Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló

A tartó- és vezetőcsukló javítókészlet a kerékfelfüggesztés mozgó csuklópontja. Feladata, hogy a lengőkar vagy vezetőkar mozgását engedje, miközben a kerék helyzete pontosan vezetett marad. Kopása kotyogást, kopogást és pontatlan kormányzást okozhat.

Választáskor ellenőrizd a beépítési oldalt, a kúpméretet, a rögzítési furatokat és azt, hogy külön alkatrész vagy lengőkarral együtt cserélhető-e.

  • futóműkopogásnál és kerékdőlési eltérésnél gyakran ellenőrzött alkatrész
  • csere után futóműállítás szükséges lehet
  • autótípus és cikkszám alapján válassz


Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló

A tartó- és vezetőcsukló javítókészlet a kerékfelfüggesztés mozgó csuklópontja. Feladata, hogy a lengőkar vagy vezetőkar mozgását engedje, miközben a kerék helyzete pontosan vezetett marad. Kopása kotyogást, kopogást és pontatlan kormányzást okozhat.

Választáskor ellenőrizd a beépítési oldalt, a kúpméretet, a rögzítési furatokat és azt, hogy külön alkatrész vagy lengőkarral együtt cserélhető-e.

  • futóműkopogásnál és kerékdőlési eltérésnél gyakran ellenőrzött alkatrész
  • csere után futóműállítás szükséges lehet
  • autótípus és cikkszám alapján válassz
Jelentkezz be! Válassz autótípust a megfelelő alkatrészek listázásához!

13 termék található.

1-12 / 13 elem mutatása

Cikkszám: 51818

Márka: AIC

AIC 51818 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló alul Első tengely jobb AUDI SEAT SKODA VW

Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : rögzítő anyaggal

alul, Első tengely jobb ➤ AUDI, SEAT, SKODA, VW ➤ A3 | BEETLE | BEETLE Kabrió | BORA | BORA Estate | GOLF IV | GOLF IV Estate | LEON | OCTAVIA I | OCTAVIA I Combi | TOLEDO II

Ár 5 876 Ft Normál ár 9 793 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: BMBJB-X5

Márka: FEBEST

FEBEST BMBJB-X5 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló alul elöl elsőtengely kétoldali BMW

Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : elöl, Beépítési oldal : elsőtengely, Beépítési oldal : kétoldali, Csomagolási hossz [mm] : 4,5, Csomagolási magasság [cm] : 2,9, Csomagolási szélesség [cm] : 4,5, Tömeg [kg] : 0,022

alul, elöl, elsőtengely, kétoldali ➤ BMW ➤ X5

Ár 1 372 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: NBJB-334

Márka: FEBEST

FEBEST NBJB-334 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló Első tengely kétoldali fenn NISSAN

Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Beépítési oldal : fenn, Csomagolási hossz [mm] : 4,8, Csomagolási magasság [cm] : 2,7, Csomagolási szélesség [cm] : 4,8, Tömeg [kg] : 0,024

Első tengely kétoldali, fenn ➤ NISSAN ➤ ARMADA III SUV | CAMIONES / FRONTIER | NAVARA Alváz/nyitott | NAVARA Pick-up | PALADIN | PATHFINDER III VAN

Ár 1 029 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 016 010 0019/HD

Márka: MEYLE

MEYLE 016 010 0019/HD Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló Első tengely bal Első tengely jobb SMART

Beépítési oldal : Első tengely bal, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Erősített kivitel :

Első tengely bal, Első tengely jobb ➤ SMART ➤ CABRIO | CITY-COUPE | CROSSBLADE | FORTWO Cabrio | FORTWO Kupé | ROADSTER | ROADSTER Kupé

Ár 24 281 Ft Normál ár 53 959 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: 11-16 010 0018/S

Márka: MEYLE

MEYLE 11-16 010 0018/S Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló alul Első tengely bal Első tengely jobb CITROËN PEUGEOT

Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : Első tengely bal, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : tartó-/vezetőcsukló nélkül

alul, Első tengely bal, Első tengely jobb ➤ CITROËN, PEUGEOT ➤ 407 | 407 Kupé | 407 SW | 508 I | 508 SW I | C5 III | C5 III Break | C6

Ár 25 232 Ft Normál ár 56 071 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 11-16 010 0019

Márka: MEYLE

MEYLE 11-16 010 0019 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló alul Első tengely bal Első tengely jobb kívül CITROËN PEUGEOT

Beépítési oldal : alul, Beépítési oldal : Első tengely bal, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Beépítési oldal : kívül

alul, Első tengely bal, Első tengely jobb, kívül ➤ CITROËN, PEUGEOT ➤ 407 | 407 Kupé | 407 SW | 508 I | C5 III | C5 III Break | C6

Ár 40 755 Ft Normál ár 90 567 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 1003562

Márka: SASIC

SASIC 1003562 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló Első tengely kétoldali CITROËN PEUGEOT

Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : csavarkészlettel

Első tengely kétoldali ➤ CITROËN, PEUGEOT ➤ 306 | 306 Break | 306 Ferdehátú | 306 Kabrió | BERLINGO / BERLINGO FIRST Dobozos | BERLINGO / BERLINGO FIRST egyterű | GRAND RAID Combispace | PARTNER Dobozos | ZX | ZX Break

Ár 6 732 Ft Normál ár 11 220 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron

Cikkszám: 1003564

Márka: SASIC

SASIC 1003564 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló Első tengely kétoldali CITROËN FIAT PEUGEOT

Beépítési oldal : Első tengely kétoldali, Kiegészítő cikk/kiegészítő info 2 : csavarkészlettel

Első tengely kétoldali ➤ CITROËN, FIAT, PEUGEOT ➤ C25 Alváz/nyitott | C25 Busz | C25 Dobozos | DUCATO Alváz/nyitott | DUCATO Dobozos | DUCATO Panorama | J5 Alváz/nyitott | J5 Busz | J5 Dobozos

Ár 5 242 Ft Normál ár 8 737 Ft
Bővebben
Raktáron

Cikkszám: 1003567

Márka: SASIC

SASIC 1003567 Javítókészlet, tartó-/vezetőcsukló Első tengely bal Első tengely jobb CITROËN FIAT PEUGEOT

Beépítési oldal : Első tengely bal, Beépítési oldal : Első tengely jobb, Kormány típus : keresztlengőkarhoz

Első tengely bal, Első tengely jobb ➤ CITROËN, FIAT, PEUGEOT ➤ C25 Alváz/nyitott | C25 Dobozos | DUCATO Alváz/nyitott | DUCATO Dobozos | J5 Alváz/nyitott | J5 Busz | J5 Dobozos

Ár 5 481 Ft Normál ár 9 135 Ft
Bővebben
Utolsó tételek a raktáron