MD130
    ALCO (ZYPERN)MD746
    BALDWINPA2239
    BOSCH1457429054
    BOSCH1457429092
    BOSCH1457429904
    BOSCH1457429915
    BOSCH1457432153
    BOSCH1457433414
    BOSCH1457433540
    BOSCH9181475014
    BOSCH9457160017
    BOSCH9457234520
    BOSCHBAF2014
    BOSCHBAF2153
    BOSCHS3540
    BOSCHS9054
    BOSCHS9915
    CHAMPAR50
    CHAMPIONW102/606
    CHAMPIONW222/606
    CLEAN FILTERSFAP5201
    CLEAN FILTERSMA390
    CLEAN FILTERSMA390/A
    COOPERSAG269
    COOPERSAG457
    COOPERSFIAAM FILTERSFL6390
    CROSLAND9032
    CROSLAND929
    CROSLAND967
    DELPHIT178
    EAN80 12658 05471 9
    EUROFILTER4-27
    FILTRONAR201
    FORD0464619
    FORD11464508
    FORD11464619
    FORD11465619
    FORD5001102
    FORD5004885
    FORD5006225
    FORD5011876
    FORD5012631
    FORD5015476
    FORD5020305
    FORDA740X9601AA
    FORDA780X9601BFA
    FORDA830X9601DBA
    FORDA840X9601ARA
    FRAMCA2724
    FRAMCA3333
    FRAMCA4317
    FRAMCA5599
    GENERAL MOTORS99741113
    GENERAL MOTORS9974113
    GUELDNER056129620
    HENGST FILTERE89L
    HENGST FILTERE89L01
    K&N FiltersE1210
    MAHLE FILTERAG18
    MAHLE FILTERAG246
    MAHLE FILTERAG61
    MAHLE FILTERLX185
    MAHLE FILTERLX208
    MAHLE FILTERLX568
    MAHLE FILTERR0829
    MANN-FILTERC2852
    MANN-FILTERC2852/2
    MANN-FILTERC2852/4
    MANN-FILTERC2873/1
    MECAFILTEREL2012
    MECAFILTERELP9186
    MOTORCRAFTEFA146
    MOTORCRAFTEFA146D
    MOTORCRAFTEFA262
    MOTORCRAFTEFA376
    MOTORCRAFTEFA57
    MOTORCRAFTEFA7006
    P.B.R.AI-3663
    PEUGEOT1444Z6
    PEUGEOT1444Z7
    PEUGEOT75524148
    PEUGEOT755241480
    PEUGEOT75524148C
    PEUGEOT95555218
    PEUGEOT95558218
    PEUGEOT95559627
    PURFLUXA460
    PURFLUXA495
    PUROLATORA41133
    PUROLATORA47700
    PUROLATORAG18
    PUROLATORAG246
    PUROLATORPM1133
    PUROLATORPMK1080
    QUINTON HAZELLQAF177
    RENAULT7701409299
    SAAB11464619
    SAAB728216
    SAAB7282163
    SOFIMAS3381A
    SOFIMAS7460A
    SogefiProFL6390
    SogefiProFL6848
    SPIDANAF34
    SPIDANMAF563
    TECNOCARA647
    TEHO2154
    TEHOIIM154
    TEHOLLM154
    UFI3003801
    UFI3080200
    UFI3080201
    UNICO FILTERAE2761
    UNICO FILTERAE2761/1
    UNIPARTGFE2049
    UNIPARTGFE2055
    UNIPARTGFE2138
    VAG007045248
    VAG030129620
    VAG030129620A
    VAG0321269620F
    VAG032129620
    VAG032129620F
    VAG036129608
    VAG052126620A
    VAG052129620A
    VAG056129602
    VAG056129620
    VAG115946202
    VAG115946205
    VAG115946205S
    VAG6K0129620
    VAG823121250
    VAGC115946205
    VAGC115946505
    VALEO585619
    VALEO585620
    WIX FILTERSAP343
    WIX FILTERSAP344
    WIX FILTERSWA6383
    AUDI100 (43, C2) lépcsőshátú [06/1976-07/1982]1.6 [08/1976-07/1982] - 1588 cc - 63 kw - 85 ps - YV
    AUDI100 (43, C2) lépcsőshátú [06/1976-07/1982]2.1 [10/1977-07/1982] - 2144 cc - 85 kw - 115 ps - WB, WE
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 Kat [03/1985-11/1990] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - 4B, PH
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 quattro Kat [08/1985-11/1990] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - 4B, PH
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 quattro [08/1986-07/1990] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SH
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 quattro [10/1984-07/1988] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - JW , NP
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 [02/1986-07/1988] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SH
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 [08/1982-12/1987] - 1781 cc - 55 kw - 75 ps - DR, RS
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.8 [08/1983-07/1989] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - DS, JW , NP
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]1.9 [08/1982-07/1984] - 1921 cc - 74 kw - 100 ps - WH
    AUDI100 (44, 44Q, C3) lépcsőshátú [08/1982-07/1991]2.2 [10/1984-09/1986] - 2226 cc - 85 kw - 115 ps - KZ
    AUDI100 (C1) lépcsőshátú [11/1968-07/1976]1.6 [01/1975-07/1976] - 1588 cc - 63 kw - 85 ps - YM
    AUDI100 (C1) lépcsőshátú [11/1968-07/1976]1.8 [09/1971-07/1974] - 1760 cc - 63 kw - 85 ps - ZU
    AUDI100 Avant (43, C2) Kombi [07/1977-02/1983]1.6 [07/1977-02/1983] - 1588 cc - 63 kw - 85 ps - YV
    AUDI100 Avant (43, C2) Kombi [07/1977-02/1983]1.9 [08/1980-07/1982] - 1921 cc - 74 kw - 100 ps - WH
    AUDI100 Avant (43, C2) Kombi [07/1977-02/1983]2.1 [07/1977-02/1983] - 2144 cc - 85 kw - 115 ps - WB, WE
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 Kat [03/1985-11/1990] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - 4B, PH
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 quattro Kat [08/1985-10/1990] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - 4B, PH
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 quattro [08/1986-07/1990] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SH
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 quattro [10/1984-07/1988] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - JW , NP
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 [02/1986-07/1990] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SH
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 [08/1982-12/1987] - 1781 cc - 55 kw - 75 ps - DR, RS
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.8 [08/1983-07/1989] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - DS, JW , NP
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]1.9 [02/1983-07/1984] - 1921 cc - 74 kw - 100 ps - WH
    AUDI100 Avant (44, 44Q, C3) Kombi [08/1982-11/1990]2.2 [10/1984-09/1986] - 2226 cc - 85 kw - 115 ps - KZ
    AUDI50 (86) Ferdehátú [08/1974-07/1978]1.1 [08/1974-07/1977] - 1093 cc - 44 kw - 60 ps - HC
    AUDI50 (86) Ferdehátú [08/1974-07/1978]1.1 [08/1974-07/1978] - 1093 cc - 37 kw - 50 ps - HB
    AUDI50 (86) Ferdehátú [08/1974-07/1978]1.3 [01/1977-07/1978] - 1272 cc - 43 kw - 58 ps - HJ
    AUDI50 (86) Ferdehátú [08/1974-07/1978]1.3 [08/1977-07/1978] - 1272 cc - 44 kw - 60 ps - HH
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.3 [05/1972-07/1978] - 1297 cc - 40 kw - 55 ps - ZA
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.3 [05/1972-07/1978] - 1297 cc - 44 kw - 60 ps - ZF
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.5 [05/1972-07/1976] - 1471 cc - 63 kw - 85 ps - ZC
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.5 [05/1972-08/1975] - 1471 cc - 55 kw - 75 ps - YJ, ZB
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.6 GT [09/1973-07/1976] - 1584 cc - 74 kw - 100 ps - XX
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.6 [09/1975-07/1978] - 1588 cc - 55 kw - 75 ps - YN
    AUDI80 (80, 82, B1) lépcsőshátú [05/1972-07/1978]1.6 [09/1975-07/1978] - 1588 cc - 63 kw - 85 ps - YP
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.3 [09/1978-07/1981] - 1272 cc - 40 kw - 55 ps - FY
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.3 [09/1978-07/1981] - 1272 cc - 44 kw - 60 ps - FZ
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.3 [09/1978-07/1986] - 1297 cc - 44 kw - 60 ps - EP
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.6 [02/1986-07/1986] - 1595 cc - 54 kw - 73 ps - SA
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.6 [08/1978-02/1983] - 1588 cc - 63 kw - 85 ps - YP
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.6 [08/1978-07/1981] - 1588 cc - 51 kw - 70 ps - YT, YY
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.6 [08/1978-07/1986] - 1588 cc - 55 kw - 75 ps - WV, YN
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.6 [08/1978-07/1986] - 1595 cc - 55 kw - 75 ps - DT
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.8 [01/1983-08/1986] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - DS, JV
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.8 [02/1986-07/1986] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SF
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]1.9 CD-5S [09/1981-07/1983] - 1921 cc - 85 kw - 115 ps - WN
    AUDI80 (81, 85, B2) lépcsőshátú [08/1978-12/1986]2.0 [10/1983-09/1984] - 1994 cc - 85 kw - 115 ps - HP, JS
    AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3) lépcsőshátú [06/1986-10/1991]1.6 [08/1987-09/1991] - 1595 cc - 51 kw - 70 ps - PP
    AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3) lépcsőshátú [06/1986-10/1991]1.6 [08/1990-10/1991] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - ABB
    AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3) lépcsőshátú [06/1986-10/1991]1.6 [09/1986-08/1991] - 1595 cc - 55 kw - 75 ps - RN
    AUDI80 (89, 89Q, 8A, B3) lépcsőshátú [06/1986-10/1991]1.8 [10/1986-01/1990] - 1781 cc - 55 kw - 75 ps - RU
    AUDI80 (8C, B4) lépcsőshátú [09/1991-12/1994]1.6 [09/1991-12/1994] - 1595 cc - 52 kw - 71 ps - ABM
    AUDI80 (8C, B4) lépcsőshátú [09/1991-12/1994]2.0 [09/1991-12/1994] - 1984 cc - 66 kw - 90 ps - ABT
    AUDI80 Avant (8C, B4) Kombi [09/1991-01/1996]2.0 [07/1992-01/1996] - 1984 cc - 66 kw - 90 ps - ABT
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.6 [07/1980-08/1981] - 1588 cc - 55 kw - 75 ps - YN
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.8 GT [01/1985-07/1988] - 1781 cc - 68 kw - 93 ps - JN
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.8 GT [04/1986-10/1988] - 1781 cc - 65 kw - 88 ps - SF
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.8 GT [08/1986-10/1987] - 1781 cc - 79 kw - 107 ps - PV
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.8 GT [09/1982-10/1988] - 1781 cc - 66 kw - 90 ps - DS, JV
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.8 [08/1981-07/1983] - 1781 cc - 55 kw - 75 ps - DD
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]1.9 [08/1980-07/1983] - 1921 cc - 85 kw - 115 ps - WN
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]2.0 [03/1986-04/1988] - 1994 cc - 83 kw - 113 ps - SK
    AUDICOUPE (81, 85) Kupé [07/1980-10/1988]2.0 [09/1983-07/1986] - 1994 cc - 85 kw - 115 ps - HP, JS
    FORDCAPRI (ECJ) Kupé [12/1968-02/1974]1700 [12/1968-08/1972] - 1699 cc - 55 kw - 75 ps - TV 17 H
    SAAB95 Station Wagon Kombi [02/1960-12/1978]1.5 V4 [09/1977-12/1978] - 1498 cc - 50 kw - 68 ps - Ford V4
    SAAB96 Ferdehátú [09/1960-08/1980]1.5 V4 [08/1977-08/1980] - 1498 cc - 50 kw - 68 ps - Ford V4
    SEATAROSA (6H) Ferdehátú [05/1997-06/2004]1.0 [05/1997-06/2004] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER, ALD, ALL, ANV, AUC
    SEATAROSA (6H) Ferdehátú [05/1997-06/2004]1.0 [10/1998-01/2001] - 997 cc - 37 kw - 50 ps - AHT
    SEATAROSA (6H) Ferdehátú [05/1997-06/2004]1.4 [05/1997-06/2004] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKK, AKV, ANW, APQ, AUD
    SEATCORDOBA (6K1, 6K2) lépcsőshátú [02/1993-10/1999]1.0 i [09/1996-06/1999] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER
    SEATCORDOBA (6K1, 6K2) lépcsőshátú [02/1993-10/1999]1.4 i [06/1994-06/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
    SEATCORDOBA (6K1, 6K2) lépcsőshátú [02/1993-10/1999]1.6 i [02/1993-06/1999] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEE, ALM
    SEATCORDOBA (6K1, 6K2) lépcsőshátú [02/1993-10/1999]1.6 i [05/1994-06/1999] - 1595 cc - 55 kw - 75 ps - 1F
    SEATCORDOBA (6K2) lépcsőshátú [06/1999-10/2002]1.0 [06/1999-10/2002] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - ALD, ANV, AUC
    SEATCORDOBA (6K2) lépcsőshátú [06/1999-10/2002]1.6 [06/1999-10/2002] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ALM
    SEATCORDOBA Vario (6K5) Kombi [06/1999-12/2002]1.6 [06/1999-12/2002] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, ALM
    SEATCORDOBA Vario (6K5) Kombi [08/1996-06/1999]1.4 i [09/1996-06/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ
    SEATCORDOBA Vario (6K5) Kombi [08/1996-06/1999]1.6 i [05/1997-06/1999] - 1595 cc - 55 kw - 75 ps - 1F
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.0 i [09/1996-08/1999] - 999 cc - 37 kw - 50 ps - AER
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.0 [03/1993-09/1996] - 1043 cc - 33 kw - 45 ps - AAU
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.3 i [03/1993-08/1999] - 1272 cc - 40 kw - 54 ps - 2G, AAV
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.4 i [09/1993-08/1999] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - ABD, AEX, AKV, APQ
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.4 [12/1997-04/1999] - 1390 cc - 40 kw - 54 ps - ANX
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.6 i [03/1993-08/1999] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ABU, AEE, ALM
    SEATIBIZA II (6K1) Ferdehátú [03/1993-08/1999]1.6 i [04/1996-08/1999] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AFT
    SEATIBIZA III (6K1) Ferdehátú [08/1999-02/2002]1.6 [08/1999-02/2002] - 1595 cc - 74 kw - 101 ps - AEH, AKL, APF, AUR
    SEATIBIZA III (6K1) Ferdehátú [08/1999-02/2002]1.6 [08/1999-02/2002] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - ALM
    SEATINCA (6K9) Dobozos [11/1995-06/2003]1.4 i [11/1995-06/2003] - 1390 cc - 44 kw - 60 ps - AEX, AKV, APQ, AUD
    SEATMARBELLA (28) Ferdehátú [08/1986-10/1998]0.9 [07/1997-10/1998] - 899 cc - 32 kw - 44 ps - 08 NCB
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 (781) [01/1994-09/1994] - 1289 cc - 50 kw - 68 ps - 136B
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 135 (781) [10/1990-09/1994] - 1289 cc - 44 kw - 60 ps - 781.135
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 135 (781) [12/1991-09/1994] - 1289 cc - 42 kw - 57 ps - 781.135
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 135 (781) [12/1991-09/1994] - 1289 cc - 43 kw - 58 ps - 781.135
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 135 X,LX,GLX (781) [01/1990-09/1994] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 781.135E
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 135L (781) [05/1989-09/1994] - 1289 cc - 43 kw - 58 ps - 781.135
    SKODAFAVORIT (781) Ferdehátú [05/1989-09/1994]1.3 136 (781) [10/1990-09/1994] - 1289 cc - 45 kw - 61 ps - 136 L
    SKODAFAVORIT Forman (785) Kombi [06/1988-06/1995]1.3 (135 E) [09/1991-06/1995] - 1289 cc - 40 kw - 54 ps - 781.135E
    SKODAFAVORIT Forman (785) Kombi [06/1988-06/1995]1.3 (135) [12/1991-06/1995] - 1289 cc - 44 kw - 60 ps - 781.135
    SKODAFAVORIT Forman (785) Kombi [06/1988-06/1995]1.3 (136) [08/1991-06/1995] - 1289 cc - 45 kw - 61 ps - OHC