A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

DO1816

Új termék

5 db raktáron

CLEAN FILTERS DO1816 - olajszűrő

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.

1 914 Ft‎

3 087 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

ALCO FILTERSP928
BOSCH0451103351
BOSCH0451103356
BOSCHO010
CHAMPIONC106
COMLINEEOF049
COOPERSFIAAM FILTERSFT5582
CoopersFiaamFT5582
EAN8010042181607
FIAT4212109
FIAT4228326
FIAT4339509
FIAT4356500
FIAT4363484
FIAT4371581
FIAT4382101
FIAT4394463
FIAT43944630
FIAT46805830
FIAT71736166
FILTRONOP537
FORD5019918
FRAMPH9105
HENGST FILTERH14W13
KNECHTOC501
MAGNETI MARELLI153071760125
MAGNETI MARELLI71760125
MAHLE FILTEROC501
MANN-FILTERW714/3
MECAFILTERELH4088
MULLER FILTERFO124
NISSAN1520860400
PURFLUXLS194
QUINTON HAZELLQOF5311
RENAULT7701415064
SAME244191400
SOFIMAS4210R
TECNOCARR124
UFI2344800
UNICO FILTERLI71004
UNIPARTGFE299
WIX FILTERSWL7324
ALFA ROMEO147 (937) Ferdehátú [11/2000-03/2010]3.2 GTA [02/2003-03/2010] - 3179 cc - 184 kw - 250 ps - 932 A.000
ALFA ROMEO156 (932) lépcsőshátú [09/1997-09/2005]3.2 GTA (932AXB) [03/2002-09/2005] - 3179 cc - 184 kw - 250 ps - 932 A.000
ALFA ROMEO156 Sportwagon (932) Kombi [01/2000-05/2006]3.2 GTA (932BXB) [03/2002-05/2006] - 3179 cc - 184 kw - 250 ps - 932 A.000
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) [06/1987-09/1992] - 1995 cc - 105 kw - 143 ps - AR 06416
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 T.S. (164.A2H) [06/1987-12/1990] - 1995 cc - 109 kw - 148 ps - AR 06420
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 Turbo [07/1990-10/1992] - 1995 cc - 152 kw - 207 ps -
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 Turbo [10/1987-09/1998] - 1995 cc - 128 kw - 174 ps - AR 06476
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 V6 Turbo (164.K3) [09/1992-09/1998] - 1996 cc - 148 kw - 201 ps - AR 64102
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.0 [06/1987-09/1998] - 1962 cc - 102 kw - 138 ps - AR 06416
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]2.5 V6 [09/1992-09/1998] - 2492 cc - 120 kw - 163 ps - AR 66201
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]3.0 i.e. QV (164.AG) [09/1990-09/1992] - 2959 cc - 147 kw - 200 ps - AR 06430, AR 64301
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]3.0 V6 (164.A) [06/1987-09/1992] - 2959 cc - 141 kw - 192 ps - AR 06410
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) [06/1987-09/1992] - 2959 cc - 135 kw - 184 ps - AR 06412
ALFA ROMEO164 (164) lépcsőshátú [01/1987-09/1998]3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) [09/1992-09/1998] - 2959 cc - 132 kw - 180 ps - AR 64303, AR 64305, AR 64399, AR 66303
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]2.0 V6 (936A3___) [09/1998-10/2000] - 1996 cc - 151 kw - 205 ps - AR 34102
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]2.5 V6 24V (936A21__) [10/2000-06/2007] - 2492 cc - 138 kw - 188 ps - AR 36201
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]3.0 V6 24V (936A11__) [10/2000-06/2007] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 36101
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]3.0 V6 24V (936A1___) [09/1998-10/2000] - 2959 cc - 166 kw - 226 ps - AR 34301, AR 34302
ALFA ROMEO166 (936) lépcsőshátú [09/1998-06/2007]3.2 V6 24V [10/2003-06/2007] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A.000
ALFA ROMEOGT (937) Kupé [11/2003-09/2010]3.2 GTA [11/2003-09/2010] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A.000
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]2.0 V6 Turbo (916.C2A) [06/1995-09/1998] - 1996 cc - 148 kw - 202 ps - AR 16202
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.0 V6 24V (916.C1) [10/1996-10/2000] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 16102
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.0 V6 24V (916.C1B__) [10/2000-10/2005] - 2959 cc - 160 kw - 218 ps - AR 16105
ALFA ROMEOGTV (916C_) Kupé [09/1994-10/2005]3.2 V6 24V [04/2003-10/2005] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A6.000
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]2.0 V6 Turbo (916S2A) [05/1998-04/2005] - 1996 cc - 148 kw - 202 ps - AR 16202
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 (916S1) [06/1995-04/2005] - 2959 cc - 141 kw - 192 ps - AR 16101
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 (916S1B00) [09/1994-08/2000] - 2959 cc - 160 kw - 218 ps - AR 16105
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.0 V6 24V [01/1999-10/2003] - 2959 cc - 162 kw - 220 ps - AR 16102
ALFA ROMEOSPIDER (916_, 916S_) Kabrió [09/1994-04/2005]3.2 V6 24V [04/2003-04/2005] - 3179 cc - 176 kw - 240 ps - 936 A6.000
AUTOBIANCHIY10 Ferdehátú [03/1985-10/1995]1.3 i.e. GT [06/1989-10/1995] - 1297 cc - 54 kw - 73 ps - 146A5.046
AUTOBIANCHIY10 Ferdehátú [03/1985-10/1995]1.3 i.e. GT [06/1989-10/1995] - 1301 cc - 57 kw - 78 ps - 156B.000
CHRYSLERSEBRING (JR) lépcsőshátú [09/2000-06/2007]2.4 [04/2001-06/2007] - 2429 cc - 105 kw - 143 ps - EDZ
FIAT127 (127_) Ferdehátú [06/1971-12/1986]1.0 Sport [07/1978-02/1982] - 1049 cc - 51 kw - 70 ps - 127 A1.000
FIAT127 (127_) Ferdehátú [06/1971-12/1986]1.3 Diesel [04/1981-12/1986] - 1301 cc - 33 kw - 45 ps - 127 A5.000
FIAT127 Panorama (127_) Kombi [01/1977-12/1986]1.3 D [06/1981-12/1986] - 1301 cc - 33 kw - 45 ps - 127 A5.000
FIAT128 (128_) lépcsőshátú [03/1969-12/1984]1.1 [02/1975-09/1981] - 1116 cc - 33 kw - 45 ps - 128 A.048
FIAT128 (128_) lépcsőshátú [03/1969-12/1984]1.1 [03/1969-12/1984] - 1116 cc - 40 kw - 55 ps - 128 A.000
FIAT128 (128_) lépcsőshátú [03/1969-12/1984]1.3 Rally (AR) [09/1971-02/1976] - 1290 cc - 49 kw - 67 ps - 128 AR.000
FIAT128 (128_) lépcsőshátú [03/1969-12/1984]1.3 Sport [08/1974-12/1984] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 128 A1.000
FIAT128 Familiare (128_) Kombi [10/1969-10/1982]1.1 (AF) [02/1975-02/1981] - 1116 cc - 33 kw - 45 ps - 128 A.048
FIAT128 Familiare (128_) Kombi [10/1969-10/1982]1.1 (AF) [10/1969-10/1982] - 1116 cc - 40 kw - 55 ps - 128 A.000
FIAT128 Familiare (128_) Kombi [10/1969-10/1982]1.3 (AF1) [12/1974-10/1982] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 128 A1.000
FIAT128 Kupé (128_) Kupé [03/1972-02/1981]1.1 (AC 5) [03/1972-02/1981] - 1116 cc - 47 kw - 64 ps - 128 AC5.000
FIAT128 Kupé (128_) Kupé [03/1972-02/1981]1.1 (AC 5) [08/1975-02/1981] - 1116 cc - 48 kw - 65 ps - 128 AC5.000
FIAT128 Kupé (128_) Kupé [03/1972-02/1981]1.3 (AC) [03/1972-12/1979] - 1290 cc - 55 kw - 75 ps - 128 A1.000, 128 AC.000
FIAT128 Kupé (128_) Kupé [03/1972-02/1981]1.3 Berlinetta (AC) [06/1975-12/1979] - 1290 cc - 54 kw - 73 ps - 128 AC.000
FIATCAMPAGNOLA zárt terepjáró [06/1974-10/1989]2.4 D [06/1974-10/1989] - 2445 cc - 53 kw - 72 ps - 8144.61.200
FIATCOUPE (FA/175) Kupé [11/1993-08/2000]2.0 20V Turbo [08/1996-08/2000] - 1998 cc - 162 kw - 220 ps - 175 A3.000
FIATCOUPE (FA/175) Kupé [11/1993-08/2000]2.0 20V [04/1998-08/2000] - 1998 cc - 113 kw - 154 ps - 182 B3.000
FIATCOUPE (FA/175) Kupé [11/1993-08/2000]2.0 20V [08/1996-04/1998] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 182 A1.000
FIATDUNA (146 B) lépcsőshátú [01/1987-12/1991]60 1.1 [01/1987-12/1991] - 1116 cc - 43 kw - 58 ps - 146 A6.000
FIATDUNA (146 B) lépcsőshátú [01/1987-12/1991]70 1.3 [01/1987-12/1991] - 1301 cc - 49 kw - 67 ps - 146 A5.000
FIATDUNA Weekend (146 B) Kombi [01/1987-12/1991]60 1.1 [01/1987-12/1991] - 1116 cc - 43 kw - 58 ps - 146 A6.000
FIATDUNA Weekend (146 B) Kombi [01/1987-12/1991]70 1.3 [01/1987-12/1991] - 1301 cc - 49 kw - 67 ps - 146 A5.000
FIATFIORINO (127) Dobozos [10/1977-12/1987]900 [10/1977-12/1984] - 903 cc - 33 kw - 45 ps - 100 GL.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.0 [01/1980-12/1987] - 1049 cc - 37 kw - 50 ps - 127 A.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.0 [12/1986-04/1988] - 1049 cc - 41 kw - 56 ps - 156 A.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.1 60 [11/1986-04/1988] - 1116 cc - 40 kw - 55 ps - 146 A9.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.3 D [03/1982-12/1987] - 1288 cc - 33 kw - 45 ps - 127 A5.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.3 [12/1987-08/1993] - 1301 cc - 49 kw - 67 ps - 146 A5.000
FIATFIORINO (147) Dobozos [01/1980-10/1993]1.5 [01/1988-08/1993] - 1499 cc - 55 kw - 75 ps - 149 C1.000
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]60 1.1 [05/1988-12/1993] - 1116 cc - 40 kw - 54 ps - 146 A9.000
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]70 1.3 [01/1988-12/1994] - 1301 cc - 49 kw - 67 ps - 146 A5.000
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]70 i.e. 1.4 [05/1994-05/2001] - 1372 cc - 49 kw - 67 ps - 146 C5.000, 146 D5.000
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]75 i.e. 1.5 [05/1988-12/1993] - 1499 cc - 55 kw - 75 ps - 149 C1.000
FIATFIORINO Dobozos (146) Dobozos [01/1988-]75 i.e. 1.6 [10/1993-05/2001] - 1581 cc - 55 kw - 75 ps - 146 C6.000, 146 D6.000
FIATFIORINO Pick up (146) Pick-up [01/1988-05/2001]1.3 [01/1988-12/1994] - 1301 cc - 49 kw - 67 ps - 146 A5.000
FIATFIORINO Pick up (146) Pick-up [01/1988-05/2001]1.6 [01/1994-05/2001] - 1581 cc - 55 kw - 75 ps - 146 C6.000, 146 D6.000
FIATFIORINO Pick up (147) Pick-up [10/1977-12/1988]1.0 [10/1982-10/1987] - 1036 cc - 37 kw - 50 ps - 156 A.000
FIATFIORINO Pick up (147) Pick-up [10/1977-12/1988]1.1 [09/1987-12/1988] - 1036 cc - 41 kw - 56 ps - 156 A.000
FIATFIORINO Pick up (147) Pick-up [10/1977-12/1988]1.3 D [05/1984-12/1988] - 1302 cc - 33 kw - 45 ps - 127 A5.000
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]1300 D [04/1986-12/1992] - 1302 cc - 27 kw - 37 ps - 156 A5.000
FIATPUNTO (176) Ferdehátú [09/1993-09/1999]1.4 GT Turbo [01/1994-09/1996] - 1372 cc - 98 kw - 133 ps - 176 A4.000
FIATPUNTO (176) Ferdehátú [09/1993-09/1999]1.4 GT Turbo [09/1996-09/1999] - 1372 cc - 96 kw - 131 ps - 176 B6.000
FIATPUNTO (176) Ferdehátú [09/1993-09/1999]1.6 [01/1994-04/1997] - 1581 cc - 65 kw - 88 ps - 176 A9.000
FIATPUNTO Kabrió (176C) Kabrió [04/1994-06/2000]90 1.6 [04/1994-04/1997] - 1581 cc - 65 kw - 88 ps - 176 A9.000
FIATREGATA (138) lépcsőshátú [09/1983-12/1990]70 1.3 [09/1983-07/1986] - 1301 cc - 50 kw - 68 ps - 138 B2.000
FIATREGATA (138) lépcsőshátú [09/1983-12/1990]70 1.3 [09/1983-07/1989] - 1301 cc - 48 kw - 65 ps - 149 A3.000, 149 A7.000
FIATREGATA (138) lépcsőshátú [09/1983-12/1990]75 1.5 [12/1983-12/1987] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000
FIATREGATA (138) lépcsőshátú [09/1983-12/1990]75 i.e. 1.5 [07/1985-07/1989] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 C2.048, 149 C1.000
FIATREGATA Weekend (138) Kombi [06/1983-06/1991]70 1.3 [01/1984-07/1989] - 1301 cc - 50 kw - 68 ps - 138 B2.000
FIATREGATA Weekend (138) Kombi [06/1983-06/1991]75 1.5 i.e. Kat [12/1986-07/1989] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 C2.048
FIATREGATA Weekend (138) Kombi [06/1983-06/1991]75 1.5 [09/1984-07/1989] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]60 1.0 [09/1978-09/1982] - 1049 cc - 44 kw - 60 ps - 127 A6.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]65 1.3 [01/1978-09/1982] - 1301 cc - 48 kw - 65 ps - 138 A1.000, 149 A3.000, 149 A7.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]70 1.3 [11/1983-08/1985] - 1301 cc - 48 kw - 65 ps - 149 A3.000, 149 A7.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]75 1.3 [01/1981-09/1982] - 1301 cc - 55 kw - 75 ps - 138 A3.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]75 1.5 [01/1978-10/1982] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 A2.000, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]75 i.e. 1.5 [10/1985-05/1987] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 C2.048, 149 C1.000
FIATRITMO I (138A) Ferdehátú [01/1978-12/1987]85 1.5 [01/1981-05/1987] - 1498 cc - 63 kw - 85 ps - 138 A4.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]60 1.1 [04/1985-12/1987] - 1116 cc - 43 kw - 58 ps - 146 A4.048
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]60 1.1 [10/1982-12/1987] - 1116 cc - 40 kw - 55 ps - 138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]70 1.3 [01/1983-04/1985] - 1301 cc - 50 kw - 68 ps - 138 B2.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]75 1.5 Kat [09/1985-12/1988] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 A2.000, 138 C2.048, 149 C1.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]75 1.5 [09/1985-12/1988] - 1498 cc - 55 kw - 75 ps - 138 A2.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]85 1.5 [01/1983-12/1987] - 1498 cc - 60 kw - 82 ps - 138 B3.000
FIATRITMO II (138A) Ferdehátú [10/1982-12/1988]85 1.5 [08/1985-05/1987] - 1498 cc - 58 kw - 79 ps - 149 A5.000
FIATRITMO Kabrió (138_) Kabrió [10/1979-07/1989]85 1.5 [01/1980-07/1989] - 1498 cc - 63 kw - 86 ps - 138 A4.000
FIATRITMO Kabrió (138_) Kabrió [10/1979-07/1989]85 1.5 [03/1983-12/1986] - 1498 cc - 60 kw - 82 ps - 138 B3.000
FIATTEMPRA (159) lépcsőshátú [03/1990-12/1998]1.4 i.e. (159.AC) [03/1991-08/1996] - 1372 cc - 57 kw - 78 ps - 159 A2.000