A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

FT4973

Új termék

COOPERSFIAAM FILTERS FT4973 - olajszűrő

Elérhető. Szállitás 3-8 hét

    1 645 Ft‎

    2 653 Ft‎

    -38%

    Csökkentett ár!

    A.P.AP3099A
    A.P.CA130
    ACC64
    ACX23
    ACX64
    BOSCH0451001180
    BOSCH0451102082
    BOSCH0451103027
    BOSCH0451103034
    BOSCH0451103047
    BOSCH0451103082
    BOSCH0451103083
    BOSCH0451103143
    BOSCH0451103163
    BOSCH0451103189
    BOSCH0451103192
    BOSCH9457282190
    BOSCH9457282340
    BOSCH9457284690
    BOSCHP3189
    CHAMPLS22
    CHAMPIONC204/606
    CLEAN FILTERSDO286
    COOPERSZ1010
    COOPERSZ141A
    COOPERSZ18
    COOPERSZ500
    COOPERSZ500A
    COOPERSFIAAM FILTERSFT4973
    CROSLAND2028
    CROSLAND353
    EAN80 12658 06298 1
    FIAT7604418
    FIAT9456000926
    FILTRONOP553
    FORD5000735
    FORD5003271
    FORD5012036
    FORD5018355
    FORDA730X6714DA
    FORDA770X6714AA
    FORDA830X6714AMA
    FRAMPH2885A
    FRAMPH4702
    GENERAL MOTORS7984865
    HENGST FILTERH10W
    HENGST FILTERH10W07
    MAHLE FILTERAW174
    MAHLE FILTERAW37/1
    MAHLE FILTERAW54
    MAHLE FILTERAW54/1
    MAHLE FILTERCV398
    MAHLE FILTERCV398M
    MAHLE FILTERCV426
    MAHLE FILTERH0574
    MAHLE FILTERH0602
    MAHLE FILTEROC98
    MANN-FILTERW815/3
    MANN-FILTERW914/15
    MANN-FILTERW914/9x
    MECAFILTERELH4065
    MECAFILTERELH4085
    MECAFILTERELH4101
    MECAFILTERELH4123
    MECAFILTERELHA4065
    MECAFILTERFC102
    MECAFILTERH50
    MERCEDES-BENZ0000942602
    MERCEDES-BENZA0000942602
    MOTORCRAFTEFL88
    P.B.R.BC-1097
    P.B.R.BC-1150
    P.B.R.BC-1155
    PEUGEOT110922
    PEUGEOT110924
    PEUGEOT110926
    PEUGEOT110938
    PEUGEOT110939
    PEUGEOT110946
    PEUGEOT110955
    PEUGEOT110956
    PEUGEOT110969
    PEUGEOT110970
    PEUGEOT110976
    PEUGEOT110977
    PEUGEOT110978
    PEUGEOT110985
    PEUGEOT111977
    PEUGEOT75528513
    PEUGEOT75528514
    PEUGEOT91509816
    PEUGEOT91509817
    PEUGEOT91509876
    PEUGEOT95637804
    PEUGEOT95638829
    PURFLUXLS149
    PURFLUXLS176
    PURFLUXLS176B
    PURFLUXLS410
    PURFLUXLS410B
    PURFLUXLS498B
    PURFLUXLS498C
    PUROLATORFC114
    PUROLATORFC114/1
    PUROLATORFC140
    PUROLATORL17278
    PUROLATORPER278
    PUROLATORPMP32/2
    PUROLATORR20
    QUINTON HAZELLQQF5422
    RENAULT7701415057
    SOFIMAS3130R
    SogefiProFT4772
    SogefiProFT4973
    SPIDANMOF34X
    SPIDANMOF85X
    TALBOT9150981580
    TALBOT9550981580
    TECNOCARR313
    TECNOCARR432
    TECNOCARR9
    TEHO4137
    TEHOOK103
    TEHOOK137
    UFI2314700
    UFI2317101
    UFI2317300
    UFI2317301
    UNICO FILTERLI888/3
    UNIPARTGFE209
    UNIPARTGFE236
    UNIPARTGFE260
    UNIPARTGFE501
    WIX FILTERSAP587
    WIX FILTERSAP615
    WIX FILTERSAP683
    WIX FILTERSWL7100
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]11 [10/1986-06/1992] - 1124 cc - 42 kw - 57 ps - H1A
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]11 [10/1988-06/1992] - 1124 cc - 40 kw - 55 ps - HDZ (TU1M)
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]14 E [04/1983-02/1993] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150C
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]14 E [04/1983-07/1989] - 1360 cc - 52 kw - 71 ps - 150C, K1G
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]14 E [09/1985-02/1993] - 1360 cc - 49 kw - 67 ps - 150F
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]14 E [10/1982-06/1988] - 1360 cc - 45 kw - 61 ps - 150A
    CITROËNBX (XB-_) Ferdehátú [10/1982-06/1994]14 E [10/1985-05/1989] - 1360 cc - 59 kw - 80 ps -
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]1.4 [01/1987-01/1992] - 1360 cc - 44 kw - 60 ps -
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]1.4 [01/1987-01/1992] - 1360 cc - 52 kw - 71 ps - 150C
    CITROËNBX Break (XB-_) Kombi [04/1983-12/1994]14 [01/1986-02/1993] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150C
    CITROËNC15 (VD-_) Dobozos [10/1984-12/2005]1.0 [10/1984-12/1997] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - TU9, XV8
    CITROËNLNA Ferdehátú [11/1976-10/1986]1.0 [07/1984-10/1986] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - 108C
    CITROËNLNA Ferdehátú [11/1976-10/1986]1.1 [07/1982-04/1985] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109/5E
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]1.0 [09/1984-06/1988] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - XV8
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]11 E [07/1982-03/1991] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109/5F
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]11 E [09/1978-03/1991] - 1124 cc - 42 kw - 57 ps - 109/5
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]11 E [09/1978-06/1988] - 1124 cc - 35 kw - 48 ps - 109K
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]14 GT [03/1982-03/1987] - 1360 cc - 55 kw - 75 ps - 150B (XY8)
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]14 GT [03/1982-03/1991] - 1360 cc - 58 kw - 79 ps - 150B (XY8)
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]14 [07/1984-03/1991] - 1360 cc - 44 kw - 60 ps - 150D (XY7)
    CITROËNVISA Ferdehátú [09/1978-03/1991]II Super X [07/1980-06/1982] - 1219 cc - 47 kw - 64 ps - 129/5
    CITROËNVISA Kabrió Kabrió [03/1983-10/1988]11 RE [03/1983-10/1988] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109/5F
    LANCIATHEMA (834) lépcsőshátú [11/1984-07/1994]2850 V6 i.e. (834F) [11/1984-09/1988] - 2849 cc - 110 kw - 150 ps - 834 E.000
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]0.9 [10/1972-10/1979] - 954 cc - 34 kw - 46 ps - 108 (XV3)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]0.9 [10/1979-10/1983] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - 108 (XV5)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]1.0 [09/1983-06/1988] - 954 cc - 32 kw - 44 ps - 108C (XV8)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]1.1 [07/1976-08/1982] - 1124 cc - 42 kw - 57 ps - 109 (XW3)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]1.1 [08/1980-06/1988] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109F (XW7)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]1.2 [08/1979-06/1983] - 1219 cc - 42 kw - 57 ps - 129 (XZ5)
    PEUGEOT104 Ferdehátú [10/1972-06/1988]1.4 [08/1979-06/1983] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150 (XY6B)
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]0.9 [09/1973-10/1983] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - 108 (XV3), 108 (XV5)
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]1.1 [08/1975-06/1980] - 1124 cc - 49 kw - 67 ps - 121 (XW3S)
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]1.1 [08/1979-06/1983] - 1124 cc - 42 kw - 57 ps - 109 (XW3)
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]1.1 [08/1979-06/1988] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109F (XW7)
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]1.1 [09/1973-09/1979] - 1124 cc - 48 kw - 66 ps - XW3S
    PEUGEOT104 Kupé Kupé [09/1973-06/1988]1.4 [08/1979-06/1984] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150 (XY6B)
    PEUGEOT204 Break Kombi [01/1967-10/1977]1.1 Grand Luxe [05/1969-10/1977] - 1130 cc - 40 kw - 54 ps - XK4
    PEUGEOT204 lépcsőshátú [10/1965-12/1977]1.1 [07/1969-07/1977] - 1130 cc - 40 kw - 55 ps - XK4
    PEUGEOT204 lépcsőshátú [10/1965-12/1977]1.1 [09/1975-07/1977] - 1127 cc - 43 kw - 58 ps - XK5
    PEUGEOT205 Dobozos Dobozos [02/1983-07/1990]1.1 [02/1983-07/1987] - 1124 cc - 36 kw - 49 ps -
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.0 [02/1983-10/1987] - 954 cc - 33 kw - 45 ps - 108C (XV8)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.1 [02/1983-10/1987] - 1124 cc - 36 kw - 49 ps - 109N (XW7)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.1 [02/1983-10/1987] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - 109F (XW7)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.4 [02/1983-10/1987] - 1360 cc - 44 kw - 60 ps - 150D (XY7), 150G (XY7)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.4 [02/1983-10/1987] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150 (XY6B)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.4 [02/1983-10/1987] - 1360 cc - 59 kw - 80 ps - 150B (XY8)
    PEUGEOT205 I (741A/C) Ferdehátú [02/1983-10/1987]1.4 [10/1985-10/1987] - 1360 cc - 58 kw - 79 ps - 150H (XY8)
    PEUGEOT205 I Kabrió (741B, 20D) Kabrió [04/1986-12/1994]1.4 CT [04/1986-12/1988] - 1360 cc - 58 kw - 79 ps - 150B (XY8), 150H (XY8)
    PEUGEOT205 II (20A/C) Ferdehátú [01/1987-09/1998]1.4 [01/1987-07/1988] - 1360 cc - 53 kw - 72 ps - 150 (XY6B)
    PEUGEOT304 (_04M_) lépcsőshátú [10/1969-10/1979]1.3 GL (M01) [09/1972-10/1979] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - XL5
    PEUGEOT304 Break (_04D_) Kombi [09/1970-10/1980]1.1 (D11) [10/1976-10/1980] - 1127 cc - 43 kw - 58 ps - XK5
    PEUGEOT304 Break (_04D_) Kombi [09/1970-10/1980]1.3 (D01) [09/1970-10/1980] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - XL5
    PEUGEOT304 Kabrió (_04B_) Kabrió [03/1970-07/1976]1.3 (B02) [09/1972-07/1976] - 1290 cc - 55 kw - 75 ps - XL3S
    PEUGEOT305 I (581A) lépcsőshátú [11/1977-09/1982]1.3 [11/1977-09/1982] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 118 (XL5)
    PEUGEOT305 I (581A) lépcsőshátú [11/1977-09/1982]1.3 [11/1977-09/1982] - 1290 cc - 48 kw - 65 ps - XL5
    PEUGEOT305 I (581A) lépcsőshátú [11/1977-09/1982]1.5 [05/1980-09/1982] - 1472 cc - 65 kw - 88 ps - 117 (XR5S)
    PEUGEOT305 I (581A) lépcsőshátú [11/1977-09/1982]1.5 [11/1979-09/1982] - 1472 cc - 54 kw - 73 ps - 142 (XR5)
    PEUGEOT305 I Break (581D) Kombi [08/1980-09/1982]1.3 [08/1980-09/1982] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 118 (XL5)
    PEUGEOT305 I Break (581D) Kombi [08/1980-09/1982]1.5 [08/1980-09/1982] - 1472 cc - 54 kw - 73 ps - 142 (XR5)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.3 [10/1982-08/1985] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 118 (XL5)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.5 [09/1985-07/1990] - 1472 cc - 50 kw - 68 ps - 142 (XR5A)
    PEUGEOT305 II (581M) lépcsőshátú [10/1982-07/1990]1.5 [10/1982-08/1985] - 1472 cc - 54 kw - 73 ps - 142 (XR5)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.3 [10/1982-08/1986] - 1290 cc - 44 kw - 60 ps - 118 (XL5)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.5 [09/1985-10/1986] - 1472 cc - 50 kw - 68 ps - 142 (XR5A)
    PEUGEOT305 II Break (581E) Kombi [10/1982-07/1990]1.5 [10/1982-08/1986] - 1472 cc - 54 kw - 73 ps - 142 (XR5)
    PEUGEOT504 Kupé Kupé [10/1974-08/1984]2.7 [10/1977-08/1984] - 2664 cc - 106 kw - 144 ps - 140 (ZMJ)
    PEUGEOT505 (551A) lépcsőshátú [05/1979-09/1995]2.0 TI,STI [08/1979-10/1986] - 1995 cc - 81 kw - 110 ps - 829 (ZEJ)
    PEUGEOT505 (551A) lépcsőshátú [05/1979-09/1995]2.2 GTI [08/1983-12/1993] - 2165 cc - 90 kw - 122 ps - 851B (ZDJL)
    PEUGEOT505 (551A) lépcsőshátú [05/1979-09/1995]2.2 GTI [08/1983-12/1993] - 2165 cc - 96 kw - 130 ps -
    PEUGEOT505 (551A) lépcsőshátú [05/1979-09/1995]2.2 [05/1981-10/1984] - 2165 cc - 85 kw - 116 ps - 851 (ZDJ)
    PEUGEOT505 Break (551D) Kombi [04/1982-12/1993]2.0 [10/1985-09/1989] - 1995 cc - 81 kw - 110 ps - 829 (ZEJ)
    PEUGEOT604 (561A_) lépcsőshátú [09/1975-07/1987]2.7 SL [08/1977-05/1983] - 2664 cc - 100 kw - 136 ps - 112 (ZM)
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]0.9 [01/1981-12/1985] - 947 cc - 31 kw - 42 ps - 5C1(XV5), 5C1(XV8)
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]1.1 [01/1981-06/1986] - 1124 cc - 37 kw - 50 ps - XW7
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]1.2 Rallye [01/1983-10/1986] - 1210 cc - 65 kw - 88 ps - 129 D
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]1.4 Rallye [01/1983-10/1986] - 1351 cc - 58 kw - 79 ps - XY8
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]1.4 [01/1981-06/1986] - 1351 cc - 53 kw - 72 ps - XY7, XY8
    TALBOTSAMBA (51A) Ferdehátú [01/1981-12/1987]1.4 [06/1983-10/1986] - 1351 cc - 44 kw - 60 ps - 150 D
    TALBOTSAMBA Kabrió (51E) Kabrió [01/1981-12/1987]1.4 [01/1981-06/1986] - 1351 cc - 58 kw - 79 ps - XY8
    TALBOTTAGORA lépcsőshátú [06/1980-12/1987]2.6 [08/1981-10/1983] - 2645 cc - 122 kw - 166 ps - 9L6