A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

19026739B

Új termék

9 db raktáron

CORTECO 19026739B - fötengely szimmering

Raktáron

  • W4. Szállítás 3 nap.

3 629 Ft‎

5 582 Ft‎

-35%

Csökkentett ár!

AnyagFPM (fluor-kaucsuk)
Beépítési oldalhomlok oldali
Belső átmérő 1 [mm]38
Külső átmérő 1 [mm]50
Magasság 1 [mm]8
Porvédőporvédő ajakkal
AJUSA15015300
AJUSA15062600
EAN3358960163769
GOETZE ENGINE5031949800
GOETZE5031949800
MALÒ1043PRDF
PAYENNA5089
TOYOTA9008031060
TOYOTA9031138059
TOYOTA9031138060
TOYOTA9031138067
TOYOTA9031138078
TOYOTA9031138089
usernumber82026739
usernumberHTC Simmerring
TOYOTAAURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) Ferdehátú [10/2006-09/2012]1.4 VVTi [03/2007-09/2012] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTAAURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) Ferdehátú [10/2006-09/2012]1.6 VVTi [03/2007-09/2012] - 1598 cc - 91 kw - 124 ps - 1ZR-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (T25_) Ferdehátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS (_T22_) lépcsőshátú [09/1997-02/2003]1.6 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (_T22_) lépcsőshátú [09/1997-02/2003]1.8 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS (_T22_) lépcsőshátú [09/1997-02/2003]2.0 (ST220_) [09/1997-10/2000] - 1998 cc - 94 kw - 128 ps - 3S-FE
TOYOTAAVENSIS (_T22_) lépcsőshátú [09/1997-02/2003]2.0 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Combi (T25) Kombi [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.6 VVT-i [04/2003-11/2008] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]1.8 [04/2003-11/2008] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.0 [04/2003-11/2008] - 1998 cc - 108 kw - 147 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS lépcsőshátú (T25) lépcsőshátú [04/2003-11/2008]2.4 [09/2003-11/2008] - 2362 cc - 125 kw - 170 ps - 2AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_) Ferdehátú [09/1997-02/2003]1.6 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_) Ferdehátú [09/1997-02/2003]1.8 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_) Ferdehátú [09/1997-02/2003]2.0 (ST220_) [09/1997-10/2000] - 1998 cc - 94 kw - 128 ps - 3S-FE
TOYOTAAVENSIS Liftback (_T22_) Ferdehátú [09/1997-02/2003]2.0 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS Station Wagon (_T22_) Kombi [09/1997-02/2003]1.6 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Station Wagon (_T22_) Kombi [09/1997-02/2003]1.8 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAAVENSIS Station Wagon (_T22_) Kombi [09/1997-02/2003]2.0 (ST220_) [09/1997-10/2000] - 1998 cc - 94 kw - 128 ps - 3S-FE
TOYOTAAVENSIS Station Wagon (_T22_) Kombi [09/1997-02/2003]2.0 VVT-i [10/2000-02/2003] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - 1AZ-FSE
TOYOTAAVENSIS VERSO (_CLM2_, _ACM2_) egyterű [08/2001-11/2009]2.0 VVT-i [08/2001-11/2009] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - 1AZ-FE
TOYOTACAMRY (_CV1_, _XV1_, _V1_) lépcsőshátú [06/1991-09/1997]2.2 (SXV10) [06/1991-08/1996] - 2164 cc - 100 kw - 136 ps - 5S-FE
TOYOTACAMRY (_CV2_, _XV2_) lépcsőshátú [08/1996-11/2001]2.2 (SXV20_) [08/1996-11/2001] - 2164 cc - 96 kw - 131 ps - 5S-FE
TOYOTACAMRY lépcsőshátú (_XV4_) lépcsőshátú [01/2006-09/2011]2.4 VVTi Hybrid [01/2006-09/2011] - 2362 cc - 105 kw - 143 ps - 2AZ-FXE
TOYOTACAMRY lépcsőshátú (_XV4_) lépcsőshátú [01/2006-09/2011]2.4 VVTi [01/2006-09/2011] - 2362 cc - 116 kw - 158 ps - 2AZ-FE
TOYOTACAMRY Station Wagon (_XV1_, _CV1_, _V10) Kombi [06/1991-08/1997]2.2 (SXV10) [03/1992-07/1996] - 2164 cc - 100 kw - 136 ps - 5S-FE
TOYOTACARINA E (_T19_) Ferdehátú [04/1992-09/1997]2.0 i (ST191) [12/1993-09/1997] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA E lépcsőshátú (_T19_) lépcsőshátú [04/1992-09/1997]2.0 (ST191) [01/1993-09/1997] - 1998 cc - 98 kw - 133 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA E Sportswagon (_T19_) Kombi [02/1992-09/1997]2.0 i (ST191_) [05/1995-09/1997] - 1998 cc - 93 kw - 126 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA II (_T17_) Ferdehátú [12/1987-06/1992]2.0 GLI (ST171) [12/1987-03/1992] - 1998 cc - 89 kw - 121 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA II (_T17_) Ferdehátú [12/1987-06/1992]2.0 GLi [12/1987-03/1992] - 1998 cc - 94 kw - 128 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA II lépcsőshátú (_T17_) lépcsőshátú [12/1987-06/1992]2.0 GLI (ST171) [12/1987-03/1992] - 1998 cc - 89 kw - 121 ps - 3S-FE
TOYOTACARINA II Station Wagon (_T17_) Kombi [12/1987-04/1992]2.0 [12/1987-04/1992] - 1998 cc - 89 kw - 121 ps - 3S-FE
TOYOTACELICA (ZZT23_) Kupé [08/1999-09/2005]1.8 16V TS (ZZT231_) [08/1999-09/2005] - 1796 cc - 141 kw - 192 ps - 2ZZ-GE
TOYOTACELICA (ZZT23_) Kupé [08/1999-09/2005]1.8 16V VT-i (ZZT230_) [08/1999-07/2005] - 1794 cc - 105 kw - 143 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) Ferdehátú [11/2001-02/2007]1.4 VVT-i [01/2002-12/2006] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) Ferdehátú [11/2001-02/2007]1.6 VVT-i [01/2002-12/2006] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) Ferdehátú [11/2001-02/2007]1.8 VVTL-i TS [01/2002-02/2007] - 1796 cc - 141 kw - 192 ps - 2ZZ-GE
TOYOTACOROLLA (CDE12_, ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) Ferdehátú [11/2001-02/2007]1.8 VVTL-i TS [02/2005-02/2007] - 1796 cc - 165 kw - 224 ps - 2ZZ-GE
TOYOTACOROLLA (_E11_) lépcsőshátú [04/1997-06/2002]1.4 16V (ZZE111_) [02/2000-11/2001] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA (_E11_) lépcsőshátú [04/1997-06/2002]1.6 16V (ZZE112_) [02/2000-11/2001] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) Kombi [12/2001-02/2007]1.4 VVT-i [01/2002-02/2007] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Combi (_E12J_, _E12T_) Kombi [12/2001-02/2007]1.6 VVT-i [01/2002-02/2007] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Compact (_E11_) Ferdehátú [04/1997-01/2002]1.4 (ZZE111_) [02/2000-01/2002] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA lépcsőshátú (_E12J_, _E12T_) lépcsőshátú [03/2001-03/2008]1.4 VVT-i [08/2002-07/2007] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA lépcsőshátú (_E12J_, _E12T_) lépcsőshátú [03/2001-03/2008]1.6 VVT-i [08/2002-07/2007] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Liftback (_E11_) Ferdehátú [04/1997-01/2002]1.4 (ZZE111_) [02/2000-01/2002] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Liftback (_E11_) Ferdehátú [04/1997-01/2002]1.6 (ZZE112_) [02/2000-01/2002] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) egyterű [09/2001-05/2004]1.6 VVT-i [01/2002-05/2004] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZDE12_, CDE12_) egyterű [09/2001-05/2004]1.8 VVT-i [01/2002-05/2004] - 1794 cc - 99 kw - 135 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.6 [04/2004-03/2009] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) egyterű [03/2004-04/2009]1.8 [04/2004-03/2009] - 1794 cc - 95 kw - 129 ps - 1ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Wagon (__E11_) Kombi [04/1997-10/2001]1.4 16V (ZZE111_) [02/2000-10/2001] - 1398 cc - 71 kw - 97 ps - 4ZZ-FE
TOYOTACOROLLA Wagon (__E11_) Kombi [04/1997-10/2001]1.6 16V (ZZE112_) [02/2000-10/2001] - 1598 cc - 81 kw - 110 ps - 3ZZ-FE
TOYOTAMR 2 III (ZZW3_) Kabrió [10/1999-06/2007]1.8 16V VT-i (ZZW30) [10/1999-06/2007] - 1794 cc - 103 kw - 140 ps - 1ZZ-FE
TOYOTAPICNIC (_XM10) egyterű [05/1996-12/2001]2.0 16V (SXM10_) [05/1996-12/2001] - 1998 cc - 94 kw - 128 ps - 3S-FE
TOYOTAPREVIA (MCR3_, ACR3_, CLR3_) egyterű [02/2000-01/2006]2.4 [08/2000-01/2006] - 2362 cc - 115 kw - 156 ps - 2AZ-FE
TOYOTAPREVIA (TCR2_, TCR1_) egyterű [05/1990-08/2000]2.4 4WD [05/1990-08/2000] - 2438 cc - 97 kw - 132 ps - 2TZ-FE
TOYOTAPREVIA (TCR2_, TCR1_) egyterű [05/1990-08/2000]2.4 [05/1990-08/2000] - 2438 cc - 97 kw - 132 ps - 2TZ-FE
TOYOTARAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) zárt terepjáró [06/2000-11/2005]1.8 VVTi [08/2000-11/2005] - 1794 cc - 92 kw - 125 ps - 1ZZ-FE
TOYOTARAV 4 II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) zárt terepjáró [06/2000-11/2005]2.0 VVTi 4WD [06/2000-11/2005] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - 1AZ-FE
TOYOTARAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) zárt terepjáró [11/2005-]2.0 VVT-i 4WD [03/2006-] - 1998 cc - 112 kw - 152 ps - 1AZ-FE
TOYOTAYARIS (SCP9_, NSP9_, KSP9_, NCP9_, ZSP9_) Ferdehátú [08/2005-]1.8 VVTi [01/2007-] - 1798 cc - 98 kw - 133 ps - 2ZR-FE