FEBI BILSTEIN

A FEBI BILSTEIN az egyik legismertebb prémium aftermarket autóalkatrész márka, rendkívül széles termékkínálattal. A KuplungViaweb kínálatában FEBI BILSTEIN futóműalkatrészek, kormányzás elemek, gumifém alkatrészek, motortartó bakok, vezérlés alkatrészek, fékalkatrészek, szűrők, folyadékok, elektromos alkatrészek és javítóelemek között kereshetsz autótípus, motorkód, cikkszám vagy gyári szám alapján.

A FEBI BILSTEIN jó választás, ha széles kínálatú, megbízható és OE-minőséghez igazodó alkatrészt keresel javításhoz vagy karbantartáshoz. A márka különösen erős futómű- és kormányzás alkatrészekben, például lengőkarokban, gömbfejekben, axiálcsuklókban, stabilizátor pálcákban és kormányösszekötőkben, de a kínálatban gumifém alkatrészek, motortartó bakok, váltótartók, kerékcsapágyak, fékalkatrészek, motorvezérléshez kapcsolódó elemek, hőmenedzsment alkatrészek, szűrők, folyadékok és elektromos alkatrészek is megtalálhatók.

A FEBI BILSTEIN egyik nagy előnye, hogy nagyon sok javítási területhez kínál pontosan illeszkedő alkatrészeket személyautókhoz és kishaszonjárművekhez. Futómű- és kormányzás alkatrészeknél számít a tengely, beépítési oldal, menetméret és méretadat; motor- és hőmenedzsment alkatrészeknél pedig a motorkód, évjárat, csatlakozó, nyitási hőfok vagy gyári cikkszám is döntő lehet. A KuplungViaweb FEBI BILSTEIN márkaoldalán egyszerűen kereshetsz cikkszám, gyári szám vagy autótípus alapján.

  • FEBI BILSTEIN futóműalkatrészek, lengőkarok, gömbfejek, axiálcsuklók és stabilizátor pálcák
  • Kormányzás alkatrészek, kerékcsapágyak, gumifém elemek, motortartó bakok és váltótartók
  • Fékalkatrészek, motorvezérlés elemek, hűtés- és hőmenedzsment alkatrészek
  • Szűrők, folyadékok, elektromos alkatrészek és sokféle javítóelem egy gyártótól
  • OE-minőséghez igazodó FEBI BILSTEIN alkatrészek a KuplungViaweb kínálatában
Jelentkezz be! Válassz autótípust a megfelelő alkatrészek listázásához!

23465 termék található.

12961-12972 / 23465 elem mutatása

Cikkszám: 22288

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 22288 zárógomb SEAT VW

Tömeg [kg] : 0,002

SEAT, VW ➤ AMAROK Alváz/nyitott | AROSA | BEETLE | BORA | BORA Estate | CALIFORNIA T5 Camper | CARAVELLE V Busz | CORDOBA | EUROVAN V Alváz/nyitott | EUROVAN V Dobozos | GOLF IV | GOLF IV Estate | GOLF IV Van | GOLF VAN IV Variant | IBIZA III | LEON | LUPO | MULTIVAN Mk V | PASSAT | PASSAT B5 Estate | PASSAT B5.5 Estate | TOLEDO II

Ár 247 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 22289

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 22289 csapágy, tengelytest hátsótengely, kétoldali RENAULT

Beépítési oldal : hátsótengely, kétoldali, Belső átmérő [mm] : 10, Belső átmérő [mm] : 10,0, Külső átmérő [mm] : 45,5, Tömeg [kg] : 0,4, Vastagság [mm] : 50,5, Vastagság [mm] : 72, Vastagság [mm] : 72,0

hátsótengely, kétoldali ➤ RENAULT ➤ CLIO I lépcsős hátú | CLIO II | CLIO II Dobozos | TWINGO II | TWINGO II dobozos/ferdehátú | TWINGO III

Ár 4 962 Ft Normál ár 8 271 Ft
Bővebben
Nincs-készleten

Cikkszám: 22291

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 22291 vízszivattyú MERCEDES-BENZ

Kiegészítő cikk/kiegészítő info : Tömítéssel, szárnyak száma : 4, Szervizinformáció figyelembe veendő : , Tömeg [kg] : 1,387, Tömítés anyaga : Papír, Vízpumpa járókerék anyaga : Fém

MERCEDES-BENZ ➤ C-CLASS | C-CLASS Break | C-CLASS Coupe Sport | C-CLASS T-Model | CLK | CLK Kabrió | E-CLASS | E-CLASS Break | SLK

Ár 25 117 Ft Normál ár 41 861 Ft
Bővebben
Nincs-készleten

Cikkszám: 22295

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 22295 Támcsapágy, gólyaláb Első tengely kétoldali RENAULT

Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Belső átmérő [mm] : 13,5, Belső átmérő [mm] : 14,0, Hossz [mm] : 159, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : csapágy nélkül, Külső átmérő [mm] : 90,0, Magasság [mm] : 48, Szélesség [mm] : 137,0, Tömeg [kg] : 0,773, Vastagság [mm] : 48,0

Első tengely kétoldali ➤ RENAULT ➤ GRAND SCÉNIC II | MEGANE II | MEGANE II Coupé-Cabriolet | MEGANE II dobozos/kombi | MEGANE II Grandtour | MEGANE II Hatchback Van | MEGANE II lépcsős hátú | SCÉNIC II

Ár 12 649 Ft Normál ár 21 081 Ft
Bővebben
Raktáron