A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

30729

Új termék

10 db raktáron

FEBI BILSTEIN 30729 - szelepfedél tömítés

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

2 582 Ft‎

4 164 Ft‎

-38%

Csökkentett ár!

Hossz [mm]340
Szélesség [mm]129,5
Szükséges darabszám1
Tömeg [kg]0,1
Vastagság [mm]10
AJUSA11008600
BGARC6387
CORTECO026246P
EAN4027816307297
ELRING199.000
ELRING399.570
ELWIS ROYAL1525115
FAI AutoPartsRC207S
FIAT46759989
FIAT73502863
GLASERD36893-00
GLASERX53790-01
GOETZE50-030195-00
HOFFER9101594
LANCIA46759989
LANCIA73502863
MEAT & DORIA01594
ORIGINAL IMPERIUM47002
PAYENJM5019
SWAG70 93 0729
TRISCAN515-2515
VAN HECKPX1046
VICTOR REINZ02-31790-08
VICTOR REINZ71-35622-00
WILMINK GROUPWG1001698
WILMINK GROUPWG1007451
WILMINK GROUPWG1086914
WILMINK GROUPWG1087089
WILMINK GROUPWG1091062
WILMINK GROUPWG1221504
WILMINK GROUPWG1240270
WILMINK GROUPWG1247671
WILMINK GROUPWG1431613
WILMINK GROUPWG1439574
WILMINK GROUPWG1449973
FIATALBEA (178_) lépcsőshátú [04/1996-12/2009]1.2 [09/1998-12/2009] - 1242 cc - 54 kw - 73 ps - 178 B5.000
FIATALBEA (178_) lépcsőshátú [04/1996-12/2009]1.2 [09/2001-12/2009] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 178 C4.066, 188 A4.000
FIATDOBLO Cargo (223) dobozos/kombi [11/2000-]1.2 (223ZXA1A) [03/2001-] - 1242 cc - 48 kw - 65 ps - 223 A5.000
FIATDOBLO egyterű (223, 119) egyterű [03/2001-]1.2 (223AXA1A) [03/2001-] - 1242 cc - 48 kw - 65 ps - 223 A5.000
FIATPALIO (178BX) Ferdehátú [04/1996-]1.2 [06/1998-] - 1242 cc - 54 kw - 73 ps - 176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000
FIATPALIO (178BX) Ferdehátú [04/1996-]1.2 [06/1999-10/2000] - 1242 cc - 50 kw - 68 ps - 178 E2.000
FIATPALIO (178BX) Ferdehátú [04/1996-]1.2 [07/1997-08/2002] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 178 B7.045, 178 C4.066, 188 A4.000
FIATPALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-]1.2 (178DX.G1A) [04/1996-02/2001] - 1242 cc - 54 kw - 73 ps - 178 B5.000
FIATPALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-]1.2 (178DYA1A) [02/2001-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 178 C4.066, 188 A4.000
FIATPALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-]1.2 [06/1999-10/2002] - 1242 cc - 50 kw - 68 ps - 178 E2.000
FIATPALIO Weekend (178DX) Kombi [04/1996-]1.2 [09/2001-] - 1242 cc - 59 kw - 80 ps - 188 A5.000
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]1100 4x4 [02/1995-07/2004] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]1100 Trekking 4x4 [10/1991-07/2004] - 1108 cc - 37 kw - 50 ps - 156 C.046
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]1100 [02/1995-09/2003] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000, 187 A1.000
FIATPANDA (141A_) Ferdehátú [03/1980-07/2004]1100 [05/1991-12/1999] - 1108 cc - 37 kw - 50 ps - 156 C.046
FIATPANDA (169) Ferdehátú [09/2003-]1.1 [09/2003-] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 187 A1.000
FIATPANDA (169) Ferdehátú [09/2003-]1.2 4x4 [10/2004-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA (169) Ferdehátú [09/2003-]1.2 LPG [04/2009-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA (169) Ferdehátú [09/2003-]1.2 Natural Power [01/2007-11/2009] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA (169) Ferdehátú [09/2003-]1.2 [09/2003-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA Van (169) Dobozos [03/2004-]1.1 [09/2004-] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 187 A1.000
FIATPANDA Van (169) Dobozos [03/2004-]1.2 4x4 [09/2004-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA Van (169) Dobozos [03/2004-]1.2 LPG [04/2009-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA Van (169) Dobozos [03/2004-]1.2 Natural Power [01/2007-11/2009] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPANDA Van (169) Dobozos [03/2004-]1.2 [09/2004-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPUNTO (188) Ferdehátú [09/1999-]1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) [09/1999-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPUNTO (188) Ferdehátú [09/1999-]1.2 Bifuel [08/2007-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPUNTO (188) Ferdehátú [09/1999-]1.2 Natural Power [09/2003-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATPUNTO Kabrió (176C) Kabrió [04/1994-06/2000]60 1.2 [05/1995-06/2000] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 176 B1.000, 176 B4.000
FIATPUNTO Van (188AX) Dobozos [02/2000-10/2009]1.2 60 [02/2000-10/2009] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATSEICENTO / 600 (187) Ferdehátú [01/1998-01/2010]1.1 (187AXB, 187AXB1A) [01/1998-01/2010] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000, 187 A1.000
FIATSEICENTO / 600 Van (287) Dobozos [01/1998-01/2010]1.1 (187CXB/C) [01/1998-01/2010] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000
FIATSTRADA Pick-up (178E) Pick-up [02/1998-]1.2 [04/2003-] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000
FIATSTRADA Pick-up (178E) Pick-up [02/1998-]1.2 [06/1999-] - 1242 cc - 54 kw - 73 ps - 178 B5.000
FIATUNO (146A/E) Ferdehátú [01/1983-06/2006]1.0 iE [05/1998-08/2000] - 999 cc - 34 kw - 46 ps - 156 A2.246
FIATUNO (146A/E) Ferdehátú [01/1983-06/2006]1.1 [01/1992-06/2006] - 1108 cc - 41 kw - 56 ps - 160 A3.000
FIATUNO (146A/E) Ferdehátú [01/1983-06/2006]1.1 [10/1988-06/2006] - 1108 cc - 43 kw - 58 ps - 146 A4.048, 160 A3.000
FIATUNO (146A/E) Ferdehátú [01/1983-06/2006]60 1.1 (146A.EG) [05/1985-08/1989] - 1116 cc - 43 kw - 58 ps - 146 A4.048
LANCIAY (840A) Ferdehátú [11/1995-09/2003]1.1 (840AE) [11/1995-09/2003] - 1108 cc - 40 kw - 54 ps - 176 B2.000
LANCIAY (840A) Ferdehátú [11/1995-09/2003]1.2 (840AA, 840AF1A) [03/1996-09/2003] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000, 840 A3.000
LANCIAYPSILON (843) Ferdehátú [10/2003-12/2011]1.2 [10/2003-12/2011] - 1242 cc - 44 kw - 60 ps - 188 A4.000