FEBI BILSTEIN

A FEBI BILSTEIN az egyik legismertebb prémium aftermarket autóalkatrész márka, rendkívül széles termékkínálattal. A KuplungViaweb kínálatában FEBI BILSTEIN futóműalkatrészek, kormányzás elemek, gumifém alkatrészek, motortartó bakok, vezérlés alkatrészek, fékalkatrészek, szűrők, folyadékok, elektromos alkatrészek és javítóelemek között kereshetsz autótípus, motorkód, cikkszám vagy gyári szám alapján.

A FEBI BILSTEIN jó választás, ha széles kínálatú, megbízható és OE-minőséghez igazodó alkatrészt keresel javításhoz vagy karbantartáshoz. A márka különösen erős futómű- és kormányzás alkatrészekben, például lengőkarokban, gömbfejekben, axiálcsuklókban, stabilizátor pálcákban és kormányösszekötőkben, de a kínálatban gumifém alkatrészek, motortartó bakok, váltótartók, kerékcsapágyak, fékalkatrészek, motorvezérléshez kapcsolódó elemek, hőmenedzsment alkatrészek, szűrők, folyadékok és elektromos alkatrészek is megtalálhatók.

A FEBI BILSTEIN egyik nagy előnye, hogy nagyon sok javítási területhez kínál pontosan illeszkedő alkatrészeket személyautókhoz és kishaszonjárművekhez. Futómű- és kormányzás alkatrészeknél számít a tengely, beépítési oldal, menetméret és méretadat; motor- és hőmenedzsment alkatrészeknél pedig a motorkód, évjárat, csatlakozó, nyitási hőfok vagy gyári cikkszám is döntő lehet. A KuplungViaweb FEBI BILSTEIN márkaoldalán egyszerűen kereshetsz cikkszám, gyári szám vagy autótípus alapján.

  • FEBI BILSTEIN futóműalkatrészek, lengőkarok, gömbfejek, axiálcsuklók és stabilizátor pálcák
  • Kormányzás alkatrészek, kerékcsapágyak, gumifém elemek, motortartó bakok és váltótartók
  • Fékalkatrészek, motorvezérlés elemek, hűtés- és hőmenedzsment alkatrészek
  • Szűrők, folyadékok, elektromos alkatrészek és sokféle javítóelem egy gyártótól
  • OE-minőséghez igazodó FEBI BILSTEIN alkatrészek a KuplungViaweb kínálatában
Jelentkezz be! Válassz autótípust a megfelelő alkatrészek listázásához!

23594 termék található.

16249-16260 / 23594 elem mutatása

Cikkszám: 31417

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31417 felfüggesztés, motor jobb NISSAN OPEL RENAULT VAUXHALL

Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : jobb, Csapágyazás típusa : hidracsapágy, OE-számhoz : 82 00 378 211, Tömeg [kg] : 1,380

jobb ➤ NISSAN, OPEL, RENAULT, VAUXHALL ➤ PRIMASTAR Alváz/nyitott | PRIMASTAR Busz | PRIMASTAR Dobozos | TRAFIC Dobozos | TRAFIC II Alváz/nyitott | TRAFIC II Busz | VIVARO A Alváz/nyitott | VIVARO A Busz | VIVARO A Dobozos

Ár 20 772 Ft Normál ár 34 619 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 31420

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31420 felfüggesztés, motor alul hátsó NISSAN OPEL RENAULT VAUXHALL

Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : hátsó, Csapágyazás típusa : Gumifém csapágy, Tömeg [kg] : 0,730

alul, hátsó ➤ NISSAN, OPEL, RENAULT, VAUXHALL ➤ CLIO I lépcsős hátú | CLIO II | PRIMASTAR Alváz/nyitott | PRIMASTAR Busz | PRIMASTAR Dobozos | TRAFIC Dobozos | TRAFIC II Alváz/nyitott | TRAFIC II Busz | VIVARO A Alváz/nyitott | VIVARO A Busz | VIVARO A Dobozos

Ár 23 421 Ft Normál ár 39 036 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 31421

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31421 felfüggesztés, motor alul elöl OPEL RENAULT VAUXHALL

Anyag : Acél, Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : elöl, Csapágyazás típusa : Gumifém csapágy, Tömeg [kg] : 0,900

alul, elöl ➤ OPEL, RENAULT, VAUXHALL ➤ TRAFIC Dobozos | TRAFIC II Alváz/nyitott | TRAFIC II Busz | VIVARO A Alváz/nyitott | VIVARO A Busz | VIVARO A Dobozos

Ár 18 739 Ft Normál ár 31 231 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 31422

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31422 felfüggesztés, motor fenn jobb NISSAN OPEL RENAULT VAUXHALL

Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : fenn, Beépítési oldal : jobb, Csapágyazás típusa : Gumifém csapágy, Tömeg [kg] : 0,490

fenn, jobb ➤ NISSAN, OPEL, RENAULT, VAUXHALL ➤ PRIMASTAR Alváz/nyitott | PRIMASTAR Busz | PRIMASTAR Dobozos | TRAFIC Dobozos | TRAFIC II Alváz/nyitott | TRAFIC II Busz | VIVARO A Alváz/nyitott | VIVARO A Busz | VIVARO A Dobozos

Ár 37 675 Ft Normál ár 62 792 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: 31424

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31424 Támcsapágy, gólyaláb Első tengely bal Első tengely jobb Első tengely kétoldali RENAULT

Anyag : Gumi/fém, Beépítési oldal : Első tengely bal, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Belső menet [mm] : M8, Hossz [mm] : 170, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : csapágy nélkül, Magasság [mm] : 50, OE-számhoz : 54 32 000 02R, Szélesség [mm] : 143, Szélesség [mm] : 143,0, Tömeg [kg] : 0,7, Vastagság [mm] : 50, Vastagság [mm] : 50,0

Első tengely bal, Első tengely jobb, Első tengely kétoldali ➤ RENAULT ➤ LAGUNA III | LAGUNA III Grandtour

Ár 12 246 Ft Normál ár 20 409 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: 31429

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31429 Rúd/kar, stabilizátor hátsótengely, kétoldali MERCEDES-BENZ VW

Beépítési oldal : hátsótengely, kétoldali, Belső átmérő [mm] : 12,0, Hossz [mm] : 300, Rúd/kar : kapcsolórúd, Szélesség [mm] : 35,0, Tömeg [kg] : 0,560

hátsótengely, kétoldali ➤ MERCEDES-BENZ, VW ➤ CRAFTER 30-35 Busz | CRAFTER 30-50 Alváz/nyitott | CRAFTER 30-50 Dobozos | SPRINTER 4-t Alváz/nyitott | SPRINTER 4-t Dobozos

Ár 9 316 Ft Normál ár 15 527 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: 31430

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31430 féktárcsa hátsótengely CHEVROLET OPEL VAUXHALL

Beépítési oldal : hátsótengely, Centrírozási átmérő [mm] : 70, Féktárcsa fajta : Belső hűtésű, Féktárcsavastagság [mm] : 20, Felület : bevonatolt, Külső átmérő [mm] : 303,0, lyukkörátmérő [mm] : 115, Minimális vastagság [mm] : 18,4, rögzítő furatok száma : 1, rögzítő furatok száma : 5, Tömeg [kg] : 7,45, Vastagság [mm] : 71,6

hátsótengely ➤ CHEVROLET, OPEL, VAUXHALL ➤ ANTARA | CAPTIVA | CAPTIVA SPORT | CAPTIVA Van

Ár 22 524 Ft Normál ár 37 541 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 31432

Márka: FEBI BILSTEIN

FEBI BILSTEIN 31432 kerékcsapágy készlet Első tengely kétoldali OPEL SUBARU SUZUKI

Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Belső átmérő [mm] : 40,0, Csapágy kivitel : Ferde golyóscsapágy, Kiegészítő cikk/kiegészítő info : Szerelőanyaggal, Külső átmérő [mm] : 72,0, OE-számhoz : 43440-86G00-000, Szélesség [mm] : 36,0, Tömeg [kg] : 0,64

Első tengely kétoldali ➤ OPEL, SUBARU, SUZUKI ➤ AGILA | IGNIS I | IGNIS II | JUSTY III | JUSTY IV | SWIFT III | WAGON R SORIO Ferdehátú

Ár 10 896 Ft Normál ár 18 160 Ft
Bővebben
Raktáron