A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

38939

Új termék

15 db raktáron

FEBI BILSTEIN 38939 - Rúd/kar, stabilizátor PROKIT

Raktáron

  • W7. Szállítás 5 nap.
  • W3. Szállítás 1 nap.

8 046 Ft‎

12 978 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagMűanyag
Beépítési oldalElső tengely kétoldali
Hossz [mm]350
Külső menet [mm]M12 x 1,75 mm
Külső menet [mm]M12 x 1,75
Menethossz [mm]27
Rúd/karkapcsolórúd
Szélesség [mm]29
Szükséges darabszám2
Tömeg [kg]0,295
Vastagság [mm]39
3RG21405
4uOP-F-61829
4uOP-F-67509
A.B.S.260109
A.B.S.260998
ACEMARK206681
ALANKO344001
ALANKO344002
AS METAL26OP1000
AS METAL26OP1005
ASAM70610
AUTLOGFT1202
AUTOMEGA1003500176
AUTOMEGA1003500614
AUTOMEGA1203500176
AUTOMEGA1203500614
AUTOMEGA3003500176
AUTOMEGA3003500611
AUTOMEGA3003500614
AUTOMEGA3103500176
AUTOMEGA3103500614
AYD9600382
AYWIPARTSAW1350199LR
AYWIPARTSAW1350297LR
BENDIX042770B
BENDIX048169B
BIRTHBX0121
BIRTHBX1744
BORG & BECKBDL6431
BORG & BECKBDL7399
BSGBSG 65-310-042
CAUTEX480140
COMLINECSL7002
CTECSL15006
DELPHITC2413
DELPHITC879
DENCKERMANND140018
DITASA2-4049
DITASD2-4049
DJ PARTSDL1372
EAN4027816389392
EUROBRAKE59145113611
FAI AutoPartsBLR011
FAI AutoPartsSS596
FARE SAF0054O
FEBEST2023-CAR
FENOXLS11004
FIRST LINEFDL6431
FIRST LINEFDL7399
FLENNORFL10433-H
FLENNORFL506-H
FORMPART2008005
FORTUNE LINEFZ7071
FORTUNE LINEFZ7282
FORTUNE LINEFZ7593
FRAP2209
G.U.DGSP301020
G.U.DGSP301021
GENERAL MOTORS013169439
GENERAL MOTORS013327928
GENERAL MOTORS090498745
GENERAL MOTORS13169439
GENERAL MOTORS13327928
GENERAL MOTORS90498745
GSP510839
JP GROUP1240400800
JP GROUP1240400809
JP GROUP1240402500
JP GROUP1240402509
KAGER85-0039
KAGER85-0897
KAMOKA999062
KAMOKA999069
KAMOKA999661
KAWEFL10433-H
KAWEFL506-H
KEY PARTSKDL6431
KLAXCAR FRANCE47079z
KRAFT AUTOMOTIVE4301554
KRAFT AUTOMOTIVE4301559
LEMFÖRDER25017 02
LEMFÖRDER35367 01
LEMFÖRDER36645 01
LEMFÖRDER37085 01
LYNXautoC7028LR
LYNXautoC7418LR
MALÒ28035
MAPCO19639
MASTER-SPORT25017-PCS-MS
MAXGEAR72-1387
Metalcaucho04242
METZGER53002938
METZGER83002938
MEYLE44-16 060 0000/HD
MEYLE616 060 0003/HD
MGASA5161
MONROEL24605
MOOGOP-LS-0515
MOOGOP-LS-4850
MOTAQUIPVSL708A
NK5113611
OCAP0501744
OCAP0503139
OCAP0504068
OPEL00350 176
OPEL00350 611
OPEL00350 614
OPEL0350 176
OPEL0350 611
OPEL0350 614
OPEL350 176
OPEL350 611
OPEL350 614
OPEN PARTSSSL1008.11
OPTIMALG7-1517
OPTIMALG7-617
ORIGINAL IMPERIUM31340
OSSCA01532
PATRONPS4010
PROFIT2305-0109
QUINTON HAZELLQLS3239S
QUINTON HAZELLQLS3399S
QUINTON HAZELLQLS3832S
RIWOP4005
RTS97-00399
RTS97-90319
RUVILLE915361
SASIC9005016
sbs19145113611
sbs59145113611
SIDEM9062
SIDEM9069
SIDEM9661
SPIDAN44325
SPIDAN51167
SPIDAN57187
STARLINE32.15.735
STCT404242
STELLOX56-01351-SX
STELLOX56-01351A-SX
SWAG40 93 8939
TALOSA50-02667
TALOSA50-08388
TOPRAN205 470
TRICLO788421
TRISCAN8500 24605
TRWJTS370
TRWJTS644
UNIGOM391554
VAICOV40-1274
VAUXHALL13169439
VAUXHALL13327928
VAUXHALL90498745
VEMA15028
VEMA26635
ZEKKERTSS-1243
OPELASTRA G Delvan (F70) Dobozos [01/1999-04/2005]1.6 [01/1999-09/2000] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - X 16 SZR
OPELASTRA G Delvan (F70) Dobozos [01/1999-04/2005]1.6 [09/2000-04/2005] - 1598 cc - 62 kw - 84 ps - Z 16 SE
OPELASTRA G Delvan (F70) Dobozos [01/1999-04/2005]1.7 DTI 16V [02/2000-04/2005] - 1686 cc - 55 kw - 75 ps - Y 17 DT
OPELASTRA G Delvan (F70) Dobozos [01/1999-04/2005]1.7 TD [01/1999-04/2005] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA G Delvan (F70) Dobozos [01/1999-04/2005]2.0 DI [01/1999-04/2005] - 1995 cc - 60 kw - 82 ps - X 20 DTL
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.2 16V [02/1998-09/2000] - 1199 cc - 48 kw - 65 ps - X 12 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.2 16V [09/2000-01/2005] - 1199 cc - 55 kw - 75 ps - Z 12 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.4 16V [02/1998-01/2005] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE, Z 14 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.4 [09/2007-12/2009] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - Z 14 XEP
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.6 16V [02/1998-01/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - X 16 XEL, Z 16 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.6 LPG [06/2002-01/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - Z 16 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.6 [02/1998-09/2000] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - X 16 SZR
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.6 [09/2000-01/2005] - 1598 cc - 62 kw - 84 ps - Z 16 SE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.6 [12/2002-12/2009] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - Z 16 XEP
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.7 CDTI [04/2003-12/2009] - 1686 cc - 59 kw - 80 ps - Z 17 DTL
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.7 DTI 16V [02/2000-01/2005] - 1686 cc - 55 kw - 75 ps - Y 17 DT
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.7 TD [02/1998-08/2000] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.8 16V [02/1998-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - X 18 XE1
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]1.8 16V [09/2000-01/2005] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 16V OPC [11/1999-09/2002] - 1998 cc - 118 kw - 160 ps - X 20 XER
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 16V [02/1998-01/2005] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 DI [02/1998-01/2005] - 1995 cc - 60 kw - 82 ps - X 20 DTL, Y 20 DTL
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 DTI 16V [08/1999-01/2005] - 1995 cc - 74 kw - 101 ps - X 20 DTH, Y 20 DTH
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 OPC [09/2002-01/2005] - 1998 cc - 141 kw - 192 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.0 OPC [11/2002-01/2005] - 1998 cc - 147 kw - 200 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.2 16V [06/2000-01/2005] - 2198 cc - 108 kw - 147 ps - Z 22 SE
OPELASTRA G Ferdehátú (F48_, F08_) Ferdehátú [02/1998-12/2009]2.2 DTI [09/2002-01/2005] - 2172 cc - 92 kw - 125 ps - Y 22 DTR
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]1.6 16V [03/2001-10/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - Z 16 XE
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]1.6 [01/2003-10/2005] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - Z 16 XEP
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]1.8 16V [03/2001-10/2005] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]2.0 16V Turbo [11/2002-10/2005] - 1998 cc - 147 kw - 200 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]2.0 OPC [03/2002-10/2005] - 1998 cc - 141 kw - 192 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]2.2 16V [03/2001-10/2005] - 2198 cc - 108 kw - 147 ps - Z 22 SE
OPELASTRA G Kabrió (F67) Kabrió [03/2001-10/2005]2.2 DTI [09/2002-10/2005] - 2172 cc - 92 kw - 125 ps - Y 22 DTR
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.2 16V [02/1998-09/2000] - 1199 cc - 48 kw - 65 ps - X 12 XE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.2 16V [09/2000-07/2004] - 1199 cc - 55 kw - 75 ps - Z 12 XE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.4 16V [06/1998-07/2004] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE, Z 14 XE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.4 [10/2004-12/2009] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - Z 14 XEP
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.6 16V [02/1998-07/2004] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - X 16 XEL, Z 16 XE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.6 CNG [03/2003-07/2004] - 1598 cc - 71 kw - 97 ps - Z 16 YNG
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.6 [02/1998-09/2000] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - X 16 SZR
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.6 [09/2000-07/2004] - 1598 cc - 62 kw - 84 ps - Z 16 SE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.6 [12/2002-07/2009] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - Z 16 XEP
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.7 CDTI [04/2003-07/2009] - 1686 cc - 59 kw - 80 ps - Z 17 DTL
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.7 DTI 16V [02/2000-07/2004] - 1686 cc - 55 kw - 75 ps - Y 17 DT
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.7 TD [02/1998-08/2000] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.8 16V [02/1998-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - X 18 XE1
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]1.8 16V [09/2000-07/2004] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.0 16V [02/1998-07/2004] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.0 DI [02/1998-07/2004] - 1995 cc - 60 kw - 82 ps - X 20 DTL, Y 20 DTL
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.0 DTI 16V [08/1999-07/2004] - 1995 cc - 74 kw - 101 ps - X 20 DTH, Y 20 DTH
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.0 OPC [09/2002-07/2004] - 1998 cc - 141 kw - 192 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.0 OPC [11/2002-07/2004] - 1998 cc - 147 kw - 200 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.2 16V [03/2001-07/2004] - 2198 cc - 108 kw - 147 ps - Z 22 SE
OPELASTRA G Kombi (F35_) Kombi [02/1998-12/2009]2.2 DTI [09/2002-07/2004] - 2172 cc - 92 kw - 125 ps - Y 22 DTR
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]1.6 16V [03/2000-05/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - Z 16 XE
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]1.6 16V [03/2000-05/2005] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - Z 16 XEP
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]1.8 16V [03/2000-10/2000] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - X 18 XE1
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]1.8 16V [09/2000-05/2005] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]2.0 16V Turbo [08/2001-05/2005] - 1998 cc - 141 kw - 192 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]2.0 16V Turbo [09/2000-08/2001] - 1998 cc - 140 kw - 190 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]2.0 16V Turbo [11/2002-05/2005] - 1998 cc - 147 kw - 200 ps - Z 20 LET
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]2.2 16V [09/2000-05/2005] - 2198 cc - 108 kw - 147 ps - Z 22 SE
OPELASTRA G Kupé (F07_) Kupé [03/2000-05/2005]2.2 DTI [09/2002-05/2005] - 2172 cc - 92 kw - 125 ps - Y 22 DTR
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.2 16V [09/1998-09/2000] - 1199 cc - 48 kw - 65 ps - X 12 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.2 16V [09/2000-01/2005] - 1199 cc - 55 kw - 75 ps - Z 12 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.4 16V [09/1998-01/2005] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE, Z 14 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.4 [09/2007-12/2009] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - Z 14 XEP
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.6 16V [09/1998-01/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - X 16 XEL, Z 16 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.6 LPG [06/2002-01/2005] - 1598 cc - 74 kw - 101 ps - Z 16 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.6 [09/1998-09/2000] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - X 16 SZR
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.6 [09/2000-01/2005] - 1598 cc - 62 kw - 84 ps - Z 16 SE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.6 [12/2002-12/2009] - 1598 cc - 76 kw - 103 ps - Z 16 XEP
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.7 CDTI [04/2003-12/2009] - 1686 cc - 59 kw - 80 ps - Z 17 DTL
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.7 DTI 16V [02/2000-01/2005] - 1686 cc - 55 kw - 75 ps - Y 17 DT
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.7 TD [09/1998-08/2000] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.8 16V [06/2000-01/2005] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]1.8 16V [09/1998-09/2000] - 1796 cc - 85 kw - 116 ps - X 18 XE1
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]2.0 16V [09/1998-01/2005] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]2.0 DI [09/1998-01/2005] - 1995 cc - 60 kw - 82 ps - X 20 DTL, Y 20 DTL
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]2.0 DTI 16V [08/1999-01/2005] - 1995 cc - 74 kw - 101 ps - X 20 DTH, Y 20 DTH
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]2.2 16V [03/2001-01/2005] - 2198 cc - 108 kw - 147 ps - Z 22 SE
OPELASTRA G lépcsőshátú (F69_) lépcsőshátú [09/1998-12/2009]2.2 DTI [09/2002-01/2005] - 2172 cc - 92 kw - 125 ps - Y 22 DTR
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.2 [08/2005-] - 1229 cc - 59 kw - 80 ps - Z 12 XEP
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.3 CDTI [08/2005-] - 1248 cc - 66 kw - 90 ps - Z 13 DTH
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.4 LPG [08/2009-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - Z 14 XEP
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.4 [03/2004-] - 1364 cc - 66 kw - 90 ps - Z 14 XEP
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.4 [04/2004-10/2004] - 1364 cc - 55 kw - 75 ps - Z 14 XEL
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.6 Turbo [02/2007-] - 1598 cc - 132 kw - 180 ps - Z 16 LET
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.6 [03/2004-] - 1598 cc - 77 kw - 105 ps - Z 16 XE1, Z 16 XEP
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.6 [12/2006-] - 1598 cc - 85 kw - 116 ps - A 16 XER, Z 16 XER
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.7 CDTI [02/2007-] - 1686 cc - 81 kw - 110 ps - A 17 DTJ, Z 17 DTJ
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.7 CDTI [02/2007-] - 1686 cc - 92 kw - 125 ps - A 17 DTR, Z 17 DTR
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.7 CDTI [03/2004-] - 1686 cc - 59 kw - 80 ps - Z 17 DTL
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.7 CDTI [03/2004-] - 1686 cc - 74 kw - 100 ps - Z 17 DTH
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.8 [01/2006-] - 1796 cc - 103 kw - 140 ps - A 18 XER, Z 18 XER
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.8 [03/2004-] - 1796 cc - 92 kw - 125 ps - Z 18 XE
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.9 CDTI 16V [04/2004-] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - Z 19 DTJ
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.9 CDTI [06/2004-] - 1910 cc - 88 kw - 120 ps - Z 19 DT
OPELASTRA H (L48) Ferdehátú [03/2004-]1.9 CDTI [09/2004-] - 1910 cc - 110 kw - 150 ps - Z 19 DTH