A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

116 050 0181/HD

Új termék

3 db raktáron

MEYLE 116 050 0181/HD - Lengőkar

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

41 138 Ft‎

66 351 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagAcéllemez
Beépítési oldalElső tengely bal
Erősített kivitel
Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2gumicsapággyal
Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2tartó-/vezetőcsuklóval
Kormány típuskeresztlengőkar
Páros cikkszám116 050 0182/HD
3RG31762
3RG31764
A.B.S.210897
A.B.S.211077
A.B.S.211279
AUDI1K0 407 151 AA
AUDI1K0 407 151 AB
AUDI1K0 407 151 AE
AUDI1K0 407 151 AH
AUDI1K0 407 151 BC
AUDI1K0 407 151 BD
AUDI1K0 407 151 N
AUDI1K0 407 151 P
BENDIX041931B
BENDIX043950B
BENDIX043952B
BIRTHBR1240
BIRTHBR1756
BORG & BECKBCA6366
BORG & BECKBCA6864
BORG & BECKBCA6904
BSGBSG 90-315-004
BUGIADBSP23448
COMLINECCA1060
DEEZAAD-H101
DELPHITC1334
DELPHITC2482
DENCKERMANND120282
DIEDERICHS1221401
DITASA1-3993
DJ PARTSDA1395
EAN4040074145623
FAI AutoPartsSS2442
FEBI BILSTEIN36895
FEBI BILSTEIN38181
FEBI BILSTEIN39489
FIRST LINEFCA6366
FIRST LINEFCA6864
FIRST LINEFCA6904
FLENNORFL0951-G
FLENNORFL10062-G
FORMPART2909103
FORTUNE LINEFZ6464
FRAP2605
FRAP4010
JP GROUP1140102670
JP GROUP1140102679
KAGER87-0847
KAMOKA9963770
KAMOKA9963778
KAMOKA9963876
KAWEFL0951-G
KLOKKERHOLM9524361A1
KLOKKERHOLM9524363A1
KRAFT AUTOMOTIVE4210035
LEMFÖRDER30629 01
LEMFÖRDER30629
LEMFÖRDER36173 01
MAPCO51715
METZGER58013401
METZGER58079101
METZGER6-939
MEYLE116 050 0034
MONROEL29572
MONROEL29A08
MONROEL29A66
MONROEL29A68
MOOGVO-WP-1862
NK5014743
NK5014791
OCAP0793240
OCAP0793241
OCAP0794281
OCAP0794282
OPTIMALG6-1062
OPTIMALG6-1345
OPTIMALG6-1347
OSSCA04924
PEX12.07.361
QUINTON HAZELLQSA2018S
RIWVW6017
RIWVW6017J
RTS76-05994-2
RTS76-90932-2
RUVILLE935426
RUVILLE937812
SASIC9005757
sbs19025014743
sbs19025014791
SEAT1K0 407 151 AA
SEAT1K0 407 151 AB
SEAT1K0 407 151 AE
SEAT1K0 407 151 AH
SEAT1K0 407 151 BC
SEAT1K0 407 151 BD
SEAT1K0 407 151 N
SEAT1K0 407 151 P
SIDEM63070
SIDEM63072
SIDEM63770
SIDEM63778
SIDEM63876
SKODA1K0 407 151 AA
SKODA1K0 407 151 AB
SKODA1K0 407 151 AE
SKODA1K0 407 151 AH
SKODA1K0 407 151 BC
SKODA1K0 407 151 N
SKODA1K0 407 151 P
SPIDAN50842
SPIDAN51079
SPIDAN51081
SPIDAN57117
SPIDAN57165
SWAG30 93 8181
SWAG30 93 9489
TOPRAN111 079
TRISCAN8500 295008
TRISCAN8500 295050
TRISCAN8500 295066
TRISCAN8500 295068
TRISCAN8500 29571
TRISCAN8500 29572
TRWJTC1250
usernumberMCA0822HD
VAICOV10-7236
VEMA22847
VW (FAW)1K0 407 151 AA
VW (FAW)1K0 407 151 P
VW1K0 407 151 AA
VW1K0 407 151 AB
VW1K0 407 151 AE
VW1K0 407 151 AH
VW1K0 407 151 BC
VW1K0 407 151 BD
VW1K0 407 151 N
VW1K0 407 151 P
VW2K0 407 151 B
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.2 TSI [04/2010-08/2012] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.4 TFSI [09/2007-08/2012] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC, CMSA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 E-Power [01/2011-08/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA, CMXA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 FSI [08/2003-09/2007] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - BAG, BLF, BLP
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 TDI [05/2009-08/2012] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 TDI [05/2009-08/2012] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.6 [05/2003-08/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.8 TFSI quattro [07/2008-08/2012] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - CDAA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.8 TFSI [11/2006-08/2012] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]1.9 TDI [05/2003-05/2010] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 FSI [05/2003-06/2008] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI 16V quattro [08/2004-08/2012] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI 16V [05/2003-08/2012] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB, CLJA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI quattro [01/2006-06/2008] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI quattro [03/2006-08/2012] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [03/2006-08/2012] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TDI [05/2003-08/2012] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV, CBAA, CFFA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TFSI quattro [09/2004-08/2012] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - AXX, BWA, CCZA
AUDIA3 (8P1) Ferdehátú [05/2003-08/2012]2.0 TFSI [09/2004-08/2012] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - AXX, BWA, CAWB, CCZA
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.6 TDI [05/2009-05/2013] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.6 [09/2008-05/2010] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BSE
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.8 TFSI [04/2008-05/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BZB, CDAA
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]1.9 TDI [04/2008-10/2009] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BLS
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]2.0 TDI [04/2008-05/2013] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - CBAA, CFFA
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]2.0 TDI [04/2008-05/2013] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - CBAB, CFFB
AUDIA3 Kabrió (8P7) Kabrió [04/2008-05/2013]2.0 TFSI [04/2008-05/2013] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - CAWB, CCZA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.2 TSI [04/2010-03/2013] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.4 TFSI [09/2007-03/2013] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC, CMSA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 E-Power [01/2011-03/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA, CMXA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 FSI [09/2004-09/2007] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - BLF, BLP
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 TDI [05/2009-03/2013] - 1598 cc - 66 kw - 90 ps - CAYB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 TDI [05/2009-03/2013] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.6 [09/2004-03/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.8 TFSI quattro [07/2008-03/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - CDAA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.8 TFSI [11/2006-03/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]1.9 TDI [09/2004-05/2010] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 FSI [09/2004-06/2008] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - AXW, BLR, BLX, BLY, BMB, BVY, BVZ
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI 16V quattro [11/2005-03/2013] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI 16V [09/2004-03/2013] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CBAB, CFFB, CLJA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI quattro [01/2006-06/2008] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI quattro [03/2006-03/2013] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TDI [03/2006-03/2013] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CBBB, CFGB
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TFSI quattro [09/2004-03/2013] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - AXX, BPY, BWA, CCZA
AUDIA3 Sportback (8PA) Ferdehátú [09/2004-03/2013]2.0 TFSI [09/2004-03/2013] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - AXX, BWA, CAWB, CBFA, CCZA
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]1.4 16V [05/2006-] - 1390 cc - 63 kw - 86 ps - BXW, CGGB
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]1.4 TSI [11/2007-] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]1.6 [03/2004-] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]1.8 TFSI [01/2007-] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]1.9 TDI [04/2004-] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BJB, BKC, BLS, BXE
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 FSI [05/2004-03/2009] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - BLR, BLY, BVY, BVZ
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 TDI 16V [03/2004-] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CFHC
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 TDI [03/2004-05/2009] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 TDI [03/2006-] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CEGA
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 TDI [11/2005-] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
SEATALTEA (5P1) egyterű [03/2004-]2.0 TFSI [04/2006-05/2009] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - BWA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.4 16V [10/2006-] - 1390 cc - 63 kw - 86 ps - BXW, CGGB
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.4 TSI [11/2007-] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.6 Multifuel [10/2006-] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.6 [10/2006-] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BSE, BSF, CCSA, CMXA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.8 TFSI [01/2007-] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]1.9 TDI [10/2006-] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 FSI [10/2006-03/2009] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - BVY, BVZ
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI 16V [10/2006-] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BKD, CFHC
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI 4x4 [06/2007-] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI 4x4 [06/2007-] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CEGA, CFJA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI [06/2007-] - 1968 cc - 125 kw - 170 ps - BMN, CEGA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI [10/2006-] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TDI [11/2006-03/2009] - 1968 cc - 100 kw - 136 ps - AZV
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TFSI 4x4 [06/2007-05/2009] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - BWA
SEATALTEA XL (5P5, 5P8) egyterű [10/2006-]2.0 TFSI [10/2006-05/2009] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - BWA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.4 16V [06/2006-12/2012] - 1390 cc - 63 kw - 86 ps - BXW, CGGB
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.4 TSI [11/2007-12/2012] - 1390 cc - 92 kw - 125 ps - CAXC
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.6 LPG [12/2009-12/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CHGA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.6 [07/2005-12/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BSE, BSF, CCSA, CMXA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.8 TSI [06/2007-12/2012] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BZB, CDAA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.9 TDI [06/2007-12/2010] - 1896 cc - 66 kw - 90 ps - BXF
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]1.9 TDI [07/2005-12/2010] - 1896 cc - 77 kw - 105 ps - BKC, BLS, BXE
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 Cupra R [09/2009-12/2012] - 1984 cc - 195 kw - 265 ps - CDLA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 FSI [07/2005-05/2010] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - BLR, BLY, BVY, BVZ
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 TDI [10/2005-10/2010] - 1968 cc - 103 kw - 140 ps - BMM
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 TFSI [05/2005-03/2009] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - BWA
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 TFSI [06/2009-12/2012] - 1984 cc - 155 kw - 211 ps - CCZB
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 TFSI [09/2005-05/2006] - 1984 cc - 136 kw - 185 ps - BWA1
SEATLEON (1P1) Ferdehátú [05/2005-12/2012]2.0 TFSI [11/2006-05/2011] - 1984 cc - 177 kw - 240 ps - BWJ, CDLD
SEATTOLEDO III (5P2) egyterű [04/2004-05/2009]1.4 16V [05/2006-05/2009] - 1390 cc - 63 kw - 86 ps - BXW
SEATTOLEDO III (5P2) egyterű [04/2004-05/2009]1.6 [10/2004-05/2009] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF, CCSA
SEATTOLEDO III (5P2) egyterű [04/2004-05/2009]1.8 TFSI [01/2007-05/2009] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BYT, BZB, CDAA
SEATTOLEDO III (5P2) egyterű [04/2004-05/2009]2.0 FSI [10/2004-05/2009] - 1984 cc - 110 kw - 150 ps - BLR, BLY, BVY, BVZ
SEATTOLEDO III (5P2) egyterű [04/2004-05/2009]2.0 TFSI [11/2005-05/2009] - 1984 cc - 147 kw - 200 ps - BWA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.2 TSI [02/2010-06/2013] - 1197 cc - 77 kw - 105 ps - CBZB
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.4 TSI [11/2008-06/2013] - 1390 cc - 90 kw - 122 ps - CAXA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.4 [05/2004-05/2006] - 1390 cc - 55 kw - 75 ps - BCA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.4 [06/2004-04/2013] - 1390 cc - 59 kw - 80 ps - BUD, CGGA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.6 FSI [02/2004-10/2008] - 1598 cc - 85 kw - 115 ps - BLF
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.6 LPG [08/2009-11/2012] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CHGA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.6 MultiFuel [01/2008-06/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - CCSA, CMXA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.6 TDI [06/2009-04/2013] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - CAYC
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.6 [06/2004-06/2013] - 1595 cc - 75 kw - 102 ps - BGU, BSE, BSF, CCSA, CMXA
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.8 TSI [03/2009-06/2013] - 1798 cc - 112 kw - 152 ps - CDAB
SKODAOCTAVIA (1Z3) Ferdehátú [02/2004-06/2013]1.8 TSI [06/2007-04/2013] - 1798 cc - 118 kw - 160 ps - BZB, CDAA

Csomag tartalma