A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

19034073

Új termék

2 db raktáron

CORTECO 19034073 - tömítéskészlet, szelepszár

Raktáron

  • W12. Szállítás 2 nap.

7 294 Ft‎

12 156 Ft‎

-40%

Csökkentett ár!

AnyagFPM (fluor-kaucsuk)
Belső átmérő [mm]9
Külső átmérő 1 [mm]12
Külső átmérő 2 [mm]15,4
Vastagság [mm]10,5
AJUSA57013000
EAN3358960215215
ELRING830.941
FEBI BILSTEIN08627
GOETZE ENGINE2430637400
GOETZE2430637400
LEMFÖRDER1246901
MERCEDES-BENZ0000533558
MERCEDES-BENZ0000534958
MERCEDES-BENZ1100500167
MEYLE0140050014
PAYENHR755
SWAG10340018
usernumber19034073
usernumberVSS KIT
VICTOR REINZ122721402
MERCEDES-BENZE-CLASS (W124) lépcsőshátú [06/1993-12/1995]E 300 D (124.131) [07/1993-06/1995] - 2996 cc - 100 kw - 136 ps - OM 606.910
MERCEDES-BENZE-CLASS (W124) lépcsőshátú [06/1993-12/1995]E 300 Turbo-D (124.133) [06/1993-06/1995] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.960
MERCEDES-BENZE-CLASS (W124) lépcsőshátú [06/1993-12/1995]E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) [06/1993-06/1995] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.963
MERCEDES-BENZE-CLASS Break (S124) Kombi [06/1993-06/1996]E 300 T Turbo-D (124.193) [06/1993-06/1996] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.960
MERCEDES-BENZE-CLASS Break (S124) Kombi [06/1993-06/1996]E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) [06/1993-06/1996] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.963
MERCEDES-BENZE-CLASS Break (S124) Kombi [06/1993-06/1996]E 300 TD (124.191) [06/1993-06/1996] - 2996 cc - 100 kw - 136 ps - OM 606.910
MERCEDES-BENZG-CLASS (W460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]280 GE (460,2) [08/1984-08/1989] - 2746 cc - 110 kw - 150 ps - M 110.994
MERCEDES-BENZG-CLASS (W460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]280 GE (460,2) [11/1979-08/1989] - 2746 cc - 115 kw - 156 ps - M 110.994
MERCEDES-BENZG-CLASS (W460) zárt terepjáró [03/1979-08/1993]300 GD (460.3) [03/1979-07/1993] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZG-CLASS (W463) zárt terepjáró [09/1989-]300 GD (463.327, 463.328) [09/1989-] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.931
MERCEDES-BENZG-CLASS (W463) zárt terepjáró [09/1989-]350 Turbo GD (463.320, 463.321) [09/1991-] - 3449 cc - 100 kw - 136 ps - OM 603.972
MERCEDES-BENZG-CLASS Cabrio (W463) nyitott terepjáró [09/1989-]300 GD (463.307) [12/1990-09/1997] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.931
MERCEDES-BENZG-CLASS Cabrio (W463) nyitott terepjáró [09/1989-]350 G Turbo-D (463.300) [09/1991-09/1997] - 3449 cc - 100 kw - 136 ps - OM 603.972
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T D (124.190) [01/1989-06/1993] - 2996 cc - 81 kw - 110 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T D (124.190) [01/1989-06/1993] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T D (124.190) [09/1986-06/1993] - 2996 cc - 80 kw - 109 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T Turbo-D (124.193) [01/1989-06/1993] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.960
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T Turbo-D 4-matic (124.393) [01/1989-06/1993] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.960
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T Turbo-D 4-matic (124.393) [09/1986-01/1989] - 2996 cc - 105 kw - 143 ps - OM 603.963
MERCEDES-BENZKOMBI Break (S124) Kombi [09/1985-07/1993]300 T Turbo-D [09/1986-01/1989] - 2996 cc - 105 kw - 143 ps - OM 603.960, OM 603.963
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W123) lépcsőshátú [01/1976-12/1985]250 (123.026) [02/1976-10/1979] - 2525 cc - 95 kw - 129 ps - M 123.921
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W123) lépcsőshátú [01/1976-12/1985]250 (123.026) [10/1979-07/1985] - 2525 cc - 103 kw - 140 ps - M 123.921
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 D (124.130) [06/1990-06/1993] - 2996 cc - 81 kw - 110 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 D (124.130) [08/1989-06/1993] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 D (124.130) [12/1984-08/1989] - 2996 cc - 80 kw - 109 ps - OM 603.912
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 D 4-matic (124.330) [08/1989-06/1993] - 2996 cc - 83 kw - 113 ps - OM 603.913
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 D 4-matic (124.330) [09/1986-08/1992] - 2996 cc - 80 kw - 109 ps - OM 603.913
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 Turbo-D (124.133) [09/1986-09/1988] - 2996 cc - 105 kw - 143 ps - OM 603.960, OM 603.963
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 Turbo-D (124.133) [09/1988-06/1993] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.960
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 Turbo-D 4-matic (124.333) [01/1988-06/1993] - 2996 cc - 108 kw - 147 ps - OM 603.963
MERCEDES-BENZlépcsőshátú (W124) lépcsőshátú [12/1984-06/1993]300 Turbo-D 4-matic (124.333) [09/1986-09/1988] - 2996 cc - 105 kw - 143 ps - OM 603.960, OM 603.963
MERCEDES-BENZS-CLASS (W140) lépcsőshátú [02/1991-10/1998]S 350 Turbo-D (140.134) [01/1993-10/1998] - 3449 cc - 110 kw - 150 ps - OM 603.971

Csomag tartalma