A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

532 0160 10

Új termék

87 db raktáron

INA 532 0160 10 - hosszbordásszíj vezetőgörgő

Raktáron

  • W19. Szállítás 3-5 nap.
  • W4. Szállítás 1 nap.
  • W3. Szállítás 1 nap.
  • W7. Szállítás 5 nap.

3 237 Ft‎

5 221 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

AnyagMűanyag
Bordák száma6
Külső átmérő [mm]69
Szélesség [mm]26,4
AUDI059 903 341 A
AUDI059 903 341 E
AUDI059 903 341 J
BREDA LORETTCR3245
CHRYSLER0 5080 246AA
CHRYSLER04593848AA
CHRYSLER04593985AA
CHRYSLER04792836AA
CHRYSLER05184638AC
CHRYSLER05184638AD
CHRYSLER06507720AA
CHRYSLER6 8020 888AA
CHRYSLERK04593985AA
CHRYSLERK68020888AA
CONTITECHV85540
DAYCOAPV2134
EAN4005108132246
FEBI BILSTEIN11276
FIATK05184638AD
GATEST38099
HKU026
HUTCHINSONT0045
INA532 0511 10
INAF-225807.10
INAF-225807.2
INAF-228319
INAF-228319.1
INAF-228738.01
INAF-228738.03
INAF-231069
INAF-235443
INAF-551231.01
INAF-551232.01
INAF-551232.02-0300
INAF-551232.05
INAF-561724
INAF-561724-0300
INAF-561911.04
INAF-562003
INAF-578208
IPD15-0026
LEMFÖRDER2185101
LEMFÖRDERLF:21851 01:1
MERCEDES-BENZ000 202 00 19
MERCEDES-BENZ000 202 09 19
MERCEDES-BENZ661 200 31 70
MERCEDES-BENZA 000 202 00 19
MERCEDES-BENZA 000 202 09 19
MERCEDES-BENZA 661 200 31 70
MS (Motor Service)323 1144
PORSCHE955 102 118 00
PORSCHE955 102 118 01
QUINTON HAZELLQTA1061
RUVILLE55700
SACHS21851
SKFVKM 31041
SKODA059 903 341 A
SKODA059 903 341 E
SNRGA351.09
SPIDAN0.066700
SSANGYONG6612003170
SSANGYONG6652003070
SSANGYONG6652003170
SSANGYONG6712000210
SWAG10030015
SWAG30030032
TRIPLE FIVE0211-06-05700P
TRIPLE FIVE03.773
TRIPLE FIVEMBI-24120
TRIPLE FIVERKT1786
TRIPLE FIVETP20438
TRIPLE FIVEY1631
VW059 903 341 A
VW059 903 341 E
VW059 903 341 J
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.5 TDI quattro [09/1997-11/2000] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA4 (8D2, B5) lépcsőshátú [11/1994-09/2001]2.5 TDI [09/1997-11/2000] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA4 (8E2, B6) lépcsőshátú [11/2000-12/2004]2.5 TDI quattro [11/2000-12/2004] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH
AUDIA4 (8E2, B6) lépcsőshátú [11/2000-12/2004]2.5 TDI [07/2002-12/2004] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BCZ, BDG, BFC
AUDIA4 (8E2, B6) lépcsőshátú [11/2000-12/2004]2.5 TDI [08/2001-07/2002] - 2496 cc - 114 kw - 155 ps - AYM
AUDIA4 (8EC, B7) lépcsőshátú [11/2004-06/2008]2.5 TDI [11/2004-05/2006] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BDG
AUDIA4 (8EC, B7) lépcsőshátú [11/2004-06/2008]2.7 TDI [01/2006-06/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA4 (8EC, B7) lépcsőshátú [11/2004-06/2008]2.7 TDI [11/2005-06/2008] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG
AUDIA4 (8EC, B7) lépcsőshátú [11/2004-06/2008]3.0 TDI quattro [01/2006-06/2008] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA4 (8EC, B7) lépcsőshátú [11/2004-06/2008]3.0 TDI quattro [11/2004-06/2008] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - BKN
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]2.7 TDI [11/2007-03/2012] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - CAMB, CGKB
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]2.7 TDI [11/2007-03/2012] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CAMA, CGKA
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [06/2008-05/2010] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - CCWB
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [11/2007-03/2012] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CAPA, CCLA, CCWA
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [11/2011-12/2015] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVB, CKVC
AUDIA4 (8K2, B8) lépcsőshátú [11/2007-12/2015]3.0 TDI [11/2011-12/2015] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA4 Allroad (8KH, B8) Kombi [04/2009-]3.0 TDI quattro [01/2012-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVB, CKVC
AUDIA4 Allroad (8KH, B8) Kombi [04/2009-]3.0 TDI quattro [04/2009-] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CCWA
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.5 TDI quattro [09/1997-09/2001] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA4 Avant (8D5, B5) Kombi [11/1994-09/2001]2.5 TDI [09/1997-09/2001] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004]2.5 TDI quattro [09/2001-12/2004] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH
AUDIA4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004]2.5 TDI [07/2002-12/2004] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BCZ, BDG, BFC
AUDIA4 Avant (8E5, B6) Kombi [04/2001-12/2004]2.5 TDI [09/2001-07/2002] - 2496 cc - 114 kw - 155 ps - AYM
AUDIA4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008]2.5 TDI [11/2004-05/2006] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BDG
AUDIA4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008]2.7 TDI [01/2006-06/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008]2.7 TDi [11/2005-03/2008] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG
AUDIA4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008]3.0 TDI quattro [01/2006-06/2008] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA4 Avant (8ED, B7) Kombi [11/2004-06/2008]3.0 TDI quattro [11/2004-06/2008] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - BKN
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]2.7 TDI [04/2008-03/2012] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CAMA, CGKA
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]2.7 TDI [06/2008-03/2012] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - CAMB, CGKB
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [04/2008-03/2012] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CAPA, CCLA, CCWA
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [06/2008-05/2010] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - CCWB
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]3.0 TDI quattro [11/2011-12/2015] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVB, CKVC
AUDIA4 Avant (8K5, B8) Kombi [11/2007-12/2015]3.0 TDI [11/2011-12/2015] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) Kabrió [04/2002-03/2009]2.5 TDI [08/2002-12/2005] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BCZ, BDG, BFC
AUDIA4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) Kabrió [04/2002-03/2009]2.7 TDI [06/2006-03/2009] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) Kabrió [04/2002-03/2009]3.0 TDI quattro [01/2006-03/2009] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - BKN
AUDIA4 Kabrió (8H7, B6, 8HE, B7) Kabrió [04/2002-03/2009]3.0 TDI quattro [01/2006-03/2009] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]2.7 TDI [06/2007-] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CAMA, CGKA
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]2.7 TDI [09/2007-] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - CAMB, CGKB
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]3.0 TDI quattro [03/2008-] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - CCWB
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]3.0 TDI quattro [06/2007-] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CAPA, CCWA
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]3.0 TDI quattro [10/2011-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVB, CKVC
AUDIA5 (8T3) Kupé [06/2007-]3.0 TDI [10/2011-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA5 Kabrió (8F7) Kabrió [03/2009-]2.7 TDI [03/2009-] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CGKA
AUDIA5 Kabrió (8F7) Kabrió [03/2009-]2.7 TDI [05/2009-] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - CGKB
AUDIA5 Kabrió (8F7) Kabrió [03/2009-]3.0 TDI quattro [03/2009-] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CCWA
AUDIA5 Kabrió (8F7) Kabrió [03/2009-]3.0 TDI quattro [10/2011-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVC
AUDIA5 Kabrió (8F7) Kabrió [03/2009-]3.0 TDI [10/2011-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA5 Sportback (8TA) Ferdehátú [09/2009-]2.7 TDI [09/2009-] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - CGKB
AUDIA5 Sportback (8TA) Ferdehátú [09/2009-]2.7 TDI [09/2009-] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CGKA
AUDIA5 Sportback (8TA) Ferdehátú [09/2009-]3.0 TDI quattro [09/2009-] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CCWA
AUDIA5 Sportback (8TA) Ferdehátú [09/2009-]3.0 TDI quattro [10/2011-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CKVB, CKVC
AUDIA5 Sportback (8TA) Ferdehátú [09/2009-]3.0 TDI [10/2011-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [02/2000-01/2005] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [07/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI [02/2000-01/2005] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH, BND
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI [07/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI [07/2002-01/2005] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BCZ, BDG, BFC
AUDIA6 (4B2, C5) lépcsőshátú [01/1997-01/2005]2.5 TDI [08/2001-01/2005] - 2496 cc - 114 kw - 155 ps - AYM
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI quattro [06/2005-03/2011] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG, CAND
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI quattro [10/2008-03/2011] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CANC
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI quattro [11/2004-10/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI [10/2008-03/2011] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CANA
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI [11/2004-03/2011] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG, CANB
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]2.7 TDI [11/2004-10/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]3.0 TDI quattro [05/2004-03/2011] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - BNG, CDYB
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]3.0 TDI quattro [05/2004-05/2006] - 2967 cc - 165 kw - 225 ps - BMK
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]3.0 TDI quattro [06/2006-10/2008] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA6 (4F2, C6) lépcsőshátú [05/2004-03/2011]3.0 TDI quattro [10/2008-03/2011] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CDYA, CDYC
AUDIA6 (4G2, C7, 4GC) lépcsőshátú [11/2010-]3.0 TDI quattro [03/2011-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAA
AUDIA6 (4G2, C7, 4GC) lépcsőshátú [11/2010-]3.0 TDI quattro [03/2011-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUC, CDUD, CKVB, CKVC
AUDIA6 (4G2, C7, 4GC) lépcsőshátú [11/2010-]3.0 TDI quattro [05/2013-] - 2967 cc - 176 kw - 239 ps - CPNB
AUDIA6 (4G2, C7, 4GC) lépcsőshátú [11/2010-]3.0 TDI quattro [11/2011-] - 2967 cc - 230 kw - 313 ps - CGQB
AUDIA6 (4G2, C7, 4GC) lépcsőshátú [11/2010-]3.0 TDI [11/2010-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAB
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]2.7 TDI quattro [05/2006-08/2011] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG, CAND
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]2.7 TDI quattro [05/2006-10/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]2.7 TDI quattro [10/2008-08/2011] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CANC
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]3.0 TDI quattro [05/2006-08/2011] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - BNG, CDYB
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]3.0 TDI quattro [05/2006-10/2008] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA6 Allroad (4FH, C6) Kombi [05/2006-08/2011]3.0 TDI quattro [10/2008-08/2011] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CDYA, CDYC
AUDIA6 Allroad (4GH, 4GJ) Kombi [01/2012-]3.0 TDI quattro [01/2012-] - 2967 cc - 150 kw - 204 ps - CLAA
AUDIA6 Allroad (4GH, 4GJ) Kombi [01/2012-]3.0 TDI quattro [01/2012-] - 2967 cc - 180 kw - 245 ps - CDUD, CKVC
AUDIA6 Allroad (4GH, 4GJ) Kombi [01/2012-]3.0 TDI quattro [01/2012-] - 2967 cc - 230 kw - 313 ps - CGQB
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [02/2000-01/2005] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI quattro [12/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI [02/2000-01/2005] - 2496 cc - 132 kw - 180 ps - AKE, BAU, BDH
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI [07/2002-01/2005] - 2496 cc - 120 kw - 163 ps - BCZ, BDG, BFC
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI [08/2001-01/2005] - 2496 cc - 114 kw - 155 ps - AYM
AUDIA6 Avant (4B5, C5) Kombi [11/1997-01/2005]2.5 TDI [12/1997-01/2005] - 2496 cc - 110 kw - 150 ps - AFB, AKN
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI quattro [03/2005-10/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI quattro [06/2005-08/2011] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG, CAND
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI quattro [10/2008-08/2011] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CANC
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI [03/2005-08/2011] - 2698 cc - 120 kw - 163 ps - BSG, CANB
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI [03/2005-10/2008] - 2698 cc - 132 kw - 180 ps - BPP
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]2.7 TDI [10/2008-08/2011] - 2698 cc - 140 kw - 190 ps - CANA
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]3.0 TDI quattro [03/2005-05/2006] - 2967 cc - 165 kw - 225 ps - BMK
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]3.0 TDI quattro [03/2005-08/2011] - 2967 cc - 155 kw - 211 ps - BNG, CDYB
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]3.0 TDI quattro [06/2006-10/2008] - 2967 cc - 171 kw - 233 ps - ASB
AUDIA6 Avant (4F5, C6) Kombi [03/2005-08/2011]3.0 TDI quattro [10/2008-08/2011] - 2967 cc - 176 kw - 240 ps - CDYA, CDYC