A weboldalon cookie-kat használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassunk.

03861

Új termék

1 db raktáron

FEBI BILSTEIN 03861 - gyújtás/indítás kapcsoló

Raktáron

  • W3. Szállítás 1 nap.

5 744 Ft‎

6 383 Ft‎

-10%

Csökkentett ár!

Csatlakozók száma5
Működtetési módforgó működtetés
Szükséges darabszám1
Tömeg [kg]0,03
AIC50804
AUTOMEGA150091210
AUTOMEGA3009140852
BOGAPL7340100
CSV electronic partsCIE4007
EAN4027816038610
ERA662157
FEBI BILSTEIN3861
FISPA650700A2
GECOCMA011
GENERAL MOTORS090389377
GENERAL MOTORS90389377
hajus Autoteile9191090
HERTH+BUSS ELPARTS70513135
HOFFER2104007
JP GROUP1290400600
KRAWAN-2381
MAGNETI MARELLI000050040010
MAXGEAR63-0011
MEAT & DORIA24007
MEYLE614 091 0003
OPEL00914 852
OPEL0914 852
OPEL914 852
OSSCA00557
PATRONP30-0015
SIDAT650700A2
STELLOX75-50212-SX
SWAG40 90 3861
TOPRAN201 798
VAUXHALL090389377
VAUXHALL90389377
VEMOV40-80-2417
WE PARTS461930008
WILMINK GROUPWG1822535
WILMINK GROUPWG1963690
WILMINK GROUPWG2032580
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.4 i 16V [02/1996-09/1998] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.4 i [09/1991-09/1998] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - C 14 NZ, X 14 NZ
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.4 Si [03/1992-09/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - C 14 SE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.4 [09/1991-09/1993] - 1389 cc - 55 kw - 75 ps - 14 NV
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.4 [09/1992-09/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - 14 SE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.6 i 16V [08/1994-09/1998] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - X 16 XEL
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.6 i [03/1992-09/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - C 16 NZ, X 16 SZR
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.6 i [05/1993-07/1996] - 1598 cc - 52 kw - 71 ps - X 16 SZ
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.6 Si [05/1992-12/1994] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - C 16 SE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.6 [09/1995-09/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - 16 LZ2, 16 NZR
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.7 D [03/1992-09/1992] - 1700 cc - 42 kw - 57 ps - 17 D
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.7 D [07/1992-09/1998] - 1700 cc - 44 kw - 60 ps - 17 DR
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.7 TD [11/1994-09/1998] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.7 TDS [03/1992-09/1998] - 1686 cc - 60 kw - 82 ps - 17 DT (TC4EE1), X 17 DT (TC4EE1)
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.8 i 16V [06/1993-10/1994] - 1799 cc - 92 kw - 125 ps - C 18 XE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.8 i 16V [11/1994-09/1998] - 1799 cc - 85 kw - 116 ps - C 18 XEL, X 18 XE
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]1.8 i [03/1992-09/1998] - 1796 cc - 66 kw - 90 ps - C 18 NZ
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]2.0 i 16V [02/1995-09/1998] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA F (56_, 57_) lépcsőshátú [09/1991-09/1998]2.0 i [03/1992-09/1998] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELASTRA F CLASSIC Kombi Kombi [01/1998-01/2005]1.4 i [01/1998-01/2005] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - X 14 NZ
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.4 i 16V [01/1996-01/1998] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.4 i [03/1992-01/1998] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - C 14 NZ
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.4 Si [03/1992-01/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - C 14 SE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.4 [09/1991-09/1993] - 1389 cc - 55 kw - 75 ps - 14 NV
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.4 [09/1992-01/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - 14 SE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.6 i 16V [08/1994-01/1998] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - X 16 XEL
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.6 i [05/1993-07/1996] - 1598 cc - 52 kw - 71 ps - X 16 SZ
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.6 i [09/1991-01/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - C 16 NZ, X 16 SZR
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.6 Si [03/1992-12/1994] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - C 16 SE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.6 [09/1995-01/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - 16 LZ2, 16 NZR
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.7 D [07/1992-01/1998] - 1700 cc - 44 kw - 60 ps - 17 DR
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.7 D [12/1991-09/1992] - 1700 cc - 42 kw - 57 ps - 17 D
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.7 TD [11/1994-01/1998] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.7 TDS [12/1991-01/1998] - 1686 cc - 60 kw - 82 ps - 17 DT (TC4EE1), X 17 DT (TC4EE1)
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.8 i 16V [06/1993-08/1994] - 1799 cc - 92 kw - 125 ps - C 18 XE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.8 i 16V [09/1994-01/1998] - 1799 cc - 85 kw - 116 ps - C 18 XEL, X 18 XE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]1.8 i [09/1991-01/1998] - 1796 cc - 66 kw - 90 ps - C 18 NZ
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]2.0 GSI 16V [09/1991-01/1998] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - C 20 XE
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]2.0 i 16V [02/1995-01/1998] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA F Ferdehátú (53_, 54_, 58_, 59_) Ferdehátú [09/1991-01/1998]2.0 i [09/1991-01/1998] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]1.4 i 16V [01/1996-03/2001] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]1.4 Si [05/1993-03/2001] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - C 14 SE
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]1.6 i [01/1996-03/2001] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - X 16 SZR
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]1.6 i [03/1993-08/1996] - 1598 cc - 52 kw - 71 ps - X 16 SZ
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]1.8 i 16V [11/1994-03/2001] - 1799 cc - 85 kw - 116 ps - C 18 XEL, X 18 XE
OPELASTRA F Kabrió (53_B) Kabrió [03/1993-03/2001]2.0 i [03/1993-10/1994] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.4 i 16V [02/1996-01/1998] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.4 i [09/1991-01/1998] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - C 14 NZ
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.4 Si [03/1992-01/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - C 14 SE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.4 [09/1991-09/1993] - 1389 cc - 55 kw - 75 ps - 14 NV
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.4 [09/1992-01/1998] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - 14 SE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.6 i 16V [08/1994-01/1998] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - X 16 XEL
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.6 i [05/1993-07/1996] - 1598 cc - 52 kw - 71 ps - X 16 SZ
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.6 i [09/1991-01/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - C 16 NZ, X 16 SZR
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.6 Si [03/1992-12/1994] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - C 16 SE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.6 [09/1995-01/1998] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - 16 LZ2, 16 NZR
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.7 D [07/1992-01/1998] - 1700 cc - 44 kw - 60 ps - 17 DR
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.7 D [12/1991-09/1992] - 1700 cc - 42 kw - 57 ps - 17 D
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.7 TD [11/1994-01/1998] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.7 TDS [12/1991-01/1998] - 1686 cc - 60 kw - 82 ps - 17 DT (TC4EE1), X 17 DT (TC4EE1)
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.8 i 16V [06/1993-01/1998] - 1799 cc - 92 kw - 125 ps - C 18 XE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.8 i 16V [07/1994-01/1998] - 1799 cc - 85 kw - 116 ps - C 18 XEL, X 18 XE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]1.8 i [09/1991-01/1998] - 1796 cc - 66 kw - 90 ps - C 18 NZ
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]2.0 i 16V [02/1995-01/1998] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]2.0 i 16V [03/1993-01/1998] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - C 20 XE
OPELASTRA F Kombi (51_, 52_) Kombi [09/1991-01/1998]2.0 i [09/1991-07/1994] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.4 i [10/1991-01/1999] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - C 14 NZ
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.6 i [02/1993-07/1996] - 1598 cc - 52 kw - 71 ps - X 16 SZ
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.6 i [10/1991-04/1993] - 1598 cc - 55 kw - 75 ps - C 16 NZ
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.7 D [07/1992-01/1999] - 1700 cc - 44 kw - 60 ps - 17 DR
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.7 D [12/1991-09/1992] - 1700 cc - 42 kw - 57 ps - 17 D
OPELASTRA F Van (55_) Dobozos [10/1991-01/1999]1.7 TD [08/1994-01/1999] - 1700 cc - 50 kw - 68 ps - X 17 DTL
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i 16V 4x4 [02/1994-07/1997] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i 16V 4x4 [06/1990-02/1994] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - C 20 XE
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i 16V [02/1994-07/1997] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i 16V [06/1990-02/1994] - 1998 cc - 110 kw - 150 ps - C 20 XE
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i 4x4 [06/1990-07/1997] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i Turbo 4x4 [03/1992-07/1997] - 1998 cc - 150 kw - 204 ps - C 20 LET
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.0 i [06/1990-07/1997] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - C 20 NE
OPELCALIBRA A (85_) Kupé [06/1990-07/1997]2.5 i V6 [04/1993-07/1997] - 2498 cc - 125 kw - 170 ps - C 25 XE, X 25 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.0 i 12V [11/1996-09/2000] - 973 cc - 40 kw - 54 ps - X 10 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.2 i 16V [03/1998-09/2000] - 1199 cc - 48 kw - 65 ps - X 12 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.2 i [03/1993-09/2000] - 1195 cc - 33 kw - 45 ps - 12 NZ
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.2 i [03/1993-09/2000] - 1195 cc - 33 kw - 45 ps - C 12 NZ, X 12 SZ
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.4 i 16V [09/1994-09/2000] - 1389 cc - 66 kw - 90 ps - X 14 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.4 i [03/1993-09/2000] - 1389 cc - 44 kw - 60 ps - C 14 NZ, X 14 SZ
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.4 Si [03/1993-09/2000] - 1389 cc - 60 kw - 82 ps - C 14 SE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.5 D [03/1993-09/2000] - 1488 cc - 37 kw - 50 ps - 15 D (4EC1)
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.5 TD [03/1993-09/2000] - 1488 cc - 49 kw - 67 ps - 15 DT (T4EC1), X 15 DT (T4EC1)
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.6 GSI 16V [03/1993-09/2000] - 1598 cc - 80 kw - 109 ps - C 16 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.6 i 16V [08/1997-09/2000] - 1598 cc - 74 kw - 100 ps - C 16 SEL
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.6 i 16V [09/1994-09/2000] - 1598 cc - 78 kw - 106 ps - X 16 XE
OPELCORSA B (73_, 78_, 79_) Ferdehátú [03/1993-12/2002]1.7 D [02/1996-09/2000] - 1686 cc - 44 kw - 60 ps - 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.0 16V [03/1994-09/1999] - 1998 cc - 100 kw - 136 ps - X 20 XEV
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.0 DTI 16V [09/1997-09/2000] - 1995 cc - 74 kw - 101 ps - X 20 DTH
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.0 [03/1994-09/1999] - 1998 cc - 85 kw - 116 ps - X 20 SE
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.0 [03/1994-12/2000] - 1998 cc - 85 kw - 115 ps - 20 SE
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.2 16V [09/1999-07/2003] - 2198 cc - 106 kw - 144 ps - Y 22 XE, Z 22 XE
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.2 DTI 16V [09/2000-07/2003] - 2171 cc - 88 kw - 120 ps - Y 22 DTH
OPELOMEGA B (25_, 26_, 27_) lépcsőshátú [03/1994-07/2003]2.5 DTI [09/2001-07/2003] - 2497 cc - 110 kw - 150 ps - Y 25 DT