AUTOFREN SEINSA

Az AUTOFREN SEINSA prémium spanyol autóalkatrész gyártó, amely különösen erős a fékrendszer javítókészletek, féknyereg alkatrészek, főfékhenger- és munkahenger javítókészletek, dugattyúk, gumiharangok, ABS javítókészletek és kapcsolódó futómű-, kormányzás- és hajtáslánc alkatrészek területén. A KuplungViaweb kínálatában AUTOFREN SEINSA alkatrészek széles választékát találod raktárról, autótípus, cikkszám vagy gyári szám alapján kereshető formában.

Az AUTOFREN SEINSA az egyik legerősebb választás, ha féknyereg javítókészletet, fékdugattyút, főfékhenger vagy munkahenger javítókészletet keresel. A márka kifejezetten azokra az alkatrészekre specializálódott, amelyek a fékrendszer felújításánál, javításánál és üzembiztos működésénél kulcsszerepet kapnak. A kínálatban féknyereg javítókészletek, porvédők, tömítések, vezetőcsap készletek, dugattyúk, főfékhenger javítókészletek, dobfék javítókészletek és ABS-hez kapcsolódó javítóelemek is megtalálhatók.

Fékrendszer javításnál különösen fontos a pontos beazonosítás, mert egy féknyereg javítókészletnél számít a beépítési oldal, a tengely, a fékrendszer gyártója, a dugattyú átmérője, a féknyereg típusa és a gyári cikkszám is. A KuplungViaweb AUTOFREN SEINSA márkaoldalán nagy választékból kereshetsz cikkszám, gyári szám vagy autótípus alapján, így könnyebben megtalálhatod a megfelelő javítókészletet fékfelújításhoz, féknyereg javításhoz vagy hidraulikus fékrendszer karbantartáshoz.

  • AUTOFREN SEINSA féknyereg javítókészletek, tömítések, porvédők és vezetőcsap készletek
  • Fékdugattyúk, főfékhenger- és munkahenger javítókészletek
  • Dobfék javítókészletek, ABS javítókészletek és hidraulikus fékalkatrészek
  • Gumiharangok, futómű-, kormányzás- és hajtáslánc javítóelemek
  • Prémium spanyol AUTOFREN SEINSA alkatrészek raktárról a KuplungViaweb kínálatában
Jelentkezz be! Válassz autótípust a megfelelő alkatrészek listázásához!

2739 termék található.

373-384 / 2739 elem mutatása

Cikkszám: D3902A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3902A tartozékkészlet, rögzítőfék pofa hátsótengely CHEVROLET CITROËN FIAT FORD PEUGEOT

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 172, Dobátmérő : 172x42, Dobátmérő [mm] : 172, Fékrendszer : BOSCH/BENDIX

hátsótengely ➤ CHEVROLET, CITROËN, FIAT, FORD, PEUGEOT ➤ 500X | BOXER Alváz/nyitott | BOXER Busz | BOXER Dobozos | DUCATO Alváz/nyitott | DUCATO Busz | DUCATO Dobozos | JUMPER Alváz/nyitott | JUMPER Busz | JUMPER Dobozos | S10 Standard Cab Pickup | TRANSIT Busz

Ár 3 980 Ft Normál ár 5 528 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: D3903A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3903A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely CITROËN DACIA PEUGEOT RENAULT VOLVO

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 202, Dobátmérő : 202X37, Dobátmérő [mm] : 202, Fékrendszer : LUCAS/TRW

hátsótengely ➤ CITROËN, DACIA, PEUGEOT, RENAULT, VOLVO ➤ 106 II | 206 Ferdehátú | 206 lépcsős hátú | 206 SW | 306 dobozos/ferdehátú | 440 | 460 | 850 | 850 Kombi | CHANSON | CLIO II | CLIO II Dobozos | LAGUNA I | LOGAN | LOGAN EXPRESS | LOGAN I | LOGAN I Kombi | LOGAN MCV | LOGAN/STEPWAY II | XSARA | XSARA Kupé | ZX | ZX Break

Ár 3 882 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: D3904A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3904A tartozékkészlet, rögzítőfék pofa hátsótengely MERCEDES-BENZ VW

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 160, Dobátmérő : 160X40, Dobátmérő [mm] : 160, Fékrendszer : ATE

hátsótengely ➤ MERCEDES-BENZ, VW ➤ G-CLASS | G-CLASS Cabrio | LT 28-35 I Alváz/nyitott | LT 28-35 I Busz | LT 28-35 I Dobozos | LT 28-35 II Busz | LT 28-46 II Alváz/nyitott | LT 28-46 II Dobozos | SPRINTER 2-t Alváz/nyitott | SPRINTER 2-t Busz | SPRINTER 2-t Dobozos | SPRINTER 3-t Alváz/nyitott | SPRINTER 3-t Busz | SPRINTER 3-t Dobozos | SPRINTER 4-t...

Ár 3 456 Ft
Bővebben
Nincs-készleten

Cikkszám: D3906A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3906A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely CHEVROLET DAEWOO OPEL VAUXHALL

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 200, Dobátmérő : 200X36, Dobátmérő [mm] : 200, Fékrendszer : DAEWOO

hátsótengely ➤ CHEVROLET, DAEWOO, OPEL, VAUXHALL ➤ AVEO / GENTRA lépcsős hátú | AVEO / KALOS Ferdehátú | AVEO / KALOS lépcsős hátú | AVEO Ferdehátú | AVEO lépcsős hátú | BEAT | KALOS | KALOS lépcsős hátú | KARL | NUBIRA | NUBIRA Kombi | NUBIRA lépcsős hátú | VIVA

Ár 4 028 Ft Normál ár 6 104 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: D3913A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3913A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely DACIA FIAT FORD LANCIA PEUGEOT RENAULT VW

Beépítési oldal : hátsótengely, Fékrendszer : BOSCH/BENDIX

hátsótengely ➤ DACIA, FIAT, FORD, LANCIA, PEUGEOT, RENAULT, VW ➤ 206 Ferdehátú | 206 lépcsős hátú | 206 Van | 206+ | 500 | 500 C | CADDY III Dobozos | CADDY III egyterű | CLIO I lépcsős hátú | CLIO II | CLIO II Dobozos | DEDRA | DEDRA SW | DELTA II | FIORINO | FIORINO Dobozos | FIORINO Pick up | FOCUS II Station Wagon | KA | LOGAN | LOGAN I | LOGAN I...

Ár 4 004 Ft Normál ár 5 720 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: D3928A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3928A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely FIAT

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 228, Dobátmérő : 228X48, Dobátmérő [mm] : 228, Fékrendszer : LUCAS

hátsótengely ➤ FIAT ➤ FIORINO Dobozos | FIORINO Pick up | MAREA | MAREA Weekend | MULTIPLA | MULTIPLA VAN | PALIO | PALIO Weekend | TEMPRA | TEMPRA S.W. | TIPO

Ár 4 000 Ft Normál ár 5 555 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: D3938A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3938A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely FORD MAZDA

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 200, Dobátmérő : 200X37, Dobátmérő [mm] : 200, Fékrendszer : LOCKHEED

hátsótengely ➤ FORD, MAZDA ➤ 121 III | 2 | 3 | 3 lépcsős hátú | COURIER Dobozos | FIESTA IV | FIESTA V | FIESTA V Van | FUSION | KA | PUMA | STREET KA

Ár 4 005 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: D3946A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3946A tartozékkészlet, rögzítőfék pofa hátsótengely HYUNDAI KIA

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 170, Dobátmérő : 170X27, Dobátmérő [mm] : 170, Fékrendszer : TRW

hátsótengely ➤ HYUNDAI, KIA ➤ ACCENT GYRO II | ACCENT GYRO II lépcsős hátú | AVANTE | CARENS III egyterű | CEE'D Ferdehátú | CEE'D SW | ELANTRA GT | i30 I Kombi | i30 II Kombi | PRO CEE'D

Ár 3 974 Ft Normál ár 6 515 Ft
Bővebben
Nincs-készleten

Cikkszám: D3967A

Márka: AUTOFREN SEINSA

AUTOFREN SEINSA D3967A tartozékkészlet, fékpofa hátsótengely CITROËN FIAT FORD LANCIA PEUGEOT

Beépítési oldal : hátsótengely, Dobátmérő : 228, Dobátmérő : 228X42, Dobátmérő [mm] : 228, Fékrendszer : LOCKHEED, OE-számhoz : 5039023

hátsótengely ➤ CITROËN, FIAT, FORD, LANCIA, PEUGEOT ➤ 308 I | 500L | BIPPER | BIPPER Tepee | DOBLO Alváz/nyitott | DOBLO Busz | DOBLO Cargo | FIORINO Dobozos/egyterű | FOCUS II | FOCUS II dobozos/kombi | FOCUS II Kabrió | FOCUS II lépcsős hátú | FOCUS II Station Wagon | IDEA | IDEA Van | MUSA | NEMO Dobozos | NEMO egyterű | QUBO | TOURNEO CONNECT |...

Ár 3 985 Ft Normál ár 6 227 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron