A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

PA7029

Új termék

COOPERSFIAAM FILTERS PA7029 - légszűrő

Elérhető. Szállitás 3-8 hét

    2 639 Ft‎

    4 256 Ft‎

    -38%

    Csökkentett ár!

    Hossz [mm]382
    Magasság [mm]56
    specifikációEx Coopers AG299
    Szélesség [mm]115
    A.P.AP26
    A.P.AP3647
    A.P.LK3647
    A.P.LK3763
    ACPC409
    ALCO (ZYPERN)MD9406
    AMERICANMOTORS(FORD)7701348930
    BALDWINPA2987
    BOSCH1457429079
    BOSCH1457429879
    BOSCH1457432159
    BOSCH1457433436
    BOSCH9181475016
    BOSCH9181475079
    BOSCH9457160035
    BOSCH9457234170
    BOSCHBAF2079
    BOSCHBAF6004
    BOSCHS9079
    CHAMPAP13
    CHAMPIONU503/606
    CLEAN FILTERSMA460
    COOPERSAG299
    COOPERSFIAAM FILTERSPA7029
    CROSLAND724
    EAN80 12658 06707 8
    EUROFILTER17-04
    FILTRONAP015
    FORD5005098
    FORD5010294
    FORD5029741
    FORD5029742
    FORDA780X9601BGA
    FORDA820X9601KA
    FRAMPA4248
    GENERAL MOTORS834252
    GENERAL MOTORS834253
    GENERAL MOTORS8449253
    GENERAL MOTORS849253
    GENERAL MOTORS8949253
    GENERAL MOTORS90016355
    GENERAL MOTORS90016535
    GENERAL MOTORS90027967
    GENERAL MOTORS93152072
    GENERAL MOTORS93152793
    GENERAL MOTORSVAF409
    HENGST FILTERE36L
    K&N FiltersSP591
    MAHLE FILTERAG180
    MAHLE FILTERLX35
    MANN-FILTERC39108
    MECAFILTEREL3121
    MECAFILTERELP3121
    MECAFILTERFA1609
    MOTORCRAFTEFA238
    MOTORCRAFTEFA7042
    P.B.R.AI-5002
    PEUGEOT1444J9
    PURFLUXA503
    PUROLATORA17085
    PUROLATORA17285
    PUROLATORAF3085
    QUINTON HAZELLQAF218
    RENAULT7700699068
    RENAULT7700703481
    RENAULT7701348902
    RENAULT7701348930
    RENAULT7701348936
    ROVER/AUSTINFA3043
    SOFIMAS0630A
    SogefiProPA7029
    SPIDANMAF675
    TECNOCARA360
    TEHO2212
    TEHO2240
    TEHOIIM240
    TEHOIIM241
    TEHOLLM212/LLM240
    UFI3085200
    UNICO FILTERAE3858
    UNIPARTGFE2154
    VALEO585014
    VOLVO8414124/1
    WIX FILTERSAP209
    WIX FILTERSWA6178
    ARO10 zárt terepjáró [06/1980-10/2006]1.6 D [09/1986-10/1999] - 1596 cc - 40 kw - 54 ps - F8M 700
    BEDFORDASTRA VAN Kombi Kombi [07/1982-08/1984]1.6 D [07/1982-08/1984] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    BEDFORDASTRA VAN Kombi Kombi [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1985-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    BEDFORDASTRA VAN Kombi Kombi [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1987-08/1989] - 1598 cc - 42 kw - 57 ps - 16 DA
    BEDFORDASTRAMAX Kombi Kombi [09/1985-06/1990]1.6 D [09/1985-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    BEDFORDASTRAMAX Kombi Kombi [09/1985-06/1990]1.6 D [09/1985-08/1988] - 1598 cc - 42 kw - 57 ps - 16 DA
    OPELASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) lépcsőshátú [09/1975-08/1981]2.0 D [08/1978-08/1981] - 1998 cc - 43 kw - 58 ps - 20 D
    OPELASCONA C (81_, 86_, 87_, 88_) lépcsőshátú [09/1981-10/1988]1.6 D [03/1982-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELASCONA C Ferdehátú (84_, 89_) Ferdehátú [09/1981-08/1988]1.6 D [03/1982-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELKADETT D (31_-34_, 41_-44_) Ferdehátú [08/1979-08/1984]1.6 D [03/1982-08/1984] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    OPELKADETT D (32_,37_,39, _42) lépcsőshátú [08/1979-08/1984]1.6 D [03/1982-08/1984] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    OPELKADETT D Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) Kombi [08/1979-08/1984]1.6 D [03/1982-08/1984] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    OPELKADETT E (39_, 49_) lépcsőshátú [09/1984-12/1993]1.6 D [09/1984-01/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELKADETT E Combo (38_, 48_) Dobozos [01/1986-07/1994]1.6 D [01/1986-12/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 DA
    OPELKADETT E Dobozos (37_, 47_) Dobozos [08/1984-09/1993]1.6 D [08/1984-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELKADETT E Ferdehátú (33_, 34_, 43_, 44_) Ferdehátú [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1984-01/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELKADETT E Kombi (35_, 36_, 45_, 46_) Kombi [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1984-01/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    OPELREKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) lépcsőshátú [08/1977-08/1986]2.0 D [09/1977-10/1982] - 1998 cc - 43 kw - 58 ps - 20 D
    OPELREKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) lépcsőshátú [08/1977-08/1986]2.1 D [09/1977-07/1978] - 2068 cc - 44 kw - 60 ps - 21 D
    OPELREKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) lépcsőshátú [08/1977-08/1986]2.2 D [08/1978-08/1983] - 2260 cc - 48 kw - 65 ps - 23 D
    OPELREKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) lépcsőshátú [08/1977-08/1986]2.2 D [11/1982-08/1986] - 2260 cc - 52 kw - 71 ps - 23 D
    OPELREKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) Kombi [08/1977-08/1986]2.0 D [09/1977-10/1982] - 1998 cc - 43 kw - 58 ps - 20 D
    OPELREKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) Kombi [08/1977-08/1986]2.1 D [09/1977-07/1978] - 2068 cc - 44 kw - 60 ps - 21 D
    OPELREKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) Kombi [08/1977-08/1986]2.2 D [08/1978-08/1983] - 2260 cc - 48 kw - 65 ps - 23 D
    OPELREKORD E Kombi (61_, 66_, 67_) Kombi [08/1977-08/1986]2.3 D [11/1982-08/1986] - 2260 cc - 52 kw - 71 ps - 23 D
    RENAULT11 (B/C37_) Ferdehátú [03/1983-07/1989]1.6 D (B/C374) [08/1983-12/1988] - 1596 cc - 40 kw - 55 ps - F8M 700, F8M 720, F8M 730
    RENAULT11 Dobozos (S37_) Dobozos [03/1983-07/1989]1.6 D (S374) [08/1983-12/1988] - 1596 cc - 40 kw - 55 ps - F8M 700, F8M 720, F8M 730
    RENAULT18 (134_) lépcsőshátú [04/1978-11/1993]2.1 Diesel (1344) [11/1981-07/1986] - 2068 cc - 49 kw - 67 ps - 852 710, J8S 711
    RENAULT18 (134_) lépcsőshátú [04/1978-11/1993]2.1 Diesel [11/1981-07/1986] - 2068 cc - 53 kw - 72 ps - J8S 711
    RENAULT18 Break (135_) Kombi [02/1979-11/1993]2.1 Diesel (1354) [11/1980-07/1986] - 2068 cc - 49 kw - 67 ps - 852 710, J8S 711
    RENAULT18 Dobozos Dobozos [05/1979-07/1986]2.1 Diesel [11/1981-07/1986] - 2068 cc - 49 kw - 67 ps - 852 710, J8S 711
    RENAULT20 (127_) Ferdehátú [10/1975-12/1983]2.1 Diesel (1276) [10/1980-12/1983] - 2068 cc - 47 kw - 64 ps - 852
    RENAULT21 (B48_) Ferdehátú [07/1989-06/1994]2.1 D (B480) [04/1992-06/1994] - 2068 cc - 51 kw - 69 ps - J8S 784
    RENAULT21 (B48_) Ferdehátú [07/1989-06/1994]2.1 D (B48V/B48O) [09/1989-12/1992] - 2068 cc - 53 kw - 72 ps - J8S 600, J8S 740
    RENAULT21 Dobozos (S48_) Dobozos [06/1986-04/1995]2.1 D [06/1986-08/1994] - 2068 cc - 49 kw - 67 ps - J8S 704
    RENAULT21 Kombi (K48_) Kombi [03/1986-09/1995]2.1 D (K/S486) [10/1986-09/1990] - 2068 cc - 48 kw - 65 ps - J8S 704
    RENAULT21 Kombi (K48_) Kombi [03/1986-09/1995]2.1 D (K/S48V, K/S48O) [08/1989-12/1992] - 2068 cc - 53 kw - 72 ps - J8S 600, J8S 740
    RENAULT21 Kombi (K48_) Kombi [03/1986-09/1995]2.1 D (K480) [02/1992-09/1995] - 2068 cc - 51 kw - 69 ps - J8S 784
    RENAULT21 Kombi (K48_) Kombi [03/1986-09/1995]2.1 D 4x4 (K486) [10/1988-05/1992] - 2068 cc - 48 kw - 65 ps - J8S 704
    RENAULT21 lépcsőshátú (L48_) lépcsőshátú [03/1986-07/1997]2.1 D (L480) [10/1992-06/1994] - 2068 cc - 51 kw - 69 ps - J8S 784
    RENAULT21 lépcsőshátú (L48_) lépcsőshátú [03/1986-07/1997]2.1 D (L486) [03/1986-12/1989] - 2068 cc - 48 kw - 65 ps - J8S 704
    RENAULT21 lépcsőshátú (L48_) lépcsőshátú [03/1986-07/1997]2.1 D (L48V, L48O) [05/1989-06/1994] - 2068 cc - 53 kw - 72 ps - J8S 600, J8S 740
    RENAULT25 (B29_) Ferdehátú [04/1984-12/1993]2.1 Diesel (B296) [04/1984-05/1989] - 2068 cc - 46 kw - 63 ps - J8S 706
    RENAULT25 (B29_) Ferdehátú [04/1984-12/1993]2.1 Diesel (B296) [06/1989-12/1992] - 2068 cc - 51 kw - 69 ps - J8S 736
    RENAULT9 (L42_) lépcsőshátú [09/1981-02/1997]1.6 D (L424) [10/1982-12/1988] - 1596 cc - 40 kw - 55 ps - F8M 700, F8M 720, F8M 730
    RENAULTEXPRESS Dobozos (F40_, G40_) Dobozos [07/1985-11/1998]1.6 D (F404) [03/1986-08/1998] - 1596 cc - 40 kw - 55 ps - F8M 720, F8M 730, F8M 736, F8M 760
    RENAULTSAFRANE I (B54_) Ferdehátú [04/1992-10/1996]2.0 (B540) [11/1992-07/1996] - 1995 cc - 77 kw - 105 ps - J7R 732, J7R 733
    RENAULTSAFRANE I (B54_) Ferdehátú [04/1992-10/1996]2.0 12V (B542, B54E) [04/1992-07/1996] - 1995 cc - 97 kw - 132 ps - J7R 734, J7R 735
    RENAULTSAFRANE I (B54_) Ferdehátú [04/1992-10/1996]2.1 dT (B546) [11/1993-07/1996] - 2068 cc - 65 kw - 88 ps - J8S 760
    RENAULTSAFRANE I (B54_) Ferdehátú [04/1992-10/1996]2.2 (B541) [04/1992-07/1996] - 2165 cc - 79 kw - 107 ps - J7T 762
    RENAULTSAFRANE I (B54_) Ferdehátú [04/1992-10/1996]2.2 (B543) [04/1992-07/1996] - 2165 cc - 101 kw - 137 ps - J7T 760, J7T 761
    RENAULTSUPER 5 (B/C40_) Ferdehátú [10/1984-12/1996]1.6 D (B/C/404) [08/1985-12/1996] - 1596 cc - 40 kw - 55 ps - F8M 720, F8M 730
    RENAULTSUPER 5 (B/C40_) Ferdehátú [10/1984-12/1996]1.6 D [04/1985-12/1990] - 1595 cc - 40 kw - 54 ps - F8M 730
    RENAULTSUPER 5 Dobozos (S40_) Dobozos [10/1984-12/1996]1.6 D (S404) [10/1984-12/1996] - 1595 cc - 40 kw - 54 ps - F8M 720
    VAUXHALLASTRA Ferdehátú Ferdehátú [09/1979-08/1986]1.6 D [03/1982-08/1986] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    VAUXHALLASTRA Kombi Kombi [09/1979-08/1986]1.6 D [02/1982-08/1986] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    VAUXHALLASTRA Mk II Belmont lépcsőshátú [09/1985-12/1991]1.6 D [09/1985-08/1991] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 DA
    VAUXHALLASTRA Mk II Ferdehátú Ferdehátú [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1984-12/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 DA
    VAUXHALLASTRA Mk II Kombi Kombi [09/1984-08/1991]1.6 D [09/1984-12/1989] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 DA
    VAUXHALLCARLTON Mk II Kombi Kombi [09/1977-08/1986]2.3 D [05/1983-08/1986] - 2260 cc - 52 kw - 71 ps - 23 D
    VAUXHALLCARLTON Mk II lépcsőshátú [10/1978-08/1986]2.3 D [05/1983-08/1986] - 2260 cc - 52 kw - 71 ps - 23 D
    VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi Kombi [09/1986-03/1994]2.2 TD [09/1986-08/1988] - 2260 cc - 66 kw - 90 ps - 23 YDT
    VAUXHALLCARLTON Mk III Kombi Kombi [09/1986-03/1994]2.3 TD Interc. [09/1988-03/1994] - 2260 cc - 74 kw - 100 ps - 23 DTR
    VAUXHALLCARLTON Mk III lépcsőshátú [09/1986-03/1994]2.2 TD [10/1986-08/1988] - 2260 cc - 66 kw - 90 ps - 23 YDT
    VAUXHALLCARLTON Mk III lépcsőshátú [09/1986-03/1994]2.3 TD Interc. [08/1988-03/1994] - 2260 cc - 74 kw - 100 ps - 23 DTR
    VAUXHALLCAVALIER Mk II Ferdehátú Ferdehátú [09/1981-08/1988]1600D [03/1982-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D, 16 DA
    VAUXHALLCAVALIER Mk II Kombi Kombi [09/1981-08/1988]1.6 D [03/1982-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 DA
    VAUXHALLCAVALIER Mk II lépcsőshátú [09/1981-08/1988]1.6 D [03/1982-08/1988] - 1598 cc - 40 kw - 54 ps - 16 D
    VOLVO340-360 (343, 345) Ferdehátú [08/1975-07/1991]1.6 Diesel [08/1984-07/1991] - 1596 cc - 40 kw - 54 ps - D 16
    VOLVO340-360 lépcsőshátú (344) lépcsőshátú [08/1979-07/1991]1.6 Diesel [08/1984-07/1991] - 1596 cc - 40 kw - 54 ps - D 16