A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

DO 941

Új termék

5 db raktáron

CLEAN FILTERS DO 941 - olajszűrő

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.

2 231 Ft‎

3 599 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Átmérő 1 [mm]96
Magasság [mm]70
MenetméretM 20 X 1,5
Szűrő kivitelFelcsavarható szűrő
BOSCH0451103224
BOSCH0451103260
BOSCHF026408761
BOSCHO761
CHAMPIONF106
CHAMPIONF135
CLEAN FILTERSDO 945
COMLINEEOF063
COOPERSFIAAM FILTERSFT5241
COOPERSFIAAM FILTERSFT5284
CoopersFiaamFT5241
CoopersFiaamFT5284
DELPHIFX0044
DELPHIFX0119
DELPHIFX0186
EAN8010042941010
FILTRONOP569/1
FILTRONOP645
FRAMPH5458
FRAMPH5639
GENERAL MOTORS93156562
HENGST FILTERH10W09
HENGST FILTERH10W14
KNECHTOC222
KNECHTOC276
KNECHTOC313
MAHLE FILTEROC222
MAHLE FILTEROC276
MAHLE FILTEROC313
MANN-FILTERW917/1
MANN-FILTERW920/38
MECAFILTERELH4227
MULLER FILTERFO523
P.B.R.BC1279
P.B.R.BC1294
P.B.R.BC1304
P.B.R.BC1330
P.B.R.BC1349
PURFLUXLS223
PUROLATORL27159
PUROLATORL37674
SOFIMAS3279R
SOFIMAS3458R
TECNOCARR19
TECNOCARR520
TECNOCARR527
UFI2327900
UFI2345800
UNICO FILTERLI9851
UNIPARTGFE325
UNIPARTGFE402
VOLVO287999
VOLVO30887496
VOLVO31028723
VOLVO3287999
VOLVO32879990
VOLVO3467632
VOLVO34676320
VOLVO3473645
VOLVO34736454
WIX FILTERSWL7207
WIX FILTERSWL7291
VOLVO440 K (445) Ferdehátú [08/1988-12/1996]1.7 [08/1988-07/1989] - 1721 cc - 70 kw - 95 ps - B 18 F
VOLVO440 K (445) Ferdehátú [08/1988-12/1996]1.7 [08/1989-12/1996] - 1721 cc - 75 kw - 102 ps - B 18 FP
VOLVO440 K (445) Ferdehátú [08/1988-12/1996]1.9 Turbo-Diesel [07/1994-12/1996] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - D 19 T
VOLVO460 L (464) lépcsőshátú [09/1988-07/1996]1.7 [09/1990-07/1996] - 1721 cc - 66 kw - 90 ps - B 18 KP
VOLVO460 L (464) lépcsőshátú [09/1988-07/1996]1.9 Turbo-Diesel [07/1994-07/1996] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - D 19 T
VOLVOS40 I (VS) lépcsőshátú [07/1995-06/2004]1.9 TD [07/1995-08/1999] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - D 4192 T
VOLVOV40 Kombi (VW) Kombi [07/1995-06/2004]1.9 TD [07/1995-08/1999] - 1870 cc - 66 kw - 90 ps - D 4192 T